Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

Четвер, 12 січня 2012 11:26

10.01.2012р. відбулося засідання позачергової XIV сесії Дрогобицької районної ради, на якому були розглянуті питання про затвердження районного бюджету Дрогобицького району на 2012 рік, про затвердження цільових програм розвитку Дрогобицького району на 2012 рік в галузі соціального захисту населення, про затвердження структури, чисельності виконавчого апарату районної ради, витрат на утримання ради та її виконавчого апарату на 2012 рік, про план роботи Дрогобицької районної ради на 2012 рік та про реформування галузі охорони здоров'я Дрогобицького району. 

Наступне чергове засідання сесії районної ради планується провести у березні 2012 року.

                                                                                                                                                 Оргвідділ районної ради 

детально

П'ятниця, 06 січня 2012 09:10

Відбулись засідання всіх постійних депутатських комісій Дрогобицької районної ради на яких було розглянуто питання про затвердження районного бюджету Дрогобицького району на 2012 рік та ряд інших важливих питань, які виносяться на розгляд позачергової XIV сесії районної ради. 

                                                                                                 Оргвідділ районної ради

детально

Вівторок, 03 січня 2012 14:30

10 січня 2012 року розпочне свою роботу позачергова XIV сесія Дрогобицької районної ради...

детально

Четвер, 29 грудня 2011 11:36

27.12.2011р. завершила свою роботу чергова ХІІІ сесія Дрогобицької районної ради... 

детально

Середа, 21 грудня 2011 17:21

21 грудня на радіо "Франкова земля" виступив керівник фракції "Удар" у Дрогобицькій районній раді Юрій Кулинич. Поінформувавши слухачів про депутатські ініціативи фракції, Ю.Кулинич наголосив, що у 2012 році головним завданням для влади бачить завершення будівництва Летнянської школи, інтенсивну роботу щодо залучення іноземних інвестицій, розвиток сільського господарства, підтримку фермерства. Голова фракції "Удар" вважає також, що перший рік роботи у районній раді був цікавим, як у плані становлення та об'єднання різних політичних сил довкола праці в ім'я розвитку територіальних громад, так і щодо кола питань, які доводилось розв'язувати.

                                                                                                                                                        Оргвідділ 

детально

Вівторок, 20 грудня 2011 16:40

Депутати тримають на контролі екологічні проблеми району... 

детально

Вівторок, 20 грудня 2011 15:15

16 грудня голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора взяв участь у святкуванні Дня міліції України, яке відбулося у районному Народному домі. Голова ради виступив з привітаннями, а також кращих працівників міліції відзначив грамотами.

У святкуванні прийняв участь голова райдержадміністрації Михайло Сендак та інші керівники району.   

детально

П'ятниця, 16 грудня 2011 10:22

Чергова сесія районної ради розпочала роботу...

детально

Понеділок, 12 грудня 2011 15:57

Районні депутати виступають за збереження онко- та шкірвен-диспансерів у Дрогобичі.

На засіданні постійної комісії районної ради з питань охорони здоров'я і соціального захисту у п'ятницю, 9 грудня, розглянуто питання щодо недопущення ліквідації Дрогобицької міської лікарні № 3 та Дрогобицької міської лікарні № 5. Виходячи з інтересів мешканців Дрогобицького району, комісія вважає за доцільне зберегти у Дрогобичі заклади з надання онкологічної та шкірвенерологічної допомоги, фінансуючи їх з обласного бюджету. Витяг із висновків комісії цього ж дня скеровано у Львівську обласну раду.

Члени профільної комісії висловились за те, щоб при формуванні районного бюджету Дрогобицького району на 2012 рік додатково передбачити кошти на міжбюджетні трансферти для розрахунку за фактично пролікованих хворих Дрогобицького району. Це рішення зафіксовано у висновках комісії. 

                                                                                                                      Оргвідділ районної ради 

детально

Понеділок, 12 грудня 2011 11:00

Серед нагороджених грамотами Львівської обласної ради - Михайло Сікора.

В п'ятницю, 9 грудня 2011 року, делегація Дрогобицької районної ради на чолі з головою Михайлом Сікорою взяла участь в урочистостях до Дня місцевого самоврядування у Львівському обласному Палаці мистецтв.

З привітальним словом виступили голова Львівської обласної ради Олег Панькевич, заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Стефанишин, голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора, міський голова Борислава Володимир Фірман, міський голова Радехова Ніна Загиней, голова обласної профспілки працівників держустанов Мирон Іванків, сільський голова с.Лагодів Перемишлянського району Володимир Мишолівський.

Кращі працівники органів місцевого самоврядування області були нагороджені грамотами обласної ради. Серед відзначених - голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора.

                                                                                                                                    Оргвідділ районної ради

детальноПопередня сторінка 1... 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі