Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

Четвер, 04 січня 2018 09:57

Руслан Корж призначений начальником Дрогобицької ОДПІ

3 січня в залі засідань Дрогобицької ОДПІ відбулося представлення керівника Дрогобицької об’єднаної державної податкової інспекції Руслана Коржа (до цього виконував обов’язки керівника). У зібранні взяли участь голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, Трускавецький міський голова Андрій Кульчинський, Бориславський міський голова Ігор Яворський. Відрекомендував п.Коржа заступник начальника Головного управління ДФС у Львівській області Руслан Ганюк.

Очільник фіскальної служби області та керівники району привітали Руслана Коржа із призначенням, а податківців - з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим.

Руслан Корж коротко доповів про досягнення Дрогобицької ОДПІ за результатами діяльності у 2017 році, подякував за довіру та запевнив, що зосередить зусилля колективу для забезпечення виконання поставлених завдань щодо стабілізації надходжень до бюджетів та якісне надання адміністративних послуг платникам регіону.

детально

Середа, 03 січня 2018 15:42

На нараді в райдержадміністрації йшлося про поточний ремонт ділянки дороги Лішня-Медвежа-Ступниця

В середу, 3 січня, голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів робочу нараду щодо ремонту ділянки дороги Лішня-Медвежа-Ступниця, в якій взяли участь заступник голови РДА Іван Мізерник, сільські голови сіл Медвежа та Ступниця, представники філії «Дрогобицький райавтодор», ДП «Дрогобицький лісгосп», управління водного господарства, депутати районної ради.

Обговоривши можливі варіанти ремонту вищевказаної ділянки власними силами, було прийнято рішення спільними зусиллями, із залученням техніки райавтодору (автомобіль МАЗ та грейдер) й лісгоспу (автомобіль КрАЗ та екскаватор) провести ліквідацію аварійної ямковості на ділянці дороги Лішня-Медвежа-Ступниця.

детально

Середа, 03 січня 2018 12:25

Запрацював сервіс перевірки статусу заявки обласного конкурсу проектів місцевого розвитку.

Від 3 січня на сайті Львівської обласної ради, зайшовши на банер, можна перевірити статус проекту, поданого на обласний конкурс проектів місцевого розвитку.

Як зауважив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків обласної ради Іван Собко, новий сервіс у розрізі районів допоможе конкурсантам відстежити кількість заявок, що розглядаються; кількість зареєстрованих заявок; кількість відхилених заявок. «Крім того, для зручності працює пошук проектів за реєстраційним номером», - повідомив він.

Додамо, що станом на 3 січня зареєстровано перших 35 заявок, 12 відправлено на доопрацювання.

«Основні помилки, які допускають конкурсанти при реєстрації: надсилають заявки за старими формами, а потрібно у відповідності до рішення Львівської обласної ради № 542; надають не повний пакет документів, особливо це стосується довідки балансоутримувача об'єкта; небюджетний внесок (кошти спонсора і фізичних осіб) надають одним рахунком, а потрібно окремо. Навчання проведено, тому просимо дотримуватися умов конкурсу», - наголосив Іван Собко.

Нагадаємо, реєстрація заявок на онлайн-платформі триватиме до 2 лютого 2018 року до 17:00 год.

На реалізацію проектів місцевого розвитку наступного року з обласного бюджету планується виділити 105 млн грн.

Відповіді на найпоширеніші питання – у презентаційних матеріалах.

Крім того, триває прийом заявок до складу експертної комісії, що здійснюватиме у 2018 році оцінювання проектів у рамках Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку на 2017 – 2020 роки. 

детально

П'ятниця, 29 грудня 2017 15:21

Шановні жителі Дрогобицького району! 

Дрогобицька районна рада сердечно вітає з Новим 2018 роком

та Різдвом Христовим!

Недаремно кажуть, що позитивний настрій на увесь наступний рік дають нам саме ці свята, наші нетлінні впродовж віків традиції.  

Так складаються суспільні реалії, що маємо бути ще більш виваженими, мудрими, а головне єдиними у спільному пориві до миру, злагоди, порозуміння.

Тож, кріпімося у вірі, братаймося, єднаймося, ставаймо сильнішими і непереможними!

Нехай новонароджене Боже дитятко звеселить кожну домівку, подарує кожній родині віру, надію, любов.

Веселих Вам свят!

 

Голова Дрогобицької районної ради                                               Михайло Сікора

детально

П'ятниця, 29 грудня 2017 12:20

Дітям-сиротам з Дрогобицького району вручено ключі від двох квартир

29 грудня, керівники району вручили ключі від двох квартир дітям, позбавлених батьківського піклування. До відремонтованого приміщення трьохкімнатної квартири, де будуть проживати родина Голяків сьогодні прийшли привітати дітей голова районної ради Михайло Сікора, голова райдержадміністрації Володимир Шутко, заступник голови РДА Іван Мізерник, заступник голови райради Володимир Стецівка, сільський голова села Попелі, де народилися діти, Тарас Біликівський, начальник служби у справах дітей Ольга Солтис, сусіди.

Освятив приміщення отець Андрій Безушко, який побажав молодим господарям миру та злагоди в новому помешканні, а всім, хто долучився до цієї гарної події радості, успіхів та благополуччя, адже творити добро – покликання кожної людини.

Вручення ключів мало відбутися ще на Миколая, але було вирішено не поспішати, щоб провести необхідні ремонтні роботи. До речі, завдяки допомозі Дрогобицької міської влади було проведено ремонт під'їзду будинку на вул. Грушевського, у якому знаходиться куплена квартира. А до ремонту квартири долучились Дрогобицька районна рада та райдержадміністрація.

Квартири було придбано за кошти обласного, районного та сільських бюджетів у рамках реалізації обласної та районної Програм забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2018 роки.

Цього ж дня в райдержадміністрації були вручені ключі, уродженцю Дрогобицького району, який навчається в Червоноградській школі-інтернаті Володимиру Пігуту. Для нього було придбано житло в місті Червогораді. Окрім керівників району, працівників райдержадміністрації та районної ради з такою подією Володимира Пігута привітав єпископ Самбірсько-Дрогобицький, владика Ярослав Приріз, він побажав йому, щоб Господь дарував щастя, добробут та побільше гарних подій у житті.

В свою чергу Михайло Сікора та Володимир Шутко зауважили, що в районі ведеться злагоджена робота щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. «Це ваше перше соціальне житло, певний старт. А далі живіть, працюйте, творіть для себе, для інших, для України», - сказали вони.

Нагадаємо, що для Володимира Пігута було куплене житло в м.Червоноград, а для чотирьох дітей з сім'ї Голяк – у місті Дрогобичі. Загалом на їх купівлю було затрачено 937 тис. грн., з них 530 700 грн. з обласного бюджету, 90 000 грн. – з районного та 316 300 грн. – з сільських бюджетів.

детально

Середа, 27 грудня 2017 10:15

Податкова соціальна пільга у 2018 році

Дрогобицька ОДПІ інформує. 7 грудня 2017 року прийнято Закон України «Про Державний бюджет України на 2018 рік», яким встановлено розміри прожиткового мінімуму для різних демографічних груп населення та розмір мінімальної заробітної плати.

Ці показники впливають на розміри соціальних виплат, мінімальних пенсій, а також податкової соціальної пільги.

У 2018 році встановлено такі розміри прожиткового мінімуму на одну особу у розрахунку на місяць:

з 1 січня 2018 року − 1700 грн.,

з 1 липня − 1777 грн.,

з 1 грудня − 1853 грн.

Мінімальна зарплата у 2018 році складе:

у місячному розмірі − 3723 грн.;

у погодинному розмірі − 22,41 грн.

Щодо податкової соціальної пільги у 2018 році (суми, на яку зменшується місячний оподатковуваний дохід платника податку, одержаний як зарплата у одного роботодавця), то її розмір відповідно до пп. 169.1.1 п.169.1 ст.169 Податкового кодексу України − 50% прожиткового мінімуму для працездатної особи, встановленого на 1 січня звітного року. Таким чином, з 1 січня податкова соціальна пільга становитиме 881 грн.

Для сімей, де виховується двоє і більше дітей, соціальна пільга становитиме 881 грн. на кожну дитину; для пільгових категорій (наприклад, одиноких матерів, сімей, де є дитина-інвалід, інвалідів 1 і 2 груп тощо) – 1321 грн. 50 коп. або 1762 грн. для учасників бойових дій та ін.

Податкова соціальна пільга застосовується до доходу, нарахованого на користь платника податку протягом звітного податкового місяця як зарплата (інші прирівняні до неї відповідно до законодавства виплати, компенсації та винагороди), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 грн. З 1 січня дохід, до якого застосовується податкова соціальна пільга становитиме 2470 грн. Для сімей з дітьми застосовується підвищений граничний розмір доходу кратно до кількості дітей. Наприклад, для сім’ї з трьома дітьми, граничний розмір доходу складе: 2470 * 3 = 7410 грн.

детально

Понеділок, 25 грудня 2017 16:06

На нараді в райдержадміністрації йшлося про необхідність підсилення підрозділу, який займається дорожнім господарством

На понеділковій нараді, яку провів заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник йшлося про технічні питання завершення аудиту земельних ділянок сільськогосподарського призначення та роботу Дрогобицького райавтодору.

За підсумками наради доручено управлінню фінансів спільно з фінансово-господарським відділом та сектором з питань НС райдержадміністрації опрацювати механізм використання коштів, виділених з районного бюджету для поліпшення матеріально-технічного забезпечення Дрогобицького райавтодору. В контексті роботи райавтодору обговорювалося питання про необхідність підсилення підрозділів, які займатимуться дорожнім господарством, у зв'язку з передачею із наступного року частини доріг на баланс облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування (за інформацією сектору з питань ЖКГ та інфраструктури РДА,у районі налічується понад 1000 км доріг, з них — лише 84 км матимуть державний статус, решта перейдуть на обласний та місцевий баланс).

Заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник доручив також структурним підрозділам райдержадміністрації активізувати роботу з фінансовими документами, щоб встигнути до завершення року провести всі необхідні розрахунки через органи Держказначейства.

детально

П'ятниця, 22 грудня 2017 15:00

До уваги керівників підприємств, установ та організацій району.

Згідно з ухваленим Законом «Про Державний бюджет України на 2018 рік» мінімальна заробітна плата у 2018 році становитиме з 01.01.2018 у місячному розмірі – 3723 грн. та у погодинному розмірі – 22,41 грн.

З цього часу роботодавці зобов’язані щомісяця нараховувати працівнику за повний відпрацьований місяць заробітну плату не менше 3723 грн.  Якщо ж заробітна плата працівника, який виконав місячну норму праці, є нижчою за законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати, то їм необхідно провести доплату до рівня мінімальної, яка виплачується щомісячно одночасно з виплатою заробітної плати.

Водночас наголошуємо - суб’єкти господарювання зобов'язані нараховувати та виплачувати індексацію заробітної плати, яка також є державною мінімальною гарантією в оплаті праці та підлягає обов’язковому проведенню у встановленому законодавством порядку.

Нагадуємо, що за недодержання мінімальних гарантій в оплаті праці передбачено застосування щодо суб’єкта господарювання штрафної санкції у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного працівника щодо якого вчинено порушення. При цьому, заходи щодо притягнення до відповідальності за таке порушення вживаються незалежно від факту його усунення в ході інспекційного відвідування державними інспекторами ГУ Держпраці у Львівській області

Шановні роботодавці! Звертаємо увагу, що за порушення трудового законодавства юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, несуть фінансову відповідальність, розміри штрафних санкцій зросли відповідно до розміру мінімальної заробітної плати.

детально

Середа, 20 грудня 2017 11:12

В області триває аудит земель сільськогосподарського призначення

У більшості, а саме 16 районах області, згідно графіку відбулися наради-навчання щодо ефективного та правового використання земель сільськогосподарського призначення на основі розроблених алгоритмів для аграріїв та органів місцевого самоврядування.

Участь у навчаннях беруть представники департаменту агропромислового розвитку, Головного управлінням юстиції у Львівській області, прокуратури та правоохоронних органів.

Станом на 22 грудня сільські, селищні, міські ради та ОТГ подали 318 клопотань до органів Держгеокадастру щодо включення до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для продажу прав їх оренди на земельних торгах (аукціонах), з яких 147 ділянок включено до Переліку.

Органи місцевого самоврядування укладають договори на оренду земельних ділянок, які неуспадковані після закінчення 6-тимісячного терміну. Станом на 22 грудня укладено 1846 договорів, найактивніший у цьому напрямку Дрогобицький район (1284 договори). Активізувався процес оформлення майнових прав на успадкування земельних ділянок. До нотаріальних контор та судів подано 4454 заяв, найактивнішим є Золочівський район, який подав 1223 заяв.

детально

Понеділок, 18 грудня 2017 17:51

На сесії Дрогобицької районної ради було прийнято бюджет на 2018 рік

18 грудня, відбулося засідання XX чергової сесії районної ради VІІ скликання, яке провів голова районної ради Михайло Сікора.

На початку сесії, за поданням федерації футболу Дрогобицького району, голова районної ради Михайло Сікора та голова райдержадміністрації Володимир Шутко привітали грамотами депутатів районної ради, які внесли вагомий вклад у розвиток та популяризацію футболу на Дрогобиччині.

На сесії було затверджено основний фінансовий документ Дрогобицького району на 2018 рік, по якому доповідав начальник фінансового управління райдержадміністрації Віталій Перхун. Свої пропозиції до районного бюджету Дрогобицького району на 2018 рік подав у своєму виступі депутат Львівської обласної ради Ярослав Качмарик, а також депутат обласної ради Михайло Задорожний.  

Депутати проголосували за те, що обсяг доходів загального фонду бюджету визначено в сумі 655 681 600 грн., спеціального фонду бюджету – 1 494 700 грн., тобто доходи районного бюджету становитимуть 657 млн. 176 тис. 300 грн. Загальний обсяг видатків районного бюджету на 2018 рік встановлено в сумі в сумі 657 176 300 грн., у тому числі видатки загального фонду бюджету – 644 701 600 грн., видатки спеціального фонду бюджету – 12 474 700 грн., в тому числі бюджету розвитку – 10 980 000 грн. Джерелом покриття дефіцит спеціального фонду районного бюджету у сумі 10 980 000 грн. визначено надходження коштів із загального фонду до спеціального фонду бюджету розвитку. Також сесія затвердила резервний фонд районного бюджету в сумі  700 000 гривень.

Районні обранці, також, визначили перелік захищених видатків загального фонду районного бюджету, а саме оплату праці працівників бюджетних установ, нарахування на заробітну плату, придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів, забезпечення продуктами харчування, оплата комунальних послуг та енергоносіїв, поточні трансферти населенню та місцевим бюджетам.

Крім того був затверджений перелік районних програм на 2018 рік у сфері освіти, соціального  захисту і соціального забезпечення населення, фінансової підтримки засобів масової інформації. 

Після звіту голови районної ради Михайла Сікори про свою діяльність в 2017 році, депутати визнали його роботу «задовільною».

На сесії були розглянуті інші питання порядку денного, а саме: затвердження структури, чисельності виконавчого апарату районної ради,  участь депутатів районної ради в роботі постійних комісій та сесій ради протягом 2017 року,  стан  готовності  філії  «Дрогобицький райавтодор» до роботи в осінньо-зимовий період, план роботи Дрогобицької районної ради на 2018 рік, забезпечення енергопостачання населених пунктів району та земельні питання.

Відповідно до Закону України  "Про внесення змін до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань" подаємо результати поіменного голосування по рішеннях ХХ чергової сесії Дрогобицької районної ради VII скликання: результати

детальноПопередня сторінка 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...146 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі