Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

Понеділок, 29 серпня 2011 12:17

Дрогобицький район приймає гостей.

Дрогобицька районна рада прийняла гостей, представників Гміни Єжова (Польща) (Eugeniusz Ciak – Przewodniczący Rady Gminy Jeżowe – голова ради, Gabriel Lesiczka – Wójt Gminy Jeżowe – війт Гміни Єжова, Krystyna Jabłonska – Dyrektor Publicznego Gimnazjum w Jeżowem – директор гімназії, Zbigniew Bednarz – Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Jeżowem – директор відділу культури та інші), з якими мають тісну співпрацю.

Гості взяли участь у святковій літургії у Божому храмі (костел в м.Дрогобичі), ознайомились із краєвидом Франкового краю, побували у музеї-садибі І.Франка, взяли участь у молитві в капличці Різдва Богородиці в с.Нагуєвичі, отримали приємне враження від Поляни казок І.Франка, мали зустріч із представниками Дрогобицького державного педагогічного університету ім.І.Франка, а також, спільно з керівництвом районної ради, побували на святкуванні 155-річниці від Дня народження І.Франка у с.Нагуєвичі Дрогобицького району.   

Кожному гостеві із Польші на пам'ять було вручено пакет із атрибутикою (значки, листівки, футболки, брошури та книги І.Франка).

Додаток: фотографії додаються. 

детально

Четвер, 25 серпня 2011 11:54

Відзначення Дня Державного Прапора та 20-ї річниці Незалежності України!

23 серпня з нагоди Дня Державного Прапора біля Колони Свободи перед будинком Дрогобицької районної ради та райдержадміністрації відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. В урочистості взяли участь голова районної ради Михайло Сікора, голова райдержадміністрації, депутат Львівської обласної ради Михайло Сендак, сільські, селищні голови, депутати, учасники національно-визвольної боротьби, журналісти, актив району. Полотнище освятили священики о. Андрій Безушко (УПЦ КП) та о. Любомир Митник (УГКЦ). Право підняти прапор отримали депутати районної ради першого демократичного скликання. В Дрогобицькому районному Народному домі відбулася урочиста академія та святковий концерт з нагоди 20-ї річниці Незалежності України. Учасники свята поклали квіти до пам'ятників Тарасові Шевченку, Іванові Франку, Степанові Бандері. Учасників привітали голова райдержадміністрації Михайло Сендак, голова районної ради Михайло Сікора. Кращі працівники усіх сфер господарського комплексу району, активні громадські діячі, депутати місцевих рад багатьох скликань нагороджені ювілейними медалями “20 років незалежності України”, грамотами районної ради та райдержадміністрації.

детально

Понеділок, 15 серпня 2011 14:50

Дрогобицький район - переможець першого етапу І-ї обласної Спартакіади Львівщини.

 В суботу, 13 серпня, команда Дрогобицького району, яка складалася із депутатів та працівників виконавчого апарату районної ради,  взяла участь у  І-й обласній Спартакіаді Львівщини серед команд, сформованих з  депутатів місцевих рад, присвяченій 20-й річниці незалежності  України. Тринадцяте число виявилося щасливим для дрогобичан: на першому етапі в запеклій боротьбі Дрогобицький район впевнено здобув загальнокомандну першість.

З 20-ти районів Львівщини було створено 5 груп, в кожній по 13 осіб – 12 учасників та 1 представник команди. Нашим землякам довелося змагатися у четвертій – разом із спортовцями Стрийського, Турківського, Самбірського  району у таких видах спорту, як футзал, теніс, шашки. Змагання проходило у селі Гірне Стрийського району, як мовиться, за усіма правилами: ретельний медичний огляд, створення мандатної комісії, грамотна суддівська бригада.

За словами начальника організаційного відділу районної ради, представника команди Дрогобицького району Миколи Андріїва, перемогу у футзалі дрогобичани здобули, зігравши у двох матчах – з  командою Стрийщини з рахунком 2:2, а от у поєдинку з командою Турки рахунок виявився аж  7:0! Воротар нашої команди Юрій Кулинич не дозволив, як мовиться, й мусі у ворота залетіти, не те, що м’ячеві противника. Ну, а голи у поєдинках забили – Юрій Середницький (свого часу захищав честь дрогобицької «Галичини», бориславського «Нафтовика» та СКА «Трускавець») та Олег Кобиринка по два голи, а по одному м’ячу – Василь Антоник, Руслан Лупак, а ось Василю Партиці фортуна усміхнулась, йому вдалось забити аж цілих 3 голи. Депутат Руслан Станчук захищав честь району у поєдинках з тенісу. А от Юрій  Жук – головний спеціаліст з інформаційно-комп’ютерного забезпечення райради – впевнено здобув першість у змаганнях із шашок.

Тепер на команду-переможця кожної групи чекає другий етап змагань, який відбудеться 20, 21 серпня у Львові.

Втім, депутати Дрогобицького району рішуче налаштовані на перемогу. А змагання, на їхню думку, не лише пропагують здоровий спосіб життя, а й сприяють об’єднанню депутатського корпусу.                                                                                         

 

                                                                                                            Організаційний відділ

                                                                                                             районної  ради

детально

Середа, 20 липня 2011 17:38

Розширена нарада по перевезеннях. 

19 липня 2011 року в сесійній залі районної ради відбулася розширена нарада при райдержадміністрації на тему «Якість пасажирських перевезень в районі» за участю перевізників, сільських голів, представників територіальних громад, керівництва ради та райдержадміністрації, депутатів районної ради та депутата Львівської обласної ради М.Задорожного.

         Найбільший резонанс викликало обговорення питання підвищення цін на проїзд згідно розпорядження голови облдержадміністрації М.Цимбалюка від 03.06.2011р. № 504/0/5-11.

         Більшість представників територіальних громад вважають граничне підвищення цін необгрунтованим та таким, що значно погіршує матеріальний стан жителів району.

         В черговий раз проігнорували участь в нараді основні перевізники Р.Кобільник та Й.Дяків, дії яких викликають найбільше нарікань.

         Було відзначено виважену позицію перевізників С.Грибанова, М.Лужецького та В.Кузбита.

         Прийнято звернення до обласного тендерного комітету та прокуратури з метою врегулювання цін.

         Сільським головам рекомендовано оперативно звертатися до обласного тендерного комітету, фіскальних органів щодо порушень, які мають місце при перевезенні пасажирів.

                                                                                                                                       Організаційний відділ

детально

Понеділок, 11 липня 2011 16:00

14.07.2011р. о 10.00 год. відбудеться ІХ позачергова сесія Дрогобицької районної ради.

детально

Субота, 25 червня 2011 15:31

Проект рішення районної ради про внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району.

детально

Четвер, 09 червня 2011 12:00

На виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації”... 

детально

П'ятниця, 27 травня 2011 11:38

СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

01.06.2011р. відбудеться засідання VIII чергової сесії районної ради VI скликання. На сесії будуть розглядатися наступні питання порядку денного:

детально

Понеділок, 23 травня 2011 16:34

 

19 травня в Дрогобицькій районної раді відбулась ділова зустріч голови райради Михайла Сікори  з представником штату Айова (США) Вальтером Колноном.

детально

П'ятниця, 20 травня 2011 16:49

По підсумках засідання постійної комісії районної ради. 

17 травня  цього року відбулось засідання постійної комісії районної ради з  питань архітектури та будівництва, де було заслухано питання про виконання робіт по ремонту доріг Дрогобицького району за березень-квітень 2011 року; про хід розробки плану-графіку генеральних планів населених пунктів Дрогобицького району на 2011 рік...             

      

детальноПопередня сторінка 1... 192 193 194 195 196 197 198 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі