Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

Понеділок, 19 лютого 2018 10:48

В районі відбудуться заходи на вшанування пам'яті Небесної сотні.

Завтра, 20 лютого на вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні біля Колони Свободи на вул. 22 Січня у Дрогобичі відбудеться скорботне віче.

Початок о 12.00 год.

У с.Вороблевичі пам'ятні заходи (панахида, покладання квітів до могили Героя України Йосипа Шілінга) розпочнуться завтра, о 10.30 год.

детально

Субота, 17 лютого 2018 12:02

DESPRO - В УКРАЇНІ : ПІДТРИМКА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

16 лютого 2018 року, у ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, за участю Швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" (DESPRO) відбувся вступний семінар навчального курсу "Управління проектами місцевого розвитку".

Від Дрогобицького району у даному курсі зареєстровано 15 чоловік, з різних населених пунктів, а також районної ради, а саме: Микола Андріїв, Тарас Вінсковський, Юрій Жук, Вікторія Самох, Андрій Матіїшин.  

Навчання відбуватиметься на онлайн-платформі Спільноти практик місцевого розвитку, на замовлення Луганської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та за підтримки Асоціації місцевих рад "Ради Львівщини".

Перед присутніми виступили заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ при Президентові України Андрій Ліпенцев, керуючий справами Львівської обласної ради Валентин Харлов, заступник виконавчого директора Асоціації місцевих рад Львівщини Наталія Савка, представник Швейцарсько-українського проекту DESPRO, к.ф.-м. н. Ігор Катирняк, к.держ.упр. Олександра Нєма.

Також, у семінарі взяли участь представники масмедіа: журналісти програми "Очі" телекомпанії "Перший Західний".

Навчальний курс "Управління проектами місцевого розвитку" - стартував!

детально

П'ятниця, 16 лютого 2018 10:20

На Дрогобиччині помолилися за українських воїнів, загиблих в Афганістані та у війні на сході України

Вчора, 15 лютого, у Дрогобичі біля пам'ятника воїнам-афганцям відбулося віче до 29-ої річниці виведення військ колишнього СРСР з Афганістану.

Панахиду за воїнами, загиблими в Афганістані та у війні з російським агресором на сході України, відслужили священники УГКЦ.

Голова районної ради Михайло Сікора, голова райдержадміністрації Володимир Шутко, представники влади Дрогобича та Стебника поклали квіти до пам'ятного знака. 

 

У своєму виступі голова районної ради Михайло Сікора відмітив: «Покоління, обпалене полум’ям збройних конфліктів, стало активним учасником розбудови Української держави. Воїни-афганці сказали своє вагоме слово під час Революції Гідності, їх бойовий досвід і тепер є запорукою багатьох перемог у боротьбі з російським агресором за незалежність і територіальну цілісність України».  

Від спілки ветеранів Афганістану нагороду отримав військовий капелан о.Іван Гнатів.

детально

Четвер, 15 лютого 2018 16:06

У Дережичах відкрили дошкільну групу

У Дережицькому навчальному закладі відкрили дошкільну групу з короткотривалим перебуванням дітей.

З довгоочікуваною подією в житті села діток та їхніх батьків привітали голова районної ради Михайло Сікора, голова райдержадміністрації Володимир Шутко, Дережицький сільський голова Марія Мацюрович, начальник відділу освіти Іван Стецко.

На урочистості також були запрошені місцеві священики, депутат районної ради Богдан Захарко, сільські голови сусідніх Попелів та Модрич, чисельні гості.

Дошкільна група в Дережицькій школі облаштована за кошти районного бюджету, з допомогою сільської громади на чолі з Марією Мацюрович. У відремонтованому та відповідно обладнаному приміщенні буде навчатися 18 діток.

Слід зазначити, що в районі триває реалізація програми розвитку дошкілля, відповідно до якої в цьому році в селах буде відкрито ще три дошкільні групи.

детально

Четвер, 15 лютого 2018 11:27

ОГОЛОШЕННЯ!

22 лютого 2018 року о 10.00 год. в приміщенні конференц-залу Дрогобицької районної ради проведе особистий прийом громадян депутат Львівської обласної ради, член партії ВО «Батьківщина»

КАЧМАРИК

 Ярослав Дмитрович

Попередній запис проводиться за телефоном:

410-400 та 410-421

детально

Середа, 14 лютого 2018 11:38

ОГОЛОШЕННЯ!

22 лютого 2018 року депутат Львівської обласної ради, член партії ВО «Батьківщина» КАЧМАРИК Ярослав Дмитрович спільно із депутатами Дрогобицької районної ради від партії ВО «Батьківщина» Андріїв Микола Миколайович, Нечипор Андрій Іванович, Копистинський Олександр Львович, Нащочич Надія Павлівна проведуть виїзний прийом громадян у наступних населених пунктах Дрогобицького району:

-    з 11.30 до 12.30 с.Лішня (школа);

-    з 13.30 до 14.30 с.Ролів (школа);

-    з 15.00 до 16.00 с.Волоща (клуб).

                                                                                                     ВО «Батьківщина»

детально

Вівторок, 13 лютого 2018 11:55

Після важкої хвороби помер боєць АТО Андрій Поясник

Після важкої хвороби відійшов у вічність активний учасник Революції Гідності, учасник АТО, боєць Батальйону ім. Генерала Кульчицького Національної гвардії України, мешканець Дрогобиччини Андрій Поясник!

Вічна пам’ять і шана Герою!

Щирі співчуття рідним, побратимам та друзям покійного!

Сьогодні, о 15:00 год. на Перехресті Героїв - збір громади Дрогобиччини для зустрічі домовини з тілом померлого.

За повідомленням на сторінці Катедрального собору Пресвятої Трійці похоронні відправи відбудуться за таким розпорядком:

вівторок, 13.02.18. о 18.00 год. - парастас у с. Болехівці,
середа, 14.02.18. о 12.00 год. - прощання у с. Болехівці, перевезення тіла до Дрогобича.
13.30 год. - відспівування у Катедральному соборі Пресвятої Трійці, поховання на цвинтарі на вул. Пилипа Орлика.

детально

Понеділок, 12 лютого 2018 15:09

Ексклюзивні проекти від «Нагуєвич»

Державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі» реалізовує цікаві мистецькі проекти, з-поміж яких – бойківський та учнівський.

Державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі» разом із Центром бойківської традиційної культури вперше проведуть дійство запусти бойківського штибу. Про це повідомив директор ДІКЗ «Нагуєвичі» Богдан Лазорак. Свято відбудеться 11 лютого і триватиме від 13 до 16 години за участю капели інструментальної музики «Надобридень» із Києва у складі Тараса Капущака, Євгенії Шульги, Михайла Хая та Андрія Левченка.

У програмі – музика, спів, танці.

Грою на дримбі, бойківській пищавці, тилинці порадує учениця Трускавецької ДШМ Ганна-Марія Хай.

Провадитиме дійство доктор мистецтвознавства, професор, лавреат премій Володимира Гнатюка та Філарета Колесси Михайло Хай.

На Львівщині вперше організовано учнівський проект для всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра». Учні 4-Б класу Дрогобицької спеціалізованої школи № 2 І-ІІІ ступенів під керівництвом вчителя Тетяни Гоцій разом із ДІКЗ «Нагуєвичі» організували та подали власний інтерактивний проект із популяризації творчої спадщини Івана Франка в креативних та сучасних підходах української культури. Презентуватимуться казки Франка по-новому, думки дітей про вирубування лісів і ще багато чого літературно-актуального.

детально

П'ятниця, 09 лютого 2018 09:15

За кошти обласної Програми капітального будівництва та Програми ОНПС у Дрогобицькому районі буде профінансовано чотири об'єкти

Рішенням сесії Львівської обласної ради від 30 січня 2018 року № 589 “Про внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету на 2018 рік” затверджено пооб’єктний розподіл коштів в межах Програми капітального будівництва об’єктів соціально-економічного та житлово-комунального призначення за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2018 рік.

У розподілі закладені кошти на 3 об'єкти Дрогобицького району:

- Реконструкція ДНЗ в с.Нагуєвичі Дрогобицького району Львівської області, в т.ч., коригування ПКД (3500,0 тис. грн)

- Реконструкція нежитлової будівлі під дитячий садок на вул. Центральній в с.Уличне Дрогобицького району Львівської області (2300,0 тис.грн., співфінансування з ДФРР)

- Реконструкція з добудовою загальноосвітньої школи в с.Ролів Дрогобицького району Львівської області, в т.ч. коригування ПКД (500,0 тис.грн., співфінансування з ДФРР).

З обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2018 році відповідно до Програми охорони навколишнього природного середовища у Львівській області на 2016-2020 роки виділено 1644, 0 тис.грн. для будівництва каналізаційних мереж та очисних споруд на вул. Дрогобицька, вул.Сагайдачного та вул.Дорошенка в с.Раневичі Дрогобицького району Львівської області.

Окрім цього, за кошти Програми ОНПС в сумі 500,0 тис. грн. проводитимуться моніторингові дослідження в межах території гірничого відводу шахтних полів рудника № 2 Стебницького калійного родовища та прилеглих територій.

детально

Четвер, 08 лютого 2018 12:25

Комісія прийняла рішення надати одноразову допомогу учасникам АТО - захисникам ДАПу

Сьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання і виплати у 2018 році грошової допомоги родинам загиблих під час проведення АТО, родинам учасників АТО, учасникам АТО з Дрогобицького району. В засіданні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, заступник голови районної ради Володимир Стецівка, керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації.  

Комісія розглянула звернення керівника Ветеранської спілки воїнів АТО “Дрогобиччина” щодо надання одноразової грошової допомоги з метою вшанування бойової звитяги учасників АТО - захисників Донецького аеропорту, які проживають у Дрогобицькому районі. Було прийняте рішення надати одноразову допомогу сім'ї загиблого та 5-ти учасникам АТО — легендарним захисникам ДАПу на загальну суму 13 тис. грн.

детальноПопередня сторінка 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ...153 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі