Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

Понеділок, 02 березня 2020 12:07

До відома депутатів районної ради!

Внесено зміни до плану засідань постійних депутатських комісій районної ради. Зокрема, засідання постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики відбудеться 03.03.2020р. о 12.00 год.

Засідання Президії районної ради відбудеться 03.03.2020р. о 14.30 год.   

детально

Четвер, 27 лютого 2020 11:24

На Городоччині урочисто відкрили Меморіал «Героям Вовчухівської офензиви»

26 лютого, у с.Вовчухи Городоцького району відбулося урочисте відкриття та освячення Меморіалу «Героям Вовчухівської офензиви».

Участь у заходах взяло керівництво Львівської та Тернопільської обласної ради, облдержадміністрації, народні депутати, представники місцевого самоврядування, численна громадськість, молодь, священнослужителі. 

«Близько року тому на цьому місці ми заклали капсулу під майбутній пам’ятник. Цей меморіал ми відкриваємо сьогодні в такому високодостойному товаристві і тим самим засвідчуємо, що в питаннях вшанування пам’яті наших Героїв та нашої звитяги ми єдині. Найважливіший урок, який ми всі маємо винести з тих подій, це те, що українці можуть покладатися тільки на свої власні сили, на сили власного війська. І хто б не був агресором на тому відтинку часу, і хто б не був на перспективу, давайте не вірити в союзників. Будемо просто вірити в себе і свій народ, робити висновки з непростих уроків історії. 
Я хочу також подякувати усім тим, хто долучився до зведення цього пам’ятника.
Вічна пам’ять тим, хто поклав тут своє життя за вільну і незалежну Україну. Слава Героям Вовчухівської офензиви. Слава Україні!», – зазначив під час виступу голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Довідково:
Вовчухівська офензива – наступальна операція Галицької Армії в 17 лютого –18 березня 1919 року під час польсько-української війни 1918-1919 років. 
В ході Вовчухівської офензиви воїни Галицької Армії перерізали залізничне сполучення між Львовом та Перемишлем в районі Вовчух, повністю оточили та взяли в облогу Львів. Як мінімум двічі в ході Вовчухівської офензиви українці могли звільнити Львів. 
Начальний командувач Галицької Армії генерал – полковник Михайло Омелянович-Павленко писав: « …Львів повністю взятий в кільце та обложений. Всі потуги поляків поблизу Вовчух закінчились безрезультатно. Питання здачі Львова визначається наявністю в місті харчових запасів». Але втрутилась Антанта, а члени місії Бартелімі підступно провезли до Львова не тільки харчові запаси, але і набої та зброю. Як тільки ініціатива переходила до воїнів Галицької Армії, втручались міжнародні чинники та заставляли українців йти на припинення бойових дій та перемир’я. В цей час польські війська отримували перепочинок та підкріплення.

детально

Середа, 26 лютого 2020 16:11

детально

Понеділок, 24 лютого 2020 12:02

До відома депутатів районної ради!

В плані підготовки до чергової XL сесії районної ради VII скликання заплановано провести засідання постійних комісій районної ради.

У зв’язку з цим, подаємо Орієнтовний план підготовки роботи чергової XL сесії районної ради та постійних депутатських комісій, а також у розділі «Підготовчі матеріали» можна ознайомитися з робочими матеріалами по питаннях порядку денного сесії.  

Орієнтовний план

підготовки роботи XL чергової сесії

та постійних комісій Дрогобицької районної ради

  чергова сесія районної ради — __.03.2020року

1.     Про виконання районного бюджету Дрогобицького району за 2019 рік.

2.     Звіт    голови     Дрогобицької     райдержадміністрації    про   виконання   Програми  

     соціально-економічного    та    культурного    розвитку   Дрогобицького   району   за

     2019 рік.

3.  Про стан утримання та план ремонту автомобільних доріг Дрогобицького району на 

     2020 рік.

4.  Про   виконання   Комплексної    програми    забезпечення   захисту   населення   від  

     злочинних і протиправних проявів та профілактики  злочинності  у  Дрогобицькому   

     районі за 2019 рік та затвердження відповідної програми на 2020 рік.

5.  Різне.

Г Р А Ф І К

проведення засідань постійних депутатських

комісій Дрогобицької районної ради

на лютий-березень 2020 року.

з/п

Назва постійної комісії

Голова комісії

Дата, година

1.

Постійна комісія ради з питань підприємництва, торгівлі, транспорту, зв’язку та енергозбереження.

В.Комар

26.02.2020р.

11.00 год

2

Постійна комісія ради з питань духовності, культури, туризму і рекреації

А.Нечипор

26.02.2020р.

11.00 год

3

Постійна комісія ради з питань освіти            та науки, у справах молоді і спорту.

М.Лук'янченко

26.02.2019р.

14.30 год.

4

Постійна комісія ради з питань  депутатської діяльності, етики, дотримання законності і правопорядку.

І.Стецко

27.02.2020р.

12.00 год

5.

Постійна комісія ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин

С.Костів

27.02.2019р.

14.30. год.

6.

Постійна комісія ради з питань охорони довкілля і природних ресурсів.

М.Гук

27.02.2019р.

14.30 год.

 7.

Постійна комісія ради з питань промисловості, архітектури та будівництва.

Р.Берегуляк

28.02.2020р.

11.00 год.

8.

Постійна комісія ради з питань охорони здоров’я і соціального захисту.

Ю.Мручок

02.03.2020р.

14.30 год.

9.

Постійна комісія ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики.

В.Скоропад

03.03.2020р.

10.00 год.

Президія районної ради                                             ___03.2020р.

                                                                                          14.30 год

XLчергова сесія                                                           ___03.2020р.                                                    

районної ради                                                                  10.00 год                                                                                                    

         Заступник голови районної ради                                                              В.Стецівка

детально

Понеділок, 24 лютого 2020 09:48

ОГОЛОШЕННЯ!

27 лютого 2020 року о 11.00 год. в приміщенні малої зали Дрогобицької районної ради проведе особистий прийом громадян депутат Львівської обласної ради

 Качмарик Ярослав Дмитрович

Попередній запис проводиться за телефоном: 410-397 

детально

П'ятниця, 21 лютого 2020 10:57

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Сьогодні, 21 лютого, світова спільнота відзначає Міжнародний день рідної мови.

На ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО від 26 жовтня – 17 листопада 1999 року в місті Парижі оголошено Міжнародний день рідної мови, який відзначають щорічно 21 лютого, починаючи з 2000 року, що сприяє мовному розмаїттю та зближенню культур.

Починаючи з 2002 року, українці щорічно 21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови як свято багатомовності, взаєморозуміння та взаємоповаги.

З нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови в установах та закладах освіти і культури області відбудуться заходи, спрямовані  на утвердження державного статусу української мови та піднесення її престижу. Зокрема, тематичні вечори, вікторини, лінійки, години спілкування, літературні конкурси та конкурси виразного читання.

детально

Четвер, 20 лютого 2020 16:04

Дрогобиччина вшанувала пам’ять Небесної Сотні

20 лютого біля Колони Свободи відбулося віче пам’яті українських героїв, які шість років тому полягли на Київському Майдані, захищаючи гідність та свободу своєї держави.

Серед них - наші земляки Богдан Вайда, Олег Ушневич, Йосип Шілінг. Панахиду за душі невинно убієнних відслужив священик-капелан о.Михайло Коліщак.

Голова районної ради Михайло Сікора та перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба поклали квіти до Колони Свободи.

У своєму слові до учасників віча керівники району закликали пам’ятати, що в Україні йде війна і в пам’ять про жертв Небесної Сотні, загиблих у війні на сході України, кожен має докластися до того, щоб зберегти державу для прийдешніх поколінь.

Учасники художньої самодіяльності районного народного дому Ліля Щур та Мар’ян Харів присвятили пісню загиблим героям.

Після спільного виконання Державного Гімну України ведучий віча Іван Сех запросив присутніх на посвячення меморіального стенду пам’яті Небесної Сотні, розміщеного у фойє районної ради.

детально

Вівторок, 18 лютого 2020 12:27

ОГОЛОШЕННЯ

У четвер, 20 лютого, біля колони Свободи по вул. 22 Січня, 37 відбудеться вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Захід розпочнеться о 11.00 год.

детально

Понеділок, 17 лютого 2020 11:36

Відбулася спартакіада Дрогобицького району з волейболу

Спартакіада Дрогобицького району з волейболу, яку провела Дрогобицька районна організація ВФСТ «Колос», АПК України за сприянням районної ради та райдержадміністрації визначила призерів змагань. 

В спортивному залі Вищого професійного училища № 19 фіналістів груп кущових змагань заздалегіть було розподілено на дві групи, по три команди, надавши можливість зустрітись командам двічі. Але в останню мить відмовилися від участі волейболісти Меденицького ОТГ та не прибула команда волейболістів села Ясениця. Тому було прийнято рішення розіграти призові місця по коловій системі. Як й передбачалось, абсолютний переможець Спартакіади по волейболу визначався у фінальній грі між Лішнею (орг. Микола Гуняк) та Підбужанами (орг. Василь Степаник) які по ходу змагань не залишили шансів молодим, перспективним волейболістам з Верхнього Дорожова (орг. Ігор Камінський) та гірській команді з Довгого Гірського (орг. Петро Яворський). У фіналі, волейболісти селища Підбуж зуміли нав'язати свій стиль гри, схилити терези перемоги на свою користь та перемогли у перспективної команди з с. Лішні з рахунком 2:1.

Вручаючи нагороди голова РО ВФСТ «Колос» АПК України Василь Кобільник висловив впевненість, що волейболісти району не зупиняться на досягненому та зуміють розіграти ще кубок пам'яті одного з найкращих людей району М. Берка. Організатори названих команд отримали памятні відзнаки, а кращі гравці Іван Міщатин, Борис Дрозд (Довге), Михайло Грицай (Дорожів), Микола Християнин, Андрій Кміть, відомі в районі футболісти Мар'ян Маменко, Володимир Собко (Лішня), Орест Бокач, Віталій Гузан, Василь Писко, Михайло Кенц (Підбуж) нагороджені пам'ятними медалями. Найкращим та багатообіцяючим гравцем змагань визнаний перспективний Андрій Бейба з Верхнього Дорожова.

Організатори змагань висловлюють щиру подяку директору Вищого професійного училища №19 Володимиру Маринкевичу та викладачу фізичного виховання Миколі Гуняку за всебічну підтримку та порозуміння у проведені спортивного заходу.

детально

П'ятниця, 14 лютого 2020 14:58

У межах робочої поїздки у Дрогобицький район перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк відвідав Рихтицьку СЗШ І-ІІІ ст.

Богдан Гагалюк із керівництвом району, обласним депутатом, сільською владою оглянули навчальний заклад, де зараз відбувається капітальний ремонт частини даху та утеплення фасаду, а також придбано нові крісла і столи для майбутньої опорної школи.

Крім того, Богдан Гагалюк оглянув кабінети, що облаштовані відповідно до концепції Нової української школи, відзначивши їх гарне матеріальне забезпечення.

«Виконано якісно великий обсяг робіт з оптимальним використанням бюджетних коштів. Маю надію, що цього року всі роботи будуть завершені і учасники освітнього процесу школи матимуть теплі класи, а школа матиме належний вигляд», - підсумував п.Богдан Гагалюк.

детальноПопередня сторінка 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ...206 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі