Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

Четвер, 26 січня 2012 17:01

На численні прохання сільського голови с.Волоща та депутата районної ради М.Пінчака 25 січня голова Дрогобицької районної ради М.Сікора взяв участь у  виїзній нараді з питання стану доріг внаслідок діяльності ТзОВ ”ТКС-Гідроресурс”. У нараді взяли участь голова райдержадміністрації М.Сендак, начальник відділу Служби автомобільних доріг у Львівській обл. В.Баранович, директор ДП “Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту” В.Козак, керівник ТзОВ “ТКС-Гідроресурс” Р.Краснопольський, керівник філії “Дрогобицький райавтодор” Т.Галелюка, Волощанський сільський голова Ф.Нечипір, керівник ТзОВ “Перше Травня”, депутат районної ради М.Пінчак, представники преси, актив села. Мешканці села висловили свої вимоги до організацій, які проводять протипаводкові заходи, а саме щодо ремонту знищеної дороги та припинення руху великотонажного транспорту через територію села, встановленням дорожного знаку про заборону проїзду даного транспорту, відшкодування завданих збитків.

                                                                                                                       Оргвіддл

детально

Понеділок, 23 січня 2012 17:34

22 січня 2012 року депутати Дрогобицької районної ради від партії «Батьківщина», активісти та прихильники партійної організації взяли участь у «Живому Ланцюзі» та молебні біля пам’ятника Тараса Шевченка у м.Львові. Піший хід розпочався від пам’ятника С.Бандери, а біля пам’ятника І.Франка приєднались інші політичні сили національно-демократичного спрямування. Вулицями м.Львова молодь несла велике полотнище – стяг України, співала стрілецькі пісні, гімн України, скандувала «Україні – волю!», «Політв’язням – волю!». Участь у акції взяв народний депутат України від фракції «Батьківщина» Степан Курпіль.    
 

детально

Понеділок, 23 січня 2012 16:49

Урочистими зборами та святковим концертом відзначили День Соборності та Свободи України в Дрогобицькому районі. 20 січня у районному Народному домі краян вітали голова районної державної адміністрації, депутат облради Михайло Сендак, заступник голови районної ради Роман Урбан, які наголосили, що Акт Злуки став свідченням великого прагнення українського народу розбудовувати рідну країну на національних, державотворчих засадах. Реферат виголосив методист відділу освіти райдержадміністрації, викладач історії Андрій Яник. У святковому концерті взяли участь учасники художньої самодіяльності району.

                                                                                                                  Оргвідділ

детально

Понеділок, 23 січня 2012 10:02

Результати місцевих виборів.

 

У зв’язку з тим, що повноваження сільського голови Губич Марії Михайлівни достроково припинені за рішенням Рибницької сільської ради, 22 січня 2012 року відбулись позачергові вибори на посаду сільського голови та депутатів Рибницької сільської ради по виборчих округах № 5, 6 ,7.

         В результаті проведених виборів було обрано:

         Головою Рибницької сільської ради – Паращака Ярослава Григоровича, 1980 р.н., позапартійного, тимчасово не працюючого.

         Депутатом сільської ради по округу № 5 – Зварича Василя Васильовича, позапартійного, КП «Бориславводоканал»;

         Депутатом сільської ради по округу № 6 – Лозинську Лідію Михайлівну, члена партії «Батьківщина», головного бухгалтера Рибницької сільської ради;

         Депутатом сільської ради по округу № 7 – Бутиму Василя Степановича, позапартійного, ВАТ «НПК-Галичина».

 

                                                                                                                                                                                   Оргвідділ 

детально

П'ятниця, 20 січня 2012 09:50

Шановні краяни!

Прийміть найсердечніші привітання з нагоди Дня Соборності та Свободи!

 

         Ці категорії надто важливі у суспільному житті, адже лише соборний і вільний народ може гідно розбудовувати власну державу.

         Акт Злуки Української та Західно-Української народних республік уже 93 рік сприймаємо, як історичний символ об’єднання України.

         Тож, з нагоди свята бажаю Вам миру, злагоди, порозуміння, єдності і непохитної віри у гідне майбутнє України!

                                                         

                       Голова Дрогобицької районної ради                                                    М.Сікора

детально

Четвер, 19 січня 2012 12:49

         17 січня 2012 року на регіональному радіо «Франкова земля» відбувся прямий ефір за участю голови Дрогобицької районної ради Михайла Сікори. Очільник району поінформував краян про рішення XIV позачергової сесії районної ради, ознайомив з основними показниками районного бюджету Дрогобицького району на 2012 рік.

          Відповідаючи на запитання радіослухачів, Михайло Сікора торкнувся питання добудови Народного дому у с.Долішній Лужок, ремонту дороги в с.Раневичі, можливості відкритя додаткового рейсу Опака-Дрогобич.

         Від імені мешканців Унятич та Лішні дозвонювач (викладач Дрогобицького державного педагогічного університету ім.І.Франка Орест Ліщинський) подякував районній владі за відновлення руху транспорту за старим графіком.

                                                                                                                                      Оргвідділ

детально

Середа, 18 січня 2012 09:35

17 січня 2012 року відбулась сесія Рихтицької сільської ради в якій взяли участь депутат Дрогобицької районної ради В.Якимів та начальник організаційного відділу районної ради, керівник депутатської фракції "Батьківщина" у районній раді М.Андріїв. На сесії було розглянуто 6 питань, зокрема: затвердження бюджету на 2012 рік по Рихтицькій сільськіій раді, затвердження плану роботи сільської ради на 2012 рік, затвердження структури і чисельності апарату сільської ради та її виконавчого комітету, земельні питання та розгляд заяв і скарг мешканців села. Доповідачем по питанню затвердження бюджету виступила головний бухгалтер сільської ради Л.Садова, співдоповідачами були голови бюджетної та земельної комісій. Перед прийняттям бюджету на 2012 рік надали слово начальнику організаційного відділу районної ради Миколі Андріїву, який відзначив важливість прийняття сільського бюджету. Депутати сільської ради рекомендували за отримані платні послуги здійснити ремонт сільського Народного дому. Чисельність працівників сільської ради затвердили в складі 8 чоловік. Сільський голова рекомендував депутатам сільської ради разом з керівником ТзОВ "Снятинський господар" І.Туриком укласти договора з мешканцями села Рихтичі щодо вивозу сміття двічі на місяць за доступною ціною одинадцять гривень з чоловіка. Дану пропозицію підтримали усі депутати сільської ради. Усі питання порядку денного сесії були прийняті одноголосно. В роботі сесії районної ради взяли участь 15 депутатів з 20 осіб депутатського корпусу сільської ради. Слід зазначити активність депутатів сільської ради В.Валько, Н.Кузик, О.Яблонської, Н.Матвіїшин, В.Бігуняка, Г.Марунчак.

                                                                                                                                               Оргвідділ

детально

Понеділок, 16 січня 2012 10:16

16-17 січня 2012 року проходять сесії сільських та селищних рад Дрогобицького району, на яких затверджуються місцеві бюджети на 2012 рік.

У пленарних засіданнях сесій сільських, селищних рад беруть участь відповідальні працівники та депутати районної ради.

детально

Четвер, 12 січня 2012 11:26

10.01.2012р. відбулося засідання позачергової XIV сесії Дрогобицької районної ради, на якому були розглянуті питання про затвердження районного бюджету Дрогобицького району на 2012 рік, про затвердження цільових програм розвитку Дрогобицького району на 2012 рік в галузі соціального захисту населення, про затвердження структури, чисельності виконавчого апарату районної ради, витрат на утримання ради та її виконавчого апарату на 2012 рік, про план роботи Дрогобицької районної ради на 2012 рік та про реформування галузі охорони здоров'я Дрогобицького району. 

Наступне чергове засідання сесії районної ради планується провести у березні 2012 року.

                                                                                                                                                 Оргвідділ районної ради 

детально

П'ятниця, 06 січня 2012 09:10

Відбулись засідання всіх постійних депутатських комісій Дрогобицької районної ради на яких було розглянуто питання про затвердження районного бюджету Дрогобицького району на 2012 рік та ряд інших важливих питань, які виносяться на розгляд позачергової XIV сесії районної ради. 

                                                                                                 Оргвідділ районної ради

детальноПопередня сторінка 1... 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі