Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

Вівторок, 06 вересня 2011 15:47

Орієнтовний план

підготовки роботи ХІ чергової сесії

та постійних комісій районної ради

 

ХІ чергова сесія районної ради - ___09.2011 року

 

1.Про   виконання   Програми   соціально-економічного    та    культурного     розвитку  

    Дрогобицького району за І півріччя 2011 року.

                   Доповідає: Я.Ковтик – начальник управління економіки РДА.

2.Про виконання районного бюджету Дрогобицького району за І півріччя 2011 року.

                   Доповідає: Н.Лесько – начальник фінансового управління РДА.

3.Про  хід  виконання  Програми  розвитку  галузі  освіти  Дрогобицького   району   на 

    2009-2012 роки.

                   Доповідає: О.Марущак – начальник відділу освіти РДА.

4.Про стан  підготовки  народногосподарського  комплексу  Дрогобицького району до     

    роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років.

                  Доповідає: М.Винницький – перший заступник голови РДА.

5.Про  затвердження  Програми  охорони,  захисту  та  відтворення  лісів  на  території

    Дрогобицького району.

                Доповідає: В.Матяшовський – директор  ДП  “Дрогобицьке  лісове господар-

                                                                      ство”.

                 Співдоповідають:

6.Про  хід  виконання  “Комплексної  програми  протипаводкового  захисту в басейнах річок Дністер, Прут та Сірет” на території Дрогобицького району.

              Доповідає: В.Козак – директор  ДП  «Львівська  обласна   дирекція   з   проти-

                                                     паводкового захисту».

7.Про   виконання   Комплексної   програми   соціальної   підтримки    та    реабілітації  

    інвалідів Дрогобицького  району  на  2007-2010  роки  та  затвердження Комплексної  

    програми  соціальної  підтримки  та  реабілітації  інвалідів Дрогобицького району на

    2011-2014 роки.

               Доповідає: Г.Явір – начальник управління праці і соціального захисту РДА.

8.Різне.

 

                   Заступник голови

                     районної ради                                                           Р.Урбан

 

   

 

детально

Вівторок, 30 серпня 2011 14:49

 

Відзначення 155 роковин від дня народження Івана Франка в с.Нагуєвичі.

28 серпня, у рідному селі Івана Франка - Нагуєвичі Дрогобицького району, з нагоди 155-річчя від дня його народження пройшли святкові заходи під назвою «Я син народу, що вгору йде».

Святкування пройшли за участі міністра культури України Михайла Кулиняка, міністра юстиції України Олександра Лавриновича, радника Президента – керівник Головного управління з питань гуманітарних та суспільно-політичних питань Ганни Герман, голови Львівської обласної ради Олега Панькевича, Львівського міського голови Андрія Садового, голови Львівської облдержадміністрації Михайла Цимбалюка, заступника голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Шурми, керівництва Дрогобицького району, членів родини Франка, наукових працівників, лауреатів Шевченківської премії та ін.

Гості поклали квіти до пам’ятника Іванові Франкові, а також оглянули батьківську музей-садибу Івана Франка та Літературно-меморіальний музей Івана Франка.

Під час свята відбувалися читання поезії Івана Франка, пройшли виступи фольклорних колективів як з Львівської області, так і з інших регіонів України.

Також, у рамках свята виступив народний артист України Микола Гнатюк та заслужений артист України Тарас Курчик. Завершила свято молодіжна українська дискотека.

детально

Понеділок, 29 серпня 2011 12:17

Дрогобицький район приймає гостей.

Дрогобицька районна рада прийняла гостей, представників Гміни Єжова (Польща) (Eugeniusz Ciak – Przewodniczący Rady Gminy Jeżowe – голова ради, Gabriel Lesiczka – Wójt Gminy Jeżowe – війт Гміни Єжова, Krystyna Jabłonska – Dyrektor Publicznego Gimnazjum w Jeżowem – директор гімназії, Zbigniew Bednarz – Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Jeżowem – директор відділу культури та інші), з якими мають тісну співпрацю.

Гості взяли участь у святковій літургії у Божому храмі (костел в м.Дрогобичі), ознайомились із краєвидом Франкового краю, побували у музеї-садибі І.Франка, взяли участь у молитві в капличці Різдва Богородиці в с.Нагуєвичі, отримали приємне враження від Поляни казок І.Франка, мали зустріч із представниками Дрогобицького державного педагогічного університету ім.І.Франка, а також, спільно з керівництвом районної ради, побували на святкуванні 155-річниці від Дня народження І.Франка у с.Нагуєвичі Дрогобицького району.   

Кожному гостеві із Польші на пам'ять було вручено пакет із атрибутикою (значки, листівки, футболки, брошури та книги І.Франка).

Додаток: фотографії додаються. 

детально

Четвер, 25 серпня 2011 11:54

Відзначення Дня Державного Прапора та 20-ї річниці Незалежності України!

23 серпня з нагоди Дня Державного Прапора біля Колони Свободи перед будинком Дрогобицької районної ради та райдержадміністрації відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. В урочистості взяли участь голова районної ради Михайло Сікора, голова райдержадміністрації, депутат Львівської обласної ради Михайло Сендак, сільські, селищні голови, депутати, учасники національно-визвольної боротьби, журналісти, актив району. Полотнище освятили священики о. Андрій Безушко (УПЦ КП) та о. Любомир Митник (УГКЦ). Право підняти прапор отримали депутати районної ради першого демократичного скликання. В Дрогобицькому районному Народному домі відбулася урочиста академія та святковий концерт з нагоди 20-ї річниці Незалежності України. Учасники свята поклали квіти до пам'ятників Тарасові Шевченку, Іванові Франку, Степанові Бандері. Учасників привітали голова райдержадміністрації Михайло Сендак, голова районної ради Михайло Сікора. Кращі працівники усіх сфер господарського комплексу району, активні громадські діячі, депутати місцевих рад багатьох скликань нагороджені ювілейними медалями “20 років незалежності України”, грамотами районної ради та райдержадміністрації.

детально

Понеділок, 15 серпня 2011 14:50

Дрогобицький район - переможець першого етапу І-ї обласної Спартакіади Львівщини.

 В суботу, 13 серпня, команда Дрогобицького району, яка складалася із депутатів та працівників виконавчого апарату районної ради,  взяла участь у  І-й обласній Спартакіаді Львівщини серед команд, сформованих з  депутатів місцевих рад, присвяченій 20-й річниці незалежності  України. Тринадцяте число виявилося щасливим для дрогобичан: на першому етапі в запеклій боротьбі Дрогобицький район впевнено здобув загальнокомандну першість.

З 20-ти районів Львівщини було створено 5 груп, в кожній по 13 осіб – 12 учасників та 1 представник команди. Нашим землякам довелося змагатися у четвертій – разом із спортовцями Стрийського, Турківського, Самбірського  району у таких видах спорту, як футзал, теніс, шашки. Змагання проходило у селі Гірне Стрийського району, як мовиться, за усіма правилами: ретельний медичний огляд, створення мандатної комісії, грамотна суддівська бригада.

За словами начальника організаційного відділу районної ради, представника команди Дрогобицького району Миколи Андріїва, перемогу у футзалі дрогобичани здобули, зігравши у двох матчах – з  командою Стрийщини з рахунком 2:2, а от у поєдинку з командою Турки рахунок виявився аж  7:0! Воротар нашої команди Юрій Кулинич не дозволив, як мовиться, й мусі у ворота залетіти, не те, що м’ячеві противника. Ну, а голи у поєдинках забили – Юрій Середницький (свого часу захищав честь дрогобицької «Галичини», бориславського «Нафтовика» та СКА «Трускавець») та Олег Кобиринка по два голи, а по одному м’ячу – Василь Антоник, Руслан Лупак, а ось Василю Партиці фортуна усміхнулась, йому вдалось забити аж цілих 3 голи. Депутат Руслан Станчук захищав честь району у поєдинках з тенісу. А от Юрій  Жук – головний спеціаліст з інформаційно-комп’ютерного забезпечення райради – впевнено здобув першість у змаганнях із шашок.

Тепер на команду-переможця кожної групи чекає другий етап змагань, який відбудеться 20, 21 серпня у Львові.

Втім, депутати Дрогобицького району рішуче налаштовані на перемогу. А змагання, на їхню думку, не лише пропагують здоровий спосіб життя, а й сприяють об’єднанню депутатського корпусу.                                                                                         

 

                                                                                                            Організаційний відділ

                                                                                                             районної  ради

детально

Середа, 20 липня 2011 17:38

Розширена нарада по перевезеннях. 

19 липня 2011 року в сесійній залі районної ради відбулася розширена нарада при райдержадміністрації на тему «Якість пасажирських перевезень в районі» за участю перевізників, сільських голів, представників територіальних громад, керівництва ради та райдержадміністрації, депутатів районної ради та депутата Львівської обласної ради М.Задорожного.

         Найбільший резонанс викликало обговорення питання підвищення цін на проїзд згідно розпорядження голови облдержадміністрації М.Цимбалюка від 03.06.2011р. № 504/0/5-11.

         Більшість представників територіальних громад вважають граничне підвищення цін необгрунтованим та таким, що значно погіршує матеріальний стан жителів району.

         В черговий раз проігнорували участь в нараді основні перевізники Р.Кобільник та Й.Дяків, дії яких викликають найбільше нарікань.

         Було відзначено виважену позицію перевізників С.Грибанова, М.Лужецького та В.Кузбита.

         Прийнято звернення до обласного тендерного комітету та прокуратури з метою врегулювання цін.

         Сільським головам рекомендовано оперативно звертатися до обласного тендерного комітету, фіскальних органів щодо порушень, які мають місце при перевезенні пасажирів.

                                                                                                                                       Організаційний відділ

детально

Понеділок, 11 липня 2011 16:00

14.07.2011р. о 10.00 год. відбудеться ІХ позачергова сесія Дрогобицької районної ради.

детально

Субота, 25 червня 2011 15:31

Проект рішення районної ради про внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району.

детально

Четвер, 09 червня 2011 12:00

На виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації”... 

детально

П'ятниця, 27 травня 2011 11:38

СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

01.06.2011р. відбудеться засідання VIII чергової сесії районної ради VI скликання. На сесії будуть розглядатися наступні питання порядку денного:

детальноПопередня сторінка 1... 235 236 237 238 239 240 241 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

ШЕВКЕНИЧ АНДРІЙ ІВАНОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

АНДРІЇВ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ

Погода в Дрогобичі