Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

Вівторок, 02 жовтня 2012 17:48

2 жовтня 2012 року в районному Народному домі відбулися святкові заходи приурочені Дню бібліотечного працівника. З професійним святом бібліотекарів району привітала заступник голови райдержадміністрації Галина Гайдук. Кращі працівники отримали грамоти райдержадміністрації, районної ради, обласного управління культури та дирекції Центральної бібліотечної системи району. Свою творчість хранителям книги подарували районні мистецькі колективи.

детально

Вівторок, 02 жовтня 2012 10:59

У неділю, 30 вересня, в селі Залокоть Дрогобицького району на горі Кобилі відбулося урочисте відкриття та освячення каплиці на могилі 16-ти українських Січових стрільців, які загинули у жовтні 1914 року в боротьбі за волю України.

Захід розпочався о 13.30 сходженням громад сіл Залокоть та Опака на гору. В чині посвячення каплиці брали участь вісім священнослужителів Української Греко-Католицької церкви та Української Православної церкви Київського Патріархату. Після посвячення каплиці була відправлена панахида на могилі Січових стрільців та відбулось громадське віче. Учасниками народної самодіяльності сіл Залокоть та Опака були виконані патріотичні, повстанські  пісні.   

В заході прийняли участь громади сіл Залокоть, Опака, інших навколишніх сіл, керуючий справами районної ради Михайло Гук, депутати районної ради Володимир Стецівка, Василь Панів, голова обласного проводу Конгресу Українських Націоналістів Тарас Гентош, голова обласної організації Партії Захисників Вітчизни Павло Барнацький, сільські голови, представники громадських та молодіжних організацій.

детально

Понеділок, 01 жовтня 2012 14:59

У середу, 03 жовтня о 10.00 год. в приміщенні Дрогобицької районної ради відбудеться друге пленарне засідання ХХ чергової сесії районної ради.

                                                                                                                                                  Оргвідділ  

детально

Понеділок, 01 жовтня 2012 12:25

29-30 вересня в с.Довге Гірське Дрогобицького району відбулося святкування 700-річчя села. Святкові заходи розпочалися о 10.00 год. 29 вересня Соборовою святковою Літургією у церкві Преображення Господнього. Продовжилось відзначення ювілею на шкільному подвір’ї за участю народних, дитячих та професійних колективів пісні та танцю Дрогобича та гостей краю. Фінальним акордом свята стала святкова ватра проведена в неділю 30 вересня.
 

детально

П'ятниця, 28 вересня 2012 17:24

28 вересня 2012 року в приміщенні районної ради відбулося перше пленарне засідання ХХ чергової сесії Дрогобицької районної ради, на якому були прийняті відповідні рішення по ряду важливих питань, зокрема: про виконання районного бюджету Дрогобицького району за І півріччя 2012 року, про внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2012 рік, про затвердження списку присяжних Дрогобицького міськрайонного суду, про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Дрогобицького району за І півріччя 2012 року, про стан  підготовки народногосподарського  комплексу  Дрогобицького району до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років, про хід виконання Програми  охорони, захисту та відтворення лісів на території Дрогобицького району на 2011-2015 роки.

Наступне пленарне засідання ХХ сесії Дрогобицької районної ради заплановане на середу - 03 жовтня 2012 року.  

                                                                                                 Оргвідділ районної ради

детально

П'ятниця, 28 вересня 2012 15:01

27 вересня 2012 року в приміщенні Дрогобицької районної ради було проведено виїзний навчальний семінар для секретарів та бухгалтерів сільських, селищних рад Дрогобицького району за участю Тетяни Гришиної – начальника відділу кадрової роботи та нагород Львівської обласної ради, Христини Гаталяк – завідувача сектору управління державної служби Головдержслужби України у Львівській області, Лесі Саврук – головного спеціаліста управління державної служби   Головдержслужби України у Львівській області, Оксани Григорович – фахівця ЛРІДУ НАДУ, Надії Коцюби – доцента ЛРІДУ НАДУ, Ірини Микитки – головного спеціаліста  ЛРІДУ НАДУ, Світлани Труш – представника обласного фінансового управління. Львівськими фахівця були проведені круглі столи по питаннях проходження служби в органах місцевого самоврядування, запобігання та протидія корупції, документоведення, культура ділового мовлення, особливості бюджетного процесу на місцевому рівні. По підсумках навчального семінару його учасникам будуть вручені відповідні посвідчення. 

                                                                                                                          Оргвідділ районної ради 

детально

Вівторок, 25 вересня 2012 12:40

У неділю, 30 вересня, в селі Залокоть Дрогобицького району на горі Кобилі відбудеться урочисте відкриття та освячення каплиці на могилі українських Січових стрільців, які загинули у жовтні 1914 року в боротьбі за волю України.

Збір учасників у с.Залокоть біля школи о 12.30 год.

Початок заходу біля каплиці на горі Кобилі о 14.30 год.

Запрошуємо шановну громаду краю прийняти участь у заході.

                                                                                                                       Оргкомітет

детально

Вівторок, 25 вересня 2012 11:03

У понеділок, 24 вересня, відбулося чергове засідання оргкомітету, який займається організацією поховання тлінних останків бойових упівців, знайдених під час розкопок поблизу Старого Села.

Голова оргкомітету, голова районної ради Михайло Сікора чітко окреслив коло питань, на які потрібно дати відповіді: дата, місце захоронень, сценарій громадської панахиди.

В результаті обговорення, члени оргкомітету визначились, що чин поховання 9-х борців за волю України відбудеться у неділю, 7 жовтня, напередодні відзначення 70-річчя УПА. Об 11.00 год. у храмі Старого Села відбудеться Архієрейська Служба Божа за участю єпископа Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ Ярослава Приріза. О 12.30 – панахида, а згодом – піший хід до Поля Скорботи, де на закладеній Алеї Слави відбудеться громадська панахида і поховання.

Очікується, що у скорботному, патріотичному заході візьмуть участь територіальні та парафіяльні громади краю.

Від Дрогобицької районної ради курсуватимуть автобуси з 10.30 ранку.

Наступне зібрання оргкомітету заплановане на понеділок – 1 жовтня.

детально

П'ятниця, 21 вересня 2012 12:14

20 вересня 2012 року голова Львівської обласної ради О.Панькевич відвідав з робочим візитом Дрогобицький район. О 09.00 год. в сесійному залі районної ради відбулася робоча зустріч голови обласної ради О.Панькевича та голови районної ради М.Сікори з головами сільських, селищних рад. Перед присутніми виступили помічник голови обласної ради В.Машевський, депутат обласної ради, голова комісія з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв’язку обласної ради М.Задорожний та депутат обласної ради, керівник комунального підприємства «Доля» С.Шеремета. Виступаючі звернули увагу на актуальні питання співпраці органів місцевого самоврядування всіх рівнів по забезпеченню реалізації програмних заходів розвитку місцевих громад передбачених на 2012 рік. В ході обговорення сільськими, селищними радами піднімалися питання участі громад в мікропроектах та затримки їх фінансування, відновлення роботи  дошкільних навчальних закладів, проблеми пасажирських перевезень, ремонт комунальних доріг, проблеми виділення земельних ділянок за межами населених пунктів.

Голова районної ради Михайло Сікора підкреслив проблемні питання життєдіяльності району, а саме: завершення добудови шкіл в селах Сторона, Летня, Ролів, ремонт ФАПів, Народних домів, дошкільних навчальних закладів, пасажирських перевезень, а також не виконання в повному об’ємі протипаводкових заходів.

Голова Львівської обласної ради Олег Панькевич звернув особливу увагу на участь громад населених пунктів у міні проектах, які фінансуються з обласного і державного бюджетів, при співфінансуванні місцевих бюджетів та громад, про напрацювання по транскордонному співробітництві.

По результатах зустрічі голова обласної ради запевнив, що по основних питаннях, які піднімались на зустрічі, буде видано відповідне доручення і інформація про результати їх розгляду буде доведена до відома крівників району та сільських, селищних рад.     

Цього ж дня голова Львівської обласної ради О.Панькевич провів виїзну робочу нараду в с.Старе Село щодо перепоховання останків воїнів УПА на полі Скорботи та відвідав Раневицьку сільську раду по питанню участі територіальної громади в мікропроекті по ремонту Народного дому «Просвіта».

                         Оргвідділ районної ради 

детально

Середа, 19 вересня 2012 10:52

17.09.2012р. відбулося засідання постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики на якій були розглянуті питання фінансового та економічного напрямків розвитку Дрогобицького району.

18.09.2012р. було проведено засідання Президії районної ради на якому було визначено дату проведення чергової ХХ сесії ради – 28 вересня 2012 року о 10.00 год. в залі районного Народного дому та погоджено порядок денний:

1.  Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Дрогобицького району за І півріччя 2012 року.

2.  Про виконання районного бюджету Дрогобицького району за І півріччя 2012 року.

3.  Про внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2012 рік.

4.  Про стан  підготовки народногосподарського  комплексу  Дрогобицького району до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років.

5.  Про хід виконання Програми  охорони,  захисту  та   відтворення  лісів  на території Дрогобицького району на 2011-2015 роки.

6.  Інформація про стан та використання надр на території Дрогобицького району.

7.  Про затвердження Програми проведення грошової оцінки земель населених пунктів с.Бистриця, с.Новошичі, с.Биків, с.Глинне, с.Ортиничі,  с.Воля Якубова  Дрогобицького району на 2012 рік.

8.  Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж с.Бистриця-Гірська.

9.  Про затвердження списку присяжних Дрогобицького міськрайонного суду.

10. Про перейменування населеного пункту с.Солонське Дрогобицького району.

11. Про присвоєння звання Почесний громадянин Дрогобицького району.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель свиноферми  ТзОВ  “Барком” на території Броницької сільської ради Дрогобицького району.

13. Про надання дозволу на списання оргтехніки, що знаходиться на балансі Дрогобицької районної ради.

14. Про надання дозволу  на  списання  автомобільної  техніки,  що  знаходиться на балансі  районного  Народного  дому та Дрогобицької районної централізованої бібліотечної системи.

15. Про звернення до Президента України В.Януковича та Верховної Ради України щодо необхідності внесення змін до земельного законодавства,  в  частині  передачі повноважень на розпорядження землями за межами населених пунктів відповідним органам місцевого самоврядування.

16. Різне.

                                                                                     Оргвідділ

детальноПопередня сторінка 1... 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 ...173 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі