Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

Вівторок, 30 липня 2019 10:06

КНП «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради інформує.

Комунальне некомерційне підприємство «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради повідомляє, що Національною службою здоров`я України повністю профінансовано і перераховано на рахунок комунального підприємства кошти на утримання первинної ланки (амбулаторії і ФАПи)  галузі медицини Дрогобицького району.

Станом на 29.07.2019  року медичним працівникам амбулаторій і ФАПів Дрогобицького району повністю виплачена заробітна плата по липень поточного року включно.

Заборгованості по виплаті заробітної плати та сплаті податків в КНП «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради немає.

детально

Понеділок, 29 липня 2019 14:33

Кубок «Незалежність»

Цікавим видався півфінальний матч на кубок «Незалежність» між лідером Чемпіонату лішнянським «Арсеналом» та самобутньою командою «Ураган Руля-буд» з села Медвежа. Поступившись лідеру на своєму полі з рахунком 1 : 2 медвежанські копуни дали бій на полі суперника і зуміли схилити терези на свою користь з таким же рахунком. В серії 11-ти метрових через надмірне хвилювання не реалізували пенальті В.Волкун, Т.Козак та кращий бомбардир С.Заміщак. В команді гостей, кращий гравець  В.Юзьв'як. Отже першим фіналістом кубка стала команда «Ураган Руля-буд» з села Медвежа якою опікується Руслан Голяк.

Матчі юнацьких команди між цими суперниками завершилися мирно. Ігра в селі Медвежа завершилися з рахунком 1 : 1 а в Лішні 0 : 0. Тож за рахунок забитого гола в гостях до півфіналу потрапили юнаки «Арсенал» на якого чекають ровесники «Карпати» з Уличного. Матч заплановано провести на нейтральному полі.

Другі фіналісти серед дорослих та півфіналісти серед юнацьких команд «Карпати» Залокоть та «Карпати» Доброгостів визначаються. Ігри в Залокоті завершилися з рахунком: юнаки - 7 : 3; дорослі -3 : 5.

детально

Субота, 27 липня 2019 16:58

Механізми захисту від домашнього насильства

Друзі, сьогодні хочемо нагадати вам про механізми захисту від домашнього насильства, які були передбачені Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»

Терміновий заборонний припис

✔️ Підстава: ініціатива поліції або заява постраждалої особи
✔️ Передбачає для кривдника: 
- зобов’язання залишити місце проживання (перебування) постраждалої особи;
- заборону на вхід та перебування у місці проживання (перебування) постраждалої особи;
- заборону в будь-який спосіб контактувати із постраждалою особою.
✔️ За невиконання припису - штраф, громадські роботи або адміністративний арешт.
✔️ Термін дії припису - до 10 діб.

Обмежувальний припис

✔️ Підстава:заява потерпілої особи або її представника, батьків, родичів, органу опіки та піклування.
✔️ Рішення про застосування обмежувального припису приймає суд не пізніше 72 годин.
✔️ Передбачає для кривдника:
- заборону перебувати у в місці спільного проживання (перебування);
- усунення перешкод у користування майном потерпілою особою;
- обмеження спілкування з постраждалою дитиною;
- заборону наближатися на визначену відстань до місця проживання 
(перебування), навчання, роботи, інших місця відвідування постраждалої особи;
- заборону особисто і через третіх осіб розшукувати постраждалу особу, переслідувати її, спілкуватися з нею;
- заборону вести листування, телефонні переговори з постраждалою особою.
✔️ Термін застосування - до 6 місяців.

детально

П'ятниця, 26 липня 2019 14:16

ОГОЛОШЕННЯ

В Дрогобицькій районній раді ведеться підготовка до проведення чергової ХХХІІІ сесії, засідання якої заплановано провести у серпні 2019 року.

В порядок денний сесії внесено два питання, а саме:  

1.  Про виконання районного бюджету Дрогобицького району за І півріччя 2019 року.

2.  Про підготовку відділу освіти райдержадміністрації до навчального року.

Про дату та час проведення постійних комісій та сесії районної ради буде повідомлено додатково.

детально

Четвер, 25 липня 2019 14:35

Футбольний турнір в селі Уличне

Вже стало традицією в селі Уличне вшановувати пам’ять місцевого вчителя фізичного виховання Романа Черепущака та наставника футбольної команди «Карпати» Володимира Філяка, які були добрими організаторами футбольних зустрічей, навколо яких формувалися та зростали молоді талановиті уличненські хлопці.
Пригадується, як на футбольні матчі сходилося пів села, щоб полюбуватися грою братів сім’ї Черепущаків: Степаном, Романом, Василем, Мироном та Богданом, які були окрасою місцевої футбольної команди.

За сприянням Володимира Філяка в Уличному мали змогу проявити себе Богдан Монастирський, Василь Дмитришин, Василь Бащук, Василь Волосецький, Михайло Віватенко, Ігор Білан та багато інших талановитих футболістів. Уличне жило футболом. В це мальовниче село неодноразово приїздили футболісти з польської Легніци, яких за українським звичаєм в Уличному зустрічали з хлібом і сіллю на вишитих рушниках. 

Цього разу в село Уличне на запрошення братів Михайла та Юрія Віватенків, Назара Костишина прибула молодіжна та доросла футбольна команда з Хановіце(Чехія), в якій знаходиться потужна деревообробна фірма «PFEIFER», яка постачає свою продукцію по всій Європі. 
По завершенні футбольного турніру, в якому взяли участь ще юнацькі команди з міста Стебника та Доброгостова відбувся товариський матч дорослих футболістів між гостями та місцевою командою.

Сільський голова Святослав Степанків вручаючи нагороди кращим висловив надію, що такі турніри є окрасою районних змагань і повинні відбуватися щороку. Гості, в свою чергу, від імені фірми «PFEIFER» подарували місцевій юнацькій команді футбольний інвентар та запросили відвідати Чехію.

детально

Середа, 24 липня 2019 14:53

Традиційний турнір в с.Старий Кропивник

Відбувся традиційний футбольний турнір памяті одного з найкращих організаторів футбольних змагань району Миколи Полюганича. 

11 років тому перестало битися серце молодої талановитої людини яка любила футбол, прагнула щоб в його  рідному гірському селі  Старий Кропивник було невелике футбольне свято. Брати Михайло, Василь та сестра Марія кожен рік, стають організаторами футбольного турніру щоб запросити всіх хто знав, шанував та зустрічався з Миколою.

Цього разу на запрошення відгукнулися ветерани з сіл Ясениця, Попелі, селища Східниця та господарі, які обєднали ще діючих гірських ветеранів навколишніх сіл. Хвилиною мовчання та покладанням квітів на могилу, учасники змагань вшанували всіх тих ветеранів, яких на жаль немає серед нас.

Кращими гравцями турніру визнані Роман Піряник, Іван Скалич, Іван Смола та Тарас Гаврилик. Всі організатори команд отримали з рук братів Михайла та Василя Полюганичівпам’ятні кубки та символічні пакунки. 

детально

Вівторок, 23 липня 2019 10:58

Instagram протидіє булінгу

Багато років у соціальній мережі «Instagram» використовували штучний інтелект для виявлення образливого контенту у коментарях, фотографіях і відео. Сьогодні цього вже недостатньо.

Головне територіальне управління юстиції у Львівській області повідомляє, що нещодавномережа анонсувала нову функцію «Restrict» - обмеження доступу іншим користувачам, не повідомляючи їх про це. Коментарі користувача, до якого застосовано дану функцію, буде видно тільки йому самому. Також він не буде бачити, чи були прочитані власником акаунту його повідомлення.

Нова функція є альтернативною функціям відписки або блокування агресора, які можуть тільки загострити ситуацію - особливо, якщо з людиною доводиться взаємодіяти в реальному житті. Новий інструмент почнуть тестувати найближчим часом.

Деталі: http://bit.do/eZpPo

До речі, у проекту «Я МАЮ ПРАВО!» є сторінка в Instagram, тож підписуйтесь, якщо ви ще не з нами: https://www.instagram.com/ihavearight_ua/

детально

Понеділок, 22 липня 2019 11:36

ОГОЛОШЕННЯ

Дрогобицька районна рада оголошує про проведення конкурсу на заміщення посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради.

Прийом документів претендентів для участі у конкурсному відборі  буде здійснено у термін з 26.07.2019 року по 09.08.2019 року включно.

УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ ДРОГОБИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

від  “17”               липня            2019р.    №     58

Про оголошення конкурсу на заміщення посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради.

Відповідно до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення Дрогобицької районної ради від 26.02.2019 року № 328 «Про проведення конкурсу на посаду головного лікаря комунального некомерційногопідприємства«Дрогобицькарайонна лікарня» Дрогобицької районної ради», керуючись ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.     Оголосити з 26 липня 2019 року початок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря закладу охорони здоров`я комунального некомерційного підприємства «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради.

2.     Створити конкурсну комісію щодо проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря закладу охорони здоров`я комунального некомерційного підприємства «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради в кількості 6-ти осіб у такому складі:

-         голова комісії - Мручок Юрій Михайлович, голова постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я і соціального захисту;

-         секретар комісії - Вінсковський Тарас Зіновійович, начальник відділу районної ради з питань бюджету, планування, інвестиційної політики та комунальної власності;

-         члени комісії:

         Ханас Володимир Йосипович – заступник голови райдержадміністрації;

                  Пагутяк    Василь    Йосипович     –     лікар-травматолог     КНП   

         «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради;

                  Шуригайло   Богдан   Іванович   –   завідуючий   відокремленим

         структурним    підрозділом   «Дрогобицька   районна   лікарня   №   1

         смт.Меденичі»  КНП  «Дрогобицька  районна лікарня» Дрогобицької  

         районної ради;

                   Гузар     Ігор     Йосипович    –    завідуючий        відокремленим

         структурним   підрозділом   «АЗПСМ  с.Лішня»   КНП «Дрогобицька

         районна лікарня» Дрогобицької районної ради.

3.  Визначити уповноваженою особою з прийому документів кандидатів Матіїшина Андрія Ярославовича – радника з питань юридичного забезпечення районної ради.

4.     Уповноваженій особі:

4.1.         Забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору у засобах масової інформації не пізніше 26.07.2019 року та на офіційному веб-сайті районної ради.

4.2.         Здійснити прийом документів претендентів для участі у конкурсному відборі  у термін з 26.07.2019 року по 09.08.2019 року включно.

4.3.         Після завершення терміну подачі документів, провести передачу документів претендентів для участі у конкурсі голові конкурсної комісії.

5.     Конкурсній комісії щодо проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря закладу охорони здоров`я комунального некомерційного підприємства «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради (Ю.Мручок) забезпечити проведення конкурсу відповідно до вимог чинного законодавства України.

6.       Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

                                                                                                                     Михайло  Сікора    

Додаток

до розпорядження голови Дрогобицької районної ради  

від 17.07.2019 року  № 58 


ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади  головного лікаря  закладу охорони здоров’я комунального некомерційного підприємства «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради...   

детально

Середа, 17 липня 2019 17:05

На Львівщині прийняли понад 17 тисяч заяв про зміну місця голосування

21 липня в Україні відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України.

За словами начальниці відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряни Павлів, 15 липня, був останній день, коли у відділах ведення Реєстру можна було тимчасово змінити місце голосування (ТЗМГ). Тепер (до 18 липня включно) цю процедуру можна зробити, звернувшись до місцевого загального суду із позовом про уточнення списку виборців.

Загалом за весь період з початку виборчого процесу відділи ведення Реєстру Львівщини (а таких в області є 34) прийняли 17 тисяч 119 заяв про ТЗМГ. Причому 7 тисяч 160 таких заяв (майже 42%) прийняли львівські відділи (їх є 6 - у кожній районній адміністрації Львівської міської ради).

Для порівняння, перед першим туром цьогорічних президентських виборів аналогічних заяв було 20 тисяч 271, а перед другим туром – 22 тисячі 228.

Зоряна Павлів повідомила, що за даними Державного реєстру виборців, станом на 15 липня, 13 тисяч 666 виборців обрали місцем голосування Львівщину, з яких 6 тисяч 551 змінив місце голосування в межах області.

Отже, 7 тисяч 115 виборців з інших областей, а також із Закордонного виборчого округу 21 липня зможуть проголосувати на дільницях Львівщини. Найбільше тих, хто голосуватиме у нас – це виборці з м. Києва (858), Донецької (721) і Дніпропетровської (517) областей.

Водночас 6 тисяч 562 виборці Львівщини голосуватимуть за межами області: зокрема, 1204 з них на Донеччині, 766 - у м. Києві і 442 у Закордонному виборчому окрузі.

Загалом же станом на 15 липня, в Україні 233 тисячі 347 виборців скористалися можливістю тимчасової зміни місця голосування на позачергових парламентських виборах.

 

детально

Вівторок, 16 липня 2019 14:00

З 1 липня змінився розмір прожиткового мінімуму

Дрогобицьке управління ГУ ДФС у Львівській області інформує, що Законом України від 23 листопада 2018 року №2629 «Про державний бюджет України на 2019 рік» встановлено розміри прожиткового мінімуму для різних груп населення та розмір мінімальної заробітної плати. З 1 липня 2019 року розмір прожиткового мінімуму становить:

- загальний показник - 1936 грн;

- дітям до 6 років - 1699 грн;

- дітям віком від 6 до 18 років - 2118 грн;

- працездатним особам – 2007 грн;

- особам, які втратили працездатність - 1564 гривень.

Новий розмір прожиткового мінімуму слід враховувати при проведенні індексації грошових доходів населення. Згідно п.4 Порядку проведення індексації грошових доходів населення № 1078, індексації підлягають доходи населення в межах прожиткового мінімуму, встановленого для відповідних соціальних і демографічних груп населення.

Мінімальна заробітна плата на 1 січня 2019 року складає: у місячному розмірі – 4173 грн., у погодинному розмірі − 25,13 гривень.

Станом на 1 липня 2019 року мінімальна заробітна плата не змінюється.

Дрогобицьке управління ГУ ДФС у Львівській області звертає увагу роботодавців, що мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, за будь-якою системою оплати праці.

детальноПопередня сторінка 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ...194 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі