Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

Понеділок, 08 жовтня 2018 17:11

Військово-патріотичний гурт "Кулі" презентував свою творчість на Луганщині

Днями з Сватівського району Луганської  області повернувся військово-патріотичний музичний гурт “Кулі”, який  презентував  для мешканців Сходу насичену музичну програму.

Артисти співали для жителів Луганщини і патріотичні, і народні пісні, зокрема «Мамо не плач», «Хлопчина з майдану», «Дівчина з майдану», «Доброго вам дня», «Слава Україні», «Лента за лентою» тощо.

“Учасники мали змогу ознайомитися із життям і побутом військових, які захищають нас від ворожих нападів. Дуже потішило і те, що присутні постійно підспівували, а на завершення концерту музичний гурт «Кулі» отримав подяку від голови Сватівської  райдержадміністрації та голови Сватівської районної ради за неперевершену творчу майстерність та популяризацію патріотичних пісень”, - зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

Нагадаємо, що попередні поїздки відбулись у липні, тоді Радехівщина вітала гостей Кремінської РДА Луганської області, де відбулось знайомство з культурою, екскурсія в музей-кімнату Ігоря Білозіра та участь у фестивалі «Куховарня RadoFest», 24 серпня  - виступи колективів Старосамбірського р-ну на урочистостях з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України у м. Сватово, круглі столи, участь у фестивалі «Карпатія», у вересні  - презентація діяльності музею – заповідника І. Виговського, виставка картин Жидачівщини для жителів Новопсковщини, особливості роботи з користувачами-дітьми з особливими потребами.

детально

П'ятниця, 05 жовтня 2018 08:54

Освітян Дрогобиччини привітали з професійним святом

4 жовтня, в районному народному домі відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

З професійним святом педагогів Дрогобиччини вітали заступник голови районної ради Володимир Стецівка, керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба, начальник відділу освіти райдержадміністрації Іван Стецко, голова профспілки працівників освіти, депутат обласної ради Ольга Грицик. 

У вітальному слові Володимир Стецівка зазначив: «Педагоги – це люди, які мають Божий дар, які люблять дітей, мають щире серце, відкриту душу і велике бажання  навчати». Він згадав свою першу вчительку, яка була взірцем для всіх дітей та побажав педагогам любові учнів, поваги батьків, підтримки колег, достатку, здоров'я, щастя, витримки, сімейного затишку. 

Вітаючи освітян Руслан Щерба сказав: «Здійснюючи важливу суспільну місію, ви навчаєте дітей, формуєте їх світогляд, а й утверджуєте авторитет духовності та високої моралі». Також він від імені голови райдержадміністрації Андрія Шевкенича висловив вдячність вчителям, вихователям за самовіддану і невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Ольга Грицик подякувала керівництву райдержадміністрації та районної ради за розуміння та підтримку галузі освіти в районі.

За вагомий внесок у розвиток освітньої галузі району, сумлінну працю на освітянській ниві, високу професійну майстерність, успіхи у справі навчання і виховання дітей, активну громадську позицію кращі працівники освіти були нагороджені Почесними грамотами  та Подяками облдержадміністрації, районної державної адміністрації та районної ради.

За високі спортивні досягнення, перемоги в районних Спартакіадах, участь в обласних змаганнях були відзначені кращі навчальні заклади району.

Чудовим подарунком для присутніх в залі педагогів став святковий концерт за участю музикантів-віртуозів, вокалістів та талановитих юних виконавців.

детально

Середа, 03 жовтня 2018 11:08

Підприємців запрошують до участі в конкурсі на отримання гранту у сфері енергоефективності

Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації запрошує до участі в конкурсі на грантове фінансування для проектів у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики.

Про це повідомили у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

«Фінсько-український трастовий фонд» фінансується МЗС Фінляндської Республіки. Управління здійснюється Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО.

Подати заявку на отримання грантового фінансування мають змогу представники органів місцевого самоврядування та бізнесу.

Пріоритетними є заявки, щодо розробки якісних техніко-економічних обґрунтувань для проектів з відновлюваної енергетики.

Детальну інформацію щодо роботи Фонду та порядку конкурсного відбору проектів можна ознайомитись на сайті Держенергоефективності, де також розміщено форму анкети для подачі зазначеної заявки.

Підготовлені проекти надсилати в департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження на  електронну адресу pek@loda.gov.ua.

детально

Понеділок, 01 жовтня 2018 09:26

детально

П'ятниця, 28 вересня 2018 17:09

Чергова сесія районної ради завершила свою роботу

У п’ятницю, 28 вересня, відбулося друге пленарне засідання XXV сесії районної ради, яке провів голова районної ради Михайло Сікора.

Депутати розглянули всі питання порядку денного, серед яких були ряд земельних питань та звернення щодо необхідності внесення змін до Податково кодексу України, в частині зменшення розміру земельного податку за землі лісового фонду, щодо необхідності збільшення кількості госпітальних округів у Львівській області, а також щодо неможливості підвищення ціни на газ для населення.

Крім того, депутати повернулися до розгляду питань про реорганізацію медичних закладів Дрогобицького району в комунальні некомерційні підприємства та про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника державного комунального закладу загальної середньої освіти. Після додатково обговорення і внесення відповідних доповнень дані питання були погоджені та прийняті.

Відповідно до Закону України "Про внесення змін до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань" подаємо результати поіменного голосування по рішеннях другого пленарного засідання ХХV чергової сесії Дрогобицької районної ради VII скликання, яке відбулося 28 вересня 2018 року: тут.

детально

Четвер, 27 вересня 2018 12:53

Обласний депутат провів прийом громадян

5 вересня 2018 року депутат Львівської обласної ради від партії ВО "Батьківщина" Ярослав Качмарик спільно з депутатами Дрогобицької районної ради  М.Андріївим та А.Нечипором провели особистий прийом громадян.

На прийом прийшло біля двадцяти жителів Дрогобицького району, серед яких були учасники АТО, інваліди та члени малозабезпечених сімей.

Депутат Львівської обласної ради Ярослав Качмарик запевнив громадян, що всі їхні звернення будуть вирішені позитивно.

детально

Середа, 26 вересня 2018 11:37

ОГОЛОШЕННЯ

28 вересня, о 10.00 год. в районному будинку культури відбудеться друге пленарне засідання XXV чергової сесії Дрогобицької районної ради VII скликання.

Запрошуються депутати обласної та районної рад, сільські та селищні голови, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації.  

детально

Вівторок, 25 вересня 2018 17:09

Сесія районної ради розпочала свою роботу

25 вересня в районному будинку культури відбулося перше пленарне засідання XXV чергової сесії Дрогобицької районної ради, яке провів голова районної ради Михайло Сікора. 

В роботі сесії взяли участь депутати Львівської обласної ради Ярослав Качмарик та Ольга Грицик.

По питаннях порядку денного доповідали керівники відділів та управлінь райдержадміністрації.

Зокрема, начальник фінансового управління райдержадміністрації Віталій Перхун доповів по питаннях виконання районного бюджету Дрогобицького району за І півріччя 2018 року та внесення найнеобхідніших змін до бюджету, а начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості райдержадміністрації Ярослава Ковтик – по питанню виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Дрогобицького району за І півріччя 2018 року.  

По питанню підготовки підготовки народногосподарського комплексу  Дрогобицького району до роботи в осінньо-зимовий період2018-2019 роківдепутати заслухали директора філії “Дрогобицький райавтодор” Ігоря Богаченко, який проінформував про важкий стан підприємства та проблеми із фінансуванням і матеріально-технічним станом. У зв'язку з цим депутатами було визнано підготовку Райавтодору до зимового утримання доріг незадовільною та підтримано звернення до Облавтодору та Служби автомобільних доріг області з приводу ситуації, яка склалася.

Також, по даному питанню депутати заслухали керівників Дрогобицького та Бориславського РЕМів Василя Дмитрика і Юрія Косара та висловили низку зауважень щодо електропостачання населених пунктів району, особливо, гірської зони.

Після чого, депутати продовжили розгляд питань порядку денного. Були заслухані та підтримані питання виконання Комплексної програми   енергозбереження, Програми  розвитку  галузі  освіти  Дрогобицького району, Програми розвитку культури, духовності та національних традицій  Дрогобицького району, а також питання реформування друкованого засобу масової інформації газети «Франковий край» комунального підприємства Дрогобицької районної ради «Народний часопис «Франковий край», перейменування Дережицької СЗШ  І-ІІ ст. на Дережицький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. Дрогобицького району, реорганізацію Биківської СЗШ І-ІІ ст.   

Не підтримали депутати рішення про реорганізацію медичних закладів Дрогобицького району в комунальні некомерційні підприємства та Положення про конкурс на посаду керівника державного комунального закладу загальної середньої освіти.

Наступне пленарне засідання XXV чергової сесії Дрогобицької районної ради відбудеться у п’ятницю, 28 вересня 2018 року о 10.00 год.

Відповідно до Закону України "Про внесення змін до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань" подаємо результати поіменного голосування по рішеннях першого пленарного засідання ХХV чергової сесії Дрогобицької районної ради VII скликання, яке відбулося 25 вересня 2018 року: тут

детально

П'ятниця, 21 вересня 2018 15:50

Подаємо, затверджений на Президії районної ради, порядок денний XXV чергової сесії Дрогобицької районної ради VII скликання:

1.  Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Дрогобицького району за І півріччя 2018 року.

         Доповідає: Я.Ковтик – начальник відділу економічного розвитку,

                                    інвестицій, торгівлі  та промисловості РДА

2.  Про виконання районного бюджету Дрогобицького району за І півріччя 2018 року.

         Доповідає: В.Перхун-начальник фінансового управління РДА.

3. Про внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2018 рік.

         Доповідає: В.Перхун-начальник фінансового управління РДА.

4. Про стан  підготовки народногосподарського  комплексу  Дрогобицького району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

        Доповідає: А.Лепак – головний спеціаліст відділу ЖКГ та інфраструктури РДА.

5.  Про    хід    виконання   Комплексної   програми   енергозбереження   в   бюджетних установах Дрогобицького району на 2015-2018 роки.

        Доповідає: М.Якимчук – провідний спеціаліст відділу ЖКГ та інфраструктури РДА.

6.  Про хід  виконання  Програми  розвитку  галузі  освіти  Дрогобицького   району на 2017-2020 роки.

        Доповідає: І.Стецко – начальник відділу освіти РДА.

7.  Про  хід  виконання  Програми  розвитку   культури,   духовності   та   національних традицій  Дрогобицького району на 2017-2020 роки.

              Доповідає: В.Кузан – в.о.начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації.

8. Про     реформування     друкованого    засобу    масової    інформації     газети «Франковий край» комунального підприємства Дрогобицької районної ради «Народний часопис «Франковий край».

         Доповідає: І.Швед – головний редактор часопису «Франковий край».

9. Про реорганізацію медичних закладів Дрогобицького району в комунальні некомерційні підприємства.

               Доповідає: Ю.Мручок –голова   постійної   комісії   з  питань  охорони

                                                      охорони здоров’я і соціального захисту.

10.  Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника державного комунального закладу загальної середньої освіти.

        Доповідає: І.Стецко – начальник відділу освіти РДА.

11. Про закріплення закладів освіти Дрогобицького району за територіями їх обслуговування.

        Доповідає: І.Стецко – начальник відділу освіти РДА.

12. Про перейменування Дережицької СЗШ  І-ІІ ст. на Дережицький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. Дрогобицького району Львівської області.

        Доповідає: І.Стецко – начальник відділу освіти РДА.

13. Про перейменування Залужанської СЗШ  І ст. на Залужанський заклад загальної середньої освіти І ст. Дрогобицького району Львівської області та присвоєння йому імені Володимира Косака.

        Доповідає: І.Стецко – начальник відділу освіти РДА.

14. Про реорганізацію Биківської СЗШ І-ІІ ст.

        Доповідає: І.Стецко – начальник відділу освіти РДА.

15. Про надання дозволу відділу освіти Дрогобицької районної державної адміністрації на списання з балансу майна.

        Доповідає: І.Стецко – начальник відділу освіти РДА.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 3,5480 га, що знаходиться в оренді ТзОВ «Дністер» під будівництво та обслуговування оздоровчо-спортивної бази відпочинку, що знаходиться на території Опаківської сільської ради Дрогобицького району.

Доповідає: С.Костів –   голова комісії з питань агропромислового  

                                 комплексу та земельних відносин.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,4848 га, що знаходиться в оренді ТзОВ «Дністер» під будівництво та обслуговування парно-крісельної дороги, що знаходиться на території Опаківської сільської ради Дрогобицького району.

Доповідає: С.Костів –   голова комісії з питань агропромислового  

                                 комплексу та земельних відносин.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 2,2723 га земель сільськогосподарського призначення під господарськими будівлями і дворами, що знаходиться в оренді ПП «Санд Лайвсток Шегині» на території Ролівської сільської ради Дрогобицького району.

Доповідає: С.Костів –   голова комісії з питань агропромислового  

                                 комплексу та земельних відносин.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,1411 га земель сільськогосподарського призначення під господарськими будівлями і дворами, що знаходиться в оренді ПП «Санд Лайвсток Шегині» на території Ролівської сільської ради Дрогобицького району.

Доповідає: С.Костів –   голова комісії з питань агропромислового  

                                 комплексу та земельних відносин.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 29,6413 га,  право  оренди якої  пропонується для продажу на земельних торгах (аукціоні), що розташована на території Верхньодорожівської сільської ради Дрогобицького району (за межами населеного пункту).

Доповідає: С.Костів –   голова комісії з питань агропромислового  

                                 комплексу та земельних відносин.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 8,8 га,  право  оренди якої  пропонується  для продажу на земельних торгах (аукціоні), що розташована на території Верхньодорожівської сільської ради Дрогобицького району (за межами населеного пункту).

Доповідає: С.Костів –   голова комісії з питань агропромислового  

                                 комплексу та земельних відносин.

22. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Опака Опаківської сільської ради Дрогобицького району Львівської області.

Доповідає: Г.Шагур – сільський голова с.Опака.

23. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Довге Довжанської Гірської сільської ради Дрогобицького району Львівської області.

Доповідає: Я.Тупичак –  сільський голова с.Довге.

24. Про звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України  щодо необхідності внесення змін до Податково кодексу України, в частині зменшення розміру земельного податку за землі лісового фонду.

         Доповідає: Б.Захарко – депутат районної ради.     

25. Про звернення до Кабінету Міністрів України та Міністерства охорони здоров’я України щодо необхідності збільшення кількості госпітальних округів у Львівській області.

         Доповідає: Ю.Мручок – голова постійної комісії ради з питань

                                       охорони здоров’я і соціального захисту.

26. Різне.

 

детально

Четвер, 20 вересня 2018 17:43

Наступного тижня відбудеться чергова сесія районної ради

Дрогобицька районна рада повідомляє, що сьогодні відбулося засідання Президії районної ради, на якому було остаточно погоджено дату проведення чергової XXV сесії VII скликання – вівторок, 25 вересня 2018 року о 10.00 год.  

Засідання сесії відбудеться в районному народному домі.

детальноПопередня сторінка 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...169 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі