Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

Понеділок, 28 січня 2013 10:23

29 січня 2013 року о 11.00 год. в Дрогобицькій районній раді відбудеться  районний семінар-тренінг на тему «Відтворення методології МРГ»в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ» у Дрогобицькому районі.

Семінар будуть проводити координатор Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ» у Львівській області Ігор Назар та координатор Проекту від Львівської обласної ради Юрій Грицевич.

Для участі в районному тренінгу будуть запрошені керівники та працівники районної ради, райдержадміністрації, сільські, селищні голови, члени громадських організацій сіл Снятинка, Рихтичі, Попелі та смт.Меденичі.

                                                                                                     Оргвідділ

детально

Середа, 23 січня 2013 11:42

 

22 січня 2012 року у районному Народному домі відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня Соборності та Свободи України. В урочистостях взяли участь заступник голови районної ради Роман Урбан, заступник голови райдержадміністрації Галина Гайдук, актив району. Вчитель Нижньогаївської школи Микола Стефанський виголосив реферат про історичне значення та уроки проголошення Акту злуки Західноукраїнської Народної Республіки та Української Народної Республіки. Заступник голови районної ради Роман Урбан вітаючи присутніх відзначив, що успіх побудови демократичної держави ґрунтується на спільних зусиллях, на дотриманні принципів демократії, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє нашої держави і тому ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.    

У святковому концерті виступили народний вокальний ансамбль "Журавка" районного Народного дому, дитячий хореографічний ансамбль "Веселка" з Нагуєвич, дует Доброгостівської музичної школи у складі Дарії Войтович та Василя Мороза, народний вокальний ансамбль "Ясени" з Ясениці Сільної, солісти Тетяна Пупін, Наталія Баб'як, Іван Бучинський.

детально

Середа, 23 січня 2013 10:53

22 січня 2012 року о 10.00 год. в приміщенні Дрогобицької районної ради відбулося засідання Асоціації сільських, селищних рад Дрогобицького району. В засіданні взяв участь заступник голови районної ради Роман Урбан.  Основну увагу було звернуто на питання наповнення сільських та селищних бюджетів. Начальник фінансового управління райдержадміністрації В.Перхун повідомив про недостатність коштів в місцевих бюджетах, яких не вистачає на виплату заробітної плати, оплату енергоносіїв, відрядження працівників сільських, селищних рад, придбання канцтоварів. Присутні задавали питання, спільно шукали можливості вирішення нагальних проблем. Наступним питанням яке розглядалось на засіданні було встановлення мережі Інтернет в сільських та селищних радах, адже у більшості з них вона відсутня. Перед учасниками засідання виступив керівник ТзОВ «Комп’ютерна група» Володимир Кондзьолка, який розповів про технічні можливості встановлення мережі Інтернет та про необхідні фінансові затрати. 

детально

Понеділок, 21 січня 2013 15:08

Дрогобицька районна рада повідомляє, що 22 січня о 15.00 год. в приміщенні районного Народного дому відбудуться урочистості та святковий концерт до Дня Cоборності і Свободи України.

                                                                                                                               Оргвідділ 

детально

Понеділок, 21 січня 2013 11:52

Створено Асоціацію органів місцевого самоврядування «Франковий край»

18 січня в приміщенні Трускавецької міської ради відбулася робоча зустріч з народним депутатом від Дрогобиччини Романом Іликом. На зустрічі були присутні голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора, міський голова Дрогобича Олексій Радзієвський, міський голова Трускавця Руслан Козир, міський голова Борислава Володимир Фірман, міський голова Стебника Василь Пецюх. Метою зустрічі було підписання Декларації про створення Асоціації органів місцевого самоврядування «Франковий край» задля вирішення спільних проблем краю, захисту прав та інтересів мешканців Дрогобиччини, сприяння соціально-економічному і культурному розвитку відповідних територій.

Як зазначено у Декларації, створення Асоціації базується на Конституції України, законах України "Про асоціації органів місцевого самоврядування", "Про місцеве самоврядування в Україні", Європейській Хартії місцевого самоврядування, інших актах законодавства України. Юридичною підставою спільної діяльності територіальних громад є Закон України "Про асоціації органів місцевого самоврядування".

Асоціація створюється на принципах законності, добровільності, рівноправності членів, самоврядності, самостійності у визначенні напрямів своєї діяльності, відкритості і публічності.

Учасники зустрічі бачать основним завданням Асоціації «Франковий край» – об’єднання зусиль керівників усіх територіальних громад для вирішення гострих проблем, які постали перед Дрогобиччиною. Високий рівень безробіття, проблеми екології та водопостачання, жахливі дороги – ці проблеми хвилюють сьогодні мешканців не лише Дрогобича, але й Борислава, Стебника, Трускавця, Східниці, усіх сіл та селищ району. Тому, на шляху розвитку регіону, необхідно спільно працювати над їх вирішенням, докладати максимум зусиль для відстоювання інтересів Франкового краю в обласній та Верховній Раді. Окрім того, така Асоціація може стати гарним комунікативним майданчиком для обміну досвідом, реалізації нових ідей та проектів. До участі у новоствореній Асоціації планується згодом залучити Львівську обласну раду, як найвищий представницький орган Львівщини.

детально

Середа, 09 січня 2013 10:38

 

Дрогобицька районна рада повідомляє, що в районі пройшли засідання сесій сільських, селищних рад по прийняттю місцевих бюджетів. Працівники районної ради та райдержадміністрації здійснювали контроль за ходом проведення сесій. Хочемо відзначити, що у всіх сільських, селищних радах Дрогобицького району було прийнято місцеві бюджети на 2013 рік.

                                                                                                                                            Оргвідділ

детально

П'ятниця, 04 січня 2013 09:38

Відділ культури і туризму райдержадміністрації проводить кущовий огляд зимового фольклору «Колядує Франкове Підгір’я». Подаємо графік проведення святкового пісенного огляду в населених пунктах Дрогобицького району...

детально

Середа, 02 січня 2013 12:16

З 29 грудня в Дрогобицькому районі розпочалося проведення сесій в сільських, селищних радах для прийняття бюджетів на 2013 рік. Подаємо графік сесій в розрізі сільських, селищних рад, а також список закріплених працівників районної ради, відділів та управлінь райдержадмінітсрації для контролю за їх якісним проведенням...

 

   

детально

Середа, 02 січня 2013 12:06

З нагоди 104-их роковин від дня народження Провідника ОУН Степана Бандери голова районної ради Михайло Сікора, заступник голови районної ради Роман Урбан та керуючий справами районної ради Михайло Гук взяли участь у святковому віче, яке відбулося 1 січня в Дрогобичі у сквері Степана Бандери. Присутніми також були представники місцевих органів самоврядування, депутати міської і районної рад, представники громадсько-патріотичних організацій.

Розпочалися урочистості з покладання вінків і квітів до пам’ятника С.Бандери.

Вступним словом віче відкрив секретар Дрогобицької міської ради Тарас Метик. Голова Дрогобицької станиці Братства ОУН-УПА  Степан Яворський, зокрема, наголосив на вирішальній ролі Бандери у боротьбі за Українську державу. Про Степана Бандеру говорили у своїх виступах голова Львівської обласної організації Конгресу українських націоналістів Тарас Гентош, депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний, голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора, учасники національно-визвольних змагань, представники молоді.

Увечері молодь провела віче біля пам’ятника Степанові Бандері і засвітить лампадки пам’яті.

детально

Субота, 29 грудня 2012 11:04

Затверджено районний бюджет Дрогобицького району на 2013 рік.

28 грудня відбулось друге пленарне засідання ХХІІ сесії Дрогобицької районної ради. Депутати затвердили районний бюджет Дрогобицького району на 2013 рік. Загальний обсяг доходів та видатків районного бюджету на 2013 рік становить 238943,3 тис.грн.

Кожен, хто взяв участь в обговоренні, назвав основний фінансовий документ району на 2013 рік злиденним, недостатнім, адже заледве покриваються першочергові видатки – заробітна плата працівникам бюджетних установ, енергоносії, харчування у школах та лікарнях, медикаменти тощо. Втім, переконували виступаючі, бюджет необхідно приймати, щоб соціальні виплати, заробітні плати виплачувались, згідно із задекларованим державою підвищенням з 1 січня 2013 року.

Не підтримали колег у голосуванні за прийняття районного бюджету фракції ВО «Свобода» та «Фронт змін», зробивши офіційну заяву з сесійної трибуни.

Згодом депутати райради розглянули питання про затвердження структури, чисельності виконавчого апарату районної ради на 2013 рік, надали згоду на отримання ТзОВ «Водолій С.П.» та ДП «Перлина» ТзОВ «Саланг-Сервіс» спеціальних дозволів на геологічне вивчення ділянки прісних підземних вод на території відповідно Модрицької та Уличненської сільських рад, затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі Нанівського Михайла Михайловича на території Болехівської сільської ради.

Закривши ХХІІ сесію районної ради, голова районної ради Михайло Сікора запросив народних обранців на урочисте відкриття ялинки. Біля адмінбудинку залунали пісні і колядки у виконанні працівників культури району, символізуючи одну з найвеличніших подій народження Месії.

детальноПопередня сторінка 1... 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 ...165 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі