Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

Середа, 30 серпня 2017 11:00

Що змінилось у Порядку надання житлових субсидій з 1 вересня 2017 року

Коментар начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Галини Чаплі.

- Субсидія не може призначатись одночасно за місцем реєстрації особи та місцем її фактичного проживання.

Ця норма Закону стосується осіб, які не зареєстровані, але фактично проживають у житловому приміщенні на підставі договору найму (оренди) житла, якщо їм нараховується плата за житлово-комунальні послуги, та індивідуальних забудовників, будинки яких не прийняті в експлуатацію і яким за рішенням комісії призначається субсидія на підставі акта матеріально-побутових умов проживання.

Тепер такі особи, при поданні документів для призначення субсидії за фактичним місцем проживання повинні долучити довідку, що їм не надається субсидія за місцем їх реєстрації.

- Врегульоване питання надання (виплати) субсидій у разі смерті заявника

У разі смерті особи, якій було призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг (світло, газ, вода), надання субсидії не припиняється до закінчення строку її призначення за умови, що у житловому приміщенні зареєстровані інші особи, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги.

У разі смерті особи, якій буде призначено субсидію на придбання скрапленого газу, твердого палива готівкою, така субсидія виплачується одній з осіб, з урахуванням яких було призначено субсидію, за заявою такої особи.

- Врегульовано питання надання субсидій для недієздатних осіб працездатного віку над якими встановлено опіку

“У разі коли в житлових приміщеннях (будинках) зареєстровані неповнолітні діти, які залишилися без батьківської опіки (піклування), або недієздатні особи працездатного віку, над якими встановлено опіку, субсидія призначається за заявою опікуна (піклувальника) і розраховується виходячи з розміру пенсії у зв’язку з втратою годувальника та інших видів пенсії і соціальних виплат, які отримує опікун (піклувальник) на підопічних дітей та недієздатних осіб. Розміри пенсії у зв’язку з втратою годувальника та інших видів пенсії і соціальних виплат, які отримує опікун (піклувальник) на підопічних дітей і недієздатних осіб, не враховуються до сукупного доходу опікуна (піклувальника) у разі його звернення за призначенням субсидії за місцем реєстрації.”

- Змінено період врахування доходів для призначення субсидій

Передбачено під час здійснення розрахунку субсидії на наступний період у травні для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді, врахувати доходи за третій-четвертий квартал попереднього року, а розрахунок субсидії на опалювальний сезон у жовтні проводити на підставі доходів за перше півріччя поточного року.

- Змінено умови призначення субсидії за наявності заборгованості з оплати послуг

При призначенні субсидії на наступний термін відтепер враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг, якщо загальна її сума перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Тобто у разі інформації від підприємств надавачів послуг про наявну заборгованість з оплати за газ, електроенергію, воду, загальна сума якої перевищує 340 грн. – субсидія не призначається.

Отримувач субсидії зобов'язаний інформувати протягом місяця про закінчення терміну реєстрації місця перебування.

Змінено соціальні нормативи для користування послугами газопостачання:

 за наявності газової плити та централізованого гарячого водопостачання було 4,4 куб.метра на одну особу на місяць, а стало – 3,3 кубометра;
 за наявності газової плити в разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача було 7,1 куб.метра на одну особу на місяць, стало – 5,4 кубометра;

 за наявності газової плити та газового водонагрівача було 14 куб.метрів на одну особу на місяць, стало – 10,5 кубометра.

детально

Середа, 30 серпня 2017 09:31

Волонтер зі США провела тренінг з написання проектів

29 серпня, начальник відділу з питань бюджету, планування, інвестиційної політики та комунальної власності районної ради Тарас Вінсковський та головний спеціаліст з питань комп’ютерно-інформаційного забезпечення районної ради Юрій Жук взяли участь у тренінгу “Розробка і написання проектів”, який провела волонтер Корпусу Миру США Тоні Гейл, яка вже три місяці живе і працює в Дрогобичі та бере активну участь в громадських ініціативах Дрогобиччини.

Тоні Гейл розповіла про методику написання проектів для подання їх на розгляд західних грантодавців. Завдяки тренеру відбулася цікава, невимушена та корисна розмова про те, як правильно готувати проекти, щоб досягти успіху в їхній реалізації. Говорилося про важливі для району проблеми, які можливо вирішувати за кошти майбутніх потенційних проектів.

Організатор тренінгу — начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Надія Козар.

детально

Вівторок, 29 серпня 2017 17:16

В Стороні урочисто відкрили приміщення нової школи

Напередодні початку нового навчального року, в день великого храмового свята – Успіння Пресвятої Богородиці в селі Сторона відбулося урочисте відкриття приміщення нової школи.

Відтепер школярі будуть навчатися у просторих світлих класах, які оснащені сучасним обладнанням, необхідним для всебічного розвитку дітей.

Освятили приміщення священики УПЦ КП та УГКЦ. Поблагословили школярів і вчителів місцевий парох о. Федір та священики, які прибули з навколишніх парафій для участі в урочистостях.

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак, звертаючись до присутніх назвала відкриття школи великою справою. «Не один рік на цьому подвір’ї ви бачили будівельні матеріали, які в мріях не одного покоління дітей мали би стати домівкою їх шкільних років. І нарешті сьогодні це свято прийшло, попри всі негаразди і всі важкі хвилини в нашій державі».

Також, Ірина Гримак вручила від імені Авдіївської цивільної адміністрації медаль добровольцю, мешканцю села Сторона Миколі Столяру. «Завдяки таким людям ми маємо можливість святкувати і тішитись за дітей, які через кілька днів переступлять поріг вашої новозбудованої школи» - відзначила І.Гримак.

Заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей пригадав, як ще в 2007 році він разом з о. Федором оглядав початок будівництва, то зараз би і не впізнав цього місця, адже за останні роки тут виросла така красива будівля. «Все, що ми маємо найкраще в Україні – це діти і молодь І перед молоддю стоять великі виклики – зробити Україну процвітаючою, гарною країною. І для того, щоб закласти основи треба мати певні умови.» - сказав Павло Хобзей.

З добрими і напутніми словами також виступили народний депутат Богдан Матківський, голова районної ради Михайло Сікора, директор школи Ірина Мицик.

Прозвучали слова подяки Львівській облдержадміністрації, обласній раді, колишнім головам райдержадміністрації Михайлові Кравцю та Максиму Лісогору, обласним депутатам від Дрогобиччини, керівнику фірми-підрядника «Олвер 999» Оресту Матківському та всім небайдужим, хто долучився до будівництва.

Голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко подарував для навчального закладу апаратуру для озвучення шкільних заходів, а Михайло Сікора – десять ноутбуків.

Після виступів учнів пролунав перший шкільний дзвоник і право перерізати символічну стрічку було надано заступнику Міністра освіти і науки Павлу Хобзею, заступнику голови облдержадміністрації Ірині Гримак, голові Дрогобицької райдержадміністрації Володимиру Шутку та голові районної ради Михайлові Сікорі.

Тепер у двоповерховому приміщенні школи з просторим спортзалом та їдальнею навчатимуться близько двохсот дітей. Високопосадовці оглянули навчальні приміщення, котельню, поспілкувались з педагогічним колективом Сторонянської школи та поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні, який нещодавно було відкрито біля школи.

Участь в урочистостях також взяли директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Любомира Мандзій, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, керівник апарату Руслан Щерба, депутат обласної ради Михайло Задорожний, начальник відділу освіти Іван Стецко, заступник голови райради Володимир Стецівка, Підбузький селищний голова Марія Куцір, директори навчальних закладів району, громада села.

детально

Вівторок, 29 серпня 2017 10:44

В районі відкрито новий спортивний комплекс

В День Незалежності України в селі Модричі відбулася приємна подія, а саме відкриття нового та сучасного спортивного комплексу, який включає в себе футбольний майданчик з штучним покриттям. Багаточисельна громада села зібралась на урочистостях, щоб стати свідками появи в селі нового об’єкту, який стане не лише спортивним, але й оздоровчим центром.

Після спільної молитви за нашу державу та український народ священики освятили спорткомплекс, а право перерізати символічну стрічку було надано голові районної ради Михайлові Сікорі, голові райдержадміністрації Володимиру Шутку та сільському голові Мирону Флюнту.

Тепер молодь села та району у вільний час, маючи такий прекрасний комплекс віддаватимуть перевагу заняттям спортом, тим самим зміцнюючи своє здоров’я.

Вітаючи мешканців села Модричі зі святом керівники району голова районної ради Михайло Сікора та голова райдержадміністрації Володимир Шутко відзначили, що створення умов для занять спортом дасть можливість виховувати здорову націю. Завдання на сьогодення полягає в ефективному використанні таких майданчиків. Також, було вручено юним спортсменам села футбольні, баскетбольні та волейбольні м’ячі, бадмінтоні ракетки та інший спортивний інвентар.

Після чого право першого удару по м’ячу на новому майданчику було надано людині, яка найбільше доклала зусиль для його будівництва, а це – Модрицький сільський голова.

У свою чергу Мирон Флюнт подякував за допомогу в спорудженні спортивного комплексу керівництву Львівської облдержадміністрації, Львівської обласної ради, які виділили 500 тисяч гривень, районній владі, депутатам обласної, районної та сільської рад, підприємцям  району, За допомогу в благоустрої території сільський голова подякував сільській молоді, юним футболістам. Окрема подяка за якісну роботу виконавцям робіт – фірмам «Еліт-Спорт» та «Євроспорт».

Приємно, що юні спортсмени зможуть на цьому майданчику безпечно займатися і оздоровлюватися, адже для покриття були використані сертифіковані матеріали, що є не лише максимально зручні, а й здатні витримувати різні температурні режими, підвищену вологість і що головне, прослужать багато років.

Свято продовжилося показовими виступами  вихованців з тхеквандо дитячо-спортивної школи «Явір» тренера-викладача Івана Харіва,  художніх колективів народного дому села Модричі, юних виконавців та танцювальних колективів, а особливий колорит святу додали козаки, які верхи на конях з жовто-блакитними знаменами привітали гостей свята.

детально

Понеділок, 28 серпня 2017 10:52

Дрогобиччина відзначила 161 річницю від дня народження Великого Каменяра

В неділю, 27 серпня, до Нагуєвич з нагоди 161-літніх роковин народження Івана Франка приїхали вклонитися представники влади, депутати, діячі культури, мешканці Дрогобиччини та гості. Офіційна частина розпочалася спільним молебнем в каплиці Різдва Пресвятої Богородиці художньо-меморіального комплексу «Стежка Івана Франка», який провів Канцлер Дрогобицько-Самбірської єпархії УПЦ КП та парох місцевої громади прот. Андрій Безушко.

Після цього святкування продовжилося на сцені Літнього театру заповідника «Нагуєвичі». Щиру подяку всім, хто готував це свято, та всім, хто прийшов вшанувати славетного Франка, висловили голова районної ради Михайло Сікора та голова райдержадміністрації Володимир Шутко.

Цікавою та насиченою була мистецька програма. Перед глядачами виступили хорова капела «Лілея», капела бандуристів «Карпати» зі Львова, фольклорний колектив «Дорожівчанка», зразковий ансамбль танцю «Веселка» народного дому села Нагуєвичі, Львівський народний музичний театр «Погуляночка», музичні гурти «Галич» та «Марічка», вокальний ансамбль народного дому селища Підбуж та Степан Химин, київський фолк-гурт автентичної музики «Буття», ансамбль сучасного естрадного танцю «Free dance» під керуванням Йосипа Карпіна.

Також керівники району, обласний депутат, члени журі та лауреати Міжнародної премії ім. Івана Франка ознайомились з етно-фестом, який проходив біля садиби Івана Франка ще з самого ранку. Тут звучала автентична троїста музика, ковалі з Нагуєвич, Дрогобича та Львова демонстрували свою майстерність, відбувалися майстер-класи гончарства, ручної ліпки, розмальовок та декорування виробів. Цікавими були окремі локації: «Шевський шкіряний цех», «Захар Беркут» від львівського Клубу «Чорна Галич», «Франко та Східна культура» про традиції кримськотатарської кухні, мистецький пленер «Carpatia» Підбузької Малої академії мистецтв, дрогобицьке Інтернет-радіо «Котермак» проводило записи зустрічей з цікавими людьми, актори Львівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича презентували казку «Лис Микита».

Сьогодні святкування в Нагуєвичах продовжаться презентацією екскурсійних маршрутів, науковою презентацією генеалогії роду Франка XVIII ст., презентацією нової експозиції «Прижиттєві видання Франка». Також відбудеться відкриття вело-маршруту «Франко-Ровер» разом з історичною презентацією «Давня вело-вандрівка до Нагуєвич», зустріч із Зеновієм Васильовичем Франком, виставка художніх творів Петра Грицюка, літературні читання віршів Франка та розповіді з історії поетики. А завершиться відзначення 161 річниці Івана Франка в Нагуєвичах показом фільму «Жива», за сприяння трускавецького кінотеатру «Злата» та українських режисерів.

детально

Неділя, 27 серпня 2017 14:27

В Дрогобичі відбулася урочиста церемонія нагородження Лауреатів Міжнародної премії ім. Івана Франка

Сьогодні, 27 серпня, в Дрогобицькому міському народному домі імені Івана Франка відбулася урочиста церемонія нагородження Лауреатів Міжнародної премії ім. Івана Франка, приурочена до 161-ї річниці від  дня його народження. Вона була вручена у двох номінаціях, а саме у номінації  «За вагомі здобутки (досягнення) у галузі україністики» нагороду отримав професор Віденського університету, Президент Міжнародної асоціації україністів – Міхаель Мозер, а в номінації «За вагомі здобутки (досягнення) у галузі соціально-гуманітарних наук» нагороду вручили Академіку, почесному професору Львівського національного університету імені Івана Франка Олегу Шаблію. Преміальний фонд у 2017 році становить 500 000 гривень.

Учасників церемонії привітав голова ЛОДА Олег Синютка. Він наголосив, що сьогодні не просто день народження Івана Франка. Сьогодні – день нашої національної гордості, так само, як і 24 серпня цього року, коли ми пишалися оновленою Українською армією, яка гордо крокувала головною вулицею країни разом з нашими світовими партнерами. Ми маємо гордитися тим, що на нашій землі народилися такі особистості як Іван Франко. Ми повинні на весь голос говорити про те, що пророки є в нашій Вітчизні. Таким пророком є кращий з кращих Іван Франко. Він особливий для Дрогобицької землі і ви, спадкоємці його слави, повинні нести у світ Франкове слово, свідчити, що Україна є і буде, ми непереможні.

Виступаючи на церемонії нагородження директор Міжнародного фонду Івана Франка Ігор Курус зазначив, що всі роботи подані на розгляд журі були достойними відзначення цією премією, оскільки національна гуманітаристика збагатилася фундаментальними дослідженнями, яких сьогодні потребує не тільки український, а й міжнародний науковий простір загалом. Учасники церемонії хвилиною мовчання вшанували пам'ять першого лауреата Міжнарожної премії ім. І. Франка архієпископа - емерита, екс-главу УГКЦ Любомира Гузара та всіх воїнів, що віддали своє життя за Україну.

Також на урочистостях виступили міський голова міста Дрогобича Тарас Кучма, ректор Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка Надія Скотна, Голова Правління Міжнародного фонду Івана Франка Роланд Франко, члени Міжнародного журі. Вітання лауреатам премії та Міжнародному фонду Івана Франка надіслав президент Світового конгресу українців доктор Євген Чолій.

Участь в церемонії взяли члени міжнародного журі, вчені з Австрії, Польщі, Словаччини, України, франкознавці, Єпископ Дрогобицько-Самбірський УПЦ КП владика Яків, депутати Верховної Ради України Олег Березюк, Оксана Юринець, депутати обласної, міської та районної рад, керівництво Дрогобицького району – голова районної ради Михайло Сікора та голова райдержадміністрації Володимир Шутко та інші.

Після нагородження лауреатів, учасники церемонії поклали квіти до пам’ятника Іванові Франку у Дрогобичі. Відбулася прес-конференція та презентація монографій лауреатів премії.

Примітка:

Міжнародну премію імені Івана Франка започатковано Міжнародним фондом Івана Франка у 2015 році. Її заснував онук українського письменника Роланд Франко. Міжнародна премія вручається у двох номінаціях: “за вагомі здобутки (досягнення) у галузі україністики” та “за вагомі здобутки (досягнення) у галузі соціально-гуманітарних наук”.

У 2016 році першим лауреатом Міжнародної премії імені Івана Франка (у номінації “За визначний особистий внесок у розвиток суспільно-гуманітарних наук”) став кир Любомир Гузар, Верховний Архієпископ-емерит Української Греко-католицької церкви, кардинал Католицької церкви, за монографію “Андрей Шептицький Митрополит Галицький (1901-1944) провісник екуменізму“.

детально

Субота, 26 серпня 2017 14:45

Консультує Міністр юстиції

Які документи мають бути у власника земельного паю сільськогосподарського призначення, і кому він має право передавати свою землю в оренду?

Перед тим, як підписувати договір оренди, Ви маєте переконатися, чи є у Вас документи, які підтверджують право власності на земельну діяльну. Без таких документів, Ви не зможете передати землю в оренду.

Які документи посвідчують право власності на землю?

Документи, які посвідчують право власності на земельні ділянки, можна розділити на 2 групи.

Перша. Видані власникам до 1 січня 2013 р.: державний акт на право приватної власності на землю; державний акт на право власності на землю, або ж державний акт на право власності на земельну ділянку.

Друга. Ділянки, які оформлювалися після 1 січня 2013 р.: свідоцтво про право власності на нерухоме майно чи витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності.

При зміні власника право власності на земельну ділянку без зміни її меж та цільового призначення також посвідчується договором купівлі-продажу або свідоцтвом про право на спадщину.

Право постійного користування земельною ділянкою посвідчується державним актом на право постійного користування земельною ділянкою.

Хто може орендувати Вашу ділянку?

Другим важливим питанням договірних відносин є вибір орендаря.

Відповідно до чинного законодавства орендарями земельних ділянок можуть бути:

-        районні, обласні, Київська і Севастопольська міські державні адміністрації, Рада міністрів Автономної Республіки Крим та Кабінет Міністрів України в межах повноважень, визначених законом;

-        сільські, селищні, міські, районні та обласні ради, Верховна Рада Автономної Республіки Крим у межах повноважень, визначених законом;

-        громадяни і юридичні особи України, іноземці та особи без громадянства, іноземні юридичні особи, міжнародні об'єднання та організації, а також іноземні держави.

Між власником та орендарем має бути укладений письмовий договір оренди землі сільськогосподарського призначення. Цей документ обов’язково підлягає державній реєстрації.

Як правильно оформити договір оренди, щоб не потрапити у неприємну ситуацію? І як за наявності договору можна його змінити чи розірвати?

Чому необхідно підписувати договір оренди?

Право оренди земельної ділянки посвідчується договором оренди землі. Договір укладається між власником землі та орендарем у письмовій формі. За бажанням однієї із сторін він може бути посвідчений нотаріально.

Що треба вказувати у договорі?

У договорі має обов’язково міститися інформація про:

-        об'єкт оренди (кадастровий номер, місце розташування, розмір земельної ділянки);

-        строк дії договору оренди;

-        орендну плату (розмір, індексація, спосіб та умови розрахунків, строків, порядку її внесення і перегляду, відповідальність за несплату).

За згодою сторін у договорі оренди землі можуть зазначатися інші умови.

Що робити, якщо кадастрового номера на документі немає?

Якщо у Вас державний акт на земельну ділянку без присвоєного кадастрового номеру, необхідно звернутися до спеціалізованого підприємства щодо виготовлення технічної документації із землеустрою.

Після цього треба пройти реєстрацію в регіональному підрозділі Держгеокадастру та зареєструвати право власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Якими можуть бути строки договору оренди та вартість оренди землі?

Мінімальний строк оренди для земельних ділянок сільськогосподарського призначення становить 7 років, а максимальний – 50 років.

Розмір орендної плати за землю встановлюється за згодою сторін. Проте ця сума не може бути меншою за 3% вартості земельної ділянки.

Чи можна змінити умови договору або розірвати його?

Зміна умов договору оренди землі чи розірвання цього договору здійснюється за взаємною згодою сторін.

У разі недосягнення згоди щодо зміни умов договору чи його добровільного розірвання спір вирішується в судовому порядку.

Розірвання договору оренди землі в односторонньому порядку не допускається, окрім випадків, коли така можливість прописана у самому договорі.

Куди звертатися, щоб уберегтися від проблем при передачі землі в оренду?

Державні реєстратори органів місцевого самоврядування та Дрогобицької райдержадміністрації, які знаходяться за адресою: м. Дрогобич, вул. Шевченка, 26 (другий поверх).

детально

Середа, 23 серпня 2017 15:59

Шановні жителі Дрогобиччини!!!

Сердечно вітаю Вас з нагоди Дня Державного Прапора та 26-ї річниці з Дня проголошення незалежності України!

Для нас, українців, наше національне свято – вистраждане, вимолене.

Багато віків українську землю топтав чобіт окупанта. Не оминула зловісна доля і наш час, наше покоління.

Але ми вистоїмо. Бо ми славні внуки дужого козацького роду, якому немає і не буде переводу! Ми вірні ідеалам українських націоналістів. У цьому – наша сила, наша міць, наш генетичний код!

Бажаю вам незламності духу, миру, спокою, єдності у помислах і діях!

Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!

 

Голова районної ради                     Михайло Сікора

детально

Середа, 23 серпня 2017 14:40

Районні урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 26-ї річниці Незалежності України

Сьогодні, 23 серпня, в районному народному домі відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня Державного Прапора та 26-ї річниці Незалежності України.

Після урочистого внесення Державного Прапора та виконання Гімну України учасники зустрічі разом із священиками УГКЦ та УПЦ КП помолилися за перемогу, мир та процвітання нашої держави.

Від учасників свята було покладено квіти до Колони Свободи.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова районної ради Михайло Сікора та голова райдержадміністрації Володимир Шутко. Перші особи району закликали до порозуміння, єдності та спільної праці для розбудови нашої європейської держави.Наголосили, що кожен на своєму місці має так само сумлінно, чесно і свідомо виконувати свої обов'язки, як виконують свій обов'язок із захисту Вітчизни наші воїни на передовій на сході України.

Володимир Шутко та Михайло Сікора вручили відзнаку “Орден матері бійця АТО”, Державний прапор та грошову винагороду матерям загиблих героїв Марії Лесешак, Галині Габчак, Мирославі Бродяк, Катерині Фаримі, Данії Сусяк, Ганні Грициняк та квіти дружині героя Петра Яцківа — Оксані Яцків.

Грамоти обласної ради, районної ради та райдержадміністрації були вручені бійцям АТО, сільським головам, депутатам, працівникам різних сфер життєдіяльності району.

Подяки райдержадміністрації з нагоди Дня незалежності України та 100-річчя “Союзу українок” отримали членкині Дрогобицького осередку. Голова осередку Леся Процик у своєму виступі згадали про добрі справи Дрогобицьких союзянок, про їхню допомогу українським захисникам.

Подяки Української Добровольчої Армії керівникам, які надавали допомогу бійцям-добровольцям, вручив керівник загону розвідки, керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба.

Після урочистих зборів відбувся святковий концерт районних мистецьких колективів, в якому взяли участь вокальний ансамбль «Галичанка» народного дому села Доброгостів, керівник Світлана Колодій, зразковий ансамбль танцю «Веселка» народного дому села Нагуєвичі, керівник Марія Круп’як, фольклорний колектив «Дорожівчанка», керівник Руслан Плита, вокальний дует у складі Світлани Колодій та Марини Довгун, Василина Ковальчук, Степан Острух, Степан Химин, Христина Снітко, Ольга Тимчишин.

А завершив концертну програму вокальний дует у складі Мар’яна Харіва та Лілії Щур у супроводі танцювального колективу «Веселка».

детально

Середа, 23 серпня 2017 13:28

З нагоди Дня Державного Прапора було урочисто піднято головний державний символ України.

Напередодні святкування Дня Незалежності нашої держави, за Указом Президента України вже тринадцять років поспіль вся країна офіційно вшановує головний державний символ – Прапор України.

Сьогодні, вранці разом з усією Львівщиною працівники Дрогобицької районної ради та райдержадміністрації, учасники АТО взяли участь в урочистому піднятті Прапора перед державною установою.

Також було виконано Державний гімн України.

Нагадаємо, що жовто-блакитний стяг над приміщенням Дрогобицької районної ради було піднято 2 квітня 1990 року, одним із перших в Україні.

детальноПопередня сторінка 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ...137 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі