Дрогобиччина - земля Івана Франка

Керівництво місцевих рад

С П И С О К

 голів і секретарів сільських, селищних рад

 

Меденицька

Голова

Шулак

Володимир Володимирович

470-507

Секретар

                                           82160

Мороз

Любов Іванівна

470-577(факс)

470-751

Підбузька

Голова

Куцір

Марія Іванівна

473-200

Секретар

                                           82180

 

 

         Бистрицька Гірська

Голова                               82190                 

  Хомин

Роман Миколайович

471-526

Секретар

Олеарчик

Галина Василівна

 

Бистрицька

Голова

 Ікало

Андрій Михайлович

475-118

Секретар

                                           82122

Лупол

Богданна Богданівна

 

Болехівська

Голова

 Кіс

 Ірина Михайлівна

494-859

 

Секретар

                                           82170

Василишин

Наталія Степанівна

494-616

 

Броницька

Голова

 Демків

Григорій Степанович

476-846

 

Секретар

                                           82120

Білинська

Леся Миколаївна

 

Волощанська

Голова

Нечипор

Федір Данилович

477-342

Секретар

                                           82130

Павлюх

Ірина Петрівна

477-323

Волянська

Голова

Цеслів

Леся Ярославівна

493-540

Секретар                           82134

Долинюк

Марія Зіновіївна

493-540

Вороблевицька

Голова

Герій

Михайло Остапович

494-280

Секретар

                                           82150

Романів

Богдана Дмитрівна

494-281

Верхньогаївська

Голова

Ханас

Володимир Йосипович

495-142

Секретар

                                           82169

 Кравець

Оксана Йосипівна

 

Нижньогаївська

Голова

 Василенко

Василь Васильович

495-598

Секретар

                                           82168

Василенко

Світлана Миколаївна

495-599

Грушівська

Голова

Дудич

Іван Семенович

479-166

Секретар                           82132

Огар

Оксана Йосипівна

 

Добрівлянська

Голова

Карпінський

Іван Васильович

493-445

Секретар

                                           82134

 Берегуляк

Наталія Ігорівна

 

Доброгостівська

Голова

Пасемко

Любомир Васильович

479-732

Секретар

                                           82176

Павлишин

Оксана Миколаївна

 

Довжанська

Голова

Середяк

Василь Петрович

493-691

Секретар

                                           82164

Волошин

Віра Григорівна

493-684

Довжанська Гірська

Голова

 Тупичак

Ярослав Степанович

474-514

 

Секретар

                                           82195

 Станович

Ігор Михайлович

 

Дорожівська

Голова

Дмитрів

Богдан Степанович

477-248

Секретар

                                           82131

 Ілик

Марія Іванівна

477-237

Дережицька

Голова

Мацюрович

Марія Павлівна

477-695

Секретар

                                           82185

Сосяк

Наталія Тарасівна

 

Долішньолужецька

Голова

Котик

Василь Володимирович

476-808

Секретар

                                           82121

Черхавська

Любов Іванівна

476-808

Залокотська

Голова

Куцик

Василь Васильович

472-590

Секретар

                                           82192

Сокол

Оксана Мирославівна

 

Літинська

Голова

Пурій

Іван Іванович

476-646

Секретар

                                           82133

Гнатів

Оксана Дмитрівна

 

Лішнянська

Голова

Настьошин

Роман Остапович

476-216

Секретар

                                           82127

Чапля

Марія Василівна

 

Летнянська

Голова

Бохонок

Петро Романович

475-515

Секретар

                                           82162

  Лікун

 Галина Миколаївна

 475-515

Медвежанська

Голова

Коваль

Степан Іванович

477-797

 

Секретар

                                           82129

Чепіль

Любов Михайлівна

 

Михайлевицька

Голова

Левицький

Михайло Федорович

491-216

Секретар

                                           82153

 Кузів

Надія Іванівна

 

Модрицька

Голова

Флюнт

Мирон Любомирович

419-001

Секретар

                                           82186

Гіщак

Юлія Миронівна

 

Нагуєвицька

Голова

 Вовків

Оксана Михайлівна

478-717

Секретар

                                           82126

 Гром

Галина Юліанівна

478-717

Новокропивницька

Голова

Токмаков

Назарій Остапович

474-302

Секретар

                                           82194

 Хомин

Лілія Константинівна

474-323

Опаківська

Голова

Шагур

Ганна Михайлівна

471-341

Секретар

                                           82191

Гвоздецька

Ярослава Федорівна

471-341

Опарівська

Голова

 Куций

Григорій Васильович

478-333

 

Секретар

                                           82164

 Дякович

Оксана Ярославівна

 

Попелівська

Голова

Біликівський

Тарас Володимирович

(0-248) 4-91-51

Секретар

                                           82184

Винар

Роман Богданович

(0-248) 4-91-51

Почаєвицька

Голова

Яріш

Володимир Ярославович

457-290

Секретар

                                           82167

Антоняк

Лілія Мирославівна

 

Раневицька

Голова

 Гірчак

Ігор Михайлович

493-333

Секретар

                                           82171

Крайчик

Ірина Романівна

 

Ріпчицька

Голова

 Гриньків

Роман Михайлович

476-740

Секретар

                                           82165

 Бегар

Леся Степанівна

 

Рибницька

Голова

 Паращак

Ярослав Григорович

474-523

474-556

Секретар

                                           82195

 Герич

 Іван Йосипович

 

Рихтицька

Голова

Борис

Олег Володимирович

491-606

491-479

Секретар

                                           82151

Марунчак

Галина Юрківна

491-419

491-434

Ролівська

Голова

 Бугера

Мирослава Степанівна

493-457

Секретар

                                           82135

 Медвідь

Ярослава Ярослвівна

 

Снятинська

Голова

Щудла

Михайло Теодорович

491-456

Секретар

                                           82155

Матолич

Оксана Василівна

 

Солонська

Голова

Дуплика

Ярослав Георгійович

494-522

Секретар

                                           82166

Галайко

Надія Павлівна

 

Станильська

Голова

Сащук

Михайло Васильович

(0-247)6-48-79          

Секретар

                                           82172

Гарба

Леся Мирославівна

(0-247) 6-47-47

              Ступницька

Голова                                         

Явірський

Роман Йосипович

471-149

 

Секретар                          

                                            82123

Мельникович

Любов Осипівна

 

Старокропивницька

Голова

Гандзій

Ігор Михайлович

471-533

Секретар

                                           82193

Юрків

Галина Миколаївна

 

Смільнянська

Голова

Кузан

Володимир Васильович

471-642

Секретар

                                           82190

Кліщ

Ганна Йосипівна

 

Уличнянська

Голова

 Cтефанків

Святослав Миколайович

497-041

 

Секретар

                                           82177

Мазурик

Маряна Миколаївна

497-041

 

Унятицька

Голова

Матолінець

Михайло Васильович

496-610

Секретар

                                           82127

Костенко

Любов Костянтинівна

 

Урізька

Голова

Стефаняк

Василь Йосипович

471-725

Секретар

                                           82124

Волощук

Іван Йосипович

471-745

Ясенице-Сільнянська

Голова

Паращак

Богдан Васильович

      478-222

Секретар

                                           82183

Леськів

Віра Володимирівна

478-222


Голова асоціації: Коваль Степан Іванович    2-72-61
Асоціація сільських, селищних рад

                                                                                 80974462147
 

Голова Дрогобицької районної ради

СІКОРА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

СТЕЦІВКА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Погода в Дрогобичі