Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

Середа, 08 травня 2013 18:20 

Шановні мешканці Дрогобиччини!

Щиросердечно вітаю Вас з Днем Перемоги!

Цей історичний день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів.

Низький земний уклін усім, хто жертвував своїм життям в ім’я ближнього, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

Щороку свято 9 Травня служитиме нагадуванням: немає більшої цінності ніж радість життя на вільній землі!

Щиро бажаю Вам, дорогі земляки, ветерани, учасники бойових дій міцного здоров’я і довголіття, добра і радості, оптимізму і Господньої благодаті. А головне – завжди квітучого чистого неба та радісних дитячих усмішок – символу щастя і миру.

З повагою.

Голова дрогобицької районної ради                             Михайло Сікора

детально

Середа, 08 травня 2013 15:02

08 травня 2013 року о 10.00 год. в сесійній залі відбулося засідання позачергової ХХІV сесії районної ради, на якому розглядалося подання Дрогобицької міжрайонної прокуратури на рішення районної ради від 26 березня 2013 року № 254 «Про створення районного часопису у Дрогобицькому районі». 

Після недовгого обговорення, депутати районної ради не підтримали подання Дрогобицької міжрайонної прокуратури по даному питанню. 

детально

Вівторок, 07 травня 2013 12:56

08 травня 2013 року о 10.00 год. в сесійній залі відбудеться засідання позачергової ХХІV сесії районної ради.

Скликання позачергової сесії викликане поданням Дрогобицької міжрайонної прокуратури на рішення районної ради від 26 березня 2013 року № 254 «Про створення районного часопису у Дрогобицькому районі».

                                                                                                         Оргвідділ районної ради

детально

Вівторок, 30 квітня 2013 11:15

Анонс

08 травня в районному Будинку культури о 11.00 год. відбудеться Урочиста академія  з нагоди Дня Перемоги, а в 14.00 год. буде проведено святковий концерт до Дня Матері «Берегиня роду людського». 

                                                                                                                                      Оргвідділ районної ради                                                                                                  

детально

Понеділок, 29 квітня 2013 14:21

Сьогодні на черговій оперативній нараді, яку провів голова райдержадміністрації Михайло Винницький, порушено ряд актуальних проблем. Йшлося про ремонт комунальних доріг, весняно-польові роботи, пожежну безпеку в умовах підвищеної температури повітря, підготовку до районного Свята матері, участі районних колективів у Великій Гаївці, яка пройде біля пам’ятника Т.Шевченку у Дрогобичі.

Аналізуючи результати перевірки делегованих повноважень виконкому Смільнянської сільської ради, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Філіпенко, який здійснив також об’їзд населених пунктів гірської зони району, відзначив потуги голови сільської ради Володимира Кузана щодо організації робіт з благоустрою. Позитивно також був охарактеризований колектив Старокропивницької сільської ради.

На особливу увагу заслуговує й ініціатива депутата Дрогобицької районної ради Віталія Скоропада, який організував разом з органами місцевого самоврядування прибирання території села Бистриця Гірська. Натомість, у Залокоті турбує засмічення берегів річок, які не прибрані навіть  в рамках місячника довкілля.

Начальник Дрогобицького міськрайонного відділу міліції Василь Овчаренко доповів, що найближчим часом правоохоронці посилять контроль за незаконним вивозом сміття у селах, забрудненням русел річок, лісових смуг. Особлива увага, за словами полковника Овчаренка, буде звернена на роботу сільських торгових об’єктів, позаяк тут часто продають неповнолітнім спиртні напої.

М.Винницький повідомив, що незабаром відбудеться нарада з цього приводу. Адже не за горами літні канікули, а безпека молоді – одне з першочергових завдань влади.

В нараді взяв участь заступник голови районної ради Р.Урбан.

детально

Понеділок, 22 квітня 2013 15:25

На сьогодні у Дрогобицькому районі посіяно 60% ярих зернових, завершується підживлення, а на окремих ділянках розпочата боротьба з бур’янами озимих зернових, - такі дані озвучив заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник на щотижневій нараді.

Голова райдержадміністрації Михайло Винницький значну увагу приділив попереднім результатам місячника довкілля на Дрогобиччині. Йшлося про прибирання придорожніх смуг, русел річок, збільшення площ лісових насаджень. Окрім відповідних служб до впорядкування територій слід більш активно залучити сільські, селищні ради, - наголосив М.Винницький, - Особливо треба звернути увагу на прибирання могил невідомих вояків за волю України.

Розглядалось на нараді й питання участі районних виробників сільськогосподарської продукції у передвеликодньому ярмарку у Дрогобичі, незаконного вивозу гравію, попередження аварій під час використання газу в побуті, реформування органів місцевого самоврядування, ремонт доріг, тощо.

детально

П'ятниця, 19 квітня 2013 10:41

Відбулася чергова нарада в рамках проекту ЄС/ПРООН

«Місцевий  розвиток орієнтований на громаду – II»

18 квітня 2013 року у Дрогобицькій районній раді відбулась робоча нарада за участю обласних фахівців проекту та представників громадських організацій населених пунктів Дрогобицького району.   

Громадами смт.Меденичі, с.Рихтичі, с.Снятинка, с.Попелі продовжується реалізація проектів в рамках Програми розвитку ЄС/ПРООН «Місцевий  розвиток орієнтований на громаду – II».  На даному етапі зібрано та оформлено усі необхідні матеріали, які затверджені на обласному рівні проекту та скеровані на розгляд  та затвердження в головний офіс в м.Київ.

Даний проект направлений на активну мобілізацію місцевих громад у партнерстві з владою та бізнесом для вирішення питань екології, охорони здоров’я, водопостачання та енергозбереження на соціальних об’єктах громад. Саме тому і надалі ведеться збір інформації від громадських організацій Дрогобицького району щодо впровадження II етапу Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтовний на громаду».

детально

Четвер, 18 квітня 2013 11:40

Протягом 15-17 квітня 2013 року в смт.Брюховичі проходив семінар-тренінг на тему «Механізм управління земельними ресурсами у світлі чинного законодавства. Договори оренди, сервітуту, суперфіція та емфітевзису». У семінарі взяли участь селищний голова смт.Підбуж - Степан Кугівчак, сільські голови с.Болехівці - Дарія Ясеницька, с.Почаєвичі - Володимир Яріш та с.Ролів - Мирослава Бугера.

Cлід зазначити, що минулого тижня взяли участь у підвищенні кваліфікації за професійною програмою для посадових осіб органів місцевого самоврядування IV категорії у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України сільські голови с.Добрівляни - Іван Грушка, с.Дережичі - Мирослав Селяник, с.Нагуєвичі - Михайло Чапля та захистили випускну роботу на тему «Аналіз та перспективи соціально-економічного розвитку територіальної громади».

Отож, слід зазначити, що постійно створюються умови для сільських та селищних голів підвищувати свій рівень знань, беручи участь у семінарах, тренінгах та тематичних зустрічах.

детально

Вівторок, 16 квітня 2013 16:02

У неділю, 14 квітня, Стартувала ІІІ Спартакіада серед депутатів Львівщини. Представники депутатського корпусу Дрогобицької районної ради змагались із колегами Старосамбірщини, Турківщини, Мостищини. За результатами впертої боротьби наші представники посіли 3-є загальнокомандне місце.

Високі особисті результати продемонстрували Юрій Жук (ІІ місце з шахів), Микола Сов`як (ІІІ місце з гри в шашки), Богдан Бараняк (ІІ місце з настільного тенісу). У командному заліку спортивна команда Дрогобицького району зайняла ІІІ місце з футзалу та волейболу.

Поїздка відбулась завдяки фінансовій підтримці депутатів районної ради Сергія Грибанова («Батьківщина»), Юрія Кулинича («Удар»), Миколи Андріїва («Батьківщина»).

                                                                                                                         Організаційний відділ районної ради

детально

Понеділок, 15 квітня 2013 16:48

Несподівано гостро на оперативній понеділковій нараді в райдержадміністрації постало питання про відновлення електропостачання для мешканців п’яти будинків села Дережичі. Півтора року люди не мають світла через непорозуміння між місцевим підприємством та електропостачальною організацією.

Голова райдержадміністрації Михайло Винницький дав доручення своєму заступникові Івану Мізернику та начальнику Дрогобицького РЕМ Василю Дмитрику зустрітися з власниками ПрАТ «Львівобленерго» і знайти компромісні рішення, щоб до Великодня відновити електропостачання у проблемних будинках с.Дережичі.

Йшлося на нараді про проведення Дня довкілля, організацію весняно-польових робіт, насадження лісових культур, присвоєння багатодітним матерям звання «Мати-героїня», ремонт доріг, тощо.

детальноПопередня сторінка 1... 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 ...158 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі