Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

Понеділок, 05 березня 2012 15:43

 

Шановні депутати Дрогобицької районної ради просимо активно долучитися до участі у ІІ-ій Спартакіаді Львівщини серед депутатів місцевих рад по наступних видах спорту: футзал, волейбол, більярд, теніс, настільний теніс, шахи та шашки. Депутатам, які виявлять бажання взяти участь у Спартакіаді необхідно оформити попередню заявку та подати 1 фото розміром 3х4 в організаційний відділ районної ради до 14.03.2012р.  

За додатковою інформацією просимо звертатись до керівника ФСТ «Колос», депутата районної ради Юрія Кулинича.

                                                                                                                               Оргвідділ

детально

П'ятниця, 02 березня 2012 15:10

Позачергова сесія Дрогобицької районної ради, яка була запланована на 02.03.2012р., не відбулася через відсутність кворуму. Було зареєстровано 35 депутатів. За пропозицією депутата районної ради В.Дзвінки було вирішено перенести розгляд запланованих питань на чергову сесію районної ради.
 

                                                                                                                                                                 Оргвідділ

детально

Четвер, 01 березня 2012 09:29

02 березня 2012 року о 10.00 год. в Дрогобицькій районній раді відбудеться засідання XVI позачергової сесії, на якій буде розглядатися два питання, а саме: "Про заяву  до Президента України та Верховної РадиУкраїни щодо політичної ситуації в Україні" та "Про звернення до Верховної Ради України щодо невідкладного розгляду та прийняття проекту Закону України «Про порядок імпічменту Президента України»"...    

                                                                                                                                                                           Оргвідділ

детально

Середа, 29 лютого 2012 09:01

Голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора 28.02.2012р. взяв участь у засіданні ХV чергової сесії Львівської обласної ради, на якій було прийнято Обласну цільову програму «Розвиток сімейної медицини та її профілактичної спрямованості на 2012 – 2014 роки», Програму надання одноразової допомоги найбільш незахищеним категоріям громадян – реабілітованим за статтею 3 Закону України „Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні” та потерпілим від політичних репресій, Програму «Забезпечення дітей-інвалідів області життєво необхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2012-2016 роки», а також ряд звернень до керівництва держави, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, міністерств та відомств. Сесія обласної ради продовжить свою роботу 13 березня.

                                                                                                                                                                     Оргвідділ

детально

Вівторок, 28 лютого 2012 09:45

Голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора 27 лютого 2012 року взяв участь в оперативній нараді райдержадміністрації, на якій розглядалось ряд важливих питань, зокрема щодо діяльності підприємства "Галсільліс", орендної плати за землю. 
Голова ради повідомив, що 29 березня відбудеться чергова сесія районної ради і порекомендував усім керівникам прийняти активну участь у її проведенні. Також, очільник району наголосив керівникам відділів культури та освіти щодо якісного проведення Шевченківських свят. У Жидачівському районі Михайло Миколайович запозичив цікаву і дуже корисну ідею: радіо для села через супутник і сказав, що будуть запроваджувати його і на Дрогобиччині. Попросив керівника Укртелекому Мирона Карп’яка зв’язатися з м.Жидачовом і вивчити це питання. Крім цього, М.Сікора прокоментував питання щодо паювання землі в с. Лішня:
 - Прийняли з цього приводу рішення районної ради, а поступу немає? Для цього треба мати бажання двох сторін вирішити питання достойно. Там ні суд, ні хто інший не вирішить цього питання, доки вони самі між собою не домовляться. На тому тижні до с.Лішні знову виїде відповідна комісія з району, щоб допомогти сторонам досягнути якогось порозуміння.

                                                                                                        Оргвідділ

детально

Вівторок, 21 лютого 2012 17:36

У п’ятницю 17 лютого 2012 року керівники 3-х політичних сил, що діють на теренах Дрогобича, Стебника та Дрогобицького району голови Дрогобицької міської і районної організації ВО «Батьківщина» Роман Москаль та Микола Андріїв, уповноважена особа ВО «Свобода» Роман Урбан, голови Дрогобицької міської та районної організацій «Фронт змін» Сергій Оленич та Василь Партика – підписали Угоду про спільні дії об’єднаної опозиції міст Дрогобича, Стебника та Дрогобицького району.

Також повідомляємо, що таку Угоду 22 січня 2012 року в м.Києві підписали керівники згаданих політичних партій, а 01 лютого 2012 року аналогічна Угода була підписана у Львові.

Координація дій трьох міських та районних організацій політичних партій у Франковому краї буде спрямована на боротьбу з антинародним режимом Януковича та його представниками на місцях і відновлення справжнього народовладдя. До речі, Угода відкрита і для підписання представниками інших політичних сил, демократичного спрямування, що діють на теренах Дрогобиччини...

детально

Вівторок, 14 лютого 2012 16:15

 

14.02.2012р. в Дрогобицькій районній раді відбулася нарада з сільськими, селищними головами під керівництвом голови Дрогобицької райдержадміністрації Михайла Сендака та заступника голови районної ради Р.Урбана. На нараді відбулось представлення нового сільського голови с.Рибник Паращака Ярослава Григоровича, розглядалися питання про стан цивільного захисту району, про дотримання власниками приватних господарств «Правил користування житлових будинків і прибудинкових територій», про плату за оренду землі, про встановлення номерних знаків та назв вулиць, про порядок надання у 2012 році адресної грошової допомоги окремим категоріям громадян для відшкодування витрат з оплати житлово-комунальних послуг, про видачу посвідчень потерпілим від політичних репресій, про методичні рекомендації щодо заборон і обмежень для державних службовців, про внесення змін до ст.18 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та про порядок організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

                                                                                                                                                               Оргвідділ 

детально

Четвер, 09 лютого 2012 16:49

09.02.2012р. сталася пожежа в Биківській СЗШ І-ІІ ст. Дрогобицького району. На місце події виїхала спеціальна комісія у складі заступника керівника апарату райдержадміністрації Є.Околовича, директора КП «Управління капітального будівництва Дрогобицької районної ради» Д.Лаб’яка, начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації І.Якима, інженера групи обслуговування відділу освіти райдержадміністрації П.Біляка, начальника організаційного відділу районної ради М.Андріїва. Комісією було встановлено, що в результаті пожежі спричиненої коротким замиканням електромережі було пошкоджено приміщення навчального класу школи, а саме: перекриття, підлогу, горище, вікна, двері. По результатах перевірки було рекомендовано керівництву школи змінити режим роботи навчального закладу, організувати роботи по ліквідації наслідків пожежі, а владі району виділити кошти на ремонт Биківської СЗШ І-ІІ ст.

                                                                                                                                                                       Оргвідділ 

детально

Понеділок, 06 лютого 2012 10:47

3 лютого 2012 року голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора взяв участь у засіданні Львівської обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини», на якому розглядались питання про учаться районів в розробці та супроводі мікропроектів місцевого розвитку і проектів підтримки Народних домів, про стан автомобільних доріг у Львівській області, про перспективу видобутку сланцевого газу на території Львівської області, про заходи щодо відзначення пам’ятних дат, а також про участь комунальних газет у конкурсі обласної ради «Про підтримку засобів масової інформації». По підсумках засідання було рекомендовано розробити та подати до Обласної асоціації конкретні пропозиції щодо проблемних питань районів та шляхи їх вирішення, провести ряд організаційних заходів, організувати «круглі столи».    

                                                                                                                                                    Оргвідділ 

детально

П'ятниця, 03 лютого 2012 09:49

 

Жителька с.Медвежа Дрогобицького району Теодозія Сов'як відзначила 100-пітній ювілей.

2 лютого 2012 року відзначила свій столітній ювілей мешканка с.Медвежа Дрогобицького району Сов'як Теодозія Миколаївна. З привітаннями до ювілярки завітали голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора, голова райдержадміністрації Михайло Сендак, начальник головного управління праці та соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Василь Мартиняк. Гості вручили довгожительці почесну грамоту від Президента України Віктора Януковича, так як нещодавно Указом Президента України Теодозії Миколаївні Сов'як було присвоєне почесне звання “Мати-героїня”. Крім цього, з нагоди поважної дати ювілярка отримала винагороду з районного бюджету на суму 5 тисяч гривень. Також, здоровили п. Теодозію Медвежанський сільський голова Степан Коваль та місцеві депутати, ну і звичайно ж, діти та внуки. Тож многая і благая літ Вам, шановна Теодозіє Миколаївно Сов'як!

                                                                                                                                                                            Оргвідділ

детальноПопередня сторінка 1... 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі