Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

Четвер, 30 грудня 2021 12:39

У Волощі відкрили місцеву пожежну команду

Починаючи з нового року населені пункти Меденицької територіальної громади, що на Дрогобиччині, будуть ще краще захищені. Сьогодні тут у селі Волоща офіційно відкрили місцеву пожежну команду. Це друга у громаді пожежна охорона, перша працює у селищі Меденичі.

Привітати жителів Меденицької громади завітали чимало гостей, зокрема начальник Головного управління ДСНС України у Львівській області Юрій Кагітін, перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Львівській області Валерій Глобенко, начальник Дрогобицького районного управління Головного управління ДСНС України у Львівській області Олег Кобилецький, Меденицький селищний голова Михайло Живчин та багато інших.

Облаштування пункту місцевої пожежної охорони обійшлося у 400 тисяч гривень. З них близько 250 тисяч гривень – це співфінансування з обласного бюджету. Решту коштів залучили з місцевого бюджету територіальної громади. З приміщенням для розташування пожежної команди сприяв місцевий підприємець Ігор Пінчак. Пожежний автомобіль для роботи пункту передали з Дрогобицького районного управління Головного управління ДСНС України у Львівській області.

Окрім своєї безпосередньої місії – ліквідовувати загоряння, рятувальники проводитимуть навчальні заняття з учнями місцевої школи. 

детально

Середа, 29 грудня 2021 10:29

Владика Ярослав привітав працівників районної ради та райдержадміністрації з Різдвяно-новорічними святами.

Вчора, 29 грудня, з Різдвяним привітанням у супроводі отця-капелана Михайла Коліщака до районної ради та районної державної адміністрації завітав владика Самбірсько-Дрогобицький УГКЦ єпископ Ярослав Приріз.

Їх радо зустріли заступник голови районної ради Микола Андріїв та голова райдержадміністрації Степан Кулиняк зі своїми колективами, адже такі вітання вже стають доброю щорічною традицією в переддень Нового року.

У своєму зверненні до працівників владика Ярослав сказав, що Церква у ці непрості для України дні постійно молиться за нашу державу, її відважних захисників та весь український народ.

Єпископ побажав працівникам районної ради та райдержадміністрації успіхів, відповідальної праці та подарував кожному працівнику образок з Божим благословенням на добре служіння громаді Дрогобицького району.

детально

Вівторок, 28 грудня 2021 14:12

Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру в Дрогобицьку районну раду.

Традиційно, у передріздвяний час, підопічними Станиці Дрогобич Пласту  передається з рук у руки Вифлеємський вогонь миру.Сьогодні вони принесли Вифлеємський вогонь до Дрогобицької районної ради.

Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру голові Дрогобицької районної ради Андрію Шевкеничу.

Голова ради А.Шевкенич від імені депутатського корпусу та всього виконавчого апарату районної ради подякував пластунам за вірність традиціям, за те, що виконують надзвичайно відповідальну місію - сповіщають про різдвяну радість, та побажав любові, миру, добра та Божого благословення кожній українській родині.

Довідково: Міжнародна скаутська акція Вифлеємський вогонь миру полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

До України Вифлеємський вогонь потрапив у 1992 році, як приватна ініціатива окремих пластунів. А вже в 1998 році українські пластуни вперше офіційно отримали Вогонь Миру і з того часу традиція зберігається та шириться містами України.

Щороку українські пластуни передають Вифлеємський Вогонь українській громаді, церквам та усім, хто чекає на нього, як символ єдності та миру напередодні Різдва Христового.

детально

Вівторок, 28 грудня 2021 13:33

На черговій онлайн нараді обговорили проблеми фінансування районних рад.

Сьогодні, 28 грудня, відбулась робоча онлайн-нарада Української асоціації районних та обласних рад з головами районних рад щодо реалізації Державного бюджету на 2022 рік в частині місцевого самоврядування.

В нараді взяв участь заступник голови Дрогобицької районної ради Микола Андріїв.

На заході обговорили питання фінансування районних рад, план роботи Асоціації на 2022 рік та заходи, які плануються провести Українською асоціацією районних та обласних рад в найближчий час. Зокрема, анонсувалась запланована зустріч з Президентом України, представниками Кабінету Міністрів України, народними депутатами. Крім того, планується уже в січні підготовити звернення до Конституційного Суду України, через відсутність належного фінансування та вирішення проблеми ліквідації боргів за 2021 рік перед районними радами, у зв’язку із виконанням ними наданих Конституцією України повноважень. Також, планується провести круглі столи та всеукраїнську прес-конференцію із залученням великої кількості засобів масової інформації.    

детально

Субота, 25 грудня 2021 10:02

Шановні жителі Дрогобиччини!

Щороку, 25 грудня, Римо-католицька церква відзначає день народження Ісуса Христа, адже саме у Римі було вперше задокументовано святкування Різдва. Різдво Христове – одне з найважливіших християнських свят.

З нагоди свята хочу привітати жителів нашого району – з Різдвом Христовим!

Різдво – це символ надії, глибокої віри, щирої радості та сили жити, любити, творити добро.

Переконаний, саме Різдвяний дух здатен згуртувати людей усього світу.

Тож, нехай світло першої Різдвяної зорі об’єднує нас навколо ідеалів добра, любові та милосердя.

Нехай у вашому домі завжди панують мир, добробут, взаєморозуміння, тепло і радість, осяяні світлом Різдвяної свічки, любов’ю рідних і близьких, теплом домашнього вогнища!

Гарних Вам і радісних Різдвяних свят!

З повагою,

Голова Дрогобицької районної ради Андрій Шевкенич

детально

Середа, 22 грудня 2021 13:39

Звіт про роботу Дрогобицької районної ради у 2021 році.

Подаємо звіт голови Дрогобицької районної ради VІІІ скликання Андрія Шевкенича про свою роботу та роботу виконавчого апарату районної ради у 2021 році, який був заслуханий та погоджений депутатами ради на VII черговій сесії 21 грудня 2021 року:  

Відповідно до вимог статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», подаю на Ваш розгляд щорічний звіт про свою роботу, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, президії і виконавчого апарату ради.

На чергових місцевих виборах у жовтні 2020 року було обрано Дрогобицьку районну раду VІІІ скликання. На першій сесії ради мене було обрано головою районної ради, а депутата Миколу Андріїва заступником голови районної ради.

Після цього депутатським корпусом було обрано персональний склад постійних комісій і Президії районної ради, затверджено Регламент районної ради, положення про комісії, Президію районної ради та інші необхідні нормативно-правові документи…

детально

Вівторок, 21 грудня 2021 15:50

VІІ чергова сесія районної ради завершила свою роботу

Сьогодні, 21 грудня 2021 року, відбулося засідання VІІ чергової сесії Дрогобицької районної ради VIIІ скликання, яке провів голова районної ради Андрій Шевкенич.

На початку сесії начальник філії «Дрогобицький райавтодор» І.Богаченко проінформував депутатів районної ради про стан доріг Дрогобицького району та відповів на ряд питань щодо їх утримання в зимовий період.

Крім того, районні обранці поспілкувалися із заступником начальника з охорони праці Південного РЕМу Ю.Косарем щодо ситуації масового відключення від електропостачання населених пунктів району на декілька днів, яка трапилась на початку та всередині грудня цього року.

Після чого, депутати заслухали звіт голови Дрогобицької районної ради А.Шевкенича про свою діяльність за 2021 рік, затвердили районний бюджет Дрогобицького району на 2022 рік, погодили План роботи Дрогобицької районної ради на 2022 рік, прийняли ряд звернень та погодили інші питання порядку денного сесії.

Після чого VІІ чергова сесія районної ради завершила свою роботу.

Відповідно до Закону України "Про внесення змін до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань" подаємо результати поіменного голосування по рішеннях VІІ чергової сесії Дрогобицької районної ради VII скликання: тут

детально

Четвер, 16 грудня 2021 16:03

Відбулося засідання Президії районної ради.

Сьогодні, 16 грудня, в Дрогобицькій районній раді завершили роботу депутатські постійній комісії ради.

Так, районні обранці на засіданні постійних комісій ради з питань охорони довкілля і природних ресурсів, з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, з питань планування бюджету, фінансів, економічної політики та комунальної власності погодили на розгляд чергової сесії питання порядку денного, а також рекомендували сесії прийняти звернення щодо незаконного відключення електропостачання в населених пунктах Дрогобицького району.

Крім того, сьогодні відбулося засідання Президії районної ради на якому було остаточно погоджено порядок денний VII чергової сесії районної ради та дату її проведення – 21 грудня 2021 року.

Початок засідання – 10.00 год.     

детально

Середа, 15 грудня 2021 16:02

Відбулися засідання постійних комісій районної ради.

У зв’язку із підготовкою роботи VII чергової сесії Дрогобицької районної ради сьогодні відбулися засідання постійних депутатських комісій.

Депутати заслухали звіт голови районної ради Андрія Шевкенича про свою діяльність за минулий рік, розглянули проект районного бюджету на 2022 рік, ознайомились з Планом роботи Дрогобицької районної ради на 2022 рік.

Крім того, голова ради А.Шевкенич проінформував про структуру, чисельність виконавчого апарату ради та витрати на його утримання у 2022 році.

Також, на комісіях було розглянуто питання щодо оренди комунального майна, яке є на балансі районної ради.

Завтра, депутати продовжать свою роботу в комісіях ради, а також візьмуть участь у засіданні Президії районної ради о 15.00 год.

детально

Вівторок, 14 грудня 2021 10:30

ОГОЛОШЕННЯ

В плані підготовки до VII чергової сесії районної ради подаємо Орієнтовний план підготовки питань порядку денного сесії та графік засідання постійних депутатських комісій районної ради:

Орієнтовний план

підготовки роботи постійних комісій та VІІ чергової сесії

Дрогобицької районної ради

1. Звіт голови Дрогобицької районної ради про свою діяльність.

2. Про внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2021 рік

3. Про затвердження районного бюджету Дрогобицького району на 2022 рік.

4. Про   участь   депутатів  районної  ради  в  роботі  постійних  комісій  та  сесій   ради

    на протязі 2021 року.

5.Про план роботи Дрогобицької районної ради на 2022 рік.

6. Про  затвердження    структури,   чисельності   виконавчого    апарату    районної

    ради, витрат на утримання ради та її виконавчого апарату на 2022 рік.

7. Різне.

Г Р А Ф І К

проведення засідань постійних депутатських

комісій Дрогобицької районної ради на грудень 2021 року.

з/п

Назва постійної комісії

Голова комісії

Дата, година

  1.

Постійна комісія ради з питань  депутатської діяльності, етики, дотримання законності і правопорядку, правоохоронної та антикорупційної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем.

М.Кузьмін

15.12.2021р.

11.00 год.

2.

Постійна комісія ради з питань координації роботи ОТГ та взаємодії  із органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

А.Янів

15.12.2021р.

11.00 год.

3.

Постійна комісія ради з питань курорту, туризму і рекреації, євроінтеграції, зовнішньо-економічної діяльності та міжнародних відносин.

В.Конц

15.12.2021р.

11.00 год.

4.

Постійна комісія ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту.

М.Грицак

15.12.2021р.

14.30 год.

5.

Постійна комісія ради з питань освіти            та науки, у справах молоді і спорту, духовності, культури, історико-культурної спадщини та засобів масової інформації.

М.Лук'янченко

15.12.2021р.

14.30 год.

6.

Постійна комісія ради з питань підприємництва, торгівлі, транспорту, паливно-енергетичного комплексу, енерго-ефективності та альтернативної енергетики, промисловості, архітектури та будівництва.

О.Карпин

15.12.2021р.

14.30 год.

7.

Постійна комісія ради з питань охорони довкілля і природних ресурсів.

Б.Захарко

16.12.2021р.

11.00 год.

8.

Постійна комісія ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин.

В.Пасемко

16.12.2021р.

11.00 год.

9.

Постійна комісія ради з питань планування бюджету, фінансів, економічної політики та комунальної власності.

О.Балицький

16.12.2021р.

14.00 год.

     Президія                                                                                                       16.12.2021р.

     районної ради                                                                                             15.00 год.

     VІІ чергова сесія                                                                                          __.12.2021р

     районної ради                                                                                              10.00 год.        

          Заступник голови районної ради                                                      М.Андріїв

детальноПопередня сторінка 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...262 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

ШЕВКЕНИЧ АНДРІЙ ІВАНОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

АНДРІЇВ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ

Погода в Дрогобичі