Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

Вівторок, 12 березня 2013 11:49

Золоті крила  Ясеницького футбольного «Сокола» !

Спорт – це здоров’я, а здоров’я найбільше та неоціненне багатство людини. Тому сьогодні, у сучасному світі, насиченому новітніми технологіями, швидким невловимим темпом життя спорт відіграє важливу роль. Кожне спортивне починання тримається на ентузіазмі, заповзятості, наполегливості людей, які віддані своїй  улюбленій справі. А коли ці люди досягають успіхів – це приємніше вдвічі і вдвічі цінніше. Тому про такі перемоги треба говорити, про них треба знати, бо вони – гідний приклад для наслідування...

детально

Понеділок, 11 березня 2013 17:30

В плані підготовки до чергової ХХІІІ сесії районної ради відбулись засідання постійних комісій ради з питань охорони довкілля і природних ресурсів, ради з питань архітектури та будівництва, з питань промисловості, транспорту, зв’язку та енергозбереження, з питань агропромислового комплексу, з питань земельних відносин та з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики.

На засіданні постійних комісій розглядались важливі питання життєдіяльності району, зокрема: про затвердження  Програми  соціально-економічного та культурного розвитку Дрогобицького району на 2013 рік, про затвердження цільових програм Дрогобицького району на 2013 рік, проутримання доріг в осінньо-зимовий період та про план ремонту автомобільних доріг Дрогобицького району на 2013 рік, про хід виконання плану-графіку розробки генеральних планів  населених  пунктів Дрогобицького району, про  внесення  змін  до  Положення  про  звання  «Почесний громадянин  Дрогобицького  району», прийняті відповідні висновки і рекомендації для вирішення найбільш гострих питань.

12.03.2013р. о 14.30 год. заплановано провести засідання Президії Дрогобицької районної ради для визначення дати проведення та порядку денного чергової сесії.

детально

Понеділок, 11 березня 2013 15:03

Аналізуючи стан виконання доручень, голова Дрогобицької райдержадміністрації М.Винницький на понеділковій оперативній нараді наголосив, що управлінням та службам слід працювати на кінцевий результат, а не задля формальних відписок. Це стосується, буквально, усіх сфер – створення умов для розвитку малого та середнього бізнесу, ремонту аварійних мостів та доріг, економії енергоресурсів, надходжень від зовнішньої реклами, заходів щодо нарощування показників тваринництва, передачі на місцевий баланс об'єктів, які споруджувались фірмою «ТКС-Гідроресурс».

До речі, інформацію щодо протипаводкових об'єктів, які так і не були завершені у районі М.Винницький запропонував заслухати на черговій сесії районної ради. Начальник управління водного господарства Г.Демчук отримав доручення запросити на пленарне засідання представника «ТКС-Гідроресурс». 

детально

Понеділок, 11 березня 2013 10:04

7 березня з нагоди 199-х роковин від народження Тараса Шевченка в районному Народному домі, за участі влади, депутатів та громадськості району, відбулося літературно-мистецьке свято "Думи мої, думи мої...". Слово про Шевченка виголосила вчитель Медвежанської школи Галина Гуняк. Від Дрогобицької районної ради присутніх привітав заступник голови районної ради Роман Урбан.

Митці району підготували святкове дійство, до якого увійшли літературно-мистецька композиція у постановці художнього самодіяльного колективу районного Народного дому, виступи хорових капел "Лілея" та "Каменяр", ансамблів "Марічка" та "Журавка", дитячого танцювального ансамблю "Калиновий цвіт".

З цієї нагоди біля пам'ятника Тарасові Шевченку, що височіє на пагорбі в с.Долішній Лужок, відбулося урочисте віче. У віче взяли участь сільські голови та представники Бистрицької та Долішньолужецької територіальних громад, колектив Долішньолужецької школи.

Від влади району квіти до пам'ятника Тарасові Шевченку поклали заступник голови райдержадміністрації Галина Гайдук та завідувач організаційним відділом районної ради Микола Андріїв. У своєму виступі Микола Андріїв відзначив, що ми - на порозі визначної дати - 200-ліття великого сина українського народу, тому спільними зусиллями необхідно зробити все для того, щоб належно пошанувати це величне ім'я.

детально

П'ятниця, 01 березня 2013 13:23

В плані підготовки до чергової сесії районної ради відбулись засідання постійних комісій ради з питань охорони здоров’я і соціального захисту, з питань підприємництва, торгівлі, туризму і  рекреації, з питань духовності, культури і у справах молоді і спорту та з питань освіти та науки.

На засіданні постійних комісій розглядалося ряд важливих питань, зокрема: про виконання районного бюджету Дрогобицького району за 2012 рік, про затвердження  Програми  соціально-економічного та культурного розвитку Дрогобицького району на 2013 рік, про затвердження цільових програм Дрогобицького району на 2013 рік, про виконання Програми розвитку галузі освіти Дрогобицького району на 2009-2012 роки та затвердження відповідної Програми на 2013-2015 роки, про затвердження Заходів щодо розвитку туризму і рекреації в Дрогобицькому районі на 2013 рік, прийняті відповідні висновки і рекомендації для вирішення найбільш гострих питань.

детально

Вівторок, 26 лютого 2013 11:11

01.03.2013р. у (п'ятниця) о 11.00 год. в конференц-залі Дрогобицької районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради з питань охорони довкілля і природних ресурсів.

На розгляд комісії внесено питання “Про розгляд скарги жителів с.Михайлевичі щодо неналежного виконання  робіт ТзОВ «ТКС ­- Гідроресурс»,  пов'язаних  із  протипаводковими  заходами   в  даному  населеному  пункті та розгляд  листа щодо ліквідації  стихійного  сміттєзвалища  на  території  Михайлевицької  сільської  ради.

На засідання постійної комісії запрошені в.о. начальника Львівського обласного управління водних ресурсів В.Хільчишин, директор ДП «Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту» В.Козак, директор ТзОВ «ТКС-Гідроресурс» Н.Федоришина, начальник Державної екологічної іспекції у Львівській області Д.Штикало.

детально

Понеділок, 25 лютого 2013 14:54

На оперативній нараді у райдержадміністрації, яка відбулася 25 лютого під головуванням Михайла Винницького, порушено ряд актуальних питань, зокрема, співпраці району з містами-курортами у плані реалізації сільськогосподарської продукції, укладання інвестиційних угод з агрофірмами, які орендують землю на території Дрогобицького району, продовження газифікації с.Нагуєвичі, програми заміни електроопор, тощо.

Голова районної ради Михайло Сікора наголосив на необхідності правильно оформляти фінансові документи у структурах місцевих органів влади, позаяк є випадки, коли через невірно заповнені платіжні доручення не можна вчасно використати кошти. Висловив очільник району зауваження газовому управлінню та РЕМам щодо несвоєчасного взяття на баланс магістралей, які мешканці споруджували за власні кошти.       

детально

Понеділок, 25 лютого 2013 11:56


 

22 лютого голова районної ради Михайло Сікора та голова райдержадміністрації Михайло Винницький провели робочу зустріч з головами фракцій та груп Дрогобицької районної ради.

Михайло Винницький окреслив основні напрямки роботи влади району. Голова РДА висловив своє бачення пріоритетів - це створення сприятливого клімату для потенційних інвесторів та повне сприяння розвиткові малого і середнього бізнесу в районі; підтримка села та сільськогосподарської кооперації, як єдиної можливості дрібному сільгоспвиробникові вижити у нинішніх непростих умовах, визначення перспективи подальшого функціонування освітньої галузі, розвиток туристичного потенціалу району.

Голови депутатських фракцій взяли активну участь у розмові, запропонувавши ряд питань, на які також слід звернути увагу, а саме: реалізація сільсьгосподарської продукції у містах регіону, цінова політика на ринку молока, впровадження енергозберігаючих технологій у бюджетній сфері, стан доріг та преспективи їх ремонту у цьому році, інші насущні проблеми району.

Загалом, перше таке спілкування депутатів з керівництвом району вдалося. Кожен отримав змогу висловитися з тих чи інших питань, запропонувати своє бачення їх вирішення. Михайло Винницький та Михайло Сікора подякували народним обранцям за конструктивну розмову і запевнили, що надалі такі зустрічі стануть систематичними і сприятимуть порозумінню та виробленню спільної позиції з тих чи інших напрямків розвитку району.

детально

Понеділок, 25 лютого 2013 10:36

22 лютого у Дрогобицькому районному Народному домі відбувся районний конкурс "Юна красуня-галичаночка-2013". Організаторами свята виступили райдержадміністрація, районна рада, відділ культури і туризму та управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації.

У конкурсі взяло участь 13 дівчаток молодшого шкільного віку із сіл Болехівці, Бистриця, Вороблевичі, Доброгостів (хутір Бистрий), Довге Гірське, Дорожів, Михайлевичі, Новий Кропивник, Опака, Сторона та селища Підбуж. За перемогу цього дня змагалися: під № 1 - Андибур Андріяна, учасниця з № 2 - Жагаляк Марта, №3 - Іваночко Анна-Марія, № 4 – Максим’як Мар’яна, № 5 - Мисак Оксана, № 6 - Ксеняк Аліна, №7 - Ротару Анастасія, №8 - Сарафин Софія, № 9 - Паращак Ольга, № 10 - Кіселичник Анжеліка, № 11 - Якуц Марія, № 12 - Колодій Катерина і № 13 - Кузьмин Ірина.

Учасниці змагалися у чотирьох номінаціях: "Я - частинка Галицького краю", "Я - зірка", "Неземна краса Карпат", "Мій талант".

Поміж виходами дівчаток на сцену виступали мистецькі колективи Дрогобицького району, а також депутат обласної ради, заслужений артист України Тарас Курчик.

Переможницею конкурсу стала чарівна Анна-Марія Іваночко (с.Довге Гірське), яка продемонструвала чудові самобутні костюми та неабиякий талант і красу. Першою і другою віце-міс стали Катерина Колодій (с.Михайлевичі) і Марта Жагаляк (с.Болехівці).

Переможниць і усіх учасниць конкурсу привітала голова журі - заступник голови райдержадміністрації Галина Гайдук. Від керівництва районної ради та райдержадміністрації красуня-галичанка Анна-Марія Іваночко отримала в подарунок персональний планшетний комп'ютер, а обидві віце-міс - мобільні телефони.

Фінансово підтримали захід депутати обласної ради Михайло Задорожний та Тарас Курчик, голова районної ради Михайло Сікора і голова райдержадміністрації Михайло Винницький, заступник голови районної ради Роман Урбан, депутати районної ради: Володимир Стецівка, Володимир Шутко, Федір Танчук, Юрій Середницький, Ярослав Мигаль, Йосип Дяків, депутат Дрогобицької мської ради Василь Танчук. Цього дня було чимало подарунків для кожної учасниці.

Конкурс вдався на славу, став справжнім святом краси і талантів.

детально

П'ятниця, 22 лютого 2013 16:26

 

22 лютого відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, дотримання законності і правопорядку. На засіданні були розглянуті питання про виконання районного бюджету Дрогобицького району за 2012 рік, про звіт голови Дрогобицької райдержадміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Дрогобицького району за 2012 рік, про  затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Дрогобицького району на 2013 рік та ряд інших важливих питань.

Наступного тижня продовжаться засідання постійних комісій ради по розгляду питань, які виносяться на чергову ХХІІІ сесію районної ради.   

детальноПопередня сторінка 1... 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 ...181 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі