Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

Четвер, 04 квітня 2013 10:36

ШАХОВА ВЕСНА В УЛИЧНОМУ

На початку весни, в перших числах березня, в с.Уличне розпочались гарячі баталії великого шахового турніру. Ініціативна група, під керівництвом ФСТ «Колос» (керівник - Ю.Кулинич), зібрала досвідчених місцевих шахістів, залучила найсильніших турнірних бійців із сусіднього села Доброгостів і при повній підтримці сільського голови с.Уличне А.Коренських організувала цікаві шахові змагання. Сам турнір був приурочений 140-річчю від дня народження видатного українського фундатора, теоретика і практика, організатора і пропагандиста фізичного виховання на теренах Західної України, професора Івана Боберського. Місце для змагань - безкоштовно надав великий поціновувач спорту М.Віватенко...

детально

Вівторок, 02 квітня 2013 09:20

Сьогодні, 1 квітня, голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора взяв участь у щопонеділковій оперативній нараді в райдержадміністрації. Очільник району висловив незадоволення з приводу стану пасажирських перевезень на Дрогобиччині. Керівники автоперевізних фірм не дотримуються умов, заявлених у тендерному договорі. Є чимало скарг мешканців сіл Уріж, Новий Кропивник, Нижні Гаї, селища Підбуж, інших на недотримання графіків перевезень, експлуатацію застарілого автотранспорту. М.Сікора наголосив на необхідності терміново провести нараду з керівниками перевізних підприємств.

Окремо зупинився голова районної ради на питанні наповнення місцевих бюджетів. Тут особлива місія лягає на плечі сільських, селищних голів, які мають активізувати свою роботу, стати справжніми господарями на своїй території. Це стосується і питання надання дозволів на проведення будь-яких робіт на території сільських рад. Адже, організація, яка, наприклад, проводить заміну мереж, має це робити з дозволу місцевої влади. Основний акцент тут повинен ставитися на проведенні благоустрою після завершення робіт.

детально

Вівторок, 26 березня 2013 18:17

26 березня в приміщенні сесійної зали Дрогобицької районної ради відбулося друге пленарне засідання чергової ХХІІІ сесії районної ради. 

Депутати затвердили Комплексну програму забезпечення захисту населення від злочинних і протиправних проявів та профілактики злочинності в районі на 2013 рік, Заходи щодо розвитку туризму і рекреації в районі на 2013 рік, прийняли рішення про створення народного часопису у Дрогобицькому районі, внесли зміни до деяких попередніх рішень районної ради,  розглянули ряд земельних питань та інші.  Депутати віднеслися до вирішення питань конструктивно і по діловому.  По ряду питань депутатському корпусу вдалося досягти порозуміння і з сільськими та селищними головами.

Наступну сесію заплановано провести у червні 2013 року.

детально

Понеділок, 25 березня 2013 17:58

Оголошення

про проведення конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового

резерву «Нова еліта нації» у 2013 році

На виконання Указу Президента України від 05.04.2012 № 246 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» оголошується конкурс з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році.

Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» формується з метою добору та підготовки до роботи у сферах державного управління, що мають пріоритетне значення для досягнення цілей соціально-економічного розвитку, найбільш обдарованих громадян України.

До участі в конкурсі допускаються...

детально

П'ятниця, 22 березня 2013 11:49

21 березня в сесійній залі районної ради відбулось перше пленарне засідання чергової ХХІІІ сесії.

На засіданні були розглянуті важливі фінансові питання, зокрема: про виконання районного бюджету Дрогобицького району за 2012 рік, про внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2013 рік, про затвердження цільових програм Дрогобицького району на 2013 рік. Крім цього, депутати заслухали і затвердили Програму соціально-економічного та культурного розвитку Дрогобицького району на 2013 рік, питання виконання Заходів  щодо  розвитку  галузі  охорони   здоров’я  Дрогобицького району за 2012 рік та затвердження відповідних Заходів на 2013 рік, виконання   Програми    розвитку   галузі   освіти   Дрогобицького   району  на 2009-2012 роки та затвердження відповідної Програми на 2013-2016 роки.

На початку сесії голова районної ради Михайло Сікора, голова райдержадміністрації Михайло Винницький, весь депутатський корпус привітали свого колегу, депутата багатьох скликань, голову районної ради двох скликань Голяка Ігоря Миколайовича з ювілеєм - 65-річчям від дня народження.

А також, під оплески депутатів, керівниками району було вручено Почесну грамоту головного управління охорони здоров’я Львівської області депутату районної ради Шуригайлу Богдану Івановичу.

Наступне пленарне засідання заплановано провести у вівторок - 26 березня  2013 року.

детально

Четвер, 21 березня 2013 11:47

З метою успішної реалізації проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду – ІІ» з напрямку «Підвищення енергоефективності» 20 березня в приміщенні Дрогобицької районної ради відбувся регіональний семінар-тренінг «Особливості підготовки та впровадження мікропроектів енергоефективності».

Захід відбувся за участі головного інженера проекту Миколи Коломійця (м.Київ), координаторів проекту у Львівській області Юрія Грицевича, Ігоря Назара та Ірини Галайко, заступника голови районної ради, координатора проекту у Дрогобицькому районі Романа Урбана, представників громад та органів місцевого самоврядування Жовківського, Старосамбірського, Сколівського та Дрогобицького районів.

детально

Понеділок, 18 березня 2013 15:29

Сьогодні, 18 березня, нарада в райдержадміністрації розпочалася з аналізу стану ліквідації наслідків стихії, через яку сніговими заметами було перекрито доїзд до 76-ти населених пунктів району. В цілодобовому режимі впродовж суботи-неділі Дрогобицький райавтодор працював на основних автотрасах району: Дрогобич-Меденичі, Дрогобич-Стрий, Дрогобич-Самбір, Дрогобич-Східниця. Активно спрацювала частинам сільських голів, які забезпечили розчистку комунальних доріг. Допомагали рятувати ситуацію й керівники місцевих господарств. Голова райдержадміністрації Михайло Винницький оголосив подяку, зокрема, Юрію Сікорі (Нижні Гаї) та Миколі Пінчаку (Волоща).

Сьогодні очисна техніка, за словами начальника райавтодору Сергія Грибанова, працює на автошляхах у селах Дорожів, Тинів, Летня, проблемній Медвежі, а також у Ступниці, Урожі, Нагуєвичах та Підбужі. Зріє нова проблема – ожеледиця, тож керівництво райавтодору отримало ряд першочергових завдань.

Голова районної ради Михайло Сікора, торкнувшись питань пов’язаних зі стихією, наголосив на необхідності прогнозувати, так звані, проблемні ситуації, які несуть загрозу, як населенню, так і природі. Зокрема, уже нині треба потурбуватись про протипожежні заходи у лісових масивах: проорати захисні смуги, провести очистку лісу від сухого гілля, тощо. Нагадав М.Сікора також про чергову сесію районної ради, яка розпочне свою роботу у четвер, 21 березня. 

детально

П'ятниця, 15 березня 2013 10:26

14.03.2013р. в Дрогобицькій районній раді відбувся семінар на тему «Підвищення енергоефективності» в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІ». Провів семінар керівник Львівського обласного ресурсного центру І.Назар. Участь у заході взяв актив громадських організацій сіл, які беруть участь у Проекті, а саме Попелі, Рихтичі, Снятинка та смт.Меденичі, а також відповідні сільські і селищні голови, заступник голови районної ради Р.Урбан, начальник відділу з питань бюджету, планування, інвестиційної політики та комунальної власності районної ради Т.Вінсковський...

детально

Середа, 13 березня 2013 10:01

12 березня в районній раді відбулося засідання Президії, на якому було остаточно затверджено порядок денний чергової ХХІІІ сесії і визначено дату її проведення – 21 березня 2013 року... 

детально

Вівторок, 12 березня 2013 14:10

Ясеницька земля – Кобзареві.

Щорічно березневі дні в селі Ясениці–Сільній вшановують пам’ять Т.Г.Шевченка. Тож 10 березня Ясенице – Сільнянський НВК був  переповнений молоддю, дітьми, людьми похилого віку. Учнівський  та вчительський  колективи звітували перед громадою про підсумки проведення шевченківських днів у школі: виховні заходи, виставки художніх творів, інсценізація творів Т.Шевченка, стінгазети, вишиті рушники...

детальноПопередня сторінка 1... 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 ...178 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі