Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

П'ятниця, 01 листопада 2019 10:08

На Дрогобиччині з професійним святом привітали соціальних працівників району

Традиційно у першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. З нагоди свята, 31 жовтня, у районному народному домі відбулися урочистості.

Працівників соціальної сфери району привітали заступник голови районної ради Володимир Стецівка та перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. У своїх виступах вони зазначили, що прагнення допомогти кожному в непростих життєвих ситуаціях є характерною професійною рисою людей, які працюють у соціальній сфері. Подякували працівникам управління соціального захисту населення райдержадміністрації, територіального центру соціального обслуговування, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, службі у справах дітей та соціальним фондам за сумлінну роботу та побажали їм міцного здоров’я, успіхів та здобутків у їх нелегкій справі.

Кращих соціальних працівників  за сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята Дня працівника соціальної сфери було нагороджено грамотами Дрогобицької районної ради та райдержадміністрації.

Також, слова вдячності від воїнів АТО висловив голова ГО «Ветеранська спілка воїнів АТО» Олег Кіндратів.

На завершення приємні хвилини відпочинку присутнім подарували окремі виконавці та художні колективи району.

детально

Четвер, 31 жовтня 2019 15:31

Стартував ХІХ Міжнародний економічний форум «Invest In Lviv Region»

Сьогодні, 31 жовтня, у Львові стартував дводенний ХІХ Міжнародний економічний форум «Invest In Lviv Region». Це національна і міжнародна платформа, створена для компетентного обговорення важливих проблем, пов’язаних  із  конкурентоздатністю  регіонів, їхнім стратегічним розвитком та економічним зростанням.

Привітати учасників форуму завітав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

«Форум – це майданчик, де народжуються нові ідеї, де закладається перспектива Львівщини. Тому, думаю, ми багато почуємо нового, що буде створено на перспективу для області, і, напевне, усунемо деякі перешкоди, які, можливо, стоять на шляху бізнесу. Хоча на Львівщині бізнес дійсно почувається безпечно. Зичу всім доброї роботи!», - сказав очільник облради.

Крім того, Львівську обласну раду на заході представляють перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк, заступник голови Львівської обласної ради Юрій Гудима та депутати обласної ради.

Зауважимо, що головними завданнями форуму є представлення України як безпечної території для ведення бізнесу, діалогу між владою і бізнесом, активізація транскордонної співпраці, залучення інвестицій, встановлення корисних бізнес-контактів між українськими та закордонними діловими колами.

Цікаво, що перший день форуму матиме чотири блоки: «Аутсорсинг бізнес-процесів як інструмент динамічного розвитку економіки Львівщини», «Впровадження нових технологій. Еволюція промислового виробництва», «Індустріальні парки як прогресивний інструмент залучення технологічних компаній» і «Фінансові інструменти розвитку: світова практика та перспективи для України».

У другий день форуму говоритимуть про агропромисловий розвиток, експорт, туризм, міжнародну технічну допомогу та енергозбереження.

Із програмою форуму можна ознайомитися – тут.

детально

П'ятниця, 25 жовтня 2019 15:39

Оголошення

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора

Комунального закладу освіти «Добрівлянський навчально-виховний

комплекс І-ІІІ ст.» Дрогобицького району

Відділ освіти Дрогобицької районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу освіти «Добрівлянський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» Дрогобицького району (місце знаходження: вул. Шкільна, 14, с. Добрівляни, Дрогобицький район, Львівська область,  82134).

Найменування посади та умови праці

Директор закладу загальної середньої освіти. Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298  «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; Постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 № 859 «Про умови і розміри оплати    праці    керівників    підприємств,    заснованих    на    державній, комунальній  власності, та об'єднань державних підприємств»;  наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду керівника закладу освіти

Посаду керівника закладу загальної середньої освіти незалежно від підпорядкування, типу і форми власності може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче спеціаліста або магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов'язків

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі, та строк їх подання

Особа,   яка   претендує   на   зайняття   вакантної   посади   директора комунального закладу освіти особисто подає такі документи:

-         письмову заяву про участь у конкурсі;

-         особовий листок з обліку кадрів, фото 3 см х 4 см;

-         автобіографію;

-         копію диплома про вищу освіту ступеня не нижче спеціаліста або магістра;

-         копію паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду;

-         копію трудової книжки та військового квитка;

-         заяву про згоду на обробку персональних даних;

-        довідку про відсутність судимості;

-         мотиваційний лист;

-        перспективний   план  розвитку   закладу,   розроблений   за  такими
критеріями: новації щодо управлінської діяльності з вирішення ключових
проблем  розвитку  закладу,  шляхів  покращення  матеріально-технічної
бази, раціонального використання ресурсів закладу, створення сучасних
умов організації освітнього процесу тощо.

Інформацію   про   особисту   адресу   електронної   пошти   та   номер контактного телефону для зворотнього зв'язку.

Особа надає до конкурсної комісії оригінали та завірені належним чином копії документів для участі у конкурсі.

Прийом    документів    здійснюється    у відділі освіти Дрогобицької райдержадміністрації  з 25.10.2019 року по 25.11.2019 року до 17.00 год. (у робочі дні), за адресою: вул. 22 Січня,41, м. Дрогобич, 82104, кабінет відділу кадрів.

Дата та місце проведення конкурсного відбору

26.11.2019 року - 05.12.2019 року о   11.00  у  приміщенні методичного кабінету відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації: вул. 22 Січня, 41, м. Дрогобич, 82104

(можливе внесення змін, уточнень).

Етапи проведення конкурсного відбору

Конкурсний відбір проводиться поетапно:

-   подання претендентами документів, що підтверджують відповідність
кваліфікаційним      вимогам;

-   вивчення  конкурсною комісією поданих претендентами документів,
мотиваційного листа і перспективного плану розвитку закладу;

-  перевірка знань законодавства України у сфері освіти та розв’язання ситуативного завдання.

-      публічний   захист   перспективного   плану   розвитку   закладу   (до
10 хвилин);

    -       оприлюднення результатів конкурсного відбору.

Прізвище, ім'я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Новаковський Володимир Богданович,                                 тел. 0677321051,

е-mail: viddil_osv_rda@ukr.net

Наказ відділу освіти Дрогобицької РДА... 

детально

Четвер, 24 жовтня 2019 09:21

Інформація щодо змін у призначенні житлових субсидій на опалювальний період 2019-2020 р.

Житлова субсидія є безповоротною адресною державною соціальною допомогою мешканцям домогосподарств, які проживають в житлових приміщеннях (будинках) і не можуть самотужки платити за житлово-комунальні послуги.

Опалювальний період діє з 16 жовтня 2019 року по 15 квітня 2020 року.

Постановою Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2019 року №878 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року №848 і від 27 липня 1998 року №1156» внесено ряд змін при призначенні житлових субсидій.

Зокрема:

- надано право комісіям районних державних адміністрацій призначати житлову субсидію дитячим будинкам сімейного типу на понаднормову площу житла;

- до доходу дитячих будинків сімейного типу не буде враховуватися матеріальна допомога та стипендія дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також придбані ними транспортні засоби;

- у сільській місцевості під час призначення житлової субсидії не будуть враховуватися доходи одного з подружжя пенсійного віку, який зареєстрований за іншою адресою, якщо обом більше 60 років і вони проживають у сільській місцевості або селищах міського типу;

- субсидія військовослужбовцям призначатиметься без отримання інформації про сплату ними єдиного соціального внеску.

детально

Вівторок, 22 жовтня 2019 14:58

ОГОЛОШЕННЯ

Конкурс на заміщення вакантної осади директора Рибницької СЗШ І-ІІ ст. Дрогобицького району відбудеться 25 жовтня 2019 року о 14.00 год. в приміщенні залу методичного кабінету відділу освіти Дрогобицької районної державної адміністрації.

детально

Вівторок, 22 жовтня 2019 14:04

Оголошення щодо проведення громадських слухань

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні та оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку

 Назва містобудівної документації: «Генеральний план села Монастир-Лішнянський Дрогобицького району Львівської області».

Період отримання письмових пропозицій під час процедури проведення громадських слухань: з 25 жовтня 2019 року по 25 листопада 2019 року.

Підстава для розроблення містобудівної документації: Рішення Лішнянської сільської ради від 18 серпня 2017 року № 255 «Про розроблення генерального плану села Монастир-Лішнянський».

Замовник містобудівної документації: Лішнянська сільська рада Дрогобицького району Львівської області

Розробник проекту містобудівної документації: ТОВ «НДПІ КИЇВ-ПРОЕКТ» (Код ЄДРПОУ 40582507)

Нормативний документ, що регулює проведення громадських слухань: Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» від 25 травня 2011 року № 555, стаття 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

Інформацію про місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: З матеріалами проекту містобудівної документації у паперовому вигляді можна ознайомитися у секретаря Лішнянської сільської ради (за адресоювул. І.Франка, 30, с. Лішня, приміщення сільської ради)

Строки ознайомлення - протягом періоду проведення громадських слухань, в робочі дні з 9-00 год. до 16-00 год.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: термін наданняпропозицій та зауважень становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення і триває з 25жовтня 2019 року по 25листопада 2019 року включно.Пропозиції подавати на адресу Лішнянської сільської ради, подані пропозиції  після встановленого  строку залишаються без розгляду.

Пропозиції приймаються: у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції до проекту  містобудівної документації мають право подавати:

·         повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

· юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

· власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

· представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

· народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Дата проведення громадських слухань  проекту містобудівної документації:  громадські слухання містобудівної документації«Генеральний план села Монастир-Лішнянський

Дрогобицького району Львівської області»  відбудуться 26 листопада 2019 року о 12.00 год. в приміщенні сільської ради за адресою вул. І.Франка, 30, с. Лішня.

Відповідальний за проведення обговорення  та за організацію розгляду пропозицій: голова Лішнянської сільської ради Дрогобицького району Львівської області п. Настьошин Р.О., тел.(0322) 445-21-35

детально

Понеділок, 21 жовтня 2019 12:05

До відома депутатів Дрогобицької районної ради!

Повідомляємо, що відповідно до депутатського звернення народного депутата України О.Саламахи, 25 жовтня 2019 року о 10.00 год. в приміщенні Дрогобицького районного народного дому за адресою: м.Дрогобич, вул. 22 Січня, 28, відбудеться зустріч з депутатом Верховної Ради України

Орестом Ігоровичем Саламахою

детально

П'ятниця, 18 жовтня 2019 17:02

В районі відбувся ХХ ювілейний дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги»

16 та 17 жовтня в Дрогобицькому районному народному домі   освітяни району провели ХХ ювілейний дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги», який пройшов під знаком патріотизму, що знайшов своє втілення у піснях, віршах, авторській поезії, літературно-музичних, героїко-патріотичних хореографічних, декоративно-тематичних, живописних, графічних композиціях. У 2019 році виповнюється 110 років  з дня народження Степана Бандери, 90 років створення Організації українських націоналістів (ОУН), тому ці теми були широко висвітлені у цьогорічному фестивалі.

Основні вимоги до учасників фестивалю: молодіжна форма, фаховість та модерна манера виконання, сучасне аранжування, використання сучасних музичних засобів, творчий підхід до розкриття пропонованої тематики твору, оригінальність, стильність, оптимізм, стилізовані сучасні костюми, дотримання вимог положення.

Фестиваль мав на меті широко пропагувати серед дітей та юнацтва кращі зразки мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ столітті, вивчати пісенну спадщину Січового Стрілецтва, Української Галицької Армії, Організації Українських Націоналістів, Української Повстанської Армії, сучасну українську молодіжну патріотичну пісню, що звучала під час Революції на Граніті, на Помаранчевому та Євромайданах та Революції Гідності, а також підтримує і прославляє бойовий дух наших воїнів на фронті з російським агресором.

Оцінювало виступи учнів журі у складі провідних працівників відділів освіти, культури і туризму Дрогобицької райдержадміністрації, Дрогобицького районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

Організатори визначили переможців у номінаціях:

Солісти-вокалісти                       

1 місце: Надію Фаїк, Ясенеце-Сільнянського НВК І-ІІ ст.; Вікторію Обух, Снятинського НВК І-ІІ ст.; Дмитра Сабата, Сторонянської СЗШ І-ІІ ст.; Ірину Приймак, Модрицького НВК І-ІІІ ст.; Василину Хомин, Верхньодорожівської СЗШ І-ІІІ ст.;Вероніку Мацигін, Нижньогаївського НВК І-ІІІ ст.;Оксану Мисак, Верхньодорожівської СЗШ І-ІІІ ст.; Анну-Марію Іваночко, Довжанського НВК І-ІІІ ст.; Надію Валінкевич, Залокотського НВК І-ІІ ст.; Ренату Дзюбенко, Солонської СЗШ І-ІІ ст.; Анну Блюмгарт, Урізького НВК І-ІІІ ст.

Дует 1 місце: Віолетту-Євгенію та Анну Стадник, Михайлевицької СЗШ І-ІІІ ст..; Вероніку Мацигін та Марію Матвіїшин, Нижньогаївського НВК І-ІІІ ст.; Оксану Мисак та Василину Хомин, Верхньодорожівської СЗШ І-ІІІ ст.; Юлію Миго та Любов Стецяк, Підбузького НВК І-ІІІ ст.

Вокальний ансамбль 1 місце: вокальний колектив Дорожівської СЗШ І-ІІІ ст., вокальний колектив Підбузького НВК І-ІІІ ст.

Хоровий колектив:

1 місце: хоровий колектив Волощанського НВК І-ІІ ст.;

Художнє читання: 1місце: Яну Шманьків, Солонської СЗШ І-ІІ ст.; Наталію Фаїк, Ясенеце-Сільнянського НВК І-ІІ ст.; Андрійців Тетяну, Попелівського НВК І-ІІІ ст.; Софію Сташків, Модрицького НВК І-ІІІ ст.; Марту Смутну, Вороблевицької СЗШ І-ІІІ ст. 

Авторська поезія:

1 місце: Вікторію Бутим, Довжанського НВК І-ІІІ ст.;

Гумор: 

1місце: Юрія Безика, Новокропивницького НВК І-ІІІ ст.

Літературно-музична композиція 

1 місце:. учнів Сторонянської СЗШ І-ІІ ст.; учнів Грушівської СЗШ І-ІІІ ст.

Хореографія 

1 місце:зразковий танцювальний колектив «Водограй», Підбузького НВК І-ІІІ ст.; вихованці БДЮТ «Антарес» на базі Болехівської СЗШ І-ІІ ст.; І-ІІІ ст.; танцювальний колектив «Горянка» Довжанського НВК І-ІІІ ст.

Живописна композиція: 

1 місце: Вікторію Пушкар, Сторонянської СЗШ І-ІІ ст.; Надію Дем’яновську, Болехівської СЗШ І-ІІ ст.; Яну Свищ, Старокропивницького НВК І-ІІ ст.; Вероніку Далявську, Медвежанського НВК І-ІІ ст.; Вікторію Гуняк, Уличненської СЗШ І-ІІІ ст.; Христину Маланчук, БДЮТ на базі Болехівської СЗШ І-ІІ ст.;

Графічна композиція:                                                             

1місце: Христину Баумкетнер, Ясенеце-Сільнянського НВК І-ІІ ст.; Ангеліну Дудич, Грушівської СЗШ І-ІІІ ст.; Христину Бабій, Підбузького НВК І-ІІІ ст.; Ангелину Луців, БДЮТ на базі Підбузького НВК І-ІІІ ст.

Декоративно-тематична композиція:

1 місце:  вихованців гуртка БДЮТ «Художня вишивка» на базі Унятицького НВК І-ІІ ст.; Вікторію Германчак, Підбузького НВК І-ІІІ ст.; Соломію Фурман, БДЮТ на базі Підбузького НВК І-ІІІ ст.; Христину Бабій, Підбузького НВК І-ІІІ ст.; Андріану Крису, БДЮТ на базі Унятицького НВК І-ІІ ст.

детально

Четвер, 17 жовтня 2019 09:20

«Ми родом з Франкового краю» - вихованці БДЮТ виступили на обласному фестивалі-огляді

Днями  вихованці  гуртків «Акторська  майстерність», «Лідерство – запорука успіху», «Ляльковий театр», «Культура мови і спілкування», «Вокальний спів», «Сучасного танцю «Антарес», «Паперопластики», «Паперопластики «Умілі руки»,  «Вироби з бісеру», «Народна вишивка» Дрогобицького районного Будинку дитячої та юнацької творчості взяли  участь обласному фестивалі-огляді творчого доробку закладів позашкільної освіти Львівщини.

На сцені було представлено  літературно-музичну композицію «Ми родом з Франкового краю» та виставку-презентацію творчих робіт ужиткового мистецтва, дефіле переможців театралізованих образів та сценічних костюмів з паперу  «В чорно-білому мажорі» («Лемківське вбрання», «Рання весна»).

детально

Вівторок, 15 жовтня 2019 11:22

В Рихтицькій школі відбулося свято «Слава героям України!»

До Дня захисника України, який відзначається щорічно 14 жовтня, у Рихтицькій СЗШ І-ІІІ ст. відбулося свято «Слава героям України!»/

На святі були присутні гості: батько загиблого воїна-односельчанина Дмитра Лесишака – Василь Іванович, воїни АТО – Михайло Яремчак, Андрій Білий, Микола Тінишин.

Учні з усією щирістю бажали захисникам благополуччя, здоров’я, мужності, стійкості, миру.

Отець Олександр та отець Роман помолилися за здоров’я воїнів, які стоять на сторожі нашої країни.

Родзинкою свята був парад. Учні продемонстрували вміння у маршовій ході, віддавши честь, повагу і шану нашим воїнам.

Ми пишаємося тим, що ми – українці.

детальноПопередня сторінка 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...194 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі