Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

Вівторок, 17 листопада 2020 15:52

У власність громад передали землі сільськогосподарського призначення

Уряд ухвалив постанову №1113, відповідно до якої усім без винятку об‘єднаним територіальним громадам передають у власність землі сільськогосподарського призначення.

Як зазначив Голова Держгеокадастру Роман Лещенко, ця постанова Уряду є наступним етапом для реалізації процесу передачі земель на місця, до якого Держгеокадастр проводив підготовку протягом останнього часу.

««Це рішення -  важливий крок у реалізації земельної реформи Президента України Володимира Зеленського в частині земельної децентралізації та передачі понад 2 мільйонів гектарів сільськогосподарських земель органам місцевого самоврядування. Відповідний Указ Глава Держави підписав місяць тому, 15 жовтня», -  наголосив Роман Лещенко.

Т.в. о директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко наголосила,  ухвалена постанова відкриває нові можливості для місцевого самоврядування.

“Направду, реалізація земельної реформи в Україні неможлива без належної децентралізації та передачі земельних повноважень на місця. Після отримання земель у комунальну власність громади зможуть якісно та результативно розпоряджатися землями сільськогосподарського призначення: здавати ці ділянки в оренду, отримуючи додаткові надходження у місцевий бюджет, а також безоплатно передавати у приватні руки громадян з метою розвитку агропромислового комплексу та сільських територій”, – наголосила Людмила Гончаренко.

Нагадаємо, 15 жовтня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 449/2020 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин». Документ передбачає передачу земель сільськогосподарського призначення з державної до комунальної власності.

детально

Четвер, 12 листопада 2020 12:25

Без поділу на епідзони та карантин вихідного дня: уряд запровадив нові правила

Кабінет міністрів України оприлюднив постанову про запровадження карантину вихідного дня та скасування адаптивного карантину. Ідеться про постанову від 11 листопада 2020 р. № 1100 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641".

«Відтепер не буде встановлення різних рівнів епідемічної небезпеки в регіонах. Усі карантинні обмеження виникатимуть не як результат рішень комісій ТЕБ та НС, а виключно на підставі зміненої постанови», - пояснив під час брифінгу заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.

Відтак, відсьогодні на всій території України діють однакові карантинні обмеження.

Зокрема, забороняється робота:

•          закладів харчування з 22.00 до 7.00, крім доставки та замовлень на виніс;

•          кінотеатрів, театрів із заповненістю понад 50%;

•          спортзалів і фітнес-центрів, якщо на 20 кв.м. знаходиться більше 1 людини;

•          закладів з розміщення, крім готелів і закладів соцдопомоги і реабілітації;

•          перевезення у пасажирському транспорті пасажирів більше, ніж кількість сидячих місць;

•          проведення заходів за участю понад 20 осіб (крім деяких спортивних заходів без глядачів).

Також Тарас Грень пояснив, як діятиме карантин вихідного дня.

Так, згідно з документом, в період з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 годин 00 хвилин понеділка на території України з 14 листопада 2020 р. до 30 листопада 2020 р. забороняється:

•          робота закладів громадського харчування, але з можливістю роботи на виніс;

•          робота торгових центрів та інших розважальних закладів;

•          робота фітнес-центрів і басейнів;

•          робота установ культури;

•          робота суб'єктів господарської діяльності та побутового обслуговування.

Дозволено:

•          робота продуктових магазинів, аптек, заправок (без зон харчування), ветеринарних аптек;

•          робота закладів торгівлі продуктами харчування;

•          надання фінансових послуг, діяльність фінустанов;

•          робота операторів поштового зв’язку;

•          діяльність по ремонту та техобслуговування транспорту; ремонту комп’ютерів, побутових виробів, предметів особистого вжитку.

«Торгово-розважальні центри не повинні працювати у період карантину вихідного дня. Це стосується усіх торговельних центрів, без виключень, зокрема й «Епіцентру». Працювати у ТЦ мають право лише магазини, не менше 60% площі яких призначено для торгівлі продуктами харчування, ліками, виробами медичного призначення чи ветпрепаратами і кормами», - зауважив Тарас Грень.Він також додав, що за порушення норм карантину відповідальність нестимуть самі підприємці.

детально

Вівторок, 10 листопада 2020 11:45

Розмір пенсії напряму залежить від величини страхового стажу та заробітку

Дрогобицький сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що розмір пенсії напряму залежить від величини страхового стажу та заробітку, з якого сплачено ЄСВ. Якщо стажу бракує, громадяни можуть самостійно подбати про майбутню пенсію та докупити страховий стаж шляхом добровільної участі в системі загальнообов’язкового соціального страхування. Громадяни, які у певні періоди не працювали, або працювали за межами України, чи з інших причин є незастрахованими особами -  мають право на добровільну сплату єдиного соціального внеску шляхом укладання договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Договір про добровільну сплату єдиного внеску можливо укласти за місцем проживання і право на нього мають лише окремі громадяни:

- особи, які досягли 16-річного віку та не перебувають у трудових відносинах з роботодавцями, не належать до платників єдиного внеску, у тому числі іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають або працюють в Україні, громадяни України, які працюють або постійно проживають за межами України,

- члени особистого селянського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню.

Для укладення договору необхідно подати до податкового органу: 

заяву про добровільну участь;

копію трудової книжки (за наявності);

виписку із системи персоніфікованого обліку (ОК-5);

копію документу, який засвідчує особу.

При укладенні договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, який можна укласти на термін не менше одного року, особа поступово може набувати необхідний їй страховий стаж.

Укладаючи такий договір, особа зобов’язується щомісяця сплачувати внески. Розміри платежів обумовлюються в договорі й визначаються громадянами самостійно, але при цьому не може бути меншим за мінімальний страховий внесок (на сьогодні 1100 грн.).

Договором про добровільну участь може бути передбачена й одноразова сплата єдиного внеску за попередні періоди, в яких особа не підлягала страхуванню.

Сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць такого періоду буде вдвічі більшою (мінімальний страховий внесок  помножений на коефіцієнт 2, який розраховується виходячи з мінімальної заробітної плати, діючої на день укладання договору - 2200 грн).

Одноразова сплата єдиного внеску здійснюється однією сумою  за весь період протягом 10 календарних днів з моменту підписання Договору.

детально

Понеділок, 26 жовтня 2020 12:05

ХLІV позачергова сесія районної ради завершила свою роботу

23 жовтня 2020 року, відбулося засідання ХLІV позачергової сесії Дрогобицької районної ради VIIскликання, яке провів голова районної ради Михайло Сікора.

Депутати розглянули питання про внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2020 рік, а також додатково два земельних питання щодо зміни меж населених пунктів Лішня та Старий Кропивник.

На завершення голова районної ради Михайло Сікора подякував депутатам районної ради за спільну плідну працю у VII скликанні та побажав перемоги на виборах 2020 року.

Після чого ХLІV позачергова сесія районної ради завершила свою роботу.

Відповідно до Закону України "Про внесення змін до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань" подаємо результати поіменного голосування по рішеннях ХLІпозачергової сесії Дрогобицької районної ради VII скликання: тут

детально

Середа, 14 жовтня 2020 09:18

Шановні краяни!

Дорогі захисники Української держави!

Ветерани національно-визвольної боротьби!

         14 жовтня ми відзначаємо знакові для нашого народу свята – Покрову Божої

Матері,  День українського козацтва, День захисника України,

78-у річницю створення УПА.

          Ці дати символізують любов і шану українців до оборонців і визволителів рідної землі – від українського козацтва й  до героїв сучасного чину, які нині стоять на варті незалежності держави.

Особливі слова подяки – ветеранам війни, самовідданий подвиг  яких завжди залишатиметься взірцем патріотизму, мужності й самопожертви.
Сьогодні ми звертаємось й до Матері Божої з проханням про мир, 
добро, благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. 

Тож, бажаю всім героїчним захисникам міцного здоров’я, незгасної енергії, завзяття та сили, душевного спокою й покровительства Пресвятої Богородиці на найвищій, священній стезі – служінню рідному народу й Україні!

         З повагою – голова Дрогобицької районної ради
                                                                                                             Михайло СІКОРА

детально

Неділя, 04 жовтня 2020 09:00

Дорогі педагоги Франкової Дрогобиччини!

Шановні освітяни!

День вчителя завжди має неповторні ознаки квітучої молодості, нових надій. Це свято тих, хто щоденно віддає учням свої знання та тепло сердець, плекає паростки добра, милосердя, відповідальності, патріотизму, любові до рідної неньки-України.

Глибоко переконаний у тому, що Ваш професіоналізм, відданість обраній справі та підтримка районної влади стануть запорукою подальшого розвитку освіти Дрогобиччини.

Нехай цей жовтневий день, дорогі педагоги, відкриє нові горизонти у царині науки, надихне на щоденну творчу працю, принесе заслужену радість за успіхи своїх учнів.

З нагоди свята бажаю вам переконливих перемог на неозорій ниві пізнання всесвіту! Миру, злагоди, міцного здоров’я, нових вагомих професійних здобутків і невичерпної енергії!

                 З повагою –

                 голова Дрогобицької районної ради                       Михайло СІКОРА

детально

Середа, 23 вересня 2020 11:32

Оголошення

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора

комунальної установи« Центр професійного розвитку педагогічних працівниківДрогобицької районної ради»

Відділ освіти, молоді та спорту Дрогобицької районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи

«Центр професійного розвитку педагогічних працівниківДрогобицької районної ради»

(місце знаходження: вул. 22 Січня, 41, м. Дрогобич, Львівська область, 82104).

Найменування посади та умови праці

Директор комунальної установи. Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298  «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; Постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 № 859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об'єднань державних підприємств»; наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора комунальної установи

Посаду директора комунальної установи незалежно від підпорядкування, типу і форми власності може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче спеціаліста або магістра, кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та стаж педагогічної /або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, а також аналітичні, організаторські здібності, навички управління, контролю, вміння визначати пріоритети, лідерські якості, стабільний фізичний і психічний стан, що не перешкоджає виконанню професійних обов'язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі, та строк їх подання

Особа, яка претендує на зайняття вакантної посади директора комунальної установи особисто подає такі документи:

- копію паспорта громадянина України;

- копію реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру  фізичних осіб - платників податків;

- письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

- копію трудової книжки;

- копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

 Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Особа надає до конкурсної комісії оригінали та завірені належним чином копії документів для участі у конкурсі.

Прийом документів здійснюється у відділі освіти, молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації з 23.09.2020 по 28.09.2020 у робочі дні з 8.00 до 17.00 год., за адресою: вул. 22 Січня,41, м. Дрогобич, 82104, кабінет відділу кадрів.

Дата та місце проведення конкурсного відбору

29.09.2020 о 10.00 год. у приміщенні залу засідань відділу освіти, молоді та спорту   Дрогобицької райдержадміністрації: вул. 22 Січня, 41, м. Дрогобич, 82104

(можливе внесення змін, уточнень).

Етапи проведення конкурсного відбору

Конкурсний відбір проводиться поетапно:

-   подання претендентами документів, що підтверджують відповідність
кваліфікаційним вимогам;

-   вивчення конкурсною комісією поданих претендентами документів,

-   перевірка знань законодавства України у сфері освіти;

      -   співбесіда;

    .-   визначення переможця конкурсу;

      -   оприлюднення результатів конкурсу.

 

Прізвище, ім'я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

 Огар Ірина Романівна тел.

0687353064

е-mail: viddil_osv_rda@ukr.net

Оголошення

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посад психолога та консультантів

комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Дрогобицької районної ради

Відділ освіти, молоді та спорту Дрогобицької районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення посад психолога та консультантів

комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Дрогобицької районної ради

 (місце знаходження: вул. 22 Січня, 41, м. Дрогобич, Львівська область, 82104).

Найменування посади та умови праці

Психолог, консультант комунальної установи. Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298  «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; Постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 № 859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об'єднань державних підприємств»; наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду психолога, консультанта комунальної установи

Посаду психолога, консультанта комунальної установи незалежно від підпорядкування, типу і форми власності може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче спеціаліста або магістра, стаж педагогічної /або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, а також аналітичні, організаторські здібності, навички управління, контролю, вміння визначати пріоритети, лідерські якості, стабільний фізичний і психічний стан, що не перешкоджає виконанню професійних обов'язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі, та строк їх подання

Особа, яка претендує на зайняття вакантної посади   психолога, консультанта комунальної установи особисто подає такі документи:

- копію паспорта громадянина України;

- копію реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру  фізичних осіб - платників податків;

- письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

- копію трудової книжки;

- копію (копії) документа (документів) про освіту, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

 Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Особа надає до конкурсної комісії оригінали та завірені належним чином копії документів для участі у конкурсі.

Прийом документів здійснюється у відділі освіти, молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації з 23.09.2020 по 28.09.2020 у робочі дні з 08.00 до 17.00 (у п’ятницю до 16.00), за адресою: вул. 22 Січня,41, м. Дрогобич, 82104, кабінет групи обслуговування.

Дата та місце проведення конкурсного відбору

29.09.2020 о 13.00 год. у приміщенні залу засідань відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації: вул. 22 Січня, 41, м. Дрогобич, 82104

(можливе внесення змін, уточнень).

Етапи проведення конкурсного відбору

Конкурсний відбір проводиться поетапно:

-   подання претендентами документів, що підтверджують відповідність
кваліфікаційним вимогам;

-   вивчення конкурсною комісією поданих претендентами документів,

-   перевірка знань законодавства України у сфері освіти;

      -   співбесіда;

    .-   визначення переможця конкурсу;

      -   оприлюднення результатів конкурсу.

 

Прізвище, ім'я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

 Огар Ірина Романівна тел.

0687353064

е-mail: viddil_osv_rda@ukr.net

Перелік наказів та зразків документів: тут

детально

Вівторок, 15 вересня 2020 15:25

Чергова сесія районної ради завершила свою роботу.

11 вересня 2020 року, відбулося засідання ХLІІІ чергової сесії Дрогобицької районної ради VII скликання, яке провів голова районної ради Михайло Сікора.

Депутати розглянули питання про виконання районного бюджету Дрогобицького району за І півріччя 2020 року, стан підготовки народногосподарського комплексу Дрогобицького району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, хід  виконання  Програми розвитку галузі освіти Дрогобицького району на 2017-2020 роки, хід виконання Програми розвитку культури, духовності та національних традицій Дрогобицького району на 2017-2020 роки, створення комунальної установи Центр професійного розвитку педагогічних працівників Дрогобицького району Львівської області, прийняли ряд звернень та погодили інші питання порядку денного сесії.

Після чого ХLІІІ чергова сесія районної ради завершила свою роботу.

Відповідно до Закону України "Про внесення змін до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань" подаємо результати поіменного голосування по рішеннях ХLІІІ чергової сесії Дрогобицької районної ради VII скликання: тут

детально

Середа, 09 вересня 2020 18:00

В районі заплановано проведення чергової сесії.

Після проведення засідань всіх депутатських постійних комісій, 9 вересня відбулося засідання Президії районної ради на якому було затверджено порядок денний XLIII чергової сесії районної ради VII скликання та погоджено дату її проведення - 11 вересня 2020 року о 10.00 год.  

1.  Про виконання  районного бюджету  Дрогобицького  району  за  І   півріччя  

     2020року.

            Доповідає: В.Перхун - начальник фінансового управління РДА.

2.  Про внесення  змін  до  районного бюджету Дрогобицького  району на 2020

     рік.

            Доповідає: В.Перхун - начальник фінансового управління РДА.

3.  Про   стан   підготовки   народногосподарського  комплексу   Дрогобицького

     району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

            Доповідає: М.Якимчук – головний  спеціаліст   відділу   ЖКГ,    інфраст-

                                                       руктури, енергетики та захисту довкілля РДА.

   Співдоповідають: Я.Куцик – в.о. нач. відділу освіти, молоді і спорту РДА

                                  Н.Козар – начальник відділу культури та туризму РДА

                                  В.Валюх – головний лікар КНП «Дрогобицька районна

                                                     лікарня»

4.  Про  хід  виконання  Програми розвитку галузі освіти Дрогобицького району

     на 2017-2020 роки.

           Доповідає: Я.Куцик – в.о. начальника відділу освіти, молоді і спорту РДА

5.  Про хід виконання Програми розвитку культури, духовності та національних

     традицій  Дрогобицького району на 2017-2020 роки.

            Доповідає: Н.Козар – начальник відділу культури та туризму РДА.

6.  Про створення опорного закладу на базі Рихтицького СЗШ І-ІІІ ст.

           Доповідає: Я.Куцик –в.о. начальника відділу освіти, молоді і спортуРДА

7.  Про призупинення діяльності Ортиницької СЗШ І ст. і Монастирецької СЗШ

     І ст.  та  реорганізацію  Гаїбійницької СЗШ І ст. в Гаїбійницький дошкільний

     навчальний заклад.

           Доповідає: Я.Куцик – в.о. начальника відділу освіти, молоді і спорту РДА

8.  Про    створення     комунальної    установи   Центр   професійного   розвитку

     педагогічних працівників Дрогобицького району Львівської області.

           Доповідає: Я.Куцик –в.о. начальника відділу освіти, молоді і спортуРДА

9. Про  затвердження   проекту   землеустрою   щодо  зміни   меж  с.Рихтичі  та       

     с.Хатки Рихтицької сільської ради Дрогобицького району Львівської області.

           Доповідає: О.Борис – сільський голова с.Рихтичі.

10. Про  прийняття  звернення  до Президента України, Верховної Ради України  

      та  Кабінету  Міністрів  України  щодо  законодавчого  захисту та підтримки

      інституту  сім’ї,  недопущення  імплементації  у  національне  законодавство

      «гендерної ідеології».

            Доповідає: Ю.Мручок – голова  постійної  комісії ради з питань охорони 

                                                      здоров'я та соціального захисту.

11. Про  прийняття  звернення  до Президента України, Верховної Ради України

      та     Кабінету   Міністрів   України   щодо   викладання   предмета   «Основи

      християнської етики» у всіх навчальних закладах України.

            Доповідає: Д.Барщик – заступник   голови   постійної   комісії   з   питань

                                                     освіти та науки, у справах молоді і спорту.

 

12.Різне.

детально

П'ятниця, 04 вересня 2020 15:46

До відома депутатів районної ради!!!

В плані підготовки до чергової сесії подаємо віцдповідну інформацію. Порядки денні комісій та матеріали сесії розміщені у розділі "Підготовчі документи".

Орієнтовний план

підготовки роботи XLІІІ чергової сесії

та постійних комісій Дрогобицької районної ради

  чергова сесія районної ради — __.09.2020року

1.  Про виконання районного бюджету Дрогобицького району за І півріччя 2020 року.

2.  Про   виконання     Програми   соціально-економічного   та   культурного    розвитку

     Дрогобицького району за І півріччя 2020 року.

3.  Про стан  підготовки народногосподарського  комплексу  Дрогобицького району до

     роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

4.  Про хід  виконання  Програми  розвитку  галузі  освіти  Дрогобицького   району   на

     2017-2020 роки.

5.  Про  хід  виконання  Програми  розвитку   культури,   духовності   та   національни

     традицій  Дрогобицького району на 2017-2020 роки.

Г Р А Ф І К

проведення засідань постійних депутатських

комісій Дрогобицької районної ради

на вересень 2020 року.

з/п

Назва постійної комісії

Голова комісії

Дата, година

1.

Постійна комісія ради з питань  депутатської діяльності, етики, дотримання законності і правопорядку.

І.Стецко

07.09.2020р.

11.00 год

2

Постійна комісія ради з питань промисловості, архітектури та будівництва.

Р.Берегуляк

07.09.2020р.

11.00 год.

3

Постійна комісія ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин

С.Костів

07.09.2019р.

15.00. год.

4

Постійна комісія ради з питань охорони довкілля і природних ресурсів.

М.Гук

07.09.2019р.

15.00 год.

5.

Постійна комісія ради з питань підприємництва, торгівлі, транспорту, зв’язку та енергозбереження.

В.Комар

08.09.2020р.

11.00 год

6.

Постійна комісія ради з питань духовності, культури, туризму і рекреації

А.Нечипор

08.09.2020р.

11.00 год

7.

Постійна комісія ради з питань освіти            та науки, у справах молоді і спорту.

М.Лук'янченко

08.09.2019р.

14.30 год.

8.

Постійна комісія ради з питань охорони здоров’я і соціального захисту.

Ю.Мручок

09.09.2020р.

11.00 год.

9.

Постійна комісія ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики.

В.Скоропад

09.09.2020р.

14.30 год.

                                                                                 

Президія районної ради                                                   09.09.2020р.

                                                                                           16.00 год

XLІІІ чергова сесія                                                              ___09.2020р.                                                           районної ради                                                                   10.00 год                                                                                                                                               

         Заступник голови районної ради                                                                    В.Стецівка

детальноПопередня сторінка 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...213 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

ШЕВКЕНИЧ АНДРІЙ ІВАНОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

АНДРІЇВ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ

Погода в Дрогобичі