Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

П'ятниця, 09 грудня 2011 12:58

8 грудня у Дрогобицькому музичному училищі ім.В.Барвінського відбувся творчий звіт народної самодіяльної жіночої хорової капели “Лілея” Дрогобицького районного Народного дому з нагоди 45-річчя колективу.

Хорова капела “Лілея” неодноразово брала участь в районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалях та конкурсах. В її репертуарі — класичні, сучасні та народні твори. Значним доробком колективу є духовний спів.

З пам'ятною датою хор, його засновника Григорія Коваля і нинішнього керівника Галину Коваль-Гарник вітали заступник голови районної ради Роман Урбан, заступник голови райдержадміністрації Галина Гайдук, спеціаліст управління культури облдержадміністрації Богдан Паньків, директор Дрогобицького музичного училища Микола Ластовецький, чисельні шанувальники та гості.

детально

Четвер, 08 грудня 2011 12:57

7 грудня голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора виступив на урочистих зборах з нагоди Дня місцевого самоврядування, які відбулися в районному Народному домі.

Голова ради нагородив грамотами депутатів районної ради, сільських, селищних голів, працівників органів місцевого самоврядування.

В урочистостях взяли участь голова Дрогобицької райдержадміністрації М.Сендак, керівник апарату райдержадміністрації О.Філіпенко, які також відзначили нагородами депутатів районної ради та працівників місцевого самоврядування. Цінними подарунками були відзначені сільські голови за найкращі населені пункти з охорони громадського порядку.

Зі щирими привітаннями виступили депутат Львівської обласної ради М.Задорожний, голова Асоціації сільських, селищних голів С.Коваль та головний лікар ДРТМО В.Паламарчук.

Присутні в залі були захоплені виступами художніх колективів району, про що свідчили численні оплески.

Голова районної ради Михайло Сікора спільно з депутатським корпусом та виконавчим апаратом районної ради поклали квіти до пам’ятника Помаранчевій революції.

детально

Четвер, 08 грудня 2011 09:00

В процесі підготовки до проведення XIII чергової сесії районної ради відбулись засідання всіх постійних комісій ради. 

06.12.2011р. відбулося засідання Президії ради, на якому було остаточно визначено дату проведення XIII сесії районної ради - 15.12.2011р. та затверджено порядок денний сесії...

                                                                                                         Оргвідділ 

детально

Четвер, 01 грудня 2011 11:36

Голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора, взявши участь у прямому ефірі на Дрогобицькому регіональному радіо "Франкова земля", поінформував краян про рішення позачергової XII сесії райради, поділився планами на найближчу перспективу.

М.Сікора відповів на ряд запитань радіослухачів. Зокрема, мешканців сіл Лішня, Дережичі, Волоща, Грушів, Ступниця, Уличне цікавили питання земельного характеру, ремонту доріг, стану пасажирських перевезень, а також політичного переслідування опозиційних лідерів. 

                                                                                                                                 Оргвідділ районної ради

детально

Понеділок, 28 листопада 2011 09:29

Пам'яті жертв Голодомору...

детально

Понеділок, 21 листопада 2011 16:16

В плані підготовки до чергової сесії районної ради будуть проведені засідання постійних комісій ради...

детально

П'ятниця, 18 листопада 2011 16:08

18.11.2011р. відбулось засідання ХІІ позачергової сесії Дрогобицької районної ради VI скликання, на якому депутати розглянули чотири питання порядку денного, а саме:
 

1. Про внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2011 рік.

2. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативно-грошової оцінки земельних ділянок,               запланованих для продажу на земельних торгах (аукціонах) в Дрогобицькому районі.

3. Про заяву Дрогобицької районної ради з приводу антиконституційної пенсійної реформи.

4. Про звернення Дрогобицької районної ради про політичну розправу над опозиційними лідерами в Україні.    

детально

П'ятниця, 18 листопада 2011 10:01

17.11.2011р. відбулись засідання постійних комісій районної ради з питань охорони здоров’я і соціального захисту; з питань освіти та науки та з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики, а також 18.11.2011р. о 9.30 год. відбулось засідання постійної комісії з питань земельних відносин.  

детально

Четвер, 17 листопада 2011 14:19

Голова районної ради взяв участь у круглому столі педагогів району... 

детально

Середа, 16 листопада 2011 10:36

18 листопада 2011 року відбудеться ХІІ позачергова сесія районної ради...

детальноПопередня сторінка 1... 199 200 201 202 203 204 205 206 207 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі