Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

Субота, 23 вересня 2017 14:35

На підтримку учасників АТО з обласного бюджету виділено

233 тисячі гривень

Впродовж тижня на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні з обласного бюджету скеровано  233 тис гривень.

Одноразову адресну грошову допомогу на реабілітацію отримають 2 учасники АТО з числа інвалідів війни (у розмірі відповідно 10, 15 тисяч гривень), соціальні виплати - 83 дитини загиблих (померлих) учасників АТО, Героїв Небесної Сотні ( по 2,5 тисячі гривень). Для відшкодування витрат, пов’язаних із наданням пільг на житлово-комунальні послуги родинам Героїв Небесної Сотні виділено 0,5 тис гривень.

Загалом з початку року на соціальну підтримку учасників АТО, їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні з обласного бюджету виділено 10,9 млн гривень. Адресні грошові допомоги отримали понад 1000 осіб, з них 154 учасники АТО ( інваліди війни) на реабілітацію та близько 200 дітей, батьки яких загинули під час участі в антитерористичній операції або померли та Героїв Небесної Сотні.

детально

П'ятниця, 22 вересня 2017 17:30

Учасників «Ігор Нескорених» зі Львівщини урочисто зустріли в Торонто

Представники української діаспори Канади урочисто зустріли в аеропорту Торонто членів української команди, сформованої з воїнів АТО, які змагатимуться в міжнародних змаганнях "Ігри Нескорених-2017". 

Всього до національної команди увійшло 30 учасників, з них 5 – представники Львівщини.

Дмитро Сидорук, Роман Панченко та Катерина Михайлова, які змагатимуться пріоритетно у стрільбі з лука, увійшли до основного складу української збірної, Дмитро Афанасьєв – у резерв. Підтримати воїнів та побратимів у Торонто вирушить і Сергій Калитюк. 

Катерина Михайлова

Від Львівщини у міжнародних змаганнях участь братиме ветеранка бойових дій, парамедик, єдина дівчина в складі збірної України Катерина Михайлова.

За її словами, їде на Invictus Games, щоб показати свої вміння та гідно представити рідний батальйон «Айдар». Бажає надихнути інших бійців ніколи не опускати руки та вірити в свої сили:

«Хочу власним прикладом показати побратимам, що якщо поставити собі мету – можна її досягти».

Роман Панченко

Також у команді за національну збірну змагатиметься старший солдат 25-ї повітряно-десантної бригади Збройних сил України Роман Панченко, який через поранення змушений пересуватися на візку.

Десантник-контрактник, один із перших вояків, які відправилися на Донбас ще до старту антитерористичної операції. Спершу він обороняв українські кордони на Сході, а невдовзі хлопця відправили у найгарячішу точку АТО — у район Слов’янська, Краматорська і Красного Лиману.

Дмитро Сидорук

За призи для національну збірної боротиметься і львів’янин  Дмитро Сидорук – майстер спорту міжнародного класу зі стрільби з луку, чемпіон світу серед юніорів. У вересні 2014 року отримав міно-вибухове осколкове наскрізне поранення. Щодня власним прикладом доводить, що спорт — найкраща реабілітація після травм.

Дмитро Афанасьєв – офіцер Західного територіального управління Національної гвардії України, підполковник. Поранений під Маріуполем. Стрільбою займався ще в шкільному віці, з початком відбіркових етапів «Invictus Games» в Україні, повернувся у стрільбу та почав систематично тренуватись.

Сергій Калитюк – командир відділення 25-ї окремої повітряно-десантної бригади. Отримав поранення у червні 2014 року біля Червоного Лиману. Попри біль, воїн щодня тренується у стрільбі із лука. Сергій Калитюк – кавалер ордену «За мужність» III ступеня.

Міжнародні змагання відбудуться цьогоріч 24-30 вересня у Торонто (Канада).

Українська збірна – це 30 ветеранів АТО, які пройшли усі етапи національного відбору.

Турнір 2017 року об’єднає понад 550 поранених бійців з 17 країн, що змагатимуться у 12 адаптивних спортивних дисциплінах.

У межах підготовки військові спортсмени Львівщини тренуються на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України у місті Львові, спортивному стрілецькому клубі «Медін» Львівського національного медичного університету імені Д. Галицького  та спортивному комплексі бази олімпійської підготовки «Динамо» обласної організації ФСТ «Динамо» України.

детально

Четвер, 21 вересня 2017 14:17

На зекономлені завдяки Prozorro кошти закуплять медтехніку та препарати для онкохворих

На сесії Львівської обласної ради внесли зміни до Програми боротьби з онкологічними захворюваннями у Львівській області на 2017 – 2020 роки, зокрема йдеться про перерозподіл зекономлених коштів завдяки вдало проведеним торгам на електронному майданчику Prozorro.

«У межах Програми передбачено кошти на придбання комп’ютерної техніки, хіміотерапевтичних препаратів, вакцини для профілактики раку шийки матки, - зазначили директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак. - Впродовж року дії цієї програми завдяки проведенню закупівель на електронному майданчику Prozorro вдалось зекономити фінансовий ресурс. І, відповідно до Бюджетного кодексу України, сесією затверджено перерозподіл коштів».

За її словами 220 тис грн зекономлених коштів передадуть «Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центру» для закупівлі біохімічного аналізатора.

Крім того, Львівський державний онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр за рахунок зекономлених коштів по закупівлі рентген-трубки на суму 2 млн 411 тис грн планує придбати радіотерапевтичні джерела для контактної променевої терапії онкохворих на суму 800 тис грн, портативну гамакамеру – 405 тис грн, сучасних хіміотерапевтичних препаратів на 1 млн 206 тис грн.

За словами Ірини Микичак, на зекономлені кошти вже закупили 220 комп’ютерів для сільських лікарських амбулаторій області, також придбали 24 сучасних кульпоскопи для діагностики раку шийки матки для центральних районних лікарень. 

детально

Середа, 20 вересня 2017 17:27

Консультує міністр юстиції.

Що треба зробити для виплати аліментів?

Один із батьків може подати заяву за місцем роботи, місцем виплати пенсії, стипендії про відрахування аліментів на дитину в розмірі та на строк, які визначені у цій заяві.

Аліменти відраховуються не пізніше триденного строку від дня, встановленого для виплати заробітної плати, пенсії, стипендії.

На підставі заяви одного з батьків аліменти можуть бути відраховані й тоді, коли загальна сума, яка підлягає відрахуванню на підставі заяви та виконавчих документів, перевищує половину заробітної плати, пенсії, стипендії, а також якщо з нього вже стягуються аліменти на іншу дитину.

Чи потрібно підписувати якісь папери?

Обов’язку підписання таких паперів немає. Однак батьки мають право укласти договір про сплату аліментів на дитину, у якому визначаються розмір та строки виплати. 

Договір укладається у письмовій формі та підлягає нотаріальному посвідченню. 

У разі невиконання одним із батьків свого обов'язку за договором, аліменти з нього можуть стягуватися на підставі виконавчого напису нотаріуса.

У яких випадках слід звертатися до суду?

У разі неможливості досягнення між батьками угоди про добровільне відрахування, кошти на утримання дитини можуть бути присуджені за рішенням суду.

Яким може бути розмір аліментів?

Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Якщо стягуються аліменти на 2 і більше дітей, суд визначає єдину частку від заробітку, яка буде стягуватися до досягнення найстаршою дитиною повноліття.

Той із батьків або інших законних представників дитини, разом з яким проживає дитина, має право звернутися до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення аліментів у розмірі:

-         на 1 дитину – однієї чверті,

-         на 2 дітей – однієї третини,

-         на 3 і більше дітей – половини заробітку платника аліментів, але не більше 10 прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку на кожну дитину.

Суд за заявою одержувача може визначити розмір аліментів у твердій грошовій сумі.

У такому випадку розмір аліментів підлягає індексації. Індексація проводиться згідно із Законом України «Про індексацію грошових доходів населення».

Той із батьків, разом з яким проживає дитина, має право звернутися до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення аліментів у розмірі 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

У 2017 році прожитковий мінімум на дітей становить:

віком до 6 років:

  • з 1 січня 2017 року - 1355 гривень,
  • з 1 травня - 1426 гривень,
  • з 1 грудня - 1492 гривні;

віком від 6 до 18 років:

  • з 1 січня 2017 року - 1689 гривень,
  • з 1 травня - 1777 гривень,
  • з 1 грудня - 1860 гривень.

Чи є можливість змінити розмір аліментів?

Розмір аліментів може бути згодом зменшено або збільшено за домовленістю між батьками або за рішенням судуза позовом платника або одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров’я когось із них.

За яких умов можливе дострокове припинення виплати аліментів?

За угодою між батьками обов’язок зі сплати аліментів може бути достроково припинений шляхом укладення з дозволу органу опіки та піклування договору про припинення права на аліменти на дитину в зв’язку з передачею права власності на нерухоме майно (житловий будинок, квартиру, земельну ділянку тощо).

Такий договір нотаріально посвідчується. Право власності на нерухоме майно за таким договором виникає з моменту державної реєстрації.

Куди звертатися, щоб отримати детальну консультацію?

Щоб отримати детальну інформацію слід звертатись до Відділу "Дрогобицьке бюро правової допомоги" Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги", що знаходиться за адресою м. Дрогобич, вул. Лесі Українки, 70, або Дрогобицький міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області, що знаходиться за адресою м. Дрогобич, вул. 22-Січня, 43.

детально

Середа, 20 вересня 2017 12:14

На Львівщині відбудеться навчальний онлайн-курс “Основи інтелектуальної власності”

1 жовтня для усіх охочих розпочнеться онлайн-курс “Основи інтелектуальної власності”. Таку ініціативу започаткували у зв’язку із підписанням 4 липня Меморандуму про співпрацю між Всесвітньою організацією інтелектуальної власності та Львівською ОДА. 

Курс включає 12 модулів, кожен із яких координують експерти в сфері інтелектуальної власності. Навчання проводять з метою спрощення доступу до інформації та знань у сфері ІВ на міжнародному рівні.

Зазначимо, що цей курс орієнтованийне лише осіб, які планують працювати у сфері захисту прав ІВ, але й тих, хто хоче отримати базові знання з цієї теми, сам є автором і бажає дізнатися, яким чином захистити свої творчі здобутки.

Навчання стануть актуальними також для працівників державних органів та установ, викладачів, студентів і представників ЗМІ. 

Учасники курсу поглиблять свої знання у сфері авторського права та суміжних прав, торгових марок, промислового дизайну, географічних зазначень, патентів на винаходи та корисні моделі, договорів Всесвітньої організації інтелектуальної власності, недобросовісної конкуренції тощо.

Більш детальну інформацію щодо реєстрації можна одержати безпосередньо у Центрі.

детально

Вівторок, 19 вересня 2017 16:20

На засіданні сесії Львівської обласноїради прийняли зміни до бюджету

на 2017 рік.

19 вересня,під час XI сесії Львівської облради депутати проголосували за зміни до бюджету 2017.

Зокрема департамент освіти і науки облдержадміністрації запропонував розглянути передачу коштів із загального фонду до спеціального в сумі 15 млн 889,3 тис грн для заміни котлів у Бориславській школі-інтернаті(420 тис грн) та придбання шкільних автобусів (15 млн 469,3 тис грн).

Обсяг видатків на охорону здоров’я запропонували зменшити на 9 млн 752,9 тис грн у зв’язку з відміною надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання ангіографічного обладнання.

За рахунок субвенції, що надходитиме з обласного бюджету Тернопільської області за лікування хворих у медичних закладах Львівської області відповідно до укладених угод, винесли пропозицію збільшити обсяг доходів і видатків загального фонду обласного бюджету на 2017 рік на 500 тис грн (за лікування хворих в обласній клінічній лікарні - 300 тис грн, лікарні відновного лікування "Говерла" - 200 тис гривень).

Крім того, запропонованували відновити видатки лікарні відновного лікування "Говерла" за рахунок зменшення центру екстреної медичної допомоги -
91,3 тис грн і передати їх до бюджету розвитку для здійснення капітальних видатків (на дооблаштування соляної кімнати).

Для проведення капітальних видатків у галузі культури прозвучала пропозиція передати із загального фонду до бюджету розвитку обласного бюджету 95 тис гривень. За ці кошти можна провести поточний ремонт котельні коледжу ім. Барвінських.

Департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва облдержадміністрації виніс пропозицію щодо передачі коштів із загального фонду до спеціального (бюджету розвитку) в сумі 361,5 тис грн для виготовлення проектно-кошторисної документації проектів міжнародно-технічної допомоги.

Також запропонували збільшити видатки бюджету розвитку спеціального фонду за рахунок зменшення видатків загального фонду в рамках реалізації обласної Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов'язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг у сумі 4 млн 200 тис грн,  Програми з організації та безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах, вулицях міст, інших населених пунктах Львівської області – 1 млн 500 тис гривень. 

детально

Понеділок, 18 вересня 2017 10:00

Затверджено порядок функціонування Електронного кабінету

Дрогобицька ОДПІ інформує, що з 1 вересня 2017 року набрав чинність Порядок функціонування Електронного кабінету, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 14.07.2017. №637 (далі - Порядок). Порядок розроблено з метою реалізації платниками податків та державними, у тому числі контролюючими, органами своїх прав та обов'язків, визначених Податковим кодексом України, іншими законодавчими та нормативно-правовими актами.

Електронний кабінет буде забезпечувати електронну форму взаємодії платників податків та державних органів з контролюючими органами, надання/отримання користувачам/користувачами документів, інформації та послуг, передбачених ПКУ.

Електронний кабінет складатиметься з:

- апаратно-програмного комплексу;

- портального рішення для користувачів - платників податків, робота в якому здійснюється он-лайн (через Інтернет у режимі реального часу) та не передбачає обов'язкового використання спеціалізованого клієнтського застосування;

- портального рішення для користувачів - державних, у тому числі контролюючих, органів;

- програмного інтерфейсу (API), що дає змогу реалізувати повноту функціонала Електронного кабінету;

- інших засобів інформаційних, телекомунікаційних, інформаційно-телекомунікаційних систем.

Працюватиме він постійно (24 години на дату кожного календарного дня), крім часу, необхідного для його технічного обслуговування.

Дрогобицька ОДПІ

детально

Неділя, 17 вересня 2017 11:24

Консультує міністр юстиції.

Що таке спадкування?

Спадкування – це перехід прав та обов'язків (спадщини) від особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).

Спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину або не прийняти її.

До складу спадщини входять усі права та обов'язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.

Спадкоємець, який прийняв спадщину, може одержати свідоцтво про право на спадщину.

Видача свідоцтва про право на спадщину на майно, право власності на яке підлягає державній реєстрації, проводиться нотаріусом. Для цього спадкоємець має подати документи, які посвідчують право власності спадкодавця на відповідне майно.

Разом з тим відсутність свідоцтва про право на спадщину не позбавляє спадкоємця права на спадщину.

Нотаріус має перевірити подані документи та взнати, чи немає заборон або арешту цього майна.

За відсутності у спадкоємця необхідних документів нотаріус відмовляє йому у вчиненні нотаріальної дії та роз'яснює процедуру вирішення зазначеного питання в судовому порядку.

До якого суду слід звернутися?

Справа щодо оформлення документів, що посвідчують право власності на нерухоме майно, розглядається в порядку цивільного судочинства в районних, районних у містах, міських та міськрайонних судів за місцем розташування майна.

Скільки це коштуватиме?

За подання позову сплачується судовий збір у розмірі 1%.

При цьому, розмір оплати не може бути меншим 40% розміру прожиткового мінімуму на одну працездатну особу та не може перевищувати розміру 5 прожиткових мінімумів.

Ціна позову визначається, виходячи з грошової оцінки нерухомого майна. Вартість може бути зазначена в технічному паспорті на майно, або за результатом проведеної експертної оцінки.

Які документи треба подати до суду?

До позовної заяви, оформленої відповідно до вимог Цивільного процесуального кодексу України, додаються докази, які обґрунтовують позовні вимоги, наприклад:

-        свідоцтво про смерть спадкодавця;

-        архівні довідки чи витяги з рішень сільської ради про надання земельної ділянки;

-        дозвіл на будівництво будинку;

-        довідка виконавчого комітету сільської ради депутатів трудящих;

-        записи у погосподарських книгах;

-        реєстрація місця проживання спадкодавця у будинку за паспортом;

-        технічний паспорт на будинок;

-        сплата за комунальні послуги;

-        документи з колгоспу про відведення в установленому порядку земельної ділянки під забудову тощо.

Як довго чекати на рішення?

Цивільна справа розглядається судом протягом розумного строку, але не більше 2 місяців з дня відкриття провадження справі.

Але на сьогоднішній день оформити право власності на житловий будинок в порядку спадкування у Вашій ситуації можливо не тільки в судовому порядку.

Ви як спадкоємець можете подати заяву та документи, необхідні для відповідної реєстрації що підтверджують набуття спадкодавцем права власності на нерухоме майно (це може бути, наприклад, виписка з погосподарської книги), витяг із Спадкового реєстру про наявність заведеної спадкової справи та документ, що містить відомості про склад спадкоємців, виданий нотаріусом чи уповноваженою на це посадовою особою органу місцевого самоврядування, якими заведено відповідну спадкову справу.

З заявою про реєстрацію прав власності на житловий будинок Ви можете звернутися до будь-якого реєстратора (нотаріуса) в межах області.В такому випадку право власності на житловий будинок, що належав Вашій матері, буде зареєстровано за Вашою матір’ю (померлою).Після чого, на підставі відомостей з Державного реєстру прав, нотаріус має можливість видати Вам Свідоцтво про право на спадщину.

детально

П'ятниця, 15 вересня 2017 16:04

Керівництво району привіталоз професійним святом лісівників Дрогобиччини

Голова райдержадміністрації Володимир Шутко взяв участь в урочистих зборах з нагоди Дня працівника лісового господарства у ДП “Дрогобицький лісгосп”. Він привітав чисельний колектив підприємства на чолі з директором Василем Матяшовським і висловив сподівання, що лісівники Дрогобиччини і надалі наполегливо і відповідально працюватимуть задля оновлення та збагачення нашого справжнього природного багатства — прикарпатських лісів.

Працівників лісу привітав також заступник голови районної ради Володимир Стецівка.

За співпрацю при організації авторалі колективу подякував голова Міжнародної асоціації автомобілістів Прикарпаття Василь Дзиндзюра.

Кращі працівники лісгоспу були відзначені грамотамита нагородами.

детально

Вівторок, 12 вересня 2017 17:38

Сесія районної ради завершила свою роботу

Сьогодні відбулося пленарне засідання чергової XVII сесії районної ради VII скликання, яке провів голова районної ради Михайло Сікора. 

У засіданні взяли голова райдержадміністрації Володимир Шутко та депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний. 

Так, як нещодавно в Україні відзначали День підприємця, то перед початком пленарного засідання сесії районної ради перші особи району нагородили кращих бізнесменів Дрогобиччини почесними грамотами. Голова районної ради Михайло Сікора та голова райдержадміністрації Володимир Шутко  вручили грамоти підприємцю зі Сторони Ользі Андруневчин, з Підбужа — Василю Кекошу, підприємцю Оресту Матківському, депутатам районної ради, підприємцям Роману Бейзику, Станіславу Карпенку, Василю Комару, Владиславу Грицюті, Степану Костіву та іншим.

Вітаючи присутніх з Днем підприємця Михайло Сікора зазначив: «Вміння задіяти менеджерський талант, ефективно працювати в умовах ринку – це ті риси, які є визначальними для підприємців. Розвиток підприємництва дає можливість вирішувати найактуальніші соціально-економічні проблеми, передбачає зміцнення економіки, надає їй гнучкості.

Завдяки розвитку підприємництва кожна родина має стати заможною, а країна - процвітаючою.

Тож, висловлюю Вам подяку за наполегливу працю та активну громадянську позицію, високий професіоналізм та ініціативність.

Щиро бажаю Вам, Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, щедрої долі й вагомих здобутків задля підвищення добробуту нашого народу».

Всього грамотами райдержадміністрації та районної ради за особистий внесок у розвиток і становлення підприємництва в районі нагороджені 22 особи, які ведуть свої діяльність у різних сферах життя району.

Пісенним подарунком бізнесменів району привітав гурт “Марічка” з Доброгостівської музичної школи.

У зв'язку з тим, що на засідання сесії районної ради прийшли працівники пологового відділення Підбузької районної лікарні та кілька представників громади, депутати розглянули не заплановане у порядку денному питання подальшої долі відділення.

В його обговоренні взяли участь головний лікар Підбузької лікарні Ростислав Сеньків, голова постійної комісії ради з питань охорони здоров'я Юрій Мручок, обласний депутат Михайло Задорожний та районні депутати, заступник головного лікаря ДРТМО Леонід Іванчук, представники делегації з Підбужа.

Свою позицію виклали і голова райдержадміністрації Володимир Шутко та голова районної ради Михайло Сікора, які зазначали, що не є прихильниками будь-яких радикальних дій до прийняття медичної реформи. Але реальна ситуація в охороні здоров'я району вимагає змін. Зазначалося, що в існуючих умовах, які не відповідають жодним сучасним стандартам, фахові лікарі працювати у відділенні відмовляються. Для того, щоб такі умови створити, необхідні чималі затрати, які себе не виправдають. Наводилась статистика, що за рік тут було прийнято аж 6 пологів. Місцеві породіллі самі обирають лікувальні заклади, де вони хочуть привести на світ немовля, особливо, у складних випадках. Але якщо навіть залишити все так, як є, без додаткових затрат, утримання відділення є надто дорогим. Ростислав Сеньків запевнив працівників, що після реорганізації всі вони будуть працевлаштовані, а вивільнені кошти скерують на ремонт та оновлення матеріально-технічної бази лікарні.

Врешті було прийняте компромісне рішення залишити все без змін до кінця року. Надалі ситуація розглядатиметься відповідно до нового бюджету і, цілком можливо, в контексті медичної реформи.

Сесія розглянула питання, внесені до порядку денного: про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І півріччя 2017 р., про виконання районного бюджету району за І півріччя 2017 р., про внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2017 р., про стан підготовки народногосподарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, про стан автопасажирських перевезень на території Дрогобицького району, про хід виконання Комплексної програми енергозбереження в бюджетних установах району тощо. 

Найбільше критичних зауважень депутати  мали  при розгляді питання  ремонту доріг, особливо в гірській частині району, втім, вони у більшості залишилися без конкретних відповідей, оскільки керівники обласних дорожніх служб вкотре проігнорували запрошення на сесію.

Оскільки кожна територія має свої проблемні питання, вирішення яких потребує додаткових коштів, активна дискусія розгорнулася при розгляді питання змін до бюджету. З деякими доповненнями рішення все ж було прийняте, що дозволить дофінансувати придбання квартир для дітей-сиріт, завершити роботи на окремих об'єктах соціальної сфери району, забезпечити виплати інвалідам. Цим рішенням також затверджена субвенція з державного бюджету в сумі 4,6 млн.грн. для надання грошової компенсації на придбання житла двом інвалідам АТО та чотирьом сім'ям загиблих бійців.

Також, сесія прийняла звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Фонду державного майна України щодо екологічної ситуації, що склалася на території Дрогобицького району внаслідок діяльності ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал».

Відповідно до Закону України  "Про внесення змін до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань" подаємо результати поіменного голосування по рішеннях ХVІІ чергової сесії Дрогобицької районної ради VII скликання: результати.

детальноПопередня сторінка 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...137 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі