Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

П'ятниця, 08 грудня 2017 09:52

З нагоди Дня місцевого самоврядування в районі відбулися урочисті збори

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування, йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади. За доброю традицією, уже 17 років поспіль 7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування.

З нагоди цього свята в Дрогобицькому районному народному домі відбулись урочисті збори, в яких взяли участь депутати районної ради, сільські та селищні голови, секретарі сільських, селищних рад, працівники відділів та управлінь райдержадміністрації та представники засобів масової інформації.

З вітальними словами звернувся голова районної ради Михайло Сікора. У своєму виступі він зазначив, що за роки незалежності України у місцевому самоврядуванні зроблено чимало, але далеко не все. На сьогодні залишається ще дуже багато невирішених питань і проблем, які стримують розвиток місцевого самоврядування, гальмують соціальний та економічний прогрес територіальних громад. Але, незважаючи на труднощі, місцеве самоврядування має всі шанси для їх розвитку та утвердження.

Привітав присутніх з Днем місцевого самоврядування і голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко. Він наголосив, що позитивна співпраця між райдержадміністрацією, районною радою та депутатським корпусом є запорукою успішного виконання завдань, сприяє позитивним змінам в районі, а за цей рік зроблено немало. Володимир Шутко побажав, щоб людська вдячність та повага були нагородою за нелегку працю.

Керівники району вручили почесні грамоти, подяки та цінні подарунки Львівської обласної ради, Львівської облдержадміністрації, Дрогобицької районної ради та райдержадміністрації кращим працівникам органів місцевого самоврядування району, депутатам районної ради, працівникам райдержадміністрації, сільським, селищним головам та секретарям.

Зі святом представників місцевого самоврядування також привітав голова Асоціації сільських, селищних рад району Степан Коваль, після чого відбувся концерт, на якому виступили художні колективи району.

детально

Четвер, 07 грудня 2017 08:53

Шановні працівники органів

місцевого самоврядування,

депутати всіх рівнів!

Щиро вітаю Вас із Днем місцевого самоврядування!

7 грудня – професійне свято всіх, хто  працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє інтереси виборців на усіх щаблях влади.

Ви перші стикаєтеся з реаліями життя пересічного громадянина, і першими приходите на допомогу.Ви створюєте умови для реалізації інтересів територіальної громади, залучаєте кошти у місцеві бюджети  через участь у обласних, всеукраїнських та міжнародних мікропроектах, дбаєте про розвиток сільської інфраструктури.

Успіхів Вам на цьому важливому, нелегкому шляху служіння рідній країні, українському народу! Негаснучої  енергії, людської поваги, авторитету в суспільстві!

            З повагою –

голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора

детально

Вівторок, 05 грудня 2017 11:07

ОГОЛОШЕННЯ

05 грудня 2017 року о 11.00 год. в районному Народному домі відбудуться святкові заходи з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.

Запрошуємо взяти участь у святкуванні депутатів обласної та районної рад, голів та секретарів сільських, селищних рад, керівників управлінь та відділів райдержадміністрації, установ та підприємств Дрогобицького району. 

детально

П'ятниця, 01 грудня 2017 16:00

В районній раді відбулося засідання ХІХ позачергової сесії Дрогобицької районної ради VII скликання, яке провів голова районної ради Михайло Сікора.

На засіданні депутати розглянули питання внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2017 рік, по якому доповідав начальник фінансового управління райдержадміністрації Віталій Перхун.

Серед затверджених видатків — надання допомоги учасникам АТО, фінансова підтримка філії “Дрогобицький райавтодор”, створення матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, відшкодування відсотків населенню району за надані кредити на енергозберігаючі заходи, інші важливі видатки у сфері освіти, соціального захисту, охорони здоров'я.

У розділі "Різне" народні обранці заслухала інформацію керівника Дрогобицького райавтодору Ігоря Богаченка про матеріально-технічний стан підприємства та готовність до зимового прибирання доріг. Як і слід було чекати, керівництво району, депутати та сільські голови мали чимало запитань до новопризначеного керівника. Голова райдержадміністрації Володимир Шутко підтримав думку, що добре було б мати у районі комунальне підприємство, яке було б підконтрольне громаді району. Втім на даний час в умовах зимового періоду необхідно виходити з реального стану. Володимир Шутко рекомендував сільським радам, які мають кошти на дорожні роботи, укладати прямі угоди з райавтодором, щоб підтримати підприємство, а не заганяти його в глухий кут, тим самим поглиблюючи критичний стан в дорожньому господарстві. Голова районної ради Михайло Сікора побажав Ігореві Богаченку не ігнорувати, а співпрацювати з районною та сільськими радами, щоб разом знаходити вихід із складної ситуації.

Відповідно до Закону України  "Про внесення змін до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань" подаємо результати поіменного голосування по рішеннях ХІХ чергової сесії Дрогобицької районної ради VII скликання: додаються.

детально

Четвер, 30 листопада 2017 11:44

ОГОЛОШЕННЯ

      Відповідно до подання райдержадміністрації, 01 грудня 2017 року о 11.00 год. в сесійній залі районної ради відбудеться засідання XIX позачергової сесії Дрогобицької районної ради VII скликання, на якому буде розглянуто питання про внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2017 рік.

      Попередньо о 10.00 год.  відбудеться засідання постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики.

   Запрошуються депутати обласної та районної рад, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські та селищні голови.  

детально

Четвер, 30 листопада 2017 10:21

Львівська область залучила понад 50 млн доларів прямих іноземних інвестицій 

У січні-вересні 2017 року в економіку Львівщини залучили 52,4 мільйонів доларів США прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу).

Відтак, за інформацією Головного управління статистики у Львівській області, вкладення в економіку області у січні-вересні 2017 року здійснили інвестори з 31 країни світу.

Зокрема, найбільше інвестицій надійшло від партнерів з Кіпру (26,3 млн доларів США), Німеччини (6,2 млн доларів США), Нідерландів (3,7 млн доларів США), Польщі (2,8 млн доларів США), Австрії (2,5 млн доларів США) та Данії (2,2 млн доларів США).

З обсягу прямих іноземних інвестицій, які надійшли у січні-вересні 2017 року, більше половини спрямовано у промисловість – 31,2 млн доларів США, в оптову та роздрібну торгівлю, ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів – 12,7 млн доларів США (24,2% від загальнообласного обсягу надходжень), у професійну, наукову та технічну діяльність – 3,6 млн доларів США (6,9%).

Обсяг прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу), внесених у Львівщину з початку інвестування, станом на 1 жовтня 2017 року становить 1236,3 млн доларів США.

На промислових підприємствах області станом на 1 жовтня 2017 року акумулювали 496,5 млн доларів США іноземного капіталу або 40,1% від загального обсягу.

Зокрема, у машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання, залучено 111,1 млн доларів США, у підприємства з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – 110,7 млн доларів США, з виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів – 74,4 млн доларів США.

Суттєві обсяги інвестицій спрямовані у фінансову та страхову діяльність – 386,6 млн доларів США (31,3% від загального обсягу), транспорт, складське господарство, поштову та кур’єрську діяльність – 85,7 млн доларів США (6,9%), операції з нерухомим майном – 82,7 млн доларів США (6,7%), оптову та роздрібну торгівлю, ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів – 58,3 млн доларів США (4,7%), сільське, лісове та рибне господарство – 38,5 млн доларів США (3,1%).

З країн ЄС внесені 84,8% від загального обсягу інвестицій, з інших країн світу – 15,2%.

Лідерами в інвестуванні підприємств Львівщини є партнери з Польщі (377,7 млн доларів США), Кіпру (186,1 млн доларів США), Австрії (128,7 млн доларів США), Німеччини (105,3 млн доларів США), Швейцарії (72,1 млн доларів США) та Данії (67,0 млн доларів США). На ці країни припало 75,7% від загальнообласного обсягу прямих іноземних інвестицій.

детально

Середа, 29 листопада 2017 16:50

В сесійній залі районної ради відбувся семінар на тему електронних закупівель

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації розпочав цикл робочих поїздок з метою проведення семінарів на тему: «Про публічні закупівлі, проведені у системі електронних закупівель «Prozorro».

Перший такий семінар відбувся у Дрогобицькому районі. Основними завданнями його було ознайомлення розпорядників бюджетних коштів з моніторингом публічних закупівель, а також вирішенням проблемних питань, які виникали у замовників під час проведення закупівель в електронній системі.

Провела семінар начальник управління тарифної та тендерної політики департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Мирослава Лазорищак. Вона, зокрема, зазначила, що не завжди розпорядники бюджетних коштів використовують електронні майданчики для проведення допорогових закупівель. Хоча економія від електронних закупівель очевидна. В області вона складає 1 млрд 450 млн грн, у Дрогобицькому районі — 1,2 млн грн.

У семінар взяли участь представники розпорядників бюджетних коштів з району та міст Дрогобиччини. Від Дрогобицького району участь взяли перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості райдержадміністрації Ярослава Ковтик, начальник відділу з питань бюджету, планування, інвестиційної політики та комунальної власності районної ради, голова тендерного комітету Тарас Вінсковський, члени тендерного комітету Юрій Жук, Андрій Матіїшин. 

детально

Середа, 29 листопада 2017 09:51

Відповідно до ст. 30 Закону України "Про освіту" від 05.09.2017 № 2145-VIII подаємо фінансову звітність відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації (в розрізі шкіл району): ТУТ 

детально

Вівторок, 28 листопада 2017 14:56

Відкриття нової лінії електропостачання

Сьогодні, 28 листопада, в с.Опарі Дрогобицького району було проведено комплексне опробування нової трансформаторної підстанції потужністю 63 кВА, яка буде забезпечувати подання електричної енергії до споживачів по  вул. Вишнева та вул. Спортивна.

Проведення трьох нових ліній електропостачання та встановлення нового трансформатора дасть можливість подавати електричну енергію до 55 споживачів та розвантажить вже існуючу електролінію, що в свою чергу має покращити якість надання послуг з електропостачання для інших мешканців села.

   

Участь у відкритті взяли начальник Дрогобицького РЕМ Василь Дмитрик, заступник голови Дрогобицької районної ради Володимир Стецівка, заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник та сільський голова с.Опарі Григорій Куций. 

детально

Вівторок, 28 листопада 2017 11:57

ОГОЛОШЕННЯ!

 

01 грудня 2017 року з 10.00 до 14.00 год. в приміщенні конференц-залу Дрогобицької районної ради особистий прийом громадян району проведе народний депутат України

 

Матківський Богдан Миронович

 

 

Попередній запис проводиться за телефоном: 097-4434546

детальноПопередня сторінка 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...146 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі