Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

П'ятниця, 04 січня 2019 16:26

Оголошення

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора

Комунального закладу освіти «Рихтицька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.» Дрогобицького району

Відділ освіти Дрогобицької районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу освіти «Рихтицька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.» Дрогобицького району (місце знаходження: вул. Шкільна, 1, с. Рихтичі, Дрогобицький район, Львівська область,  82151).

Найменування посади та умови праці

Директор закладу загальної середньої освіти. Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298  «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; Постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 № 859 «Про умови і розміри оплати    праці    керівників    підприємств,    заснованих    на    державній, комунальній  власності, та об'єднань державних підприємств»;  наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду керівника закладу освіти

Посаду керівника закладу загальної середньої освіти незалежно від підпорядкування, типу і форми власності може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче спеціаліста або магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов'язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі, та строк їх подання

Особа,   яка   претендує   на   зайняття   вакантної   посади   директора комунального закладу освіти особисто подає такі документи:

-         письмову заяву про участь у конкурсі;

-         особовий листок з обліку кадрів, фото 3 см х 4 см;

-         автобіографію;

-         копію диплома про вищу освіту ступеня не нижче спеціаліста або магістра;

-         копію паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду;

-         копію трудової книжки та військового квитка;

-         заяву про згоду на обробку персональних даних;

-         мотиваційний лист;

-        перспективний   план  розвитку   закладу,   розроблений   за  такими
критеріями: новації щодо управлінської діяльності з вирішення ключових
проблем  розвитку  закладу,  шляхів  покращення  матеріально-технічної
бази, раціонального використання ресурсів закладу, створення сучасних
умов організації освітнього процесу тощо;

Інформацію   про   особисту   адресу   електронної   пошти   та   номер контактного телефону для зворотнього зв'язку.

Особа надає до конкурсної комісії оригінали та завірені належним чином копії документів для участі у конкурсі.

Прийом    документів    здійснюється    у відділі освіти Дрогобицької райдержадміністрації  з 04.01.2019 по 01.02.2019 до 18.00, за адресою: вул.. 22 Січня,41, м. Дрогобич, 82104, кабінет відділу кадрів.

Дата та місце проведення конкурсного відбору

07-14.02.2019  о   11.00  у  приміщенні методичного кабінету відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації: вул. 22 Січня, 41, м. Дрогобич, 82104

(можливе внесення змін, уточнень).

Етапи проведення конкурсного відбору

Конкурсний відбір проводиться поетапно:

-   подання претендентами документів, що підтверджують відповідність
кваліфікаційним      вимогам;

-   вивчення  конкурсною комісією поданих претендентами документів,
мотиваційного листа і перспективного плану розвитку закладу;

-  перевірка знань законодавства України у сфері освіти та розв’язання ситуативного завдання.

-      публічний   захист   перспективного   плану   розвитку   закладу   (до
10 хвилин);

    -     оприлюднення результатів конкурсного відбору.

Прізвище, ім'я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Новаковський Володимир Богданович, тел. 0677321051,

е-mail: viddil_osv_rda@ukr.net__

Наказ відділу освіти: тут

детально

П'ятниця, 04 січня 2019 14:41

Відбулося засідання Ради регіонального розвитку Дрогобицького району

В сесійній залі районної ради зібралися представники районної влади, органів місцевого самоврядування, депутати, представники преси та громадськості.

Голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич прозвітував про зроблене в районі за період 2016-2018 років та презентував Перспективний план розвитку Дрогобицького району на 2019-2021 роки.

Голова райдержадміністрації відзначив, що відносно короткий час його роботи на посаді голови райдержадміністрації дозволив побачити, як багато було зроблено у районі за звітний період. На території району відкрито два нові газові родовища. В аграрній галузі введено в дію вісім нових об’єктів та створено дев’ять нових сільськогосподарських підприємств. В галузі освіти реалізовано 50 проектів, завдяки яким проведено енергозберігаючі заходи та реконструкцію приміщень, відкрито нові дошкільні групи. У сфері охорони здоров’я - 70 проектів з ремонту та реконструкції закладів охорони здоров’я. Понад 20 проектів реалізовано у галузі культури.

Велика робота зроблена у плані ремонту та будівництва доріг. За три роки на дороги Дрогобицького району було використано біля 500 млн. грн.

Позитивним є те, що в районі врешті сформовано першу об’єднану територіальну громаду на базі Меденицької селищної ради та проведено вибори керівних органів.

Презентуючи Перспективний план розвитку на 2019-2021 роки, очільник району, зупинився на завданнях, які будуть пріоритетними для Дрогобиччини. Серед них, однозначно, продовження робіт з будівництва доріг на найбільш проблемних напрямках. Подано пропозиції щодо реалізації 4 проектів за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Спільно з органами місцевого самоврядування сформовано перелік об’єктів соціально-економічної сфери та інфраструктури, які плануються до будівництва, капітального ремонту, модернізації на період 2019-2021 роки, який охоплює кожне село в Дрогобицькому районі (64 проекти).

У своїй доповіді голова райдержадміністрації відзначив сільських голів та громади, небайдужість та ініціативність яких має бути прикладом для інших населених пунктів. Це - Модричі, де відкрито сучасний спортивний комплекс, Уличне (споруджено сучасний комфортний дитсадок), Бистриця Гірська (відремонтовано народний дім та бібліотеку). Були названі й проблемні об’єкти, де виконавцями робіт мають зайнятися правоохоронні органи: народній доми в Ролеві, Дорожові, Довгому Гірському. Очільник району закликав сільських, селищних голів максимально брати участь у проектах місцевого розвитку, завдяки яким за кошти з різних джерел кожне село має можливість вирішити свої найважливіші проблеми.

Голова райдержадміністрації подякував обласній державній адміністрації, районній раді, сільським, селищним головам, депутатам, громаді району за співпрацю. Він зазначив, що перспективний план розвитку району — не догма. Він буде доповнюватися та допрацьовуватися відповідно до вимог часу. І громада району повинна брати в цьому активну участь.

В обговоренні взяли участь голова районної ради Михайло Сікора, депутат обласної ради Михайло Задорожний, депутати районної ради, сільські, селищні голови.

детально

Четвер, 03 січня 2019 13:04

Оголошення

У п’ятницю, 4 січня, о 10.00 год., в сесійній залі районної ради відбудеться засідання Ради регіонального розвитку Дрогобицького району,

Під час засідання буде представлено Перспективний план розвитку територій району на 2019-2021 роки.

Запрошуються депутати обласної та районної рад, сільські, селищні голови, представники засобів масової інформації. 

                                                                                                                                                   Оргвідділ

детально

Четвер, 03 січня 2019 11:53

Керівникам Дрогобицького району урочисто передали Вифлеємський Вогонь Миру

Сьогодні, 3 січня, представники Дрогобицької станиці Пласту урочисто передали Вифлеємський Вогонь Миру голові райдержадміністрації Андрію Шевкеничу та заступнику голови районної ради Володимиру Стецівці, як знак миру та благополуччя для всіх мешканців Дрогобицького району.

Андрій Шевкенич подякував пластунам за Вогонь Миру також висловив щирі слова вдячності агрохолдингу «Мрія», за сприяння якого відбувся сьогоднішній захід. «Дуже приємно, що бізнес, який ви представляєте на тільки рахує гроші, але й вкладає їх в молодь, в перспективну молодь, честь вам і хвала», - сказав очільник району.

Валодимир Стецівка згадав події п’ятирічної давності, коли тільки звільнили Краматорськ і він разом з о. Андрієм Безушком отримали Вифлеємський Вогонь від львівських пластунів колядуючи заносили його в палатку до наших воїнів – вони плакали.

Представник агрохолдингу «Мрія» Мирослав Охабський побажав, щоб цей Вифлеємський Вогонь приніс нашій країні мир, спокій та процвітання.

Вифлеємський Вогонь Миру як світло тепла, миру, злагоди і сподівання мандрує світом, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового. Ідея Вогню і його простий символізм — мир, радість і братерство – прихильно сприйнялися українською громадою продовж останніх років, становлячи для багатьох з нас доповнення під час святкування Різдва.

Вифлеємський Вогонь Миру постійно горить у Вифлиємі, на місці народження Ісуса Христа. Не слід плутати його з Єрусалимським вогнем, що запалюється на Великдень. Цей вогонь є спомином про прихід на землю Ісуса Христа, котрий є символом любові та миру, визволенням від гріхів. Він визволяє людей з розпачу і дає силу, сподівання та надію.

В скаутському поясненні палаючий вогник символізує очікування в період посту та повну жертовність. Світло є символом випромінювання добра, душевного спокою, любові до людей і до світу. Рівночасно, цей промінчик – це солідарність зі всіма, хто є далеко. Солідарність з убогими, поєднання з Христом, котрий народився в убогості. У XII столітті один учасник Хрестових походів привіз це світло з Вифлиєма як дар для своєї родини і близьких, як символ найбільшого добра. І через століття саме з рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, творячи «скаутську естафету» та єднаючи скаутів світу, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, спокою та віри.

Вогнем з Вифлеєму люди можуть запалити свічки вдома на Святу Вечерю. Крім того, Вогонь заносять до сиротинців, лікарень, щоб ті, котрі перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Вифлеємської зірки. Традиційно Вогонь зберігається в церкві до Йордану, до 19 січня. Потім його можна погасити. Люди можуть брати Вогонь на кожну Святу Вечерю або гасити раз запалену від Вогню свічку – за твердженням священиків, від цього святість Вогню не втрачається.

детально

Середа, 02 січня 2019 16:55

Міністерство юстиції України

Надання безоплатної правової допомоги є ефективним механізмом захисту прав громадян.

Саме тому у 2012 році розпочав свою роботу Координаційний центр з надання правової допомоги.
Сьогодні система БПД - це: 
✔️ 550 бюро правової допомоги по всій країні
✔️ 500 тисяч адвокатів
✔️ 3 тисячі юристів

Як скористатися безоплатною правовою допомогою - розповідаємо у новому випуску нашої програми "Я МАЮ ПРАВО" (тут).

детально

Вівторок, 01 січня 2019 16:38

У Дрогобичі відзначили 110-ту річницю від дня народження Степана Бандери. 

Традиційно, 1 січня, у парку Степана Бандери біля пам’ятника провідникові українських націоналістів у Дрогобичі відбулася молитва та віче.

Спільну молитву провели представники духовенства СДЄ УГКЦ. Зокрема отець Ігор Цмоканич  пригадав присутнім, що в першу чергу Степан Бандера був греко-католиком, відтак очевидно, що у своїх подвигах він керувався любов’ю та вірою у Бога.

В ході віча з промовою виступив міський голова Дрогобича Тарас Кучма, який закликав всіх до єднання та протистояння спекуляціям, які сьогодні спрямовані на сіяння розбрату серед українців.

З промовами з нагоди 110-річниці від Дня народження Степана Бандери також виступили перший заступник голови Дрогобицької районної державної адміністрації Руслан Щерба, почесний голова організації Конгресу Українських Націоналістів Тарас Метик, почесна громадянка міста Дрогобича, опікунка сестер Бандери Анна Рудник.

В заходах також взяли участь заступник голови районної ради Володимир Стецівка, заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас, керуючий справами районної ради Михайло Гук, депутати районної ради, працівники районної ради та райдержадміністрації.   

  

Біля пам’ятника українського сподвижника пролунали патріотичні поезії у виконанні учениці школи № 3 Уляни Ступницької та школи № 14 — Марти Сов’як.

В ході заходу учасники, на чолі з керівництвом міста та району, поклали квіти до підніжжя пам’ятника Степану Бандері.

детально

Понеділок, 31 грудня 2018 16:21

Шановні краяни!

                         Дорогі мешканці Франкового краю!                        

          Від імені Дрогобицької районної ради сердечно вітаю Вас із Новим роком та Різдвяними святами!

Позаду залишився непростий рік, коли на місцевому рівні треба було приймати важливі рішення про дофінансування державних програм, аби забезпечити громадян, що мають право на пільги, безкоштовними  ліками, щоб виділити кошти на допомогу учасникам бойових дій на Сході. Ми ремонтували установи охорони здоров’я, культури, освіти, впроваджували заходи з енергозбереження, здійснювали реконструкцію та модернізацію систем опалення, співфінансували проекти місцевого розвитку. Депутатський корпус району прийняв відповідальне рішення про реформу в медичній галузі. Нині ці важливі процеси тривають.

Нам вдалося продовжити роботи з капітального ремонту районного Народного дому, що мав би стати культурно-духовною візитівкою краю.

У 2018-му на теренах Дрогобиччини створилась перша Меденицька ОТГ. Словом, життєдіяльність територіальних громад, як і району в цілому, цьогоріч була хоч і напруженою, проте цікавою, змістовною, наповненою.

Великі надії покладаємо на 2019-й рік. Це буде дуже важливий етап у житті всієї держави, адже навесні країна обиратиме Президента, а восени – парламент. Ми повинні продовжити працювати над мікропроектами, розвивати соціальну інфраструктуру населених пунктів району, здійснювати пошук інвесторів.   

Тож, нехай Новий рік йде до нас під знаком миру і добра, любові й поваги,духовного оновленняіекономічного зростання,нових здобутківі позитивних змін.

Бажаю усім міцного здоров’я, віри в процвітання нашої країни. Успіхів вам, щастя і благополуччя! З Новим роком та Різдвом Христовим!

             Христос рождається!   

                                 З повагою –

                                               голова Дрогобицької районної ради  Михайло Сікора

детально

Четвер, 27 грудня 2018 16:11

Позачергова сесія районної ради завершила свою роботу

Сьогодні, 27 грудня, відбулося засідання ХХVІІІ позачергової сесії Дрогобицької районної ради VII скликання, яке провів голова районної ради Михайло Сікора.

Депутати районної ради затвердили нову редакцію Статуту комунального некомерційного підприємства «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради.

Також, було підтримано питання, яке було додатково внесено в порядок денний  після його розгляду на засіданні постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я і соціального захисту, а саме: «Про делегування до складу Госпітальної ради Львівського госпітального округу представників Дрогобицького району».    

 

Відповідно до Закону України "Про внесення змін до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань" подаємо результати поіменного голосування по рішеннях ХХVІІІ позачергової сесії Дрогобицької районної ради VII скликання: тут

детально

Четвер, 27 грудня 2018 10:03

Уточнена інформація щодо виборів до Меденицької ОТГ!

У неділю, 23 грудня, відбулися вибори до Меденицької ОТГ.

Основними кандидатами на посаду селищного голови були чинний селищний голова смт Меденичі Володимир Шулак, 14.12.1966 р.н., уродженець та мешканець селища. Він є позапартійним, але його кандидатуру підтримував БПП «Солідарність» та Леся Кушнір, 02.03.1981 р.н., мешканка с.Летня Дрогобицького району Львівської області, офіціант у клініці відновного лікування ім.І.Казявкіна в м.Трускавці. Член партії ВО «Батьківщина».

За 25 депутатських мандатів змагалися 87 кандидатів – трохи більше 3-х на одне депутатське місце. За політичною приналежністю вони розподілилися таким чином: ВО «Батьківщина» – 26, БПП «Солідарність» – 24, ВО «Свобода» – 13, УКРОП – 9, «Об’єднання «Самопоміч» – 7, Народний Рух України – 9.

Таким чином, основна суперечка як за посаду селищного голови, так і за депутатство розгорнулась між кандидатами від БПП та ВО «Батьківщина». У змаганнях за крісло голови переміг представник БПП Володимир Шулак. За нього проголосували 1574 виборці, що становить 53,5% від тих, що взяли участь у голосуванні. У депутатський корпус нової ради увійдуть: від ВО «Батьківщина» 12 депутатів (36,98% голосів виборців), від «БПП «Солідарність» – 8 депутатів (32,73%), від партії «Укроп» – 3 (6,97%), від партії «Самопоміч» – 1 (5,67%), самовисуванців – 1 (4,76%).

У голосуванні взяли участь 2942 особи (52,61% включених у списки виборців). 

детально

Середа, 26 грудня 2018 12:36

ОГОЛОШЕННЯ

    Завтра, 27 грудня 2018 року о 10.00 год., в сесійній залі районної ради відбудеться засідання XXVIII позачергової сесії Дрогобицької районної ради VII скликання.

   На порядку денному одне питання: «Про затвердження в новій редакції Статуту некомерційного комунального підприємства «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради».

      Запрошуються депутати районної та обласної рад, сільські та селищні голови, керівники відповідних відділів та управлінь райдержадміністрації.

Оргвідділ    

детальноПопередня сторінка 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...176 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі