Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

Вівторок, 05 лютого 2013 16:13

03 лютого 2013р. в с.Верхні Гаї відбувся традиційний турнір з настільного тенісу, який цього року був присвячений річниці народження провідника ОУН Степана Бандери.

Турнір розпочався із спільної молитви під проводом о.Романа, пароха с.Верхні Гаї. Із вступним словом до учасників турніру звернулися депутати районної ради Михайло Гук, Василь Панів, сільський голова Володимир Ханас, які розповіли присутнім про основні віхи біографії та діяльності Степана Бандери та про героїчну визвольну боротьбу Української Повстанської Армії.

В турнірі прийняли участь біля 30 учасників, які в чесній боротьбі визначили переможців турніру.

Призерам турніру були вручені медалі та цінні призи. Організаторами та спонсорами турніру виступили депутат Дрогобицької районної ради Гук Михайло та фахівець ФСТ «Колос» Янишин Андрій.

детально

Вівторок, 05 лютого 2013 15:29

07.02.2013р. о 11.00 год. в Дрогобицькій районній раді відбудеться позачергове засідання постійної комісії ради з питань охорони довкілля і природних ресурсів, на якому планується розглянути наступні питання: про розгляд скарги жителів с.Михайлевичі щодо неналежного виконання робіт ТзОВ «ТКС-Гідроресурс», пов'язаних із протипаводковими заходами в даному населеному пункті,  про надання  погодження  спеціального  дозволу  на  геологічне  вивчення, в тому числі  дослідно - промислову  розробку  з  подальшим  видобуванням нафти і газу  (промислова розробка родовищ) Миртюківського родовища, а також про забезпечення  пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у 2013 році без негативних наслідків.

детально

Вівторок, 05 лютого 2013 15:07

06 лютого заступник голови Дрогобицької районної ради Роман Урбан візьме участь у засіданні робочої групи з впровадження Проекту ЄС/ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду- 2” у Львівській області, яке буде проходити в обласній раді. Серед основних питань, які будуть заслуховуватись будуть зокрема:  про стан впровадження мікропроектів громад у районах області (інформація щодо громад, назви МП, співфінансування та відсотки виконання зобов’язань, відсотки виконання запланованих робіт на кожному з об’єктів), про стан співфінансування з районних та базових бюджетів: план/факт, статті/розділи бюджету, очікувані терміни освоєння бюджетних коштів, виконання зобов’язань, про введення об'єктів в експлуатацію у 2013 році, про співфінансування мікропроектів з напряму "Підвищення енергоефективності" у 2013 році (для Старосамбірського, Сколівського, Дрогобицького та Жовківського районів).

Після проведення аналізу поданої інформації будуть окреслені проблемні питання і прийнято спільний план дій.

детально

Понеділок, 04 лютого 2013 15:00

Ускладнення на Львівщині погодних умов у неділю, 3 лютого, зокрема, рясні снігопади стали причиною аварійних ситуацій на високовольтних лініях у двох селах Дрогобицького району – Доброгостів та Медвежа.

На оперативній нарада у райдержадміністрації, яка відбулась сьогодні, 4 лютого, Михайло Винницький звернув на цю проблему особливу увагу. На контролі у голови райдержадміністрації також епідеміологічна ситуація по грипу та ГРВІ у районі, температурний режим у школах, пожеженебезпечна ситуація, фінансування органами держказначейства першочергових видатків тощо.

Зобов’язав Михайло Винницький підлеглих підготувати пакет документів для подання у Міністерство культури України щодо надання Нагуєвицькому заповіднику статусу Національного.

Голова районної ради Михайло Сікора наголосив на персональній відповідальності голів сільських, селищних рад за розчистку сільських комунальних доріг, а також ознайомив присутніх із порядком денним чергової сесії районної ради, запланованої на березень.

детально

Понеділок, 04 лютого 2013 12:04

03 лютого 2013р. в с.Верхні Гаї відбувся традиційний турнір з настільного тенісу, який цього року був присвячений річниці народження провідника ОУН Степана Бандери.

Турнір розпочався із спільної молитви під проводом о.Романа, пароха с.Верхні Гаї. Із вступним словом до учасників турніру звернулися депутати районної ради Михайло Гук, Василь Панів, сільський голова Володимир Ханас, які розповіли присутнім про основні віхи біографії та діяльності Степана Бандери та про героїчну визвольну боротьбу Української Повстанської Армії.

В турнірі прийняли участь біля 30 учасників, які в чесній боротьбі визначили переможців турніру.

Призерам турніру були вручені медалі та цінні призи. Організаторами та спонсорами турніру виступили депутат Дрогобицької районної ради Гук Михайло та фахівець ФСТ «Колос» Янишин Андрій.

детально

Понеділок, 04 лютого 2013 10:39

У неділю, 3 лютого, у районному Народному домі відбувся підсумковий концерт фестивалю «Колядує Франкове підгір’я», в якому взяли участь 13 колективів – переможців районних кущових оглядів. Зокрема, фольклорні колективи народних домів сіл Нагуєвичі, Унятичі, Биків,  Старий Кропивник, Добрівляни, Солонсько, Доброгостів, самодіяльний народний чоловічий вокальний ансамбль «Ясени», фольклорні групи народних домів сіл Сторона, Бистриця Гірська, Рихтичі, смт.Підбуж, хоровий колектив народного дому с.Уличне.

Переможців вітали заступник голови районної ради Роман Урбан та заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Галина Гайдук.    

Охочих стати свідками яскравої самобутньої народної творчості заледве вміщала головна районна зала. Свою високу оцінку народним аматорам глядачі висловлювали гучними оплесками, дякуючи за автентичність, відродження і збереження стародавніх колядок, особливу манеру виконання, колоритні українські костюми.

        

детально

П'ятниця, 01 лютого 2013 13:24

 

03 лютого о 14.00 год. в Дрогобицькому районному Народному домі відбудеться гала-концерт переможців районного огляду-конкурсу зимового фольклору «Колядує Франкове підгір'я».

Запрошуються всі бажаючі.

детально

Середа, 30 січня 2013 09:59

29 січня керівництво Дрогобицької районної ради провело робочу поїздку в с.Лішня Дрогобицького району. Голова районної ради Михайло Сікора, заступник голови районної ради Роман Урбан, керівник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Стецко, спільно з сільським головою с.Лішня Михайлом Стасівим, депутатами районної ради Михайлом Харівим, Любомиром Карпиним провели нараду в Лішнянській загальноосвітній середній школі, на базі якої в цьому році планується створити навчально-виховний комплекс.

Також, було оглянуто Монастир-Лішнянську початкову школу, Народний дім та Будинок дитячої та юнацької творчості в с.Лішня, Дрогобицький регіональний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді в с.Монастир-Лішнянський.

По підсумках наради, були дані доручення відповідним посадовим особам району щодо покращення функціонування установ та інфраструктури с.Лішня.

детально

Вівторок, 29 січня 2013 18:09

У Дрогобицькому районі проведено семінар-тренінг Проекту ЄС/ПРООН.

29 січня у сесійній залі Дрогобицької районної  ради відбувся районний семінар-тренінг на тему «Відтворення методології МРГ» в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ» у Дрогобицькому районі.

Семінар провели координатор Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ» у Львівській області Ігор Назар та координатор Проекту від Львівської обласної ради Юрій Грицевич.

У тренінгу взяли участь голова районної ради Михайло Сікора,  заступник голови районної ради Роман Урбан, заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, керуючий справами районної ради Михайло Гук, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Філіпенко, працівники районної ради та райдержадміністрації, сільські, селищні голови, члени громадських організацій сіл Снятинка, Рихтичі, Попелі та смт.Меденичі.

Реалізація Спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІ» у Львівській області розпочалась 11 липня 2011 року з підписання угоди про партнерство між Львівською облдержадміністрацією, Львівською обласною радою та ПРООН.

Впродовж серпня 2011р., на конкурсній основі, спільною комісією було відібрано 8 основних районів для участі у Проекті МРГ (Старосамбірський, Самбірський, Сколівський, Турківський, Жовківський, Бродівський, Перемишлянський та Буський), а у лютому 2012 року - додаткові 4 райони (Радехівський, Сокальський, Дрогобицький та Золочівський) для участі за напрямом «Відтворення методології МРГ (реплікація)».

У кожному із згаданих районів відібрано 4-5 населених пунктів для впровадження Проекту. Загалом в області - це 54 населених пункти, з яких 38 основних та 16 реплікаційних громад. Із Дрогобицького району учасниками проекту є 4 населених пункти: Попелі, Снятинка, Рихтичі та Меденичі. В цих селах уже зареєстровані громадські організації, які на правах партнерів братимуть участь у реалізації та співфінансуванні проекту.

Під час проведення семінару координатор проекту Ігор Назар розповів присутнім про основні етапи реалізації даного проекту та про підготовку матеріалів, необхідних для участі в Проекті. Члени громадських організацій, сільські голови мали можливість задати питання щодо участі громадських організацій та територіальних громад в реалізації даного Проекту.

На завершення було відмічено, що цей семінар-тренінг є тільки одним з перших етапів у впровадженні Проекту ЄС/ПРООН на теренах Дрогобиччини, за яким послідують наступні подібні ділові зустрічі.
 

детально

Понеділок, 28 січня 2013 16:55

29 січня голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора візьме участь у робочій виїзній нараді в с.Лішня Дрогобицького району.  

детальноПопередня сторінка 1... 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 ...171 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі