Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

П'ятниця, 19 січня 2018 09:00

 

детально

Середа, 17 січня 2018 09:10

Відбулася розширена нарада щодо ситуації в дорожньому господарстві району

16 січня голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора взяв участь у розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних служб, яку провів голова райдержадміністрації Володимир Шутко.

Серед першочергових питань йшлося про ситуацію в дорожньому господарстві у зв'язку з реформою управління автомобільними дорогами. Відтепер райавтодор займатиметься лише обслуговуванням державних доріг. Натомість, місцеві дороги переходять на баланс облдержадміністрації і Кабінет Міністрів проведе розподіл коштів на їхнє утримання. Оскільки у Дрогобицькому районі серед усіх районів області найбільша протяжність доріг, Володимир Шутко висловив сподівання, що така реформа позитивно вплине на стан місцевих автодоріг. Адже владі на місцях видніше, на які дороги необхідно спрямовувати фінансування першочергово. Голова райдержадміністрації також повідомив, що за попередньою інформацією в цьому році буде проводитись ремонт автошляхів Турка-Східниця, Борислав-Самбір, Дрогобич-Самбір, Новошичі-Ріпчичі, Стебник-Трускавець.

В контексті стану доріг В.Шутко звернувся до керівників лісових господарств, зауваживши, що їхня діяльність завдає непоправної шкоди місцевим дорогам. Він нагадав лісівникам про те, що вони зобов'язані також долучатися до ремонту місцевих доріг, які руйнує їхній важковаговий транспорт. Цю думку підтримав і голова районної ради Михайло Сікора, який навів приклад інших районів, зокрема, Сколівського, де лісове господарство бере активну участь в будівництві та ремонті доріг. За підсумками наради голова райдержадміністрації дав доручення Дрогобицькому держлісгоспу, як найбільшому лісовому підприємству району, придбати грейдер, який буде використовуватись для дорожніх робіт.

На нараді також обговорювалися важливі проблемні питання в роботі енергетичних служб (їхня частка скарг громадян на лінію 112 є найбільшою), подальша доля місцевого підрозділу Укртелекому, спільні заходи влади та відділу поліції для поліпшення криміногенної ситуації тощо. Перед сільськими, селищними головами знову ж стояло завдання максимальної участі в конкурсі мікропроектів місцевого розвитку. Голова райдержадміністрації та голова районної ради в цьому питанні були одностайні — підтримку з районного бюджету матимуть ті громади, які були активними учасниками цього конкурсу і використали для вирішення проблем населених пунктів можливість співфінансування.

Перед місцевими головами та соціальними службами голова райдержадміністрації поставив завдання у зв'язку з похолоданням особливу увагу звернути на самотніх людей похилого віку, інвалідів та надати їм необхідну допомогу, щоб запобігти трагічним випадкам.

детально

Понеділок, 15 січня 2018 15:35

Подаємо Звіт про використання коштів відділом освіти Дрогобицької райдержадміністрації за 2017 рік: звіт

детально

Понеділок, 15 січня 2018 11:07

Прийнято закон, який регламентує встановлення лічильників

споживачам природного газу

Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу був прийнятий Верховною Радою України 21 грудня 2017 року.

Даний Закон удосконалює принципи комерційного обліку природного газу, врегульовує окремі питаня встановлення його засобів, зокрема в багатоквартирних будинках. Ухвалення документу підвищить рівень захисту прав споживачів природного газу.

детально

Неділя, 14 січня 2018 09:59

До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність

в гірських населених пунктах

Згідно із Постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року №987, яка набула чинності 20 грудня 2017 року, суб’єктам господарювання, в тому числі тим, що здійснюють діяльність на території сіл і селищ, яким згідно із Законом України «Про статус гірських населених пунктів України» надано статус гірських, та які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами, заборонено проводити розрахункові операції без застосування реєстратора розрахункових операцій (РРО) з використанням книжок та книг обліку розрахункових операцій.

Для реєстрації касового апарату та додаткової інформації просимо звертатись у Центр обслуговування платників Дрогобицької ОДПІ.

Дрогобицька ОДПІ

детально

П'ятниця, 12 січня 2018 16:50

Напередодні Старого Нового року до районної ради завітали колядники

Керівництво та працівників районної ради напередодні Старого Нового року чудовими народними та сучасними українськими колядками привітав ансамбль “Марічка” районного народного дому (художній керівник Олександра Лиса).

Директор районного народного дому Іван Сех, який цього разу виконував роль посівальника, з приповідками та жартами засіяв на щастя, мир, добро та успішну працю.

Голова районної ради Михайло Сікора щиро подякував колективу за їхню творчість та обдарував колядників, як належить господарю.

детально

Середа, 10 січня 2018 16:42

Перебування дітей з Авдіївки в с.Сторона Дрогобицького району.

На Різдво на Дрогобиччині перебували школярі з м.Авдіївка Донецької області.

Мешканці с.Сторона, де гостювала делегація з Авдіївки, радо приймали дітей з Донеччини, ділилися традиціями святкування Святого Вечора та Різдва.

Дітям сподобалося гірське мальовниче село, а стороняни організували їм прогулянку в ліс та гори. Юні гості допомагали готуватися до Святвечора та за всіма традиціями провели його в місцевих родинах.

Гості взяли участь у святковій Літургії, подивилися виступ вертепу біля головної ялинки села та Різдвяної шопки, навчилися колядувати. Тут був відслужений подячний молебень та лунали різдвяні привітання хору церкви Св.Миколая та народного дому. Директор школи Ірина Мицак провела дітям зі Сходу екскурсію новою школою.

Упродовж 5 днів хлопці та дівчата пізнавали духовне і культурне надбання Галичини, мали чудову можливість взяти участь у різдвяних дійствах та послухати колядників та виступи вертепів, яких у Стороні цьогоріч було дуже багато.

Донеччани побували на екскурсії в Державному історико-культурному заповіднику "Нагуєвичі", в м.Дрогобичі біля головної ялинки, піднялися на вежу Дрогобицької ратуші, звідки милувалися краєвидами міста.

Перед від'їздом діти тепло попрощалися з сім'ями, в яких проживали. Дорогою ділилися враженнями від перебування на Галичині. До відправлення потягу гості прогулялися Львовом, який зачаровує своєю красою всіх туристів.

детально

Вівторок, 09 січня 2018 12:04

Зміни щодо соціальних норм з електропостачання з 1 січня 2018 року

З 1 січня 2018 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово – комунального обслуговування», нові соціальні норми для користування послугами з електропостачання у житлових приміщеннях (будинках) такі:

- для житлових приміщень (будинків), крім тих, що зазначені нижче - 70 кВт/г на місяць на сім'ю з однієї особи та додатково 30 кВт/г на місяць на кожного іншого члена сім'ї, але не більш як 190 кВт/г на місяць; 

- для житлових приміщень (будинків), не обладнаних стаціонарними електроплитами, за наявності централізованого постачання холодної води та за відсутності централізованого постачання гарячої води та газових водонагрівальних приладів - 100 кВт/г на місяць на сім'ю з однієї особи та додатково 30 кВт/г на місяць на кожного іншого члена сім'ї, але не більш як 220 кВт/г на місяць; 
- для житлових приміщень (будинків), обладнаних стаціонарними електроплитами, за відсутності централізованого постачання гарячої води - 130 кВт/г на місяць на сім'ю з однієї особи та додатково 30 кВт/г на місяць на кожного іншого члена сім'ї, але не більш як 250 кВт/г на місяць.

детально

Понеділок, 08 січня 2018 17:03

Підготуватися до ЗНО дозволять зразки тестів

Краще підготуватись до ЗНО-2018 абітурієнтам дозволять демонстраційні варіанти тестів, а також зразки аудіотекстів з іноземних мов. 

Зразки завдань з  англійськоїнімецькоїфранцузькоїіспанської мов розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у розділі «Предмети ЗНО» у підрозділі «Завдання сертифікаційної роботи». Демонстраційні варіанти тестових зошитів можна завантажити у форматі PDF.

Нагадаємо, у  2018 році до сертифікаційних робіт з іноземних мов додано нову частину – «Аудіювання». Майбутні випускники уже зараз мають можливість прослухати фрагменти текстів та потренуватися у виконанні завдань. 

Також можна ознайомитися із завданнями ЗНО попередніх років.

Сертифікаційні роботи з іноземної мови цього року налічуватимуть 59 тестів та складатимуться з чотирьох частин: «Розуміння мови на слух» (16 завдань), «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання з розгорнутою відповіддю).

Результати ЗНО з іноземної розмістять на інформаційних сторінках учасників до 15 червня.

детально

П'ятниця, 05 січня 2018 11:52

детальноПопередня сторінка 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...146 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі