Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

П'ятниця, 15 листопада 2013 15:17

15 листопада 2013 року у сесійному залі Дрогобицької районної ради відбувся семінар з питань захисту прав споживачів, який провели начальник відділу захисту прав споживача у сфері внутрішньої торгівлі Надія Бригінець та головний спеціаліст юридичного сектору інспекції з питань захисту прав споживачів у Львівській області Роман Ганущин.

Семінар проведений з метою забезпечення ефективного координаційного механізму взаємодії та співпраці інспекції з питань захисту прав споживачів у Львівській області з державними органами, органами місцевого самоврядування, громадськими об'єднаннями споживачів, засобами масової інформації для проведення інформаційно-просвітницької роботи, ефективного реагування на процеси, що відбуваються на ринку товарів, послуг та реклами.

В семінарі взяли участь керівники відділів та управлінь райдержадміністрації, працівники районної ради, сільські, селищні голови, підприємці району та представники засобів масової інформації.

детально

П'ятниця, 15 листопада 2013 09:22

14 листопада 2013 року голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора взяв участь у Загальних зборах обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини», які відбулися в Львівській обласній раді.

На засіданні розглядались питання про стан казначейського обслуговування касових видатків місцевих бюджетів, обговорювались проблемні питання виконання місцевих бюджетів Львівської області у 2013 році, реалізації обласних цільових програм і заходів забезпечення місцевого розвитку та програм, що фінансуються з державного бюджету, статутні принципи Асоціації.       

детально

Середа, 13 листопада 2013 09:20

12 листопада голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора взяв участь у VI пленарному засіданні ХXVI сесії Львівської обласної ради, на якому розглядались важливі питання життєдіяльності Львівщини, зокрема і Дрогобиччини.

детально

П'ятниця, 08 листопада 2013 11:01

7 листопада 2013 року відбулося засідання оргкомітету по підготовці до відзначення 100-річчя бою Українських Січових Стрільців на горі Кобила в с.Залокоть та 100-річчя з дня народження сотника УПА Миколи Фриза, створеного рішенням XXVІ сесії Дрогобицької районної ради від 2 жовтня 2013 року.

В роботі засідання взяли участь голова оргкомітету — депутат районної ради В.Панів, члени оргкомітету: парох храму св.Миколая с.Залокоть о.Святослав Городецький, заступник голови районної ради Р.Урбан, депутат Львівської обласної ради М.Задорожний,  начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації О.Марущак, сільський голова с.Залокоть В.Куцик та сільський голова с.Опака Г.Шагур.

На оргкомітеті розглядались питання підготовки до святкування 100-річчя бою Українських Січових Стрільців на горі Кобила в с.Залокоть та 100-річчя з дня народження сотника УПА Миколи Фриза, які відбудуться у 2014 році.

Крім цього, вирішувались питання розподілу обов'язків між членами оргкомітету та пропозиції до проекту Заходів по підготовці вищевказаних святкувань, а також було прийнято рішення направити  звернення до комунального підприємства Львівської обласної ради «Доля»  щодо проведення розкопок та пошукових робіт на горі “Кобила” в с.Залокоть.

В контексті вищевказаних подій, було запропоновано на наступному засіданні оргкомітету розглянути питання про необхідність проведення ремонту Народного дому та капітального ремонту автодороги загального користування  в с.Залокоть, а також  облаштування під'їзних шляхів до гори Кобила.

Членами оргкомітету також подані пропозиції щодо проведення в Дрогобицькому районі у наступному році урочистих Академій, присвячених вищевказаним подіям.

Чергове засідання оргкомітету заплановане на початок  грудня поточного року.

Бажаючих прилучитися до проведення святкування просимо перераховувати кошти на благодійний рахунок:

         Розрахунковий рахунок 26003301238

МФО 385101

ЗКПО 20826647

ВАТ «Державний ощадний банк України»

філія-відділення ощадбанку м.Трускавець

з поміткою «Пожертва на релігійну громаду в с.Залокоть».

детально

Четвер, 07 листопада 2013 12:18

З нагоди 107-річниці з Дня зародження громадського природоохоронного руху Українського товариства охорони природи та Міжнародного дня попередження експлуатації навколишнього середовища було нагороджено Почесною грамотою депутата районної ради, кандидата сільськогосподарських наук Івана Мізерника та голову Дрогобицької районної організації Товариства охорони природи, академіка Міжнародної Академії культури безпеки, екології та здоров’я Володимира Саратовського.


 

Місію нагородження здійснював делегат ХІІІ з’їзду Всеукраїнського товариства охорони природи, заступник голови Українського товариства охорони природи, екології та здоров’я Львівської обласної ради Мирослав Тарнавський.

детально

Четвер, 07 листопада 2013 10:23

 ОГОЛОШЕННЯ  

З метою забезпечення ефективного координаційного механізму взаємодії та співпраці інспекції з питань захисту прав споживачів у Львівській області з державними органами, органами місцевого самоврядування, громадськими об'єднаннями споживачів, засобами масової інформації для проведення інформаційно-просвітницької роботи, ефективного реагування на процеси, що відбуваються на ринку товарів, послуг та реклами 15 листопада 2013 року (п’ятниця)   о 12.00 год. у сесійному залі Дрогобицької районної ради за адресою: м.Дрогобич, вул.22 Січня, буд.37 відбудеться семінар з керівниками та спеціалістами інспекції з питань захисту прав споживачів у Львівській області.

На семінар запрошуються керівники відділів та управлінь райдержадміністрації, сільські, селищні голови, підприємці району та представники засобів масової інформації.

                                                                                                    Оргвідділ районної ради

детально

П'ятниця, 01 листопада 2013 10:02

 

Дорогі краяни!

     Відновлення української державності у 1991 році, її наповнення національно-демократичним змістом відбувалися на потужному історичному фундаменті, що закладався багатьма поколіннями українців.

          Серед яскравих сторінок нашого минулого 1 листопада 1918 року займає почесне місце. Рівно 95 років тому українці Галичини відкрито заявили про своє прагнення жити в незалежній Українській державі. Саме цей день увійшов в життєпис нашого народу як день заснування Західно-Української Народної Республіки – національної держави, відомої вірністю ідеалам свободи та демократії.

         Щорічне відзначення Листопадового чину саме 1 листопада є значною мірою символічним. Боротьбу за незалежність українці Галичини розпочали задовго до цього дня. Але саме 1 листопада вперше в історії над ратушею в м.Львові замайорів наш національний прапор – українці перебрали владу на західноукраїнських землях в свої руки, без кровопролить та соціальних потрясінь. Однак під потужним натиском іноземних інтервентів молода національна республіка невдовзі впала. Впала для того, щоб відродитися в народній пам’яті, у волі до перемоги та непереборному прагненні наших краян жити в незалежній, демократичній Україні.

         Проголошуючи ЗУНР, галичани розцінювали цей державотворчий крок як важливий етап на шляху відновлення єдиної соборної Української держави. Питанню духовної єдності з Центральною та Східною Україною галичани завжди приділяли особливу увагу. Ідея національної соборності для нас завжди була пріоритетною. Її яскравим втіленням можна вважати возз’єднання УНР та ЗУНР, що відбулося         22 січня 1919 року. До остаточної перемоги українського державотворення нам довелося пройти складний шлях – за єдину Україну потрібно було боротися, боротися натхненно й самовіддано.

         З нагоди 95-ї річниці проголошення Західно-Української Народної Республіки бажаю усім Вам міцної і непохитної віри в майбутнє України, щастя і добробуту усім родинам, здоров’я, миру і наснаги до творіння добрих справ в ім’я рідної держави, в ім’я великого українського народу!

     Голова районної ради                                                                          Михайло Сікора

детально

Четвер, 31 жовтня 2013 09:46

Сьогодні, з нагоди 95-ї річниці утворення Західно-Української Народної Республіки в районному Народному домі відбувся святковий вечір. В урочистостях взяли участь заступник голови районної ради Роман Урбан, перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, заступник голови райдержадмінеістрації Іван Мізерник, представники бюджетних установ та громадськості району.

Реферат про важливу подію в історії українського державотворення виголосила вчитель Добрівлянського НВК І-ІІІ ст. Валентина Кіндратів.

Учасники художньої самодіяльності сіл району, учнівські творчі колективи виконали твори на стрілецьку та повстанську тематику, патріотичні поезії, пісні та хореографічні номери.

Школярі Довжанської гірської школи здійснили хвилюючу постановку на тему боротьби українського народу за незалежність.

Присутні на святковому вечорі обдарували щирими оплесками переможців ХІV дитячо-юнацького фестивалю мистецтв  «Сурми звитяги»: Назара Боцика з Уличнянської школи, Тетяну Грицан з Модрич, Степана Критчака з Попелів, Олесю Маршалок з Михайлевич, сімейне тріо Токарчуків із Меденич, танцювальний колектив із Уличного.

детально

Понеділок, 28 жовтня 2013 14:45

Сьогодні, голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора взяв участь у засіданні Колегії райдержадміністрації, на якому було загострено увагу присутніх на питанні готовності дорожнього господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років.


 

Керівник філії “Дрогобицький райавтодор” Сергій Грибанов повідомив, що на даний час вся спеціалізована техніка підприємства знаходиться в робочому стані. Завдяки сприянню керівництва району вдалося забезпечити довезення піщано-соляної суміші для підсипки автошляхів. Однак, фінансовий стан підприємства не дозволяє райавтодору самотужки охопити всі проблемні ділянки доріг при погіршенні погодних умов.


 

У зв’язку з цим, було  доручено сільським, селищним головам, керівникам підприємств району бути готовими спільними зусиллями забезпечити нормальне сполучення на автошляхах району в зимовий період.

Крім того, було зазначено, що сільські, селищні голови повинні бути більш самостійними у вирішенні локальних проблемних питань на ввірених їм територіях.

детально

Вівторок, 22 жовтня 2013 12:03

Сьогодні, 22 жовтня, голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора взяв участь у IV пленарному засіданні XXVI сесії Львівської обласної ради, на якому розглядались важливі питання розвитку Львівщини, зокрема і Дрогобицького регіону.

Так, рішенням сесії Львівська обласна рада звернулася до Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України з проханням невідкладно внести зміни до Закону України «Про угоди про розподіл продукції». Зокрема, обласна рада просить народних депутатів підтримати проект закону про внесення змін до Закону України «Про угоди про розподіл продукції» (щодо частки місцевого самоврядування у вартості виробленої продукції) з пропозиціями щодо визначення його як невідкладного до розгляду Верховною Радою України.

Стосовно важливості цього питання голова комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради Олексій Балицький наголосив, що зміни до законодавства потрібно внести до підписання угоди про видобуток вуглеводнів у межах Олеської площі, оскільки в іншому випадку ці зміни не поширюватимуться на угоду між урядом та компанією «Шеврон».

Також, на сесії було вирішено звернутися до Національного олімпійського комітету та Львівської міської ради щодо підтримки проведення зимових Олімпійських і Параолімпійських ігор 2022 року на території Львівської області.

У звернення, зокрема, було відзначено, що: «Зважаючи на стратегічне значення для розвитку Львівщини національного проекту «Олімпійська надія – 2022», Львівська обласна рада підтримує ініціативу подання Міжнародному олімпійському комітетові заявки на здобуття права проведення в Україні у 2022 році зимових Олімпійських і Параолімпійських ігор та просить підтримати затвердження міста Львова як міста-претендента на проведення зимових Олімпійських і Параолімпійських ігор 2022 року.

Львівська обласна рада як представник спільних інтересів територіальних громад області висловлює свою підтримку ідеї проведення найвідоміших і найбільших міжнародних зимових змагань на території Львівської області. Це є одна з найпочесніших місій, що коли-небудь може випасти нації, і є однією з найпрестижніших форм міжнародного співробітництва.

Безперечно, що у світлі майбутнього саміту ЄС у Вільнюсі, реалізація такого грандіозного проекту демонструє з найкращої сторони євроінтеграційні прагнення України. Львівщина може отримати можливість увійти до кола популярних туристичних рекреаційних центрів, а в перспективі стати «замовою столицею» Європи.

Розвиток олімпійського руху загалом слугуватиме популяризації спорту і здорового способу життя, а спортивна держава – це здорова нація.»

Крім цього, депутати внесли зміни до Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства на 2013 рік.

детальноПопередня сторінка 1... 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 ...165 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі