Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

Четвер, 30 травня 2013 11:52

29 травня голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора зустрівся у прямому ефірі з радіослухачами програми “Франкова земля”.

Очільник району проінформував краян про підготовку до чергової ХХV сесії районної ради, відповів на запитання, які стосувались ремонту автомобільних доріг, відкриття нового маршруту Дрогобич-Підбуж, збільшення кількості пільгових місць в автобусах.

Надійшли телефонні дзвінки з Рихтич, Урожа, Підбужа, Лішні, Нагуєвич, Сторони.

детально

Середа, 29 травня 2013 11:47

28 травня в районній раді відбулося засідання Президії районної ради, на якому було погоджено дату проведення XXV чергової сесії районної ради — 06 червня 2013 року о 10.00 год., а також узгоджено порядок денний сесії, а саме: 

детально

Вівторок, 28 травня 2013 09:17

27 травня в Львівському обласному академічному музично-драматичному театрі ім.Юрія Дрогобича пройшло офіційне відкриття літературно-мистецької академії “Країна Франкіана”, присвячена 97-й річниці з дня смерті великого Каменяра. 

Серед тих, хто привітав учасників академії — голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора, який наголосив, що районна влада ставить перед собою завдання домогтись вирішення питання надання державному історико-культурному заповіднику “Нагуєвичі” статусу Національного.

У програмі заходів — вистави за творами Івана Франка та про Франка, екскурсії “Стежками Івана Франка у Дрогобичі, Нагуєвичах, Бориславі, презентація Інституту франкознавства, “Франко-фесту”, круглі столи, “Нагуєвицькі читання-2013”, тощо.

детально

Понеділок, 27 травня 2013 09:51

Минулого тижня в районній раді відбулись планові засіданні постійних комісій районної ради з питань охорони здоров’я і соціального захисту, з питань агропромислового комплексу, з питань духовності, культури і у справах молоді і спорту, з питань охорони довкілля і природних ресурсів, з питань промисловості, транспорту, зв’язку та енергозбереження, з питань земельних відносин, з питань архітектури та будівництва.

На комісіях були розглянуті питання щодо виконання районного бюджету Дрогобицького району за І квартал 2013 року, про хід виконання весняно-польових робіт в Дрогобицькому районі у 2013 році, про функціонування системи екстреної медичної допомоги в Дрогобицькому районі, про передачу міжбюджетних трансфертів іншим адміністративно-територіальним одиницям за лікування громадян Дрогобицького району на 2014 рік, про хід виконання екологічної Програми Дрогобицького району на 2012-2013 роки, про стан та використання водних ресурсів на території Дрогобицького району, про виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах Дрогобицького району за березень - квітень 2013 року та про план ремонту автомобільних доріг Дрогобицького району на 2013 рік та інші важливі питання життєдіяльності району.

Сьогодні о 14.30 год. відбудеться засідання постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики, а завтра засідання Президії районної ради, на якому і буде остаточно визначена дата проведення та затверджений порядок денний чергової ХХV сесії районної ради.

детально

П'ятниця, 24 травня 2013 12:01

Заступник голови Дрогобицької районної ради Роман Урбан взяв участь у засіданні Загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна», яке проходило в м.Трускавець 23 травня 2013 року. 

На засіданні були розглянуті питання щодо вступу нових членів до Асоціації, прийнято звернення до Кабінету Міністрів України щодо необхідності активізації роботи з розробки та затвердження Державної програми сталого розвитку Українських Карпат та заслухано звіт про проведену роботу за період 2010-2012 роки та визначено пріоритетні напрямки діяльності Асоціації на  2013 рік.

У засіданні Загальних зборів АОМС «Єврорегіон Карпати – Україна» взяли участь представники від Івано-Франківської та Закарпатської областей, Жидачівського, Самбірського, Старосамбірського, Городоцького, Сколівського, Турківського районів Львівщини.

Також, на засіданні було затверджено новий склад Правління Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна», а саме:

Горбовий В.І. - голова правління АОМС «Єврорегіон Карпати – Україна»,
Литвин Г.П. - виконавчий директор АОМС «Єврорегіон Карпати – Україна»,
Колодій П.Н. - голова Львівської обласної ради,
Скрипничук В.М. - голова Івано-Франківської обласної ради,
Сікора М.М. - голова Дрогобицької районної ради Львівської області,
Кікінчук Я.М. - голова Верховинської районної ради Івано-Франківської області,
Канюк В.М. - голова Великоберезнянської районної ради Закарпатської області,
Катрич М.М. - голова Головецької сільської ради Львівської області,
та склад Ревізійної Комісії Асоціації.

Крім цього, було затверджено бюджет АОМС «Єврорегіон Карпати – Україна» на 2013 рік та розміри вступних і членських внесків та делеговано головам Львівської і Івано-Франківської обласних рад повноваження провести переговори з головами Закарпатської та Чернівецької обласних рад щодо їх вступу до Асоціації.

детально

Субота, 18 травня 2013 11:43

Інформаційний звіт

про роботу Української асоціації районних та обласних рад 

за січень-квітень 2013 року

 

Однією з основних цілей Асоціації є представлення спільних інтересів територіальних громад, органів місцевого самоврядування, що функціонують на місцевому та регіональному рівні в органах державної влади, захист їх прав та інтересів, у підготовці програм державної підтримки розвитку місцевого самоврядування, розробці проектів законодавчих актів з питань місцевого самоврядування... 

детально

П'ятниця, 17 травня 2013 16:40

На цьому тижні в районній раді, в плані підготовки до проведення чергової XXV сесії, відбулись засідання постійних комісій ради з питань підприємництва, торгівлі, туризму і рекреації, з питань освіти та науки, з питань депутатської діяльності, етики, дотримання законності і правопорядку, на яких були розглянуті важливі питання життєдіяльності району.

детально

П'ятниця, 17 травня 2013 16:30

17 травня в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва. 

Цього дня в Дрогобицькому районному Народному домі відбулися урочисті збори, присвячені цій даті. До присутніх працівників культури району з вітальним словом звернувся голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора, який привітав всіх працівників культури з їх професійним святом, нагородив почесними грамотами кращих з них.

Також, мали слово заступник голови райдержадміністрації Галина Гайдук, колишній начальник відділу культури, помічник народного депутата Григорій Лужецький, виконуюча обов'язки начальника відділу культури і туризму Дрогобицької РДА Леся Хом'як та інші.

Присутніх із святом привітали мистецькі колективи Дрогобицького району.

На закінченні дійства від районної фракції "Удар" всім присутнім жінкам були вручені квіти.

Тож, можна відзначити, що свято вдалося і залишило по собі приємні і теплі враження.

детально

П'ятниця, 17 травня 2013 10:29

16 травня 2013 року голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора взяв участь у роботі ІІІ пленарного засідання XXIV чергової сесії Львівської обласної ради VI скликання.

детально

Вівторок, 14 травня 2013 14:38

11 травня 2013 року голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора взяв участь у посвяченні каплички Пресвятої Богородиці в с.Гирівка Дрогобицького району. 


 

Отець Андрій провівши посвяту відзначив важливість відкриття острівця віри, надії і Божої любові, який повсякчас скріплюватиме тих, хто до нього приходитиме, гуртуватиме навколо Церкви, прищеплюватиме високі ідеали християнської моралі, допомагатиме дбати про душу, бо вона вічна і є неоціненним скарбом.

В заході взяли участь депутати районної ради Семен Барщик та Іван Фідик. Слід зазначити, що завдяки матеріальній допомозі Івана Фідика у побудові каплиці, а також при сприянні членів правління кооперативу “Бджілка” Милоцького Миколи та Косака Романа і відбулося це дійство.


 

На завершенні діти с.Гирівка привітали присутніх художніми виступами.

детальноПопередня сторінка 1... 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 ...171 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі