Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

Четвер, 22 листопада 2012 17:55

23 листопада  о 14.00 год. у районному Народному домі відбудеться вечір-реквієм "Великі жертви твої, Україно".

24 листопада о 16.00 год. біля Колони Свободи на вул. 22 Січня  - панахида та запалення свічок у рамках Всеукраїнської акції "Запали свічку".

                                                                                                         Оргвідділ

детально

Вівторок, 20 листопада 2012 17:18

У Дрогобицькому районі продовжується робота з реалізації заходів в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ»... 

детально

Понеділок, 19 листопада 2012 15:55

Сьогодні, 19 листопада, відбулась оперативна щотижнева нарада у райдержадміністрації. Йшлося про необхідність проведення моніторингу виплат за майнові та земельні паї, підготовку до Колегії райдержадміністрації, відзначення 80-річчя голодомору, відкриття ФАПу в с.Летня.

В.о. голови райдержадміністрації Михайло Винницький звернув увагу присутніх на питання, які були порушені на Колегії в облдержадміністрації: рівень дошкільної освіти, інформаційне висвітлення роботи відділів та управлінь, створення молодіжної адміністрації, впорядкування територій лісових угідь, посилення співпраці районної та міської влади.

Голова районної ради Михайло Сікора наголосив на необхідності продовження робіт по ремонту доріг та берегоукріпленню річок.

                                                                                                            Оргвідділ

детально

П'ятниця, 16 листопада 2012 12:52

Сьогодні, 16 листопада, відбулась ХХІ позачергова сесія Дрогобицької районної ради. Депутати розглянули три питання порядку денного. Зокрема, прийняли рішення про  передачу бригад швидкої медичної допомоги, що діють у Дрогобицьких районних лікарнях № 1 (м.Дрогобич), № 5 (смт.Меденичі), Підбузької районної лікарні комунальному закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», затвердили Статути Попелівської та Нижньогаївської амбулаторій загальної практики сімейної  медицини, внесли зміни до районного бюджету Дрогобицького району на 2012 рік.

У розділі «Різне» голова районної ради Михайло Сікора озвучив депутатський запит І.Томенюка щодо скарги мешканця с.Доброгостів п.Тимчишина на порядок госпіталізації хворих Дрогобицького району у Дрогобицькій міській лікарні № 1.

Депутат Ольга Грицик привернула увагу колег до необхідності виплати у грудні щорічної винагороди працівникам освіти.

Депутат Ростислав Сеньків звернувся до керівника «Райавтодору» С.Грибанова з проханням вжити заходи щодо належної експлуатації доріг взимку у гірській зоні району. Василь Дзвінка озвучив інформацію про вшанування 22 листопада 8-ї річниці Помаранчевої революції: захід відбудеться о 16.00 год. біля пам’ятника Помаранчевій революції (вул.22 Січня, 37).   

Голова бюджетної комісії районної ради Михайло Кравець говорив про необхідність провести слухання щодо виконання районного бюджету на 2012 рік та його резерви. На завершення пленарного засідання висловилися депутати Дарія Грицик та Любомир Сікора.

Власний коментар напередодні Дня працівників сільського господарства про державну політику в аграрному секторі дав голова районної ради Михайло Сікора.

                                                                                                   Оргвідділ районної ради

детально

Середа, 14 листопада 2012 17:16

15.11.2012р. о 11.00 год. в приміщенні районної ради відбудеться спільне засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики та постійної комісії ради з питань охорони здоров’я і соціального захисту.

На засіданні будуть розглядатися питання передачі відділення швидкої медичної допомоги району на фінансування з обласного бюджету та затвердження статутів лікарських амбулаторій в с.Нижні Гаї та с.Попелі.

Дані питання виносяться на розгляд ХХІ позачергової сесії районної ради, засідання якої заплановано провести в приміщенні районного Народного дому 16.11.2012р. о 10.00 год.

                                                                                                        Оргвідділ районної ради

детально

Середа, 14 листопада 2012 12:24

Сьогодні, 14 жовтня, голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора став учасником ділового ефіру на регіональному радіо «Франкова земля».

Керівник району розповів про підготовку районної ради до позачергової та чергової сесій, торкнувся питання ремонту доріг, прийому громадян, реформи у районній медицині.

М.Сікора відповів на запитання мешканців сіл Нагуєвичі, Дорожів, Грушів, Доброгостів, які стосувалися забезпечення населених пунктів газовими балонами, відкриття аптечних кіосків, ремонту доріг, автопасажирських перевезень.   

                                                                                                 Оргвідділ районної ради   

детально

Вівторок, 13 листопада 2012 17:17

13.11.2012р. відбулося виїзне засідання комісії Дрогобицької районної ради та управління Держкомзему у Дрогобицькому районі за участю голови районної ради Михайла Сікори, радника з питань юридичного забезпечення Галини Кітраль, юрисконсульта управління  Держкомзему у Дрогобицькому районі Ірини Піць  по розгляду заяви гр.Наконечної О.І. щодо спірного питання приватизації земельної ділянки в с.Вороблевичі.

Комісією в присутності сільського голови с.Вороблевичі Михайла Герія, секретаря сільської ради Богдани Романів, землевпорядника Надії Копанської та сільських депутатів було детально вивчено дане питання і по результатах розгляду складено відповідний акт та дані рекомендації по вирішенню спірного питання.

                                                                                                 Оргвідділ районної ради

детально

Вівторок, 13 листопада 2012 11:11

На щотижневій оперативній нараді у райдержадміністрації, яку провів в.о. голови Михайло Винницький, було порушено ряд актуальних питань. Зокрема, йшлося про пункти незаконного збору металобрухту, ремонт комунальних доріг, забезпечення дизпаливом шкільних автобусів, підготовку до колегії райдержадміністрації.  

Заступник голови районної ради Роман Урбан, який взяв участь у нараді, акцентував увагу присутніх на необхідності оптимально економити енергоресурси, а також активізувати роботу з ремонту доріг.

                                                                                                                              Оргвідділ районної ради

детально

Вівторок, 06 листопада 2012 12:08

Голова районної ради Михайло Сікора, взяв участь у понеділковій нараді з керівниками структурних підрозділів адміністрації та служб району. На нараді заступники голови райдержадміністрації коротко зупинилися на проблемних питаннях галузей, які вони курують. І.Мізерник наголосив на необхідності проведення наради із сільськими головами щодо освоєння коштів на ремонт комунальних доріг, Г.Гайдук повідомила про підготовку до проведення заходів на відзначення Дня української писемності та мови, вшанування 100-річчя Пласту та роковин Голодомору в Україні.  Перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Винницький повідомив про те, що з метою підготовки до введення в дію нового Закону України "Про державну службу" з 1 листопада розпочалася реорганізація структури райдержадміністрації.

Голова районної ради М.Сікора проінформував присутніх про підготовку до чергової сесії районної ради та загострив увагу на питаннях ремонту, утримання доріг в осінньо-зимовий період 2012-2013 років.

детально

П'ятниця, 02 листопада 2012 12:31

Депутат Дрогобицької районної ради Володимир Мидянка звернувся до Служби автомобільних доріг у Львівській області, ДП «Львівський облавтодор»,  Державного агентства автомобільних доріг України з депутатським зверненням від жителів смт.Східниця, с.Новий Кропивник, с.Рибник, с.Майдан по питанню виникнення небезпеки на ділянці автодороги Турка-Трускавець-Пісочне, а саме: навесні 2012 року було демонтовано бетонні відбійники та троси (на ділянці автодороги Східницький перевал), що могло призвести до виникнення небезпечної ситуації, особливо при складних погодних умовах.

Станом на 02 листопада 2012 року, як було повідомлено депутата, розпочаті роботи по встановленню нових відбійників і до кінця року планується завершити ремонтні роботи на даній ділянці дороги.   

детальноПопередня сторінка 1... 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 ...171 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі