Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

Четвер, 22 серпня 2013 09:55 

детально

Вівторок, 20 серпня 2013 11:55

 

Святкові заходи з нагоди 22-ї річниці незалежності України

23 серпня – урочисте віче з нагоди Дня Державного Прапора України.

Площа перед районною радою біля Колони Свободи.

Початок о 12.00 год. 

23 серпня – урочисті збори та святковий концерт до Дня незалежності України.

Районний Народний дім.

Початок о 13.00 год.

24 серпня - спортивно-мистецьке свято з нагоди Дня незалежності України та

140-их роковин народження Івана Боберського.

Районний стадіон  "Карпати" (с.Доброгостів).

Початок о 15.00 год.

23-25 серпня - святкові заходи в населених пунктах району.

детально

Середа, 14 серпня 2013 11:55

Начальник організаційного відділу районної ради Микола Андріїв взяв участь у нараді з питання забруднення річки Солониця, скликаної відповідно до колективного звернення мешканців сіл Болехівці, Нове Село та Раневичі.

На нараді було заслухано громадського діяча, мешканця с.Нове Село М.Войтка та сільського голову с.Болехівці Д.Ясеницьку. Також, по даному питанню виступили заступник голови м.Стебника П.Веклюк, начальники Дрогобицького міжміського та міжрайонного управлінь ГУ Держсанепідслужби у Львівськівй області І.Майкут та Р.Ковтало, представники КП «Дрогобичводоканал» В.Головко та КП «Трусквецьводоканал» О.Пелехатий, начальник Дрогобицького управління водного господарства Г.Демчук та заступник голови райдержадміністрації І.Мізерник.

По підсумках наради було вирішено провести моніторинг викидів, які здійснюють установи та підприємства м.Стебника та м.Трускавця,  Держсанепідемслужбі провести аналіз води, звернутись до ЗМІ у висвітленні цієї проблеми, проводити засідання по даному питанню не рідше 2-х раз в місяць, відповідним організаціям здійснювати постійний контроль за ситуацією, що склалася.

Крім цього, було рекомендовано Державній екологічній інспекції у Львівській області детально вивчити ситуацію та притягнути до відповідальності винних осіб чи установи, які забруднюють навколишнє середовище, в т.ч. р.Солониця.

Після отримання результатів досліджень, надіслати відповідні листи у Львівську природоохоронну прокуратуру та облдержадміністрацію.

детально

Середа, 31 липня 2013 14:08

30 липня 2013 року заступник голови районної ради Роман Урбан взяв участь у засіданні загальних зборів Асоціації сільських, селищних рад, яке проходило в сесійній залі районної ради.

На засіданні було розглянуто питання про прийняття звернення Асоціації сільських, селищних рад Дрогобицького району щодо необхідності спрощення процедури внесення відомостей, зазначених в актових записах цивільного стану, складених виконавчими комітетами сільських, селищних рад, до Державного реєстру актів цивільного стану громадян, а також про взаємодію виконавчих комітетів сільських, селищних рад з відділом ДРАЦС у Дрогобицькому районі реєстраційної служби Дрогобицького МРУЮ у процесі виконання делегованих повноважень з реєстрації актів цивільного стану громадян.

детально

П'ятниця, 26 липня 2013 11:14

Перший на Дрогобиччині Фестиваль меду запрошує гостей.

15 вересня цього року на Дрогобиччині вперше відбудеться Фестиваль меду. Свято проходитиме у селищі Меденичі. Метою фестивалю є представлення та популяризація традицій розвитку бджільництва на Дрогобиччині, вшанування благородної праці пасічників, краєзнавча та туристична промоція краю.

До участі у святі запрошуються бджолярі Дрогобицького та інших районів Львівщини, чисельні гості. Села району представлять українську національну кухню та кулінарне мистецтво.

Оргкомітет Фестивалю меду запрошує усіх бажаючих взяти участь у святкуванні та фінансово підтримати унікальну в культурному житті краю подію.

детально

Четвер, 25 липня 2013 14:25

В селі Нагуєвичі Дрогобицького району урочисто запалили газовий факел.

Знаменна подія відбулася 25 липня в селі Нагуєвичі: біля музею Івана Франка урочисто було запалено газовий факел. Відтепер в рідному селі великого Каменяра зможуть користуватися природним паливом – це стало можливим завдяки спільним зусиллям органів місцевої влади та народного депутата України Олега Ляшка.

Слід відмітити, що роботи по проведенню газопроводу виконувались за рахунок державного бюджету.  Сільський голова Нагуєвич Михайло Юліанович Чапля вручив подяки голові районної ради Михайлу Сікорі, голові Дрогобицької райдержадміністрації Михайлу Винницькому, народному депутату України Олегові Ляшку, депутату районної ради Михайлу Федоровичу Чаплі, директору Бориславського газового господарства Володимиру Луціву та безпосереднім виконавцям, які прокладали газопровід.

 

Офіційна частина розпочалася з молитви, яку провів сільський священик отець Андрій потім перед громадою села Нагуєвичі виступили заступник голови районної ради Роман Урбан, заступник голови Дрогобицької РДА Іван Мізерник, народний депутат України Олег Ляшко, депутат районної ради Михайло Федорович Чапля та інші.

Також, відбувся святковий концерт за участю творчих працівників Народного дому села Нагуєвичі та молодих виконавців.

детально

Середа, 24 липня 2013 11:23

   23 липня голова Дрогобицької районної ради М.Сікора взяв участь у прямому ефірі на радіо "Франкова Земля". Під час діалогу з радіо-слухачами йшлося про підготовку до святкування 157 річниці від Дня народження Івана Франка, стан виконання районного бюджету Дрогобицького району за 1-ий квартал 2013 року, прогнозні показники виконання бюджету за півріччя, ремонт доріг, пасажирські перевезення, працевлаштування молоді, створення районного часопису у Дрогобицькому районі тощо.

   М.Сікора, також розповів про підготовку до чергової сесії районної ради, подякував окремим сільським головам за належне виконання своїх професійних обов'язків.  

детально

Середа, 17 липня 2013 16:10

         3 липня голова районної ради Михайло Сікора взяв участь у нараді з приводу проблем у діяльності Підбузької малої академії мистецтв ім..Емануїла Миська, яка у вересні 1992 року була створена, за аналогією з Державною художньою середньою школою-інтернатом ім..Т.Шевченка в м.Києві, як спеціалізована школа з поглибленим вивченням художніх дисциплін для винятково обдарованих дітей з сільських місцевостей Бойківщини – Турківщини, Самбірщини, Старосамбірщини та Дрогобиччини, як базова школа Львівської Національної академії мистецтв.

         Це відповідало вимогам та запитам часу, адже таким чином намагалися ліквідувати наслідки дискримінаційної політики радянської системи щодо сільського населення.

         Зі смертю Емануїла Миська, ректора Львівської Національної академії мистецтв, та передачею Підбузької малої академії  мистецтв в обласне підпорядкування, почав змінюватися й статус даного навчального закладу – із елітарної школи з трирівневим навчанням до звичайної школи-інтернату.

         Голова районної ради нагадав присутнім, що МАМ у Підбужі створювалася виключно для обдарованих дітей і наголосив що через розбіжності в розумінні ролі і завдання навчального закладу на нараді не вдалося прийти до єдиної думки щодо шляхів вирішення даного питання, тому доцільно буде звернутися до обласної ради з приводу даного питання.

детально

Середа, 17 липня 2013 09:20

Хто будує храм на землі, той будує дім на небесах

       13 липня у с.Снятинка відбулася велична подія – парафіяни села  освятили новозбудований храм святих апостолів Петра і Павла.

       У липні 2003 року відбулося освячення наріжного каменю під будівництво храму тодішнім парохом о. З.Максимівим та деканом о. А.Полянком.

       Громада села відразу ж взялася за роботу. Майже кожен житель села долучився до побудови нового храму фізичною працею і пожертвами коштів.

      Важко переоцінити лепту, яку внесли на побудову храму представники української діаспори в США. Рік за роком, завдяки жертовній праці парафіян, спинився храм у височінь. У 2010 році парохом у селі став отець Григорій Савчин, який активно включився у роботу по зведенню нового храму.

     І ось настав цей святковий день, якого усі снятинчани так чекали і прийшли подякувати Богові за те, що Своєю волею дав звершитись їхнім сподіванням. 

детально

П'ятниця, 14 червня 2013 16:36

14 червня в районному Народному домі відбулися урочисті збори та святковий концерт присвячені Дню медичного працівника.

Медиків району привітали головний лікар Дрогобицького районного територіального медичного об’єднання Валерій Паламарчук, заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, заступник голови районної ради Роман Урбан. Вітальну телеграму від народного депутата України Романа Ілика зачитав його помічник Григорій Лужецький.

У своєму виступі заступник голови районної ради Роман Урбан висловив вдячність за чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я мешканців нашого району. Відзначив, що протягом тисячоліть люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користуються постійною любов’ю та повагою. Талановиті руки медичних працівників дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення.

Він також побажав працівникам медичної галузі міцного здоров’я та успіхів у роботі. Кращі працівники цієї сфери отримали від керівництва медичного об’єднання, районної ради та райдержадміністрації грамоти та квіти.

Приємним подарунком у день професійного свята для послідовників Гіппократа став концерт, в якому виступили артисти Львівської обласної філармонії.

детальноПопередня сторінка 1... 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 ...178 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі