Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

Середа, 18 грудня 2019 16:28

ОГОЛОШЕННЯ

20 грудня 2019 року о 10.00 год. в сесійному залі Дрогобицької районної ради відбудеться засідання XXXVII позачергової сесії районної ради VII скликання з наступним порядком денним:  

1. Про внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2019 рік.

              Доповідає: В.Перхун–начальник фінансового управління РДА.

2. Про   затвердження    Програми    соціально-економічного  та   культурного  

розвитку Дрогобицького району на 2020рік.

              Доповідає: В.Скоропад–начальник управління економічної політики,

                                                         ЖКГ та інфраструктури РДА.

3. Про затвердження  штатного  розпису  КНП  «Дрогобицька районна лікарня»  

    Дрогобицької районної ради на 2020 рік.

             Доповідає: В.Валюх–головний  лікар  КНП  «Дрогобицька районна

                                    лікарня».

4. Про    внесення    змін    в   Статут   КНП   «Дрогобицька   районна    лікарня»  

    Дрогобицької районної ради.

             Доповідає: В.Валюх–головний  лікар  КНП  «Дрогобицька районна

                                    лікарня».

5. Про  внесення  змін  в правовстановлюючі документи Дрогобицької районної

    ради.

            Доповідає: М.Гук–керуючий справами районної ради.

6. Про ініціювання створенняАсоціаціїмісцевих рад «Ради Львівщини».                 

            Доповідає: М.Сікора–голова районної ради.

7. Різне.

детально

Вівторок, 17 грудня 2019 10:32

До відома депутатів районної ради!

Дрогобицькою районною радою планується проведення ХХХVІІ позачергової сесії у зв’язку із необхідністю затвердження штатного розпису КНП «Дрогобицька районна лікарня» на 2020 рік.

Відповідно до цього 18 грудня відбудуться засідання постійних комісій районної ради з питань депутатської діяльності, етики, дотримання законності і правопорядку о 10.00 год., з питань охорони здоров’я і соціального захисту о 12.00 год. та з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики о 14.30 год.

Запрошуємо депутатів зазначених постійних комісій районної ради взяти участь у їх роботі. 

детально

П'ятниця, 13 грудня 2019 16:55

На Дрогобиччині відзначили 129-річницю

від дня народження Андрія Мельника

Сьогодні, 13 грудня, в селі Воля Якубова відбулися урочисті заходи з нагоди 129-х роковин від дня народження полковника армії УНР, голови проводу ОУН Андрія Мельника. 

Після спільної молитви за героїв, що поклали життя на вівтар боротьби за Українську Державу та покладання квітів до Меморіалу перед присутніми виступили голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора та перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба.

Вони зазначили, що характер, національна свідомість і патріотизм Андрія Мельника сформувалися тут, в рідному селі на Дрогобиччині. Він став символом національно-визвольного руху українського народу на рівні зі Степаном Бандерою, символом нашої національної та патріотичної зрілості, символом великої самопожертви. Андрій Мельник був більше військовим, ніж політиком і завжди вірив в Українську державу, навіть коли інші втрачали цю віру. У заповіті, він як людина, яка перейшла дві війни, написав, що треба об’єднуватись і працювати заради України, а не заради власних амбіцій. І писати свою історію такою, якою вона була, а не привласнювати чужого.

Про Андрія Мельника говорили і депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний, голова Львівської міської організації спілки офіцерів України, підполковник, поет Роман Голубович, заступник Провідника Львівської міської організації українських націоналістів Роман Кутний, голова Львівського обласного осередку НВР «Правий сектор» Тарас Бобанич, генеральний директор ГКК «Карпати», громадський діяч Лев Грицак, краєзнавець Роман Пастух.

На завершення урочистостей усі присутні виконали марш українських націоналістів, а відтепер і української армії – «Зродились ми великої години».

детально

Четвер, 12 грудня 2019 09:35

ОГОЛОШЕННЯ

13 грудня в с.Воля Якубова Дрогобицького району відбудуться урочистості з нагоди 129-ї річниці від дня народження полковника армії Української Народної Республіки, військового і політичного діяча, голови Проводу ОУН Андрія Мельника.

Початок святкування о 11.30 год. біля пам’ятника А.Мельнику в с.Воля Якубова.

детально

П'ятниця, 06 грудня 2019 10:22

Шановні працівники органів місцевого самоврядування –

депутати Дрогобицької районної ради, сільські, селищні голови,

депутати місцевих рад!

Сердечно вітаю вас зі святом, яке об’єднало активних мешканців територіальних громад, що прагнуть збудувати мирне і гідне життя на рідній землі.

Непрості суспільні реалії ставлять перед нами завдання ще активніше працювати на благо територіальних громад, відстоювати їхні запити та інтереси, сприяти зміцненню авторитету нашої держави у світі.
2020-й  – рік виважених і відповідальних рішень.Повинні відбутися фундаментальні зміни в системі місцевого самоврядування та в адміністративно-територіальному устрої країни.  Децентралізація виходить на фінішну пряму. Тому хочу насамперед побажати кожній територіальній громаді Франкового краю успішного закінчення реформи. Щоб у новому об’єднанні кожен знайшов реальне народовладдя, достойні ресурси для сталого розвитку.
З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, невтомність у розбудові нашого району.

Успіхів Вам на важливому шляху служіння рідній країні, українському народу! Негаснучої  енергії, людської вдячності, поваги у суспільстві!

                      З повагою –

                       голова Дрогобицької районної ради           Михайло Сікора

детально

Четвер, 05 грудня 2019 16:05

Бюджетна сесія районної ради завершила свою роботу

Сьогодні, 05 грудня, відбулося засідання ХХХVІ чергової сесії Дрогобицької районної ради VII скликання, яке провів голова районної ради Михайло Сікора.

На початку сесії з великою приємністю голова районної ради Михайло Сікора привітав нашого гостя, професора англійської мови школи економіки в Амстердамі Кес ван дер Рхее, за вагомий внесок у розвиток Дрогобицького краю, зокрема допомогу та підтримку геріатричного пансіонату в смт.Підбуж.

Також, голова ради М.Сікора вручив грамоти та привітав з наступаючим професійним святом – Днем місцевого самоврядування, депутатів районної ради, працівників виконавчого апарату районної ради та сільських, селищних голів Дрогобицького району.

Очільник району побажав всім наполегливості, мужності і нових здобутків у нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх життєвих планів і сподівань.

 

Основним питанням, яке розглядалося на сесії, було затвердження районного бюджету Дрогобицького району на 2020 рік, про яке доповідав начальник фінансового управління райдержадміністрації В.Перхун.

Після його затвердження голова районної ради М.Сікора прозвітував про свою роботу за 2019 рік та проінформував про план роботи районної ради на 2020 рік.

Також, депутати розглянули питання прозатвердження Статуту КНП «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради в новій редакції, про  затвердження  списку  присяжних Дрогобицького  міськрайонного  суду  Львівської області, про  участь депутатів  районної  ради  в  роботі  постійних  комісій  та  сесій  ради на протязі 2019 року та ряд інших питань.

Після чого ХХХVІ чергова сесія районної ради завершила свою роботу.

Відповідно до Закону України "Про внесення змін до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань" подаємо результати поіменного голосування по рішеннях ХХХVІ чергової сесії Дрогобицької районної ради VII скликання: тут

детально

Середа, 04 грудня 2019 09:35

У Львові УАРОР проведе навчання на тему децентралізації, РЕЄСТРАЦІЯ ТРИВАЄ

17 грудня в приміщенні Львівської обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Реформування місцевого самоврядування та формування ефективної територіальної організації влади в Україні».

Захід організовується в рамках Проекту USAID«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

До навчань запрошуються представники районних та Обласної ради регіону.

Програма навчань передбачає обговорення проблемних питань із зазначеної теми та шляхи їх вирішення. Також аналізуватиметься нормативно-правова база на предмет практичного застосування законів та підзаконних актів.

Фахова майстерня проводитиметься в інтерактивній формі, де учасники після презентованої теми матимуть змогу поставити питання модератору, подискутувати один з одним та обмінятися враженнями.

Зареєструватись на навчання можна за номером телефону 044-484-05-64 або написавши наадресу електронної скриньку uaror@ukr.net. При реєстрації потрібно повідомити П.І.Б., орган місцевого самоврядування, посаду та контактний телефон. 

детально

Вівторок, 03 грудня 2019 17:14

ОГОЛОШЕННЯ

Повідомляємо, що після проведення засідань всіх постійних депутатських комісій на Президії районної ради було визначено дату та порядок денний ХХХVІ чергової сесії районної ради сьомого скликання.

Отже, 05 грудня 2019 року о 10.00 год. в сесійній залі районної ради розпочне свою роботу ХХХVІ чергова сесія районної ради з наступним порядком денним:

1.Про виконання районного бюджету Дрогобицького  району за 9 місяців 2019

    року.

2. Про внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2019 рік.

3.Про закріплення  дітей дошкільного віку,які проживають уДрогобицькому

    районі, за діючими дошкільними навчальними закладами на 2020рік.

4. Про затвердження районного бюджету Дрогобицького району на 2020 рік.

5. Про  затвердження структури,  чисельності  виконавчого апарату районної

    ради, витрат на утримання ради та її виконавчого апарату на 2020 рік.

6.Звіт голови Дрогобицької районної ради М.Сікори про свою діяльність.

7.Про    затвердження     Статуту   КНП   «Дрогобицька    районна      лікарня»   

    Дрогобицької районної ради в новій редакції.

8. Про план роботи Дрогобицької районної ради на 2020 рік.

9. Про  затвердження  списку  присяжних Дрогобицького  міськрайонного  суду

    Львівської області.

10.Про  участь  депутатів  районної  ради  в  роботі  постійних  комісій  та сесій

     ради на протязі 2019 року.

11.Різне.

                                                                                                   Оргвідділ районної ради

детально

Понеділок, 25 листопада 2019 09:54

Розпочалась підготовка до чергової сесії

В плані підготовки ХХХVI чергової сесії Дрогобицької районної ради подаємо орієнтовний план проведення постійних комісій, Президії районної ради та порядок денний чергової сесії: 

Орієнтовний план

підготовки роботи XXXVІ чергової сесії

та постійних комісій Дрогобицької районної ради

  чергова сесія районної ради — __.12.2019 року

1.  Про виконання районного бюджету Дрогобицького району за 9 місяців 2019 року.

2.  Про затвердження районного бюджету Дрогобицького району на 2020 рік.

3.  Про  затвердження  структури,  чисельності  виконавчого апарату районної ради,

     витрат на утримання ради та її виконавчого апарату на 2020 рік.

4. Звіт голови Дрогобицької районної ради М.Сікори про свою діяльність.

5.  Про план роботи Дрогобицької районної ради на 2020 рік.

6.  Про  участь  депутатів  районної  ради  в  роботі  постійних  комісій та сесій ради на 

 протязі 2019 року.

7.  Різне.

Г Р А Ф І К

проведення засідань постійних депутатських

комісій Дрогобицької районної ради

на листопад-грудень 2019 року.

з/п

Назва постійної комісії

Голова комісії

Дата, година

1.

Постійна комісія ради з питань підприємництва, торгівлі, транспорту, зв’язку та енергозбереження.

В.Комар

27.11.2019р.

11.00 год

2

Постійна комісія ради з питань духовності, культури, туризму і рекреації

А.Нечипор

27.11.2019р.

11.00 год

3

Постійна комісія ради з питань охорони довкілля і природних ресурсів.

М.Гук

27.11.2019р.

14.30 год.

4

Постійна комісія ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин

С.Костів

27.11.2019р.

14.30. год.

5.

Постійна комісія ради з питань освіти            та науки, у справах молоді і спорту.

М.Лук'янченко

28.11.2019р.

14.30 год.

6.

Постійна комісія ради з питань  депутатської діяльності, етики, дотримання законності і правопорядку.

І.Стецко

29.11.2019р.

11.00 год

 7.

Постійна комісія ради з питань промисловості, архітектури та будівництва.

Р.Берегуляк

29.11.2019р.

11.00 год.

8.

Постійна комісія ради з питань охорони здоров’я і соціального захисту.

Ю.Мручок

02.12.2019р.

14.30 год.

9.

Постійна комісія ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики.

В.Скоропад

03.12.2019р.

10.00 год.

         Президія районної ради                                             03.12.2019р.

                                                                                               14.30 год

          XXXVІ чергова сесія                                                    __12.2019р.                                                                                    районної ради                                                             10.00 год                                                                                                                                            

         Заступник голови районної ради                                                              В.Стецівка

детально

Неділя, 24 листопада 2019 10:15

ОГОЛОШЕННЯ!

 

27 листопада 2019 року о 11.00 год.

в приміщенні Дрогобицької районної ради відбудеться особистий прийом громадян депутатом Львівської обласної ради, першим заступником голови Львівської обласної ради

 

 

 Гагалюком Богданом Миколайовичем

детальноПопередня сторінка 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ...203 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі