Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

Понеділок, 26 березня 2012 16:10

26 березня голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора  взяв участь у  засіданні Колегії райдержадміністрації, на якому розглядалось ряд питань, зокрема: про проект програми розвитку культури, духовності та багатонаціональних традицій Дрогобицького району на 2012 –2016 р.р., про стан дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати, про підсумки роботи із зверненнями громадян у 2011 році, про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах адміністрації, виконкомах місцевих рад за 1 квартал 2012 року.                                                                                              

                                                                                                                                                                            Оргвідділ

детально

Понеділок, 26 березня 2012 14:03

26 березня 2012 року заступник голови Дрогобицької районної ради Роман Урбан  взяв участь у семінарі з роботодавцями з питань дотримання норм Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», організованого Дрогобицьким міськрайонним центром зайнятості та Фондом соціального захисту інвалідів. На семінарі  розглядались напрями фінансування програм соціального захисту інвалідів та створення робочих місць, аспекти співпраці роботодавців з службою зайнятості в частині можливого використання праці осіб з інвалідністю.

                                                                                                                                                              Оргвідділ

детально

Понеділок, 26 березня 2012 10:04

 

23 березня 2012 року голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора взяв участь у Загальних зборах Обласної асоціації місцевих рад “Ради Львівщини”, на яких розглядались питання про безоплатні перевезення учасників визвольних змагань репресованих та реабілітованих, про участь органів місцевого самоврядування в програмах та проектах міжнародної технічної допомоги та програмах розвитку місцевого самоврядування, про виготовлення та встановлення пам’ятних знаків борцям за волю України. Учасники зборів заслухали статутні принципи діяльності Обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» на 2012 рік, звіт голови Асоціації за 2011 рік, звіт виконавчої дирекції Асоціації за 2011 рік, затвердили план роботи Асоціації на 2012 рік.

                                                                                                                                                            Оргвідділ

детально

Вівторок, 20 березня 2012 10:12

19 березня 2012 року в Дрогобицькій районній раді відбулось засідання постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики, а також Президії районної ради. У засіданні Президії ради взяли участь керівники фракцій районної ради та голови постійних комісій ради. Президією було погоджено дату проведення XVI чергової сесії районної ради – 29 березня 2012 року, а також порядок денний сесії, який додається.

                                                                                                                                                                       Оргвідділ        

детально

П'ятниця, 16 березня 2012 11:05

В плані підготовки до чергової сесії з 12 по 16 березня 2012 року в Дрогобицькій районній раді відбулись засідання постійних комісій ради з питань освіти та науки, з питань промисловості, транспорту, зв’язку та енергозбереження, з питань архітектури та будівництва, з питань земельних відносин, з питань духовності, культури і у справах молоді і спорту, з питань охорони довкілля і природних ресурсів, з питань агропромислового комплексу, на яких розглядалися важливі питання життєдіяльності району.

                                                                                                                      Оргвідділ

детально

Середа, 14 березня 2012 15:23

Голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора 13.03.2012р. взяв участь у засіданні XV чергової сесії Львівської обласної ради. 

                                                                                                                         Оргвідділ

детально

Понеділок, 12 березня 2012 12:12

На минулому тижні відбулися засідання постійних комісій районної ради з питань охорони здоров’я і соціального захисту, з питань підприємництва, торгівлі, туризму і рекреації та з питань депутатської діяльності, етики, дотримання законності і правопорядку, на яких розглядалися питання про виконання районного бюджету Дрогобицького району за 2011 рік, звіт голови Дрогобицької  райдержадміністрації про виконання Програми соціально-економічного та  культурного розвитку Дрогобицького району за 2011 рік, про  затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Дрогобицького району на 2012 рік та ряд інших важливих питань життєдіяльності Дрогобицького району.

                                                                                                                                         Оргвідділ

детально

Понеділок, 12 березня 2012 11:44

9-11 березня 2012 року у Дрогобицькому районі пройшли під знаком невмирущого слова Великого Кобзаря. З нагоди 198-ої річниці від дня народження великого сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка у населених пунктах відбулись святкові тематичні заходи.

9 березня голова районної ради Михайло Сікора та голова районної державної адміністрації Михайло Сендак поклали квіти до пам'ятника Тарасові Шевченку у м.Дрогобичі. Цього ж дня очільники району взяли участь у святковому віче, яке відбулося біля пам'ятника Кобзареві на пагорбі поблизу с.Долішній Лужок, відзначивши, що твори українського пророка органічно вписуються у сучасне життя, допомагаючи українцям віднайти свій національний код, який би вказав напрямок руху до нового духовно-розвиненого, демократичного суспільства.

Під чистим весняним небом незабутні Шевченкові твори та присвячені йому сучасні пісні і поезії у виконанні школярів із навколишніх сіл набули особливо високого, символічного звучання.

детально

Понеділок, 12 березня 2012 11:32

Шановні депутати Дрогобицької районної ради та сільські голови Дрогобицького району, просимо Вас невідкладно прибути в районну раду та отримати бланки декларації та роз'яснювальний лист, адже термін подачі декларації завершується 01 квітня 2012 року.

Відповідні листи знаходяться в додатку до інформації. 

                                                                                                                                          Оргвідділ районної ради
 

детально

Понеділок, 05 березня 2012 15:43

 

Шановні депутати Дрогобицької районної ради просимо активно долучитися до участі у ІІ-ій Спартакіаді Львівщини серед депутатів місцевих рад по наступних видах спорту: футзал, волейбол, більярд, теніс, настільний теніс, шахи та шашки. Депутатам, які виявлять бажання взяти участь у Спартакіаді необхідно оформити попередню заявку та подати 1 фото розміром 3х4 в організаційний відділ районної ради до 14.03.2012р.  

За додатковою інформацією просимо звертатись до керівника ФСТ «Колос», депутата районної ради Юрія Кулинича.

                                                                                                                               Оргвідділ

детальноПопередня сторінка 1... 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі