Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

П'ятниця, 27 травня 2011 11:38

СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

01.06.2011р. відбудеться засідання VIII чергової сесії районної ради VI скликання. На сесії будуть розглядатися наступні питання порядку денного:

детально

Понеділок, 23 травня 2011 16:34

 

19 травня в Дрогобицькій районної раді відбулась ділова зустріч голови райради Михайла Сікори  з представником штату Айова (США) Вальтером Колноном.

детально

П'ятниця, 20 травня 2011 16:49

По підсумках засідання постійної комісії районної ради. 

17 травня  цього року відбулось засідання постійної комісії районної ради з  питань архітектури та будівництва, де було заслухано питання про виконання робіт по ремонту доріг Дрогобицького району за березень-квітень 2011 року; про хід розробки плану-графіку генеральних планів населених пунктів Дрогобицького району на 2011 рік...             

      

детально

Середа, 18 травня 2011 22:29

Підготовка до сесії районної ради триває.

В плані підготовки до проведення чергової VIII сесії районної ради проводяться засідання постійних депутатських комісій...

       

детально

Вівторок, 10 травня 2011 01:21

8 ТРАВНЯ - ДЕНЬ МАТЕРІ 15 ТРАВНЯ - ДЕНЬ СІМ'Ї

МАМА

У кожного з нас є матір рідненька,
У когось далеко, а в когось - близенько,
У когось на небі вона спочиває,
Та все ж кожна з них
нас теплом зігріває…

Спасибі, вам Нене, за щиру турботу,
За те, що робили за нас всю роботу,
За те, що за нас ви не мали спокою,
За те, що й тепер Ви за нас горою!!!

Спасибі, вам Мамо, що завжди ви з нами,
Що нас ви зростили своїми руками,
Що завжди ви поруч, коли нам погано,
Що ночей не спали й будились ви рано…

Не знайдемо в світі вірнішої мами,
Що разом радіє і плаче за нами,
Що разом із нами і вдень, і в ночі,
Що нам віддала до життя всі ключі!!!!!ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МАМИ

Можна у світі чимало зробити:
перетворити зиму на літо,
можна моря й океани здолати,
гору найвищу штурмом узяти,
можна пройти крізь пустелі та хащі...
Тільки без мами не можна нізащо,
бо найдорожче стоїть за словами:
в світі усе починається з мами!..


 

детально

Вівторок, 03 травня 2011 00:35

Спільними зусиллями відновимо та збільшимо лісові насадження у Дрогобицькому районі

 

Народна мудрість вчить, що посадити дерево - обов'язок кожної людини на планеті. Адже ліс – це легені Землі, це здоров'я нинішнього і майбутнього поколінь.

В ці весняні дні на Дрогобиччині висадили десятки тисяч дерев і кущів. Не залишився осторонь важливої справи і виконавчий апарат Дрогобицької районної ради. На чолі із заступником голови районної ради Романом Урбаном та керуючим справами Михайлом Гуком, працівники  виконавчого апарату районної ради спільно із працівниками Доброгостівського лісництва та учнями Уличнянської школи  висадили садженці дуба звичайного та ялиці білої на території Уличнянської сільської ради площею 1,5 га. Супроводжував посадовців районної ради та допомагав у організаційному плані лісничий Доброгостівського лісництва, депутат районної ради Василь Панів.

детально

Середа, 06 квітня 2011 01:29

Депутати Львівської обласної ради збільшили видатки на освіту й медицину та заборонили адміністраціям проводити скорочення в лікарнях та бібліотеках

 

детально

Понеділок, 14 березня 2011 10:00

Повідомлення про сесію

детально

Четвер, 01 січня 1970 02:00

Книга для солдата.


Зараз на Яворівському полігоні військовий вишкіл проходять п'ять тисяч мобілізованих, котрі вже зовсім скоро боронитимуть наш спокій на Сході.

Дрогобицька міськрайонна організація Народного Руху України, районний центр підтримки військових, спільно з ГФ "Народна Самооборона Львівщини" ініціює акцію, котра покликана підняти бойовий дух хлопців. Це збір художньої літератури, котру просять військовослужбовці.

Отож, якщо у Вашій бібліотеці є книги на історичну тематику, про непереможний, незламний дух українців, чи, зрештою, цікава література, котра розбавить кольорами сірі будні хлопців, приносьте їх на вул. Лесі Українки, 2 (Центр забезпечення військових, Народний Рух України, Томенюк Іван Миколайович, 0975678381).

детально

Четвер, 01 січня 1970 02:00

Реєстратори розрахункових операцій – тема зустрічі податківців із підприємцями

Податківці спільно з представниками Центру сервісного обслуговування касової техніки провели зустріч із підприємцями, під час якої мова йшла про обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Зокрема, при здійсненні готівкових розрахунків з 1 липня 2015 року платники єдиного податку третьої групи та з 1 січня 2016 року – «єдинщики» другої групи у своїй роботі мають застосовувати належним чином зареєстровані РРО.

«Ми ініціювали проведення цієї зустрічі не тільки, щоб довести до вас нові тенденції та зміни у законодавстві ДФС, а також почути ваші проблеми й допомогти у їх вирішенні», – зазначив начальник Дрогобицької ОДПІ Євген Турчин. Він акцентував увагу присутніх на тому, що РРО не застосовують платники єдиного податку першої групи, а також другої-третьої груп, якщо вони здійснюють торгівлю на ринках або продають товари через засоби пересувної торгівлі.

При цьому наголосив, що платники вказаних груп, які з 1 січня 2015 року включно почали застосовувати у власній господарській діяльності зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій, з дати початку застосування реєстраторів розрахункових операцій до 1 січня 2017 року звільняються від проведення перевірок із питань дотримання порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій.

На завершення круглого столу Євген Турчин відповів на поставлені запитання та підкреслив, що економічні європейські відносини у нашій країні кожен має почати будувати із власного бізнесу вже сьогодні для того, щоб відчути якісний рівень життя завтра.

детальноПопередня сторінка 1... 153 154 155 156 157 158 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі