Дрогобиччина - земля Івана Франка

Архів новин

Четвер, 13 лютого 2020 12:36

12 лютого в приміщенні районної ради відбувся особистий прийом жителів Дрогобицького району, який провів депутат Львівської обласної ради, перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк.

Богдан Миколайович поспілкувався з громадянами району, які потребували матеріальної допомоги для вирішення своїх наболілих проблем, і виділив їм значні кошти з обласного депутатського фонду.

Також, пан Богдан зустрівся з керівниками установ району, сільськими головами, які мали можливість вирішити свої питання поспілкувавшись з Богданом Миколайовичем, як із першим заступником голови обласної ради.

Разом з паном Богданом участь у прийомі громадян взяли голова районної ради Михайло Сікора та депутат обласної ради Ольга Грицик.

детально

Вівторок, 11 лютого 2020 14:50

ХХХІХ позачергова сесія районної ради завершила свою роботу

Сьогодні, 11 лютого 2020 року, відбулося засідання ХХХІХ позачергової сесії Дрогобицької районної ради VIIскликання, яке провів голова районної ради Михайло Сікора.

Основним питанням, яке розглядалося на сесії, було внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2020 рік, для виділення коштів на співфінансування мікропроектів, які перемогли в обласному конкурсі у 2020 році.  

Крім того, районні депутати прийняли звернення до Президента України  В.Зеленського, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо вимог та настанов у провадженніземельної реформи в Україні, яке зачитав заступник керуючого справами районної ради Микола Андріїв.

Радник з питань юридичного забезпечення районної ради Андрій Матіїшин проінформував районних депутатів та сільських, селищних голів щодо змін, які необхідно знати при заповненні електронної декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік та відповідальності щодо несвоєчасної її здачі.

Після чого ХХХІХ позачергова сесія районної ради завершила свою роботу.

Відповідно до Закону України "Про внесення змін до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань" подаємо результати поіменного голосування по рішеннях ХХХІХ позачергової сесії Дрогобицької районної ради VII скликання: тут

детально

П'ятниця, 07 лютого 2020 17:09

Позачергова сесія відбудеться у вівторок.

Сьогодні в Дрогобицькій районній раді відбулися засідання постійних комісій з питань медицини та бюджету, на яких депутати обговорили питання внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2020 рік, в тому числі виділення коштів на співфінансування мікропроектів, які перемогли в обласному конкурсі у 2020 році.

Крім того, депутати погодили проведення ХХХІХ позачергової сесії районної ради у вівторок 11 лютого 2020 року.

Засідання розпочнеться о 10.00 год. в сесійній залі районної ради. 

детально

Четвер, 06 лютого 2020 10:15

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до подання райдержадміністрації щодо скликання позачергової сесії для розгляду питання про внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2020 рік, в Дрогобицькій районній раді в п’ятницю 07.02.2020р. відбудуться засідання постійних депутатських комісій, а саме: постійної комісії ради з питань охорони здоров’я і соціального захисту о 14.30 год. та постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики о 15.30 год.

детально

Вівторок, 04 лютого 2020 10:51

Як вберегтися від грипу?

У зв’язку з перевищенням епідпорогу з захворюваності на ГРВІ та грип впродовж 4 тижня 2020 р. ( 20.01-26.012020р.) на трьох адмінтериторіях Львівської області: у містах Львів, Самбір та Борислав Дрогобицьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області звертає увагу на здійснення заходів щодо профілактики цих захворювань.

Серед інфекційних захворювань, які офіційно реєструються в Україні, грип та ГРВІ в загальній сукупності становлять понад 90%. Щороку практично кожний шостий мешканець України залучається до епідемічного процесу з грипу та ГРВІ.

Щорічно епідемічний сезон грипу триває орієнтовно з вересня - жовтня до березня- квітня. У цей період є найбільший ризик заразитися небезпечним недугом.

Грип – це висококонтагіозне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті. Джерелом інфекції при грипі є хвора людина. Особливо заразна інфікована людина при грипі в розпал хвороби, в гарячковому стані. Період зараження продовжується в середньому 4-7 днів. Передача інфекції відбувається головним чином повітряно-крапельним шляхом.

Щорічна вакцинація є найефективнішим засобом для захисту організму від вірусів грипу. Вакцина захищає від усіх актуальних штамів грипу, є безпечною і ефективною.

 

Профілактика

Хоча найкращій спосіб вберегтися від сезонного грипу ‒ щорічна вакцинація, деякі прості правила допоможуть уникнути хвороби.

«Захворів – сиди вдома»

Візьміть лікарняний. Грип швидко передається, тому так званий «трудовий героїзм» (коли ви хворі йдете на роботу) лише сприятиме поширенню інфекції.

Уникайте близького контакту з хворим

Намагайтеся якнайменше перебувати поряд із людьми, у яких застуда, нежить або кашель. Якщо захворіли ви, то тримайте дистанцію з іншими людьми, щоб вберегти їх від хвороби.

Прикривайте ніс та рот

Під час кашлю та чихання грип розповсюджується особливо швидко. Прикрийте серветкою рот та ніс – це знизить ймовірність передачі інфекції іншим.

Мийте руки

Часте миття рук допоможе захиститися від мікробів. Якщо поруч немає води та мила, використовуйте спреї для рук на спиртовій основі.

Намагайтеся не торкатися обличчя

На руках дуже багато мікробів. Торкаючись руками обличчя ви збільшуєте шанси мікробів потрапити в організм через очі, рот та ніс.

Провітрюйте та дезінфікуйте приміщення

Регулярно провітрюйте приміщення, ретельно очищайте та дезінфікуйте поверхні, до яких часто торкаєтеся вдома, на роботі або в навчальних закладах. Це особливо важливо, якщо в приміщенні перебуває хворий.

Привчіть себе до корисних звичок

Будьте фізично активними, уникайте стресу, висипайтеся, пийте багато води та харчуйтеся поживною їжею.

детально

Понеділок, 03 лютого 2020 12:24

ОГОЛОШЕННЯ!

 

12 лютого 2020 року

з 11.00 до 13.00 год.

 

в приміщенні Дрогобицької районної ради відбудеться особистий прийом громадян депутатом Львівської обласної ради, першим заступником голови Львівської обласної ради

 

 

 Гагалюком Богданом Миколайовичем

детально

Субота, 01 лютого 2020 12:38

Відкритий Центр обслуговування клієнтів ТОВ «Львівенергозбут»

31 січня, в місті Дрогобичі у комфортному та зручному приміщенні (вул. Бориславська, 2) відбулося відкриття нового Центру обслуговування клієнтів ТОВ «Львівенергозбут», який буде обслуговувати мешканців не лише міста Дрогобича, але й Дрогобицького району. Участь в офіційному відкритті взяли заступник директора «Львівенергозбут» Роман Гринчук, заступник голови Дрогобицької районної ради Володимир Стецівка, заступник Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Ханас, заступник директора з роздільного продажу  компанії «Львівенергозбут» Ірина Линда, начальник Дрогобицького РЕМу Василь Дмитрик.

Отець Ростислав освятив нове приміщення та зазначив, що праця з людьми є нелегкою і побажав, щоб всі працівники Центру завжди з усмішкою зустрічали своїх клієнтів.

Володимир Стецівка та Володимир Ханас подякували  керівництву «Львівенергозбут», яке одним із перших відкрило такий центр на теренах Дрогобиччини, адже це у великій мірі допоможе нашим мешканцям у вирішенні багатьох питань.

Ця подія стала можливою завдяки співпраці генерального партнера ПрАТ «Львівобленерго» та власне компанії «Львівенергозбут».

Відвідувачі Центру матимуть можливість такими послугами:

- зміна зонності лічильника;

- перевірка рахунку в термін 5-20 днів;

- отримання точки розподілу;

- повернення з питань неправильної роботи приладу обліку;

- відновлення електропостачання;

- зміна власника рахунку.

Новий Центр обслуговування клієнтів працює за розширеним графіком без перерви у робочі дні – з понеділка по четвер з 8.00 до 19.00; у п’ятницю – з 8.00 до 18.00; а також у суботу з 10.00 до 14.00 год. Неділя – вихідний.

детально

П'ятниця, 31 січня 2020 12:29

ЗІР – інформаційний сервіс, орієнтований на сучасні вимоги платників податків

В Дрогобицькому управлінні ГУ ДПС у Львівській області нагадують про загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР) – сервіс, який надає можливість платникам податків мінімізувати витрати часу на отримання інформації і самостійно ознайомитись із:

·         відповідями на запитання щодо оподаткування, єдиного внеску та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на ДПС, з якими платники податків звертаються до Контакт-центру ДПС;

·         нормативно-правовими документами та останніми змінами в законодавстві;

·         діючими ставками податків та зборів, податковим календарем;

·         актуальними питаннями щодо отримання електронних довірчих послуг тощо.

Платників податків запрошують відвідати ЗІР або його мобільні додатки та скористатись новою функцією – «Зворотній зв’язок».

За допомогою форми «Зворотній зв’язок» ЗІР платники податків мають можливість оперативно отримати на електронні адреси від Контакт-центру ДПС відповіді на запитання, що належать до компетенції ДПС.

Скористатись ЗІР можна через офіційний вебпортал ДПС (вкладка «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс») або безпосередньо в Інтернет мережі за адресою: zir.tax.gov.ua.

Мобільні додатки можна безкоштовно завантажити на власні мобільні пристрої скориставшись інтернет-магазинами: App Store та Google Play.

детально

Понеділок, 27 січня 2020 11:12

Дрогобиччина завершила цикл Різдвяних свят

фестивалем фольклору

Заключний фестиваль Різдвяного фольклору «Колядує Франкове Підгір’я», який відбувся 26 січня в районному народному домі, мав неабиякий успіх.

На висоті були всі виконавці, які отримали право виступити на районній сцені за результатами кущових конкурсів.

Це – творчі колективи¸ дуети, окремі виконавці з Підбужа, Лішні, Гаїв Бійнич, Добрівлян, Залокоті, Вороблевич, Рихтич, Довгого Гірського, Волощі, Нижніх Гаїв, Ясениці Сільної, Уличного, Старого Села, Урожа, Тинова.

Вщерть заповнена зала щирими оплесками вітала кожен виступ.

Звучали давні і сучасні колядки та щедрівки, сучасні різдвяні пісні, в тому числі, присвячені українським героям-захисникам.

Благословив святочне дійство священик-капелан о. Михайло Коліщак.

До проведення цьогорічного фестивалю долучилася Кредитна спілка «Бойківщина» (голова правління Любов Качкинович).

Приємною несподіванкою були торти від «Бойківщини» для кожного колективу, а на завершення у фойє народного дому - частування пампухами та гарячим чаєм для всіх, хто прийшов на прощання з колядою до районного народного дому.

детально

Четвер, 23 січня 2020 15:30

Створено оргкомітет з підготовки до відзначення 130-х роковин народження

Андрія Мельника

З метою належної підготовки та відзначення 130-х роковин народження полковника армії УНР, голови проводу ОУН Андрія Мельника при райдержадміністрації створений районний організаційний комітет.

Сьогодні, 23.01.2020 року заступник голови районної ради В.Стецівка та заступник керуючого справами районної ради М.Андріїв взяли участь у його першому організаційному засіданні.

Учасники подали свої пропозиції щодо проведення святкових заходів. Це — проведення протягом року фестивалів та конкурсів, конференції, видавництво поліграфічної продукції (комплект листівок з фото А.Мельника різних років, пам’ятну карту з позначенням місць його життя та діяльності тощо) та інших заходів.

Йдеться також про створення за сприяння меценатів музею в с.Воля Якубова, про випуск ювілейної монети та погашення ювілейної марки.

На засіданні обговорювалися також питання благоустрою села, облаштування вуличного освітлення, перспективи ремонту дороги.

На основі узагальнених пропозицій буде затверджено план заходів, які проходитимуть протягом року для належного вшанування пам’яті нашого славетного краянина - борця за волю України.

детальноПопередня сторінка 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ...206 Наступна сторінка

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі