Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

Середа, 01 лютого 2012 16:25

31 січня в сесійній залі Дрогобицької районної ради відбулася звітно-виборча конференція РО ФСТ “Колос”. У роботі конференції взяли участь  голова районної ради Михайло Сікора, голова райдержадміністрації М.Сендак,  представники відділу у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації, обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Колос”, журналісти.

Про роботу товариства прозвітувала т.в.о. голови організації Марія Федик. Голова федерації футболу району Василь Кобільник, голова районної федерації волейболу Йосип Лаганяк, декан факультету фізвиховання ДДПУ ім. І.Франка, депутат районної ради Микола Лук'янченко висловили своє бачення розвитку фізкультури та спорту у районі. Голова  райдержадміністрації Михайло Сендак у своєму виступі наголосив, що у роботі товариства потрібен поштовх. А тому повинні прийти молоді, активні люди, які повернуть колишню фізкультурно-спортивну славу на терени Дрогобиччини. Головою районної організації ФСТ “Колос” одноголосно було обрано депутата Дрогобицької районної ради Юрія Кулинича. Районна рада щиро вітає депутата ради Ю.Кулинича з обранням на цю посаду і бажає плідної праці на фізкультурно-просвітницькій ниві.

                                                                                                                                                       Оргвідділ 

детально

Середа, 01 лютого 2012 09:58

31.01.2012р. відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики, на якому розглядалось питання про внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2012 рік. За висновками постійної комісії дане питання було погоджено і запропоновано на розгляд позачергової сесії районної ради. 

                                                                                                                   Оргвідділ

детально

П'ятниця, 27 січня 2012 10:03

26 січня голова Дрогобицької районної ради М.Сікора взяв участь унараді із сільськими, селищними головами та директорами шкіл району. На нараді розглядались питання про порядок надання дотації із сільських, селищних бюджетів районному бюджету для реалізації цільових програм в галузі освіти «Питна вода», «Шкільний автобус», облаштування внутрішніх туалетів; про підготовку мікропроектів місцевого розвитку; про погіршення кліматичних умов; про інвентаризацію захисних споруд. Було наголошено на необхідності активної співпраці влади та школи на селі. Виступаючі рекомендували сільським та селищним головам бути небайдужими до проблем школи та цікавитись її життям, надавати посильну допомогу, адже в ній навчаються та виховуються наші з вами діти - майбутнє України.

                                                                                                                              Оргвідділ

детально

Четвер, 26 січня 2012 17:50

02 лютого 2012 року о 10.00 год. розпочне свою роботу XV позачергова сесія Дрогобицької районної ради. На розгляд сесії виноситься питання про внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2012 рік.

                                                                                                          Оргвідділ

детально

Четвер, 26 січня 2012 17:01

На численні прохання сільського голови с.Волоща та депутата районної ради М.Пінчака 25 січня голова Дрогобицької районної ради М.Сікора взяв участь у  виїзній нараді з питання стану доріг внаслідок діяльності ТзОВ ”ТКС-Гідроресурс”. У нараді взяли участь голова райдержадміністрації М.Сендак, начальник відділу Служби автомобільних доріг у Львівській обл. В.Баранович, директор ДП “Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту” В.Козак, керівник ТзОВ “ТКС-Гідроресурс” Р.Краснопольський, керівник філії “Дрогобицький райавтодор” Т.Галелюка, Волощанський сільський голова Ф.Нечипір, керівник ТзОВ “Перше Травня”, депутат районної ради М.Пінчак, представники преси, актив села. Мешканці села висловили свої вимоги до організацій, які проводять протипаводкові заходи, а саме щодо ремонту знищеної дороги та припинення руху великотонажного транспорту через територію села, встановленням дорожного знаку про заборону проїзду даного транспорту, відшкодування завданих збитків.

                                                                                                                       Оргвіддл

детально

Понеділок, 23 січня 2012 17:34

22 січня 2012 року депутати Дрогобицької районної ради від партії «Батьківщина», активісти та прихильники партійної організації взяли участь у «Живому Ланцюзі» та молебні біля пам’ятника Тараса Шевченка у м.Львові. Піший хід розпочався від пам’ятника С.Бандери, а біля пам’ятника І.Франка приєднались інші політичні сили національно-демократичного спрямування. Вулицями м.Львова молодь несла велике полотнище – стяг України, співала стрілецькі пісні, гімн України, скандувала «Україні – волю!», «Політв’язням – волю!». Участь у акції взяв народний депутат України від фракції «Батьківщина» Степан Курпіль.    
 

детально

Понеділок, 23 січня 2012 16:49

Урочистими зборами та святковим концертом відзначили День Соборності та Свободи України в Дрогобицькому районі. 20 січня у районному Народному домі краян вітали голова районної державної адміністрації, депутат облради Михайло Сендак, заступник голови районної ради Роман Урбан, які наголосили, що Акт Злуки став свідченням великого прагнення українського народу розбудовувати рідну країну на національних, державотворчих засадах. Реферат виголосив методист відділу освіти райдержадміністрації, викладач історії Андрій Яник. У святковому концерті взяли участь учасники художньої самодіяльності району.

                                                                                                                  Оргвідділ

детально

Понеділок, 23 січня 2012 10:02

Результати місцевих виборів.

 

У зв’язку з тим, що повноваження сільського голови Губич Марії Михайлівни достроково припинені за рішенням Рибницької сільської ради, 22 січня 2012 року відбулись позачергові вибори на посаду сільського голови та депутатів Рибницької сільської ради по виборчих округах № 5, 6 ,7.

         В результаті проведених виборів було обрано:

         Головою Рибницької сільської ради – Паращака Ярослава Григоровича, 1980 р.н., позапартійного, тимчасово не працюючого.

         Депутатом сільської ради по округу № 5 – Зварича Василя Васильовича, позапартійного, КП «Бориславводоканал»;

         Депутатом сільської ради по округу № 6 – Лозинську Лідію Михайлівну, члена партії «Батьківщина», головного бухгалтера Рибницької сільської ради;

         Депутатом сільської ради по округу № 7 – Бутиму Василя Степановича, позапартійного, ВАТ «НПК-Галичина».

 

                                                                                                                                                                                   Оргвідділ 

детально

П'ятниця, 20 січня 2012 09:50

Шановні краяни!

Прийміть найсердечніші привітання з нагоди Дня Соборності та Свободи!

 

         Ці категорії надто важливі у суспільному житті, адже лише соборний і вільний народ може гідно розбудовувати власну державу.

         Акт Злуки Української та Західно-Української народних республік уже 93 рік сприймаємо, як історичний символ об’єднання України.

         Тож, з нагоди свята бажаю Вам миру, злагоди, порозуміння, єдності і непохитної віри у гідне майбутнє України!

                                                         

                       Голова Дрогобицької районної ради                                                    М.Сікора

детально

Четвер, 19 січня 2012 12:49

         17 січня 2012 року на регіональному радіо «Франкова земля» відбувся прямий ефір за участю голови Дрогобицької районної ради Михайла Сікори. Очільник району поінформував краян про рішення XIV позачергової сесії районної ради, ознайомив з основними показниками районного бюджету Дрогобицького району на 2012 рік.

          Відповідаючи на запитання радіослухачів, Михайло Сікора торкнувся питання добудови Народного дому у с.Долішній Лужок, ремонту дороги в с.Раневичі, можливості відкритя додаткового рейсу Опака-Дрогобич.

         Від імені мешканців Унятич та Лішні дозвонювач (викладач Дрогобицького державного педагогічного університету ім.І.Франка Орест Ліщинський) подякував районній владі за відновлення руху транспорту за старим графіком.

                                                                                                                                      Оргвідділ

детальноПопередня сторінка 1... 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі