Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

Понеділок, 14 березня 2011 10:00

Повідомлення про сесію

детально

Четвер, 01 січня 1970 02:00

Книга для солдата.


Зараз на Яворівському полігоні військовий вишкіл проходять п'ять тисяч мобілізованих, котрі вже зовсім скоро боронитимуть наш спокій на Сході.

Дрогобицька міськрайонна організація Народного Руху України, районний центр підтримки військових, спільно з ГФ "Народна Самооборона Львівщини" ініціює акцію, котра покликана підняти бойовий дух хлопців. Це збір художньої літератури, котру просять військовослужбовці.

Отож, якщо у Вашій бібліотеці є книги на історичну тематику, про непереможний, незламний дух українців, чи, зрештою, цікава література, котра розбавить кольорами сірі будні хлопців, приносьте їх на вул. Лесі Українки, 2 (Центр забезпечення військових, Народний Рух України, Томенюк Іван Миколайович, 0975678381).

детально

Четвер, 01 січня 1970 02:00

Реєстратори розрахункових операцій – тема зустрічі податківців із підприємцями

Податківці спільно з представниками Центру сервісного обслуговування касової техніки провели зустріч із підприємцями, під час якої мова йшла про обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Зокрема, при здійсненні готівкових розрахунків з 1 липня 2015 року платники єдиного податку третьої групи та з 1 січня 2016 року – «єдинщики» другої групи у своїй роботі мають застосовувати належним чином зареєстровані РРО.

«Ми ініціювали проведення цієї зустрічі не тільки, щоб довести до вас нові тенденції та зміни у законодавстві ДФС, а також почути ваші проблеми й допомогти у їх вирішенні», – зазначив начальник Дрогобицької ОДПІ Євген Турчин. Він акцентував увагу присутніх на тому, що РРО не застосовують платники єдиного податку першої групи, а також другої-третьої груп, якщо вони здійснюють торгівлю на ринках або продають товари через засоби пересувної торгівлі.

При цьому наголосив, що платники вказаних груп, які з 1 січня 2015 року включно почали застосовувати у власній господарській діяльності зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій, з дати початку застосування реєстраторів розрахункових операцій до 1 січня 2017 року звільняються від проведення перевірок із питань дотримання порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій.

На завершення круглого столу Євген Турчин відповів на поставлені запитання та підкреслив, що економічні європейські відносини у нашій країні кожен має почати будувати із власного бізнесу вже сьогодні для того, щоб відчути якісний рівень життя завтра.

детально

Четвер, 01 січня 1970 02:00

17 червня відбувся круглий стіл, який ініціювала Дрогобицька міська громадська організація «Спільнота взаємодопомоги «Наша Хата», на тему: «Безпритульність у місті Дрогобич та районі: реальність та шляхи вирішення».


Захід відбувся за участю представників державних структур, громадськості, соціальних служб, священики, журналісти.Від Дрогобицької районної ради у заході взяла участь задник з питань юридичного забезпечення районної ради Галина Кітраль.
В підсумку учасники круглого столу дійшли висновку, що проблема безпритульних осіб на Дрогобиччині є досить значною, про неї слід говорити вголос та ініціювати створення центрів обліку бездомних.
Спільнота “Наша хата” утворилася на базі реабілітаційного центру “Назарет” Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, який оселився на території колишньої вісйькової частини. Тут проживають особи, які через різні життєві обставини залишилися без житла та засобів для існування.

детально

Четвер, 01 січня 1970 02:00

детально

Четвер, 01 січня 1970 02:00

детально

Четвер, 01 січня 1970 02:00

детальноПопередня сторінка 1... 227 228 229 230 231 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

ШЕВКЕНИЧ АНДРІЙ ІВАНОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

АНДРІЇВ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ

Погода в Дрогобичі