Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

П'ятниця, 02 лютого 2018 09:18

Відбулося позачергове засідання сесії районної ради

Відповідно до подання райдержадміністрації, сьогодні відбулося пленарне засідання ХХІ позачергової сесії районної ради, яке провів голова районної ради Михайло Сікора.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Віталій Перхун проінформував депутатів про основні аспекти які включені в проект рішення щодо внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Зокрема, скеровано кошти на дофінансування двох об'єктів, які фінансуватимуться з коштів Державного фонду регіонального розвитку: реконструкцію нежитлового приміщення під дитсадок в с.Уличне та добудову Новокропивницького НВК І-ІІІ ст. і спортивного залу із застосування енергозберігаючих технологій в с.Новий Кропивник.

Крім того, за пропозицією начальника відділу освіти, депутата районної ради Івана Стецка, депутати внесли до порядку денного та проголосували за надання дозволу на списання з балансу відділу освіти райдержадміністрації приміщення аварійного напівзруйнованого будинку колишньої школи в селі Брониця.

Відповідно до Закону України  "Про внесення змін до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань" подаємо результати поіменного голосування по рішеннях ХХІ позачергової сесії Дрогобицької районної ради VII скликання: тут.

детально

Четвер, 01 лютого 2018 17:38

До уваги депутатів Дрогобицької районної ради.

01 лютого 2018 року о 16.00 год., на підставі подання райдержадміністрації, відбудеться засідання позачергової ХХІ сесії Дрогобицької районної ради VІІ скликання.

На розгляд сесії виноситься одне питання: «Про внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2018 рік» (виділення коштів на співфінансування проектів на території Дрогобицького району, які будуть фінансуватися з Державного фонду регіонального розвитку та на придбання пільгових медикаментів для окремих категорій громадян).  

детально

Четвер, 01 лютого 2018 09:05

НА ПЕРЕТИНКУ СУСПІЛЬНОГО ЖИТТЯ

31 січня голова Дрогобицької районної ради Михайло Миколайович Сікора взяв участь у прямому ефірі радіомовлення «Франкова земля».

Головними темами ділової студії цього разу були:

2018-ий – НА СТАРТІ. ЩО ПОКАЗАВ СІЧЕНЬ?

МІКРОПРОЕКТИ: РАЙОННИЙ БЮДЖЕТ У ДОЛЬОВІЙ УЧАСТІ

ЗНОВУ – ПРО ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

СИТУАЦІЯ НАВКОЛО ЗАЯВЛЕНИХ ПІЛЬГ

КЛЮЧОВІ РОЗДІЛИ НА НАСТУПНІЙ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Також, очільник району поділився із слухачами своїми враженнями про участь Дрогобицької делегації у Всеукраїнській нараді «Місцеве самоврядування. Народні обранці», яка відбулася у Києві 26 січня 2018 року.    

детально

Середа, 31 січня 2018 10:40

До відома жителів Дрогобицького району!

Дрогобицьке районне територіальне медичне об'єднання подає перелік аптечних закладів, з якими укладені угоди та в яких можна отримати лікарські засоби згідно з Урядовою програмою «Доступні ліки»

Суб’єкт господарювання

Кількість аптечних установ

Місце провадження діяльності

ФОП Кушнір Аптека№1

1

Дрогобицький р-н, смт. Меденичі,вул..Незалежності, 12

МКП «Фармако»

 

11

м.Дрогобич,вул. Шевченка, 33

 

м.Дрогобич,вул..Стрийська, 83

 

м.Дрогобич,вул.Самбірська, 82

 

м.Дрогобич,вул.Грушевського, 70

 

м.Дрогобич,вул..Трускавецька, 1

 

м.Дрогобич,вул..В.Великого, 48

 

м.Дрогобич, вул.Шолом- Алейхема 12 прим.25

 

м.Дрогобич, .площа Ринок, 8

 

м.Дрогобич,вул..Шептицького, 18/7

 

м.Дрогобич,вул..Грушевського, 105

 

м.Дрогобич,вул..Шолом- Алейхема, 12 прим.7

ФОП Бараняк Г.В.

 

2

Дрогобицький р-н, с.Нагуєвичі,

вул..Ів.Франка, 248

 

смт.Підбуж,вул..Ів.Франка, 32

ТзОВ фірма «Медфарм»

 

1

м. Дрогобич, вул..Шолом -Алейхема, 2

 

ТзОВ «Елпіс»

 

1

м. Дрогобич ,вул..Шептицького, 16/1 пр.22

ПП «ЛІДЕР ЗАХІД»

1

 

м. Дрогобич, вул..Шептицького, 11

 

ПП «Аптека АРОНІЯ»

 

4

м. Дрогобич,вул..Грушевського,1

 

м.Дрогобич,вул..Грушевського,142

 

м.Дрогобич,вул..Т.Шевченка, 1/2

 

м.Дрогобич,вул..Т.Шевченка, 1/1

ПП «Соломія сервіс»

4

м.Дрогобич, пл..Ринок ,31

 

м.Дрогобич, вул..П.Орлика ,7/4

 

м.Дрогобич,вул..Шептицького, 7

 

м.Дрогобич, вул..Малий Ринок, 9

Т-Фарм

2

м.Дрогобич, вул..Стрийська, 443/2

 

м.Дрогобич, вул..Грушевського, 119

Ваша аптека

2

м.Дрогобич,вул..Шолом-Алейха, 12/3

 

м.Борислав, вул..Міцкевича, 6

ВСЬОГО АПТЕЧНИХ УСТАНОВ

29

 


детально

Вівторок, 30 січня 2018 12:53

Щодо розрахунку вартості твердого палива та скрапленого газу

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що зазначено індекс споживчих цін у 2018 році, який потрібен для визначення граничних показників вартості твердого палива і скрапленого газу.

У поточному році індекс споживчих цін установлено на рівні 109% у розрахунку з грудня до грудня попереднього року. Тому, у 2018 році індекс встановлено на рівні 1,09 (109,0/100=1,09).

Розрахунок вартості твердого палива та скрапленого газу у 2018 році становить:

Одна тонна вугілля 2224,00х1,09=2424,16 грн;

Один балон скрапленого газу 222,4х1,09=242,42грн.

Нові ціни застосовуються для розрахунку компенсаційних виплат на придбання твердого палива та скрапленого газу по субсидіях та пільгах з 1.01.2018.

За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам щодо надання пільг і житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу надаються пільги, виходячи із розрахунку вартості однієї тонни твердого палива та одного балона скрапленого газу на домогосподарство на рік.

Граничні показники вартості твердого палива та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у розрізі областей визначаються Кабінетом Міністрів України.

детально

Вівторок, 30 січня 2018 10:03

В райдержадміністрації відбулася нарада з сільськими, селищними головами

На нараді із сільськими, селищними головами йшлося про остаточні терміни взяття на баланс водних об'єктів та гідротехнічних споруд. Про це доповів завідувач сектору з питань цивільного захисту Андрій Ванівський.

Про участь органів місцевого самоврядування в обласному конкурсі мікропроектів інформувала начальник відділу економіки Ярослава Ковтик. Вона, зокрема, зазначила, що є сільські ради, які зареєстрували по декілька проектів, натомість, велика частина місцевих рад не підготувала жодного. Віталій Скоропад повідомив, що до кінця тижня ще є можливість змінити ситуацію, та зазначив, що відповідною буде реакція керівництва району. “До байдужих голів буде таке саме ставлення при наданні дотацій з районного бюджету,” - сказав він.

Сільським, селищними головам також нагадали про необхідність проведення електронних закупівель товарів та послуг за кошти бюджету, про роботу із суб'єктами підприємницької діяльності щодо дотримання законодавства про оплату праці.

Заступник головного лікаря ДРТМО Леонід Іванчук інформував про продовження реалізації у районі Урядової програми “Доступні ліки”.

Учасники наради не оминули проблему підвищення тарифів на пасажирські перевезення. Віталій Скоропад повідомив, що райдержадміністрація намагається знайти в цьому соціально чутливому питанні порозуміння з перевізниками. З цього приводу з ними сьогодні відбудеться чергова зустріч.

детально

Понеділок, 29 січня 2018 14:42

Флешмобом на залізничній станції Дрогобиччина вшанувала Героїв Крут

Щойно на Дрогобицькій залізничній станції зупинився поїзд «Трускавець-Дніпро», як заграв духовий оркестр, і ледь не сотня виконавців заспівала марш нової Української Армії «Зродились ми великої години» (Марш Українських Націоналістів). Він несподіванки всі, хто їхав у поїзді, прилипнули до вікон, а провідники не знали, чи відкривати вагони.

Коли вагони відчинили, пасажири буквально випорхнули з них на перон, почали фотографувати та знімати на відео незвичне урочисте дійство. То тут, то там чулося: «Кого ж так зустрічають?» А, коли їм відповідали, що таким чином Дрогобиччина бере участь  у Всеукраїнському флешмобі, присвяченому сторіччю подвигу Героїв Крут, вигукували: «Молодці!».

А й справді – молодці всі, хто таким чином вшанував юних 400 курсантів та козаків «Вільного козацтва», що зупинили 4-тисячну армію генерала Муравйова.  Серед виконавців були: військовий оркестр в/ч А- 1108, ансамблі «Вишиванка» та «Марічка», учні шкіл з Рихтич, Болехівців, Нижніх Гаїв та Довгого Гірського.

Разом із ними співали голова Дрогобицької райради Михайло Сікора, його заступник Володимир Стецівка, керуючий апаратом РДА, боєць Української Добровольчої Армії Руслан Щерба, начальник відділу освіти Іван Стецко, начальник відділу культури Надія Козар.

детально

Неділя, 28 січня 2018 10:46

Серед номінантів загальнонаціонального проекту – три представники Дрогобиччини

У п’ятницю,  26 січня, у Кришталевій залі готельного комплексу «Київ» відбулась урочиста частина загальнонаціонального проекту «Місцеве самоврядування. Народні обранці».

У рамках проекту понад 150 кращих представників місцевого самоврядування відзначені  орденом «За розвиток української державності», Книгою Пошани «Місцеве самоврядування. Народні обранці» та іменними подяками «За активну життєву позицію та ефективну діяльність, спрямовану на покращення рівня добробуту громадян».

Із Львівщини нагороду отримали п`ятеро представників, три із яких представляють Дрогобиччину. Серед нагороджених: голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора, начальник організаційного відділу Микола Андріїв та сільський голова Станелі Михайло Сащук.

Нагороди наші номінанти отримали з рук народного депутата України, члена політради ВО «Свобода» Олександра Марченка.

А на загал, відколи діє проект,вшановано понад 800 лідерів місцевого самоврядування.

детально

Субота, 27 січня 2018 10:16

Інформація про консультаційно-дорадчий центр у сфері агропромислового виробництва

Згідно розпорядження голови облдержадміністрації №1251/0/5-17 від 18 грудня 2017 року створено консультаційно-дорадчий центр у сфері агропромислового виробництва. Метою центру є розвиток агропромислового виробництва, сприяння покращенню добробуту сільського населення та розвитку сільської місцевості шляхом підвищення рівня знань і вдосконалення практичних навичок прибуткового ведення господарства суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сільській місцевості, та сільського населення.

В роботі центру залучено працівників таких організацій:

1. Рослинництво – працівники Львівського національного аграрного університету, інституту сільського господарства Карпатського регіону Національної академії аграрних наук України;

2. Безпечність харчових продуктів – працівники головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, ;

3. Юридичні питання – працівники адвокатського об’єднання “Бачинський, Коломієць та партнери”, ТзОВ“Юрконсалтинг-інвест”;

4. Земельні питання -  працівники головного управління Держгеокадастру у Львівській області, працівники Львівського національного аграрного університету;

5. Тваринництво – працівники інституту сільського господарства Карпатського регіону Національної академії аграрних наук України, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького;

6. Кооперація – голови діючих сільськогосподарських кооперативів, працівники БО “Львівська аграрна дорадча служба”, працівники ГО "АгроЛьвівКонсалт";

7. Податкова звітність – працівники Головного управління Державної фіскальної служби України у Львівській області;

8. Механізація процесів у сільському господарстві – працівники інституту сільського господарства Карпатського регіону Національної академії аграрних наук України, Львівського національного аграрного університету;

9. Бухгалтерія – працівники Львівського національного аграрного університету;

10. Ягідівництво, садівництво – працівники інституту сільського господарства Карпатського регіону Національної академії аграрних наук України, Львівського національного аграрного університету;

11. Економіка ведення сільського господарства - працівники інституту сільського господарства Карпатського регіону Національної академії аграрних наук України, Львівського національного аграрного університету, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького.

Консультаційно-дорадчий  центр  у  сфері  агропромислового  виробництва працює  щотижня  9.00-17.00  год.  за  адресою:  м.  Львів,  пр.  В.Чорновола,  57 (5 поверх), 

тел.: +38 096-873-88-60.

детально

П'ятниця, 26 січня 2018 09:21

Тимчасова соціальна допомога пенсіонерам, яким не вистачає стажу

Пенсійна реформа суттєво підвищила вимоги до кількості страхового стажу, необхідного для оформлення пенсії. У зв’язку з цим велика кількість українців позбавлена можливості вийти на заслужений відпочинок при досягненні пенсійного віку. З цієї причини українським урядом прийнято рішення про надання тимчасової (в період з 1 січня 2018 по 31 грудня 2020 року) соціальної допомоги пенсіонерам, яким не вистачає стажу.

Призначення тимчасової допомоги.

Процедура призначення грошової допомоги регламентована Постановою КМУ № 1098 від 27.12.2017 «Про Порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату». При цьому отримати допомогу можуть тільки ті, хто на момент оформлення соціальних виплат має не менше 15 років страхового стажу. Гроші будуть виплачуватися до досягнення такими особами віку, з якого вони набувають право на пенсійну виплату...

детальноПопередня сторінка 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...146 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі