Дрогобиччина - земля Івана Франка

Розпорядження

2016 рік

З розпорядженнями голови Дрогобицької районної ради з основної діяльності за 2016 рік можна ознайомитися тут

2015 рік

З розпорядженнями голови Дрогобицької районної ради з основної діяльності за 2015 рік можна ознайомитися тут

2014 рік

Розпорядження голови районної ради "Про затвердження Положення про архівний підрозділ виконавчого апарату Дрогобицької районної ради". 

Розпорядження голови районної ради "Про експертну комісію Дрогобицької районної ради"

Розпорядження голови районної ради "Про підсумки проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами Дрогобицької районної ради покладених на них обов'язків та завдань за 2013 рік"

Розпорядження голови районної ради "Про розподіл приміщень адміністративного будинку Дрогобицької районної ради та райдержадміністрації між користувачами". 

Розпорядження голови районної ради "Про надання згоди на проходження ознайомчої практики у виконавчому апараті районної ради студенткою Львівського університету внутрішнійх справ Божик Ю.Р."

Розпорядження голови районної ради "Про оргаінзацію роботи з прийому громадян керівництвом Дрогобицької районної ради". 

Розпорядження голови районної ради "Про надання згоди на проходження виробничої практики у виконавчому апараті районної ради студенткою національного університету "Одеська юридична академія" Борисюк М.А."

Розпорядження голови районної ради "Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Дрогобицької районної ради та внесення до них змін на 2015 рік".

2013 рік

Розпорядження голови районної ради "Про проведеня інвентаризації"

Розпорядження голови районної ради "Про нагородження грамотами з нагоди Дня Незалежності України"

Розпорядження голови районної ради "Про створення робочої комісії з питань встановлення на території Дрогобицького району пам'ятних знаків "Борцям за волю України"

Розпорядження голови районної ради "Про надання згоди на проходження навчальної практики у виконавчому апараті районної ради студентом Львівського державного університету внутрішній справ Фалю М.О."

Розпорядження голови районної ради "Про організацію роботи з прийому громадян керівництвом Дрогобицької районної ради".

Розпорядження голови районної ради "Про надання згоди на проходження ознайомчої практики у виконавчому апараті районної ради студенткою Львівського університету внутрішніх справ Роняк О.М." 

Розпорядження голови районної ради "Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Дрогобицької районної ради та внесення до них змін на 2014 рік".

2012 рік

Розпорядження голови районної ради "Про створення організаційного комітету по вшануванню пам'яті та організації перепоховання останків воїнів ОУН-УПА".

2011 рік

Розпорядження голови районної ради "Про обробку та реєстрацію баз персональних даних, володільцем яких є Дрогобицька районна рада". 

Розпорядження голови районної ради "Про перенесення робочих днів у 2012 році".

Розпорядження голови районної ради "Про внесення змін до посадових інструкцій посадових осіб виконавчого апарату районної ради".

Розпорядження голови районної радли "Про затвердження Положення про веб-сайт Дрогобицької районної ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет". 

2010 рік

Розпорядження голови районної ради "Про проведення у 2010 році щорічної оцінки виконання посадовими особами районної ради покладених на них обов'язків і завдань"

2009 рік

Розпорядження голови районної ради "Про внесення змін до розпорядження голови Дрогобицької районної ради від 22.02.2008р. № 18 "Про затвердження Порядку проведення щорічної оцінки та проведення у 2008 році щорічної оцінки виконання посадовими особами районної ради покладених на них обов'язків і завдань".

2008 рік

Розпорядження голови районної ради "Про затвердження порядку проведення щорічної оцінки та проведення у 2008 році щорічної оцінки виконання посадовимиособами  районної  ради покладених на них обов’язків і завдань"

Голова Дрогобицької районної ради

ШЕВКЕНИЧ АНДРІЙ ІВАНОВИЧ

Заступник голови Дрогобицької районної ради

АНДРІЇВ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ

Погода в Дрогобичі