Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

Понеділок, 17 лютого 2020 11:36

Відбулася спартакіада Дрогобицького району з волейболу

Спартакіада Дрогобицького району з волейболу, яку провела Дрогобицька районна організація ВФСТ «Колос», АПК України за сприянням районної ради та райдержадміністрації визначила призерів змагань. 

В спортивному залі Вищого професійного училища № 19 фіналістів груп кущових змагань заздалегіть було розподілено на дві групи, по три команди, надавши можливість зустрітись командам двічі. Але в останню мить відмовилися від участі волейболісти Меденицького ОТГ та не прибула команда волейболістів села Ясениця. Тому було прийнято рішення розіграти призові місця по коловій системі. Як й передбачалось, абсолютний переможець Спартакіади по волейболу визначався у фінальній грі між Лішнею (орг. Микола Гуняк) та Підбужанами (орг. Василь Степаник) які по ходу змагань не залишили шансів молодим, перспективним волейболістам з Верхнього Дорожова (орг. Ігор Камінський) та гірській команді з Довгого Гірського (орг. Петро Яворський). У фіналі, волейболісти селища Підбуж зуміли нав'язати свій стиль гри, схилити терези перемоги на свою користь та перемогли у перспективної команди з с. Лішні з рахунком 2:1.

Вручаючи нагороди голова РО ВФСТ «Колос» АПК України Василь Кобільник висловив впевненість, що волейболісти району не зупиняться на досягненому та зуміють розіграти ще кубок пам'яті одного з найкращих людей району М. Берка. Організатори названих команд отримали памятні відзнаки, а кращі гравці Іван Міщатин, Борис Дрозд (Довге), Михайло Грицай (Дорожів), Микола Християнин, Андрій Кміть, відомі в районі футболісти Мар'ян Маменко, Володимир Собко (Лішня), Орест Бокач, Віталій Гузан, Василь Писко, Михайло Кенц (Підбуж) нагороджені пам'ятними медалями. Найкращим та багатообіцяючим гравцем змагань визнаний перспективний Андрій Бейба з Верхнього Дорожова.

Організатори змагань висловлюють щиру подяку директору Вищого професійного училища №19 Володимиру Маринкевичу та викладачу фізичного виховання Миколі Гуняку за всебічну підтримку та порозуміння у проведені спортивного заходу.

детально

П'ятниця, 14 лютого 2020 14:58

У межах робочої поїздки у Дрогобицький район перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк відвідав Рихтицьку СЗШ І-ІІІ ст.

Богдан Гагалюк із керівництвом району, обласним депутатом, сільською владою оглянули навчальний заклад, де зараз відбувається капітальний ремонт частини даху та утеплення фасаду, а також придбано нові крісла і столи для майбутньої опорної школи.

Крім того, Богдан Гагалюк оглянув кабінети, що облаштовані відповідно до концепції Нової української школи, відзначивши їх гарне матеріальне забезпечення.

«Виконано якісно великий обсяг робіт з оптимальним використанням бюджетних коштів. Маю надію, що цього року всі роботи будуть завершені і учасники освітнього процесу школи матимуть теплі класи, а школа матиме належний вигляд», - підсумував п.Богдан Гагалюк.

детально

Четвер, 13 лютого 2020 12:36

12 лютого в приміщенні районної ради відбувся особистий прийом жителів Дрогобицького району, який провів депутат Львівської обласної ради, перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк.

Богдан Миколайович поспілкувався з громадянами району, які потребували матеріальної допомоги для вирішення своїх наболілих проблем, і виділив їм значні кошти з обласного депутатського фонду.

Також, пан Богдан зустрівся з керівниками установ району, сільськими головами, які мали можливість вирішити свої питання поспілкувавшись з Богданом Миколайовичем, як із першим заступником голови обласної ради.

Разом з паном Богданом участь у прийомі громадян взяли голова районної ради Михайло Сікора та депутат обласної ради Ольга Грицик.

детально

Вівторок, 11 лютого 2020 14:50

ХХХІХ позачергова сесія районної ради завершила свою роботу

Сьогодні, 11 лютого 2020 року, відбулося засідання ХХХІХ позачергової сесії Дрогобицької районної ради VIIскликання, яке провів голова районної ради Михайло Сікора.

Основним питанням, яке розглядалося на сесії, було внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2020 рік, для виділення коштів на співфінансування мікропроектів, які перемогли в обласному конкурсі у 2020 році.  

Крім того, районні депутати прийняли звернення до Президента України  В.Зеленського, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо вимог та настанов у провадженніземельної реформи в Україні, яке зачитав заступник керуючого справами районної ради Микола Андріїв.

Радник з питань юридичного забезпечення районної ради Андрій Матіїшин проінформував районних депутатів та сільських, селищних голів щодо змін, які необхідно знати при заповненні електронної декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік та відповідальності щодо несвоєчасної її здачі.

Після чого ХХХІХ позачергова сесія районної ради завершила свою роботу.

Відповідно до Закону України "Про внесення змін до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань" подаємо результати поіменного голосування по рішеннях ХХХІХ позачергової сесії Дрогобицької районної ради VII скликання: тут

детально

П'ятниця, 07 лютого 2020 17:09

Позачергова сесія відбудеться у вівторок.

Сьогодні в Дрогобицькій районній раді відбулися засідання постійних комісій з питань медицини та бюджету, на яких депутати обговорили питання внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2020 рік, в тому числі виділення коштів на співфінансування мікропроектів, які перемогли в обласному конкурсі у 2020 році.

Крім того, депутати погодили проведення ХХХІХ позачергової сесії районної ради у вівторок 11 лютого 2020 року.

Засідання розпочнеться о 10.00 год. в сесійній залі районної ради. 

детально

Четвер, 06 лютого 2020 10:15

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до подання райдержадміністрації щодо скликання позачергової сесії для розгляду питання про внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2020 рік, в Дрогобицькій районній раді в п’ятницю 07.02.2020р. відбудуться засідання постійних депутатських комісій, а саме: постійної комісії ради з питань охорони здоров’я і соціального захисту о 14.30 год. та постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики о 15.30 год.

детально

Вівторок, 04 лютого 2020 10:51

Як вберегтися від грипу?

У зв’язку з перевищенням епідпорогу з захворюваності на ГРВІ та грип впродовж 4 тижня 2020 р. ( 20.01-26.012020р.) на трьох адмінтериторіях Львівської області: у містах Львів, Самбір та Борислав Дрогобицьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області звертає увагу на здійснення заходів щодо профілактики цих захворювань.

Серед інфекційних захворювань, які офіційно реєструються в Україні, грип та ГРВІ в загальній сукупності становлять понад 90%. Щороку практично кожний шостий мешканець України залучається до епідемічного процесу з грипу та ГРВІ.

Щорічно епідемічний сезон грипу триває орієнтовно з вересня - жовтня до березня- квітня. У цей період є найбільший ризик заразитися небезпечним недугом.

Грип – це висококонтагіозне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті. Джерелом інфекції при грипі є хвора людина. Особливо заразна інфікована людина при грипі в розпал хвороби, в гарячковому стані. Період зараження продовжується в середньому 4-7 днів. Передача інфекції відбувається головним чином повітряно-крапельним шляхом.

Щорічна вакцинація є найефективнішим засобом для захисту організму від вірусів грипу. Вакцина захищає від усіх актуальних штамів грипу, є безпечною і ефективною.

 

Профілактика

Хоча найкращій спосіб вберегтися від сезонного грипу ‒ щорічна вакцинація, деякі прості правила допоможуть уникнути хвороби.

«Захворів – сиди вдома»

Візьміть лікарняний. Грип швидко передається, тому так званий «трудовий героїзм» (коли ви хворі йдете на роботу) лише сприятиме поширенню інфекції.

Уникайте близького контакту з хворим

Намагайтеся якнайменше перебувати поряд із людьми, у яких застуда, нежить або кашель. Якщо захворіли ви, то тримайте дистанцію з іншими людьми, щоб вберегти їх від хвороби.

Прикривайте ніс та рот

Під час кашлю та чихання грип розповсюджується особливо швидко. Прикрийте серветкою рот та ніс – це знизить ймовірність передачі інфекції іншим.

Мийте руки

Часте миття рук допоможе захиститися від мікробів. Якщо поруч немає води та мила, використовуйте спреї для рук на спиртовій основі.

Намагайтеся не торкатися обличчя

На руках дуже багато мікробів. Торкаючись руками обличчя ви збільшуєте шанси мікробів потрапити в організм через очі, рот та ніс.

Провітрюйте та дезінфікуйте приміщення

Регулярно провітрюйте приміщення, ретельно очищайте та дезінфікуйте поверхні, до яких часто торкаєтеся вдома, на роботі або в навчальних закладах. Це особливо важливо, якщо в приміщенні перебуває хворий.

Привчіть себе до корисних звичок

Будьте фізично активними, уникайте стресу, висипайтеся, пийте багато води та харчуйтеся поживною їжею.

детально

Понеділок, 03 лютого 2020 12:24

ОГОЛОШЕННЯ!

 

12 лютого 2020 року

з 11.00 до 13.00 год.

 

в приміщенні Дрогобицької районної ради відбудеться особистий прийом громадян депутатом Львівської обласної ради, першим заступником голови Львівської обласної ради

 

 

 Гагалюком Богданом Миколайовичем

детально

Субота, 01 лютого 2020 12:38

Відкритий Центр обслуговування клієнтів ТОВ «Львівенергозбут»

31 січня, в місті Дрогобичі у комфортному та зручному приміщенні (вул. Бориславська, 2) відбулося відкриття нового Центру обслуговування клієнтів ТОВ «Львівенергозбут», який буде обслуговувати мешканців не лише міста Дрогобича, але й Дрогобицького району. Участь в офіційному відкритті взяли заступник директора «Львівенергозбут» Роман Гринчук, заступник голови Дрогобицької районної ради Володимир Стецівка, заступник Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Ханас, заступник директора з роздільного продажу  компанії «Львівенергозбут» Ірина Линда, начальник Дрогобицького РЕМу Василь Дмитрик.

Отець Ростислав освятив нове приміщення та зазначив, що праця з людьми є нелегкою і побажав, щоб всі працівники Центру завжди з усмішкою зустрічали своїх клієнтів.

Володимир Стецівка та Володимир Ханас подякували  керівництву «Львівенергозбут», яке одним із перших відкрило такий центр на теренах Дрогобиччини, адже це у великій мірі допоможе нашим мешканцям у вирішенні багатьох питань.

Ця подія стала можливою завдяки співпраці генерального партнера ПрАТ «Львівобленерго» та власне компанії «Львівенергозбут».

Відвідувачі Центру матимуть можливість такими послугами:

- зміна зонності лічильника;

- перевірка рахунку в термін 5-20 днів;

- отримання точки розподілу;

- повернення з питань неправильної роботи приладу обліку;

- відновлення електропостачання;

- зміна власника рахунку.

Новий Центр обслуговування клієнтів працює за розширеним графіком без перерви у робочі дні – з понеділка по четвер з 8.00 до 19.00; у п’ятницю – з 8.00 до 18.00; а також у суботу з 10.00 до 14.00 год. Неділя – вихідний.

детально

П'ятниця, 31 січня 2020 12:29

ЗІР – інформаційний сервіс, орієнтований на сучасні вимоги платників податків

В Дрогобицькому управлінні ГУ ДПС у Львівській області нагадують про загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР) – сервіс, який надає можливість платникам податків мінімізувати витрати часу на отримання інформації і самостійно ознайомитись із:

·         відповідями на запитання щодо оподаткування, єдиного внеску та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на ДПС, з якими платники податків звертаються до Контакт-центру ДПС;

·         нормативно-правовими документами та останніми змінами в законодавстві;

·         діючими ставками податків та зборів, податковим календарем;

·         актуальними питаннями щодо отримання електронних довірчих послуг тощо.

Платників податків запрошують відвідати ЗІР або його мобільні додатки та скористатись новою функцією – «Зворотній зв’язок».

За допомогою форми «Зворотній зв’язок» ЗІР платники податків мають можливість оперативно отримати на електронні адреси від Контакт-центру ДПС відповіді на запитання, що належать до компетенції ДПС.

Скористатись ЗІР можна через офіційний вебпортал ДПС (вкладка «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс») або безпосередньо в Інтернет мережі за адресою: zir.tax.gov.ua.

Мобільні додатки можна безкоштовно завантажити на власні мобільні пристрої скориставшись інтернет-магазинами: App Store та Google Play.

детальноПопередня сторінка 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...203 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі